Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 15 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 18:35 

Daug kas teigia, jog supranta vidinę būseną, emocijas iš kito žvilgsnio. Kai kurie griežtai tą neigia, nes ten nemato jokios logikos, visa tai yra iliuzijos ir t.t.
Logikai, ką jūs manot apie tai?
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 18:41 

http://changingminds.org/techniques/bod ... nguage.htm
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 18:42 

jei žmogui išplėši akis, tada jau sielą praranda.. logiška..

viskas nuo žmogaus priklauso o čia tas pasakymas jame tiesa tik tada kaip žmogus su tavim atviras, o jei jis bandys ką nors nuslėpt tai gali į tas akis žiūrėt kad ir dieną naktį nieko tu ten įdomaus nepamatysi..

taip kioning tai čia jau kūno kalba šitas pasakymas manau su tuo nesiriša čia daugiau bandyta išlaužt filosofinę mintį :D beje kūno kalbą galima ir suvaidint jeigu esi įgudęs :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 18:51 

Iš akių tikrai labai daug ką galima pasakyti apie žmogų ir ši patarlė visiškai teisinga, perkeltine prasme žinoma. Aišku, nereikia suvokti akių siaurąja prasme, ne vien vyzdys suteikia informaciją.

Na, visų pirma, tai toks skill'as atsiranda turint pakankamai socialinės patirties ir psichologijos bei kūno kalbos išmanymo. Savaime aišku, kad namisėdoms rečiau bendraujantiems su žmonėmis sunkiau įžvelgti neverbalinius ženklus. Savaime aišku, kuo geriau žmogų pažįsti, tuo lengviau jį perskaityti. Draugams, kuriuos pažįstu daugiau nei 10 metų dažniausiai nereikia rodyt nei jokių gestų, nei kažką sakyt, tiesiog pasižiūri į žmogų ir viskas tampa aišku.

Akys, kartu su antakiais yra ko gero išraiškingiausia žmogaus kūno vieta, todėl dažniausiai užtenka gerai pasižiūrėti į akis ir suprasi kas tuo metu sukasi žmogaus galvoje. Turiu omeny žmones normalioje būsenoje, o ne tyčia išlaužtus poker face'us ir pan.

Asmeniškai retai kada mane yra pavedę "spėjimai iš akies", bendraudamas su žmonėmis dažniausiai būtent tokioms įžvalgoms teikiu pirmenybę, o ne žodžiams, kuriuos sako žmogus.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 19:27 

Nemanau, kad yra nors vienas žmogus, galintis tobulai užmaskuoti "gyvas" emocijas. Aktoriams kažkiek padeda grimas, laisva apranga, koncentracija į vaidmenį, nušlifuotas kiekvienas rankų judesys, tačiau kitas aktorius iškart lengvai pastebi nenatūralią laikyseną. Gal čia suveikia "uncanny valley" - kuo daugiau pastangų dedama maskuotei, tuo ji akivaizdesnė. Gudriausi psichologai nesugeba sukurti simpatiško humanoido.

O šlykščiausia, kas gali būti - tai dirbtinės šypsenos, maivymasis, prisiverstinis juokavimas. Gal jos ir veikia trumpą laiką pilkoj masėj, bet tik ne artimų žmonių kompanijoj, ilgiau bendraujant.
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 19:52 

Pritariu Rwc, tik norėčiau pridurti, kad akys neišduoda vidinės būsenos, ją išduoda mimika, akių vokai.. Lengva tuo įsitikinti, pastačius žmogų už širmos, kurioje tik dvi skylutės akims. Pabandykit :) .
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 20:21 

Tam tikrais atvejais ir akys. Turbūt esat susidūrę, kai akys "blizga iš laimės". Šitas posakis gan self explanatory, kartais iš ties tenka pastebėti tam tikras pačių akių metamorfozes - pašviesėjimą, patamsėjimą, blizgesį, jau nekalbant apie vyzdžių išsiplėtimus ir susitraukimus, kartais net ir pati spalva nežymiai pakinta, nors daug kas teigia, kad tai grynai su apšvietimu susijęs reiškinys. O šiaip, juk tam, kad atskirti ar žmogus pavargęs ar ne nebūtini tamsūs akių vokai, dažnai ir pačiose akyse trūksta gyvybės.

Dar vienas įdomus dalykas, tiksliau, mano sapalionė. Turbūt esat pastebėję, kad dažniausiai vyrus traukia tam tikras moterų tipas, nekalbu apie figūrą ar plaukų spalvą. Tiesiog yra moterų/merginų, kurių akys yra tarsi nuobodžios - nespindinčios gyvybe, sveikata etc. Ir yra moterys, kurių akys tiesiog gyvesnės, jos tarsi sako "come play with me". Būtent ant antrųjų vyrai dažniausiai ir pasimauna. Ir su tuo nieko bendro neturi nei veido forma, nei antakiai, skirtumas slypi akyse. Na, bent jau mano tokia nuomonė. Gal kas nors galit paneigt arba papildyt?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 21:07 

Sloth rašė:
Tam tikrais atvejais ir akys. Turbūt esat susidūrę, kai akys "blizga iš laimės". Šitas posakis gan self explanatory, kartais iš ties tenka pastebėti tam tikras pačių akių metamorfozes - pašviesėjimą, patamsėjimą, blizgesį, jau nekalbant apie vyzdžių išsiplėtimus ir susitraukimus, kartais net ir pati spalva nežymiai pakinta, nors daug kas teigia, kad tai grynai su apšvietimu susijęs reiškinys. O šiaip, juk tam, kad atskirti ar žmogus pavargęs ar ne nebūtini tamsūs akių vokai, dažnai ir pačiose akyse trūksta gyvybės.

Dar vienas įdomus dalykas, tiksliau, mano sapalionė. Turbūt esat pastebėję, kad dažniausiai vyrus traukia tam tikras moterų tipas, nekalbu apie figūrą ar plaukų spalvą. Tiesiog yra moterų/merginų, kurių akys yra tarsi nuobodžios - nespindinčios gyvybe, sveikata etc. Ir yra moterys, kurių akys tiesiog gyvesnės, jos tarsi sako "come play with me". Būtent ant antrųjų vyrai dažniausiai ir pasimauna. Ir su tuo nieko bendro neturi nei veido forma, nei antakiai, skirtumas slypi akyse. Na, bent jau mano tokia nuomonė. Gal kas nors galit paneigt arba papildyt?

Kuri akių dalis patį taip veikia? Jei žmogus su kontaktiniais lęšiais, kokius derėtu rinktis?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 21:27 

Be sarkazmo, arba argumentuotai už, arba prieš. O šiaip, šnekėjau konkrečiai apie akies obuolį. Teko šia tema padiskutuot su ne vienu draugu, dauguma sutiko, kad akyse slypi kažkas, kas nurodo ar su mergina bus įdomu, ar ne. Mano asmenine nuomonė, čia pasireiškia vienas iš senų gamtos "kodų", skirtų atskirti fiziškai sveikesnę porą. Nepamenu, bet teko skaityt, galbūt netgi technologijose apie kažkurias kitas kūno vietas, kuriose slypi informacija apie žmogaus sveikatą.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 21:47 

Sloth rašė:
Be sarkazmo, arba argumentuotai už, arba prieš. O šiaip, šnekėjau konkrečiai apie akies obuolį. Teko šia tema padiskutuot su ne vienu draugu, dauguma sutiko, kad akyse slypi kažkas, kas nurodo ar su mergina bus įdomu, ar ne. Mano asmenine nuomonė, čia pasireiškia vienas iš senų gamtos "kodų", skirtų atskirti fiziškai sveikesnę porą. Nepamenu, bet teko skaityt, galbūt netgi technologijose apie kažkurias kitas kūno vietas, kuriose slypi informacija apie žmogaus sveikatą.

Atleisk, už tiesmukišką klausimą, šaipytis nenorėjau, tiesiog norėjau žinoti tai, ko klausiau. Jei tikrai esi įsitikinęs, kad akies obuolys kažką parodo, ką manai apie mano siūlytą eksperimentą su širma, priedo- kontaktiniais lęšiais? Aš manau, kad jei nematysi veido, akys nieko nepasakys.
Yra manoma, kad akies rainelė saugo daug info apie žmogaus vidaus organų būklę, bet to nematome iš tolo, o tik padidinę jos vaizdą. Beje, man atlikta ši diagnostika buvo visiškai klaidinga. http://www.ve.lt/naujienos/visuomene/sv ... ele-74637/
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 22:01 

Su širma būtų visai įdomu išbandyti, tačiau dėl kontaktinių lęšių nemanau. Vaizdas jau vis tiek nebūtų natūralus. Juk į gamtą visada gražiau žiūrėti "tiesiogiai", o ne pro stiklą. Nebent naudoti kaip tam tikrą kontrolinę grupę žmones su lęšiais. Na, idėja eksperimentams tikrai gera ir įdomi, tik reikėtų pakankamai tuo susidomėjusių žmonių, kad atsirastų nepažįstamųjų ratas.

Mano eksperimento vizija būtų tokia : šalia širmos stovi keturi žmonės, matosi tik akys, tai yra akies obuoliai. Priešais juos už kelių metrų atstumo rodomos nuotraukos turinčios sužadinti tam tikrus jausmus, na o šalia, priešais "akių grupę", tačiau žemiau rodomų nuotraukų yra "stebėtojų" grupė, kuri nuotraukų nemato, tačiau turi registruoti kokius jausmus "išskaitė" iš akių.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 22:42 

kiek esi sutikęs tau patinkančių merginų su kuriomis nebuvo įdomu? :D

Jeigu mergina tave atstume tu automatiškai pradedi jos atsisakinėt, tai gana sunku bet su laiku pradedi ją užmiršt. Jei mergina sutinka ir tu sutinki nebūna taip kad tau su ja neįdomu.. aš tokio atveju negaliu įsivaizduoti.. priešingu atveju tu beveik teigi kad tik pamačius merginos akis iškart gali iš jos prašyti rimtų santykių ar net santuokos, nes tu iš to žinai kad su ja tau bus įdomu :D galima taip viską paspartint n kartų :)

aš asmeniškai visada atkreipiu dėmesį į tamsiaplaukes nes jos man patinka labiau už šviesiaplaukes, čia būna toks pirmas žvilgnis, po to atkreipi dėmesį į veidą. Tai natūralu nes net ir iš atstumo tu akių neįžiūrėsi, o tau patinkančią merginą pastebi jau iš tolo..

nesakau kad akys nieko nereiškia, bet tikrai ne tiek daug kaip tu sakai :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 22:57 

blizzard rašė:
kiek esi sutikęs tau patinkančių merginų su kuriomis nebuvo įdomu? :D

Jeigu mergina tave atstume tu automatiškai pradedi jos atsisakinėt, tai gana sunku bet su laiku pradedi ją užmiršt. Jei mergina sutinka ir tu sutinki nebūna taip kad tau su ja neįdomu.. aš tokio atveju negaliu įsivaizduoti.. priešingu atveju tu beveik teigi kad tik pamačius merginos akis iškart gali iš jos prašyti rimtų santykių ar net santuokos, nes tu iš to žinai kad su ja tau bus įdomu :D galima taip viską paspartint n kartų :)

aš asmeniškai visada atkreipiu dėmesį į tamsiaplaukes nes jos man patinka labiau už šviesiaplaukes, čia būna toks pirmas žvilgnis, po to atkreipi dėmesį į veidą. Tai natūralu nes net ir iš atstumo tu akių neįžiūrėsi, o tau patinkančią merginą pastebi jau iš tolo..

nesakau kad akys nieko nereiškia, bet tikrai ne tiek daug kaip tu sakai :D

Blizzard, aš netgi nešneku čia apie santykius. Aš turiu omeny grynai trauką. Kodėl pavyzdžiui vyrai seka paskui panas, kurios jas kelis kartus yra atstūmusios, tačiau neatkreipia dėmesio į lygiai tiek pat žavią mergina, kuri jiems netgi rodo simpatiją? Vyrams dažnai reikia iššūkio, apie tą iššūkį akys dažnai ir padeda susidaryt nuomonę.

Su mergina būna neįdomu, net jei ji tau patinka, lygiai kaip, kad mergina, kuri atstūmė, gali patikt, kad ir visą gyvenimą. Ir lygiai taip pat, sakau, kad nekalbu apie jokius atstumus, kalbu apie atvejus kuomet matosi merginos akyse, kuomet bendraujama.

Kažkaip blogai mane supranti, bet negali prikišt, jei nesi susidūręs, tuomet mano aiškinimai gali būt pernelyg neišsamūs.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-01-31, 23:29 

Gal tiesiog pasvarstom variantą- "akys vietoje", arba "akys tinka prie veido".
Net ir su patologija, žvairiukė, gali atrodyti graži. O žiūrėk, kita graži su akiniais, tik.., kai juos nusiima, tampa nebepatraukli.. Kaip tai paaiškinsi?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-02-01, 00:23 

Čia kad būtu lengviau suvokti, kas būna, kai veido bruožai ir akys ne vietoje. Manau, kad ne vien akys, bet ir lūpos ir... duoda suvokimą apie žmogaus išvaizdą ir sukuria atitinkamas emocijas.
Paveikslėlis
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume