Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 490 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Kitas

Naujos temos kūrimas  Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 19:37 

Esu pencininkas, turiu laiko, išmokau naudotis internetu. Jame ir radau Alvydo teoriją, nelabai ką joje supratau, tik pajutau ieškote ką ir aš atradau. Senais laikais dirbau nedidelėje įmonėje, kurioje buvau atsakingas už visą ūkį, t.t. ir už elektros, kurioje buvo sumontuota grįžtamosios elektros srovės apskaita. Už tą elektrą valstybė mokėdavo pinigus, dabar nežinau kaip yra. Taigi mane ir užkabino ta grįžtamoji elektros srovė, perskaičiau kas parašyta elektros teorijos knygose, o ten vyksta saviindukcija ir viskas. Man tokio paaiškinimo buvo per mažai. Teko gal pora metų sukti galvą, vykdyti eksperimentus, kartais per naktį nemiegoti. Priėjau elementarią išvadą, kad elektronas ir jį supantis eteris ar fotonai, kaip jūs vadinate, aš jas vadinu dalelėmis, yra surištos kietai. Kitaip sakant, jei mėnulį pajudinčiau, tai ir žemė paskui judėtų. Remiantis mano atrastu reiškiniu paaiškėjo ir grįžtamosios elektros srovės prigimtis bei kairės ir dešinės rankos paaiškinimai. Dabar aš galiu pasakyti elektra pagal mano teoriją, tik jūs eksperimentuokite. Mano teorijos sukūrimui labai padėjo eksperimentai su vadinamom virgulėm. Jūs visi pastebėjote kaip žmonės atranda vandens gyslą su šakele, o paėmus vielos gabalą, sulenktą stačiai, gali nustatyti kur yra elektros kabelis, vandens linija, kanalizacija ir t.t. Su labai jautria virgule galima atrasti pievoje numestą žiedą. Pabandykite atrasti atsakymą kas verčia sulenktą vielą pasisukti praeinant pro vandentiekio liniją? Pagal mano teoriją, vandens molekulės dalelės sudaro kliūtį, kadangi jos surištos kietai vielos molekulių dalelėms ir ji pasisuka. Pabandykite paeksperimentuoti. Toliau priėjau išvadą, kad tos dalelės turi masę ir jos pakūsta kinetiniams dėsniams. Darau išvadą, kad nuolatinėje srovėje grįžtamos srovės nėra. Elektros srovę priverčia judėti ne kažkokia indukcija, o būtent kietai surištos dalelės. Eksperimentuojant tai įrodyti nesunku. Tai kažkas panašaus jei paimtumėte du ežius ir priešingom kryptim prilietę norėtumėte prastumti. Taip ir generatoriuje, rotoriaus plokštelėse esantys elektronų dalelės sudaro ežį, statoriaus apvijų elektronų dalelių ežiui. Kadangi vienas ežys pro kitą praeiti negali, dalelės yra stumiamos, o paskui jas ir elektronai, kadangi surišta kietai, o tai jau yra elektra. Pradžiai užteks. Jei sudomino klauskite. Su pagarba Arūnas.
  • 0

Reputacija: -39

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 19:51 

Cituoti:
Priėjau elementarią išvadą, kad elektronas ir jį supantis eteris ar fotonai<..> Mano teorijos sukūrimui labai padėjo eksperimentai su vadinamom virgulėm. <..> Toliau priėjau išvadą, kad tos dalelės turi masę ir jos pakūsta kinetiniams dėsniams. Darau išvadą, kad nuolatinėje srovėje grįžtamos srovės nėra. Elektros srovę priverčia judėti ne kažkokia indukcija, o būtent kietai surištos dalelės.
Tiek daug ezoterikos ir kartu neišmanymo vienoje vietoje dar nemačiau :o

P.S. Aš siūlau pasiskaitinėti tamstai apie realesnias teorijas.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 20:32 

visus metus pernai praleidau mokydamasis apie generatorius ir variklius, ir ju kuriamus laukus, o cia pasirodo tera tik eteris ir virbules :O nu realiai net praejes visa elektros moduli, nieko nesupratau ka autorius parase.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +215

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 20:35 

Ar tikrai galit su tom virgulėm kambaryje surasti kito žmogaus paslėptą daigtą?
Pvz. paskaičius, kad ir čia
http://www.delfi.lt/mokslas/mokslas/ka-rodo-virgules.d?id=61956641
daug optimizmo nesukelia.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +32

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 20:45 

O kai kas sako, kad elektromagnetinis laukas nekenkia...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-14, 22:12 

Kaip ne keista, man teko realiai gyvenime susidurti su dviem pagyvenusiais "profesoriais" ir gan ilgai pašnekėti. Tai yra labai keistas fenomenas, abu jie prieš išeinant į penciją dirbo su technika susijusiu darbus. Na aišku, pakalbėjus apie minutę prasidėjo kalbos apie jų teorijas.
Bendri bruožai. Visiškas fizikos pradmenų, pagrindų neturėjimas ar nesupratimas (nežinau ar studijuodami to neįgavo ar pamiršo ir iš naujo atrado savaip). Abu naudojosi internetu, informaciją rinko rusiškuose puslapiuose (mokėtų angliškai, rastų manau panašių puslapių ir anglų kalba). Na, o toliau vieno teorija buvo apie amžiną variklį su vandeniliu, kitas sugebėjo minties eksperimentais mažiausiose dalelėse atrasti dievą...
Tai vat manau, čia būtų labai įdomi kokia nors psichologinė apžvalga ar tyrimas panašių išradėjų. Kur slepiasi viso to šaknys, kaip išvengti tokių dalykų (teko susidurt ir su atrodytų labai protingais dėstytojais, kurie pradeda kalbėt apie amžinus variklius).
  • 0

Reputacija: +75

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-15, 12:13 

Tegul kalba jie, kiek nori, bet kol nepagamins vieno tu savo amzinuju varikliu, manes tos kalbos nedomina. Kai turesit prototipa, atsiuskit ji man. Is anksto dekui.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-15, 22:30 

Arūnas, dar pamatysiu vieną tokį savavališką temų dubliavimą - ilgam atostogų išrašysiu. O jeigu dėl to, negali priimti kritikos, tai ne mūsų problemos bei neverta čia reikštis.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 11:12 

Na, ponas Arūnas čia save pateikė kaip kūrėją - nieko jis neniekino, nekėlė savęs į “galutinių žinių instancijos” vietą ir pan., o tik aprašė savo idėją.
Pagarba už tai.

O šitie ponai: kionig, vazzy, jonas112, huinia.huini savo komentaruose daugiau, ar mažiau rodė tik savo aroganciją ir polinkį regzti patyčias kito žmogaus atžvilgiu.

Ir ką gi šie ponai potekstėje ištransliavo daugiau nei „mes protingi, o anas yra durnelis“:
Cituoti:
Tiek daug ezoterikos ir kartu neišmanymo vienoje vietoje dar nemačiau
Cituoti:
nu realiai net praejes visa elektros moduli, nieko nesupratau ka autorius parase
Cituoti:
man teko realiai gyvenime susidurti su dviem pagyvenusiais "profesoriais"
Cituoti:
Arūnas, dar pamatysiu vieną tokį savavališką temų dubliavimą - ilgam atostogų išrašysiu. O jeigu dėl to, negali priimti kritikos, tai ne mūsų problemos bei neverta čia reikštis.
Cituoti:
Tegul kalba jie, kiek nori, bet kol nepagamins vieno tu savo amzinuju varikliu, manes tos kalbos nedomina. Kai turesit prototipa, atsiuskit ji man.

---------- --

Cituoti:
Tai vat manau, čia būtų labai įdomi kokia nors psichologinė apžvalga ar tyrimas panašių išradėjų.
Vat ir man įdomu, kas didesnę dalį žmonių verčia tapti galutinės instancijos ekspertais, o ne kūrėjais? Kultūros, išsilavinimo stoka, ar tiesiog patyčių poreikis instinktų lygyje?
  • 0

Reputacija: -23

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 11:51 

svetys rašė:
Vat ir man įdomu, kas didesnę dalį žmonių verčia tapti galutinės instancijos ekspertais, o ne kūrėjais? Kultūros, išsilavinimo stoka, ar tiesiog patyčių poreikis instinktų lygyje?

Manau, kad automatiškai tampi ekspertu panašiais klausimais, kai fizikos bent porą metų pasimokai jau po mokyklos.

p.s.
Aš kūrėjais vadinu tuos, kurie turi ką realiai parodyti (prototipo ar bent jau konspektų pavidalu), o ne tuos, kurie nieko daugiau, nei žinutės diskusijų lentoje, nesukuria. (Buvo jau čia ir kūrėjas Nojus su savo HHO; berods Alfredukas su tuščiavidurės Žemės ir spiralinių bangų teorija...)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 17:25 

Simplicity rašė:
svetys rašė:

Manau, kad automatiškai tampi ekspertu panašiais klausimais, kai fizikos bent porą metų pasimokai jau po mokyklos.

p.s.
Aš kūrėjais vadinu tuos, kurie turi ką realiai parodyti (prototipo ar bent jau konspektų pavidalu), o ne tuos, kurie nieko daugiau, nei žinutės diskusijų lentoje, nesukuria. (Buvo jau čia ir kūrėjas Nojus su savo HHO; berods Alfredukas su tuščiavidurės Žemės ir spiralinių bangų teorija...)

Bet mokintis tik formules ir net nepabandyti pafantazuoti kodėl tos formulės būtent tokios man kažkaip atrodo jau perdaug ribotas požiūris. Nesuprantu ko čia nervintis jei kas pabando pafantazuoti. Nebent paprašyti žmogaus iš tų prielaidų išvesti nors keletą žinomų formulių dėl idomumo.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +32

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 17:27 

svetys rašė:
Na, ponas Arūnas čia save pateikė kaip kūrėją - nieko jis neniekino, nekėlė savęs į “galutinių žinių instancijos” vietą ir pan., o tik aprašė savo idėją.
Pagarba už tai.

O šitie ponai: kionig, vazzy, jonas112, huinia.huini savo komentaruose daugiau, ar mažiau rodė tik savo aroganciją ir polinkį regzti patyčias kito žmogaus atžvilgiu.

Ir ką gi šie ponai potekstėje ištransliavo daugiau nei „mes protingi, o anas yra durnelis“:
Cituoti:
Tiek daug ezoterikos ir kartu neišmanymo vienoje vietoje dar nemačiau
Cituoti:
nu realiai net praejes visa elektros moduli, nieko nesupratau ka autorius parase
Cituoti:
man teko realiai gyvenime susidurti su dviem pagyvenusiais "profesoriais"
Cituoti:
Cituoti:
Tegul kalba jie, kiek nori, bet kol nepagamins vieno tu savo amzinuju varikliu, manes tos kalbos nedomina. Kai turesit prototipa, atsiuskit ji man.

Cituoti:
Tai vat manau, čia būtų labai įdomi kokia nors psichologinė apžvalga ar tyrimas panašių išradėjų.

Kurioj vietoj arogancija ir patycios prasyti prototipo. Tai normalu, jeigu sakai, kad zinai, kaip sutaupyti energijos, tai kodel nepagaminus veikiancio aparato ir nepademonstravus. As irgi pradesiu savo teorijas rasinet, tik, gink die, neprasykit veikianciu aparatu, nes arogantiskais palaikys kas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 20:43 

Simplicity rašė:

- gal galit paaiškinti kas yra tie „panašūs klausimai“
- tikriausiai „panašius klausimus “ išekspertinat per kelias sekundes
- ir tikrai visada „panašius klausimus“ atskirtumėte nuo „nepanašių klausimų“?
- įdomu kaip jūs atskiriate ekspertines procedūras nuo niekuo nepamatuotos/neargumentuotos nuomonės išsakymo
- jau turite sukaupę didelę patirtį atliekant ekspertizes
- kaip suprantu po kelių metų pabaigus mokyklą jau galėtumėte būti bet kur ir bet kokio lygio mokslinių tyrimų vadovu?

.............
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 20:54 

huinia.huini rašė:
Kurioj vietoj arogancija ir patycios prasyti prototipo.
+
Cituoti:
...manes tos kalbos nedomina. Kai turesit prototipa, atsiuskit ji man.

Paprastai taip karaliai duoda nurodymus savo chalopams.
(Sakyčiau, lietuvių kalboj „atsiuskit“ yra liepiamoji nuosaka. Ir t.t.)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 22:53 

Cituoti:
Priėjau elementarią išvadą, kad elektronas ir jį supantis eteris ar fotonai, kaip jūs vadinate, aš jas vadinu dalelėmis, yra surištos kietai.

Taip išeina viskas surišta, niekas negali judėti.
Cituoti:
Pagal mano teoriją, vandens molekulės dalelės sudaro kliūtį, kadangi jos surištos kietai vielos molekulių dalelėms ir ji pasisuka.

Dabar "surišimas" tampa selektyviu, surišta, pasirodo tik virgulė su tam tikru objektu.
Cituoti:
Kitaip sakant, jei mėnulį pajudinčiau, tai ir žemė paskui judėtų.

Tai surišimas lokalus, ar čia viskas surišta ar virgulė surišta su objektu apie kurį galvojama?
Vienu žodžiu, pirmiausia reiktų rišliai užrašyt savo teoriją, laikantis logikos principų. Laikantis tvarkos, pasimatys, kurioje vietoje teorija šlubuja, nes bus pažeidžiami logikos principai ar elementarūs fizikos dėsniai. Jei nebus pažeidimų, sveikinu.
Toliau, kažką bandant įrodyti, teiginys kaip :
Cituoti:
Jūs visi pastebėjote kaip žmonės atranda vandens gyslą su šakele, o paėmus vielos gabalą, sulenktą stačiai, gali nustatyti kur yra elektros kabelis, vandens linija, kanalizacija ir t.t.
bus tolygus mano teiginiui: "jūs visi pastebėjot, kad tai neveikia ". Tiesa, netinkamas pavyzdys, nes šiuo atveju, mano teiginys yra teisingas.
O čia paskaitymui iš technologijos.lt lobyno - http://www.technologijos.lt/n/pasaulio_paslaptys/S-35005
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 23:20 

svetys rašė:
Pagarba už tai.

Aš kaip visada tiesiai šviesiai, nemaldamas žodžių į vatą ir pasiūlydamas nemalti šūdo nebekulti sukultų šiaudų, liaudiškai tariant, o paimti ir įrodyti, kad virgulės veikia. Visų antra, įrodyti Eterio teoriją, kurią čia vargšas _alvydas_ bando tempti už ausų. Nesvarbu, kad ir kaip jis tai mėgėjiškai daro, bet aš jam teikiu daugiau pagarbos nei tam, kuris yra persismelkęs erezijų, pseudomokslo, kaip temos autorius.

_Alvydas_ daro kitaip nei šios temos autorius? Akivaizdžiai pabadysiu pirštais, kad bent jau jis pasivargina peržiūrėti silpnąsias ir stipriąsias teorijų puses. Remiasi kitų tyrimų, ta tematika, autoriais, kas yra labai svarbu šiuolaikiniame moksle. Jis juos mėgina atkartoti, kas praktiškai yra svarbiausia mokslui ir teorijoms, nes tik tai įrodo jų teisingumą. Jis taip pat stengiasi sumodeliuoti ir paskaičiuoti kad ir teoriškai įvairius modelius, kas būtų jeigu mes imtume šią prielaidą arba kitą. Gaudamas rezultatus daro išvadas, kiek atitinka tie modeliai dabartinę teoriją arba jei neatitinka, tai kodėl? Užteks tų pagyrų _Alvydui_, bet mano pasiūlymas ir paraginimas visokiems besidedantiems 'neišpasakytiems' kūrėjams imti pavyzdį iš to žmogaus, kurį minėjau aukščiau.

O ką mes dabar čia randame? Visiškai padriką tekstą, su potekste, pažiūrėkite, koks mat aš "genijus"! Ale sukūriau teoriją.. Padariau tyrimus, bet rezultatų nepateiksiu, o jus durneliai, tikėkite manimi.. Ar bent autorius pasivargino įsigilinti į esamas teorijas ir kodėl jos būtent iki šiol egzistuoja? Kur autoriaus matematiniai skaičiavimai?? Kur grynos teorijos rėmai? Tau neatrodo, kad reikėtų bent kiek pasitempti, o ne užsiiminėti alchemija ir vaidinti didžiulį "atradėją"? Vat kai šitoks tonas bus pakeistas į priimtiną visiems su mokslu draugaujantiems, tada pažadu aš pakeisiu saviškį toną. O jeigu čia susirinkome labai mėgėjiškai svaičioti apie kvantinę mechaniką, klausimas ar iš viso vertą tą daryti, jos gerai nesuprantant? Nes iš to daugiausiai atsiranda visokių la-la-landerių bei kvantinių woo-woo. Ir kai bus suprastas kitų garsių mokslininkų įdirbis, tada imkis kalnus versti. Kitaip - rašymas šakėmis ant vandens, kur aiškinama apie devintą vandenį nuo kisieliaus, bet dedamąsi atradėju.

P.S. Pirmas koziris apie virgules ir "stebuklingąjį" vandens atradinėjimą: http://en.wikipedia.org/wiki/Dowsing#Sc ... _appraisal Taip pat +1 jonui112, už technologijose publikuotų šaltinių prisiminimą.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-18, 23:51 

svetys rašė:
Simplicity rašė:

- gal galit paaiškinti kas yra tie „panašūs klausimai“
- tikriausiai „panašius klausimus “ išekspertinat per kelias sekundes
- ir tikrai visada „panašius klausimus“ atskirtumėte nuo „nepanašių klausimų“?
- įdomu kaip jūs atskiriate ekspertines procedūras nuo niekuo nepamatuotos/neargumentuotos nuomonės išsakymo
- jau turite sukaupę didelę patirtį atliekant ekspertizes
- kaip suprantu po kelių metų pabaigus mokyklą jau galėtumėte būti bet kur ir bet kokio lygio mokslinių tyrimų vadovu?

.............

Pabūsiu arogantišku snobu ir nei į vieną iš jūsų nereikšmingų klausimų neatsakysiu.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 09:34 

jonas112 rašė:
Cituoti:
Priėjau elementarią išvadą, kad elektronas ir jį supantis eteris ar fotonai, kaip jūs vadinate, aš jas vadinu dalelėmis, yra surištos kietai.

Taip išeina viskas surišta, niekas negali judėti.

Na, mačiau šunį pririštą už lenciūgo, bet anas vis tiek šustrai judėjo.
Yra tekę vilkti automobilį su standžia vilktimi – sakyčiau, sėkmingai tai pavyko.
Tai, ko gero, kažką panašaus Arūnas ir turėjo mintyse.

Bet jeigu jis sakys, jog jo dalelės yra surištos tikrais batraiščiais ir su tikrais batraiščių mazgais, tai klausčiau pastarojo kur jis gavo tokių mažų batraiščių.

Ir t.t.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 10:49 

kionig rašė:
Akivaizdžiai pabadysiu pirštais, kad bent jau jis pasivargina peržiūrėti silpnąsias ir stipriąsias teorijų puses. Remiasi kitų tyrimų, ta tematika, autoriais, kas yra labai svarbu šiuolaikiniame moksle. Jis juos mėgina atkartoti, kas praktiškai yra svarbiausia mokslui ir teorijoms, nes tik tai įrodo jų teisingumą. Jis taip pat stengiasi sumodeliuoti ir paskaičiuoti kad ir teoriškai įvairius modelius, kas būtų jeigu mes imtume šią prielaidą arba kitą. Gaudamas rezultatus daro išvadas, kiek atitinka tie modeliai dabartinę teoriją arba jei neatitinka, tai kodėl?
Ar bent autorius pasivargino įsigilinti į esamas teorijas ir kodėl jos būtent iki šiol egzistuoja?

Na, jūs čia vertinate ne PATĮ Arūno produkto funkcionalumą, o TIK, ar Arūno produktas atitinka dabartines mokslo technologijas. Gerai jei tas produktas nėra esminė naujovė moksle – tada klaidos gal ir neįvelsite. Bet jei tai yra (fundamentali) naujovė išeinanti už dabartinių mokslo žinių ribų – tai jos įvertinti dabartinėmis žiniomis yra neįmanoma.
Taigi, ją (naujovę) galite įvertinti diametraliai priešingai, nei yra realybėje. Sakysite, jog tas produktas yra šlamštas, nes tai neatitinka dabartinio mokslo sampratai. O realybėje tai gali būti visiškai funkcionalus produktas, kuris gali pastūmėti patį dabartinį mokslą į naujas aukštumas.

Taigi, jūs, čia save pačiu geriausiu atveju galite vertinti kaip ekspertą, kuris vertina techninės inovacijos atitikimą esamoms mokslo technologijoms. Bet toks elgesys yra visiškai bevertis vertinant naujoves, kurios gal tobulina jau pačią mokslo technologiją.

kionig rašė:
kuris yra persismelkęs erezijų, pseudomokslo, kaip temos autorius.
mano pasiūlymas ir paraginimas visokiems besidedantiems 'neišpasakytiems' kūrėjams
O ką mes dabar čia randame? Visiškai padriką tekstą, su potekste, pažiūrėkite, koks mat aš "genijus"! Ale sukūriau teoriją.. Padariau tyrimus, bet rezultatų nepateiksiu, o jus durneliai, tikėkite manimi..
Tau neatrodo, kad reikėtų bent kiek pasitempti, o ne užsiiminėti alchemija ir vaidinti didžiulį "atradėją"?

Sakyčiau, toks tonas rodo aklą ir elementarų priešiškumą autoriaus asmeniui (lyg tas asmuo jau būtų nužudęs jūsų artimą giminaitį). Mano manymu, tai yra visiškai nesietina net su menkais ketinimais atlikti kažkokią nešališką ekspertizę.
Mano manymu, to pasekmė yra aklas ir tendencingas ir TIK negatyvo ieškojimas kažkokiame produkte – bet niekaip ne ekspertizė pasverianti visus už ir prieš.
Pvz. kuo iš esmės skiriasi legendinis Archimedo posakis „Duokite man atramos tašką ir aš pajudinsiu Žemę!“ nuo Arūno teiginio „jei mėnulį pajudinčiau, tai ir žemė paskui judėtų“.

Na, ir kūrėjo etiketę jam užklijavau aš, tai bent šį karkit jau ant manęs, o ne ant jo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 14:11 

Ka gi, Svety, maciau savo knyga jau isleidai.
Ko dar truksta siuolaikiniame moksle?
Ar mokslininkai Tamstos knyga skaito?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +89

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 14:49 

gal kas knygos pavadinima numest galetu, gal ismokciau, kaip liepiamosios nuosakos nevartot prasymuose.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 14:54 

https://www.google.lt/webhp?sourceid=ch ... evoliucija
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +89

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 15:38 

Aidas rašė:
https://www.google.lt/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=bendroji%20strukturos%20evoliucija

stipru...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 16:17 

Aidas rašė:
Ar mokslininkai Tamstos knyga skaito?
Na, dėl popierinio varianto dar nesimuša.
O su mokslininkais tai yra įdomus reikalas (žiūrint per skaitymo prizmę). Juos galima skirstyti į mokslininkus-copypaste‘rius ir į mokslininkus-kūrėjus (kurie tiesiogiai užsiima avangardine naujovių paieška).
Pirmieji (bent dauguma tokių su kuriais teko asmeniškai susidurti) savo elgesiu vienas prie vieno yra panašūs į kionig (kartais + vazzy, jonas112, huinia.huini ) elgesį su ta pačia arogancija ir aklu priešiškumu (čia net pavyzdžių toli nereikia ieškoti – pvz. čia žinomas laiqualasse)
Antrieji neturi nei arogancijos, nei yra priešiškai nusiteikę (o ir jų kultūra, bei išsilavinamas turbūt mažai lygintini su pirmaisiais). Pastarieji yra padėję, paskatinę, bet daugumoje susilaiko nuo vertinimo į kurią nors pusę (populiariausia priežastis kodėl to nedaro yra – tai ne mano sritis ir nesu į tai įsigilinęs).
Vat, šitie ir yra mokslo progreso garantas (virtualybė yra didelė ir yra tekę asmeniškai pabendrauti su tokiais kurie tebuvo per žingsnį nuo Nobelio, ar skirsto milijardus moksle – ir ne viename iš jų nepajutau nei arogancijos, nei priešiškumo).

Ir jei jau prakalbau apie platesnę virtualybę, tai technologijos.lt (ir žiūrint ne vien pagal kultūringumą) yra vienas iš labiausiai „biški Bronksas“ ir tai lyginant su kitais svieto pašaliais.
Tad Arūnui, jei tai jo pirmas viešas išstojimas, tie vietiniai „bronksistai“ gali kiek ir numušti ūpą užsiimti kūryba (Teko gal pora metų sukti galvą, vykdyti eksperimentus, kartais per naktį nemiegoti.).
Na, ir vienas dievas težino kas sukasi tokių šlykštukų galvose, kad jie su pakilimu dergia ant to žmogaus (ir tokiame amžiuje) visiškai nekalto entuziazmo.
Aidas rašė:
Ko dar truksta siuolaikiniame moksle?
Nu, tai, kad lyg ir nieko netrūksta.
Nebent utopinių dalykų. Kad pasikeistų žmogaus prigimtis – pamažėtų arogancijos, priešiškumo, vagizmo ir t.t. be galo. Tada mokslas galėtų vystytis daug greičiau.
Ale, juk greičiau triskart atsiras komunizmas, nei pasikeis žmogaus prigimtis :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2015-02-19, 17:14 

Aš akis į akį susidūręs su amžinojo variklio propaguotoju nepradėjau aiškint apie termodinamikos dėsnius, tiesiog pasakiau, kad toj srityje nelabai galiu ką pakomentuoti, nes to neišmanau. Tiesiog kartais yra paprasčiau mandagiai palinksėti. Tai čia pamąstymui..
Kitas reikalas internetas, čia realiai galima būt visiškai politiškai nekorektišku, forumai gali pasirodyti aršūs nes žmonės nieko nevynioja į vatą ir šaudo faktus. Tuo labiau, daugelis turbūt pradėję internetuose reikštis iš pradžių bandė rašyti labai mandagiai, įtaigiai, bet tai realiai nieko neduoda, nes galų gale lieka tik nuomonės ir faktai, o kad jos būtų teisingai išgirstos, pagrąžinimai nebūti.
Na, o pabaigai, kritika neturėtų būt baubas, tereikia mest kontrargumentus.
Aišku įdomu būtų kažką išgirst iš Arunas1948, nes tema visiškai nebe į temą nuvažiavo.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas   [ 490 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 20  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'