Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 00:43 

EDIT: senoji tema, mano manymu, buvo tikrai kvaila, todėl sumaniau šiek tiek ją pakoreguoti :)
Kokius pojūčius patyrėte sapnuose, kokius įvykius išgyvenote juose, kiek dažnai juos galite kontroliuoti (turiu omeny sąmoningus sapnus)?
Sapnai - ypač įdomus reiškinys, bet iki šiol pilnai nepaaiškintas. Jei kas turi geros, patikimos informacijos apie sapnus ir apie neuronų veiklą jiems generuojant prašom rašykit čia :)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Justas116 2011-07-30, 12:45. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 00:54 

http://www.elektronika.lt/forum/viewtopic.php?t=32335
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 14:43 

Spėju, kad astralinė plotmėle pabudai, t.y. sąmoningas sapnavimas, o dėl merginos nežinau ką ji galėtų reikšti.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 15:08 

sąmoningas sapnas, gaila aš tokio nesu turėjas kolkas :) sekasi tau :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 16:44 

Turbūt buvo sąmoningas sapnas, kaip ir visi čia sakė. Jeigu nori tokių sapnų daugiau, paskaityk Dream Views, tik reikės šiek tiek pastangų įdėti. Sėkmės :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 19:06 

Dazniausiai jei suprantu kad sapnuoju, atsikeliu. Cia buvo atvejis kai to nebuvo, bet mano uzmigimas sapne perejo i atsikelima tikroveje.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 19:43 

Justas116 rašė:
Dazniausiai jei suprantu kad sapnuoju, atsikeliu. Cia buvo atvejis kai to nebuvo, bet mano uzmigimas sapne perejo i atsikelima tikroveje.

pagrindinė sąlyga jeigu nori sapnuoti samoningus sapnus, reikai išmokti sapne pasakyti sau jog sapnuoji. man tai buvo nutike tik 1 karta, kaip tai pasakiua užėjo toks keistas jausmas ir pabudau, matyt dar kažko nemokėjau ar nežinojau, turėjau tarsi pabusti sapne, tuomet esi sąmoningas, gali daryti ką nori sapne, ar bentjau jausti viską kas vyksta aplink tave..
yra šalutinis poveikis, gali prabust neišsimiegojas :D ta prasme pavarges..
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 21:10 

Tas man ir buvo. As atsikeliau sapne, buvo naktis. As ja sutikau nakti. Kartais noriu ten sugristi, bet negaliu. Kodel mes negalime isakyti sau kad norim tai sapnuoti?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 22:04 

Justas116 rašė:
Zinau panasi tema yra, bet per paieska nesuradau.
Sita tema parasiau, nes norejau kai ka papasakot. Dabar pasitaiko sapnai, kurie atrodo labiau realus, nei pati tikrove. Kaip pavyzdziui susapnavau mergina. Ji man atsukus nugara. As ja palieciau pirstais, ji atsisuko. O ji mano amziaus, as jos nebuvau sutikes. Bet vos tik isvydau, pajutau labai siltus jausmus, artuma. Ji mane apkabino, mes kalbejom, gulejom ir ziurejom i zvaigzdes. Ji uzmigo, as uzmigau ir atsikeliau nakti. Kartais galvoju, kad ja ateiti sutiksiu, o gal ji net neegzistuoja? Esme tame kad tas sapnas buvo labai realistiskas, jutau kiekviena jausma, kiekviena zingsni, lietima. Kartais net galvoju, kad sapnai ir yra realybe, bet tai atmetu nes visi sapnai visiskai nesusije. Gal visas gyvenimas yra tik apgaule?

esu sapnaves panasiu sapnu :) turejo tikrai siltus ispudzius palikt, o kuri laika gali lydet ir nostalgija. gaila tik, kad i tavo klausima nieks neatsakis, nes sios misles dar niekam nepavyko iki galo imint. galiu pasakyt tik is savo patirties, jog mes sapnuojam tiek miegodami, tiek prabude, ir kaip prabundam is sapnu, taip prabusim ir is sio gyvenimo, ir galbut prabudes susapnuosi kita sapna, kuriam sedesi prie placiaekranio daigto, skaitysi musu komentarus ir prisiminsi kazkokia mergina...
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 22:32 

As daznai mastau, kodel sapnai tokie trumpi. 10 h valandu realybeje gali trukti 2h sapne, bet kartais buna, kad tai trunka kelias dienas. As to niekaip nesuprantu. Lyg musu smegenys turetu kazkoki laiko mechanizma, kuri gali valdyti.
Tai taip iseina, jei tave uzsaldytu ir tau pazadina smegenis, kada galima, pavyzdziui uz kokiu 150 metu ir tada gali sapnuoti, tai tas tarpas (tamsa) tarp uzmigimo ir sapno (150 m.) gali praeiti per poras sekundziu, arba is viso nepasirodyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 22:44 

nondescript rašė:
Justas116 rašė:
Zinau panasi tema yra, bet per paieska nesuradau.
Sita tema parasiau, nes norejau kai ka papasakot. Dabar pasitaiko sapnai, kurie atrodo labiau realus, nei pati tikrove. Kaip pavyzdziui susapnavau mergina. Ji man atsukus nugara... Kartais net galvoju, kad sapnai ir yra realybe, bet tai atmetu nes visi sapnai visiskai nesusije. Gal visas gyvenimas yra tik apgaule?

esu sapnaves panasiu sapnu :) turejo tikrai siltus ispudzius palikt, o kuri laika gali lydet ir nostalgija. gaila tik, kad i tavo klausima nieks neatsakis, nes sios misles dar niekam nepavyko iki galo imint. galiu pasakyt tik is savo patirties, jog mes sapnuojam tiek miegodami, tiek prabude, ir kaip prabundam is sapnu, taip prabusim ir is sio gyvenimo, ir galbut prabudes susapnuosi kita sapna, kuriam sedesi prie placiaekranio daigto, skaitysi musu komentarus ir prisiminsi kazkokia mergina...

taip apie si sapna vis dar galvoju, bet prisinimai kiekviena diena blesta. Pirma diena dar prisiminiau kaip ji atrodo, kita diena jau nebeprisimenu kaip atrodo jos veidas, jei bandau ja pavaizduoti palieku veida tuscia. Tikriausiai kita diena net pamirsiu kaip jos plaukai atrodo..
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 23:04 

O as po biski lunatikuot pradedu, anksciau tik kalbedavau per miegus, o praeita nakti sapnavau kad su kazkokiu Kiesha (nzn kas jis per vienas) miske statem kazkokias kilpas zverims, ir as ju nemokejau statyt.
Ryte zmona man pasakojo, kad buvau lovoj atsisedes, ir jos klausiau (vadindamas ja Kiesha) kaip tas prakeiktas kilpas statyt. Netgi gestikuliuodamas rodziau kaip jos turi atrodyt.
Manau reiktu pradet ribot svaigiuosius gerimus.

EDIT Tiesa, kad sapnai- realybe o realybe- apgaule, netikeciau. Sapnai yra musu dienos minciu ir isgyvenimu kratinys. Berods ta vakara, pries mano lunochodstvas, ziurejau laida apie medziokle.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 23:41 

Kikili cia tu rimtai ar ir vel pokstauji?
Jei rimtai, tai neatitinka ne vieno is tavo pateiktu teiginiu. As jos nepazistu, nemaciau, nekalbejau. Ir apie tai negalvojau. Tik ta vakara pries miega Braid zaidziau.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-24, 23:54 

Justas116 rašė:
Jei rimtai, tai neatitinka ne vieno is tavo pateiktu teiginiu. As jos nepazistu, nemaciau, nekalbejau. Ir apie tai negalvojau. Tik ta vakara pries miega Braid zaidziau.

As rimtai, pastebejau kad dauguma mano sapnu asocijuojasi su pries miega buvusios dienos ivykiais ar mintimis. Sapnas gaunasi nelogiskas, taciau prisimines ji ryte, galiu atgaminti pries tai buvusias realias detales.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 00:06 

As kai buvau mazas ~5metu, sapnavau kokia 20-30 kartu ta pati viena trumpa sapna. Einu neasfaltuotu keliu ir priesais atvaziuoja viksrinis traktorius. Sapnas trukdavo vos 10-15 sekundziu, net sapne tiek atrodydavo laiko, bet keisciausia, kad tie sapnai visiskai vienodi, kaip video irasas ir zinoma spalvoti. Kartais, kelis kartus per nakti ta pati spanuodavau ir net kai jau buvau ~15metu viena karta sapnavau ta pati sapna. Keista tas, kad tai negalejo buti fobija, as nebijojau tu traktoriu ir siaip visokiu masinu, o technika megstu kiek save atsimenu. Zodziu kaip matricoj su kate :) tipo persikrovineja kazkas. Ar yra kam dar buve taip?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1174

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 10:27 

Buna kartais. Jauciasi taip lyg butu dejavu.
O pavyzdziui man sapnai niekada nerodo dienos ivykiu.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 10:48 

būna kad susapnuoji ateities įvykius, pora kartu buvo kad susapnavau trumpa episoda is savo ateities, poto toj situacijos pradedi keistai jaustis, jausmas pasidaro lyg sapnuotum, atrodo jau taip yra buve, poto bandai nuspet kas bus toliau, bet nieko neiseina nes tik tiek, kiek įvyko ir buvai susapnavęs :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 12:11 

kikilis rašė:
Justas116 rašė:

As rimtai, pastebejau kad dauguma mano sapnu asocijuojasi su pries miega buvusios dienos ivykiais ar mintimis. Sapnas gaunasi nelogiskas, taciau prisimines ji ryte, galiu atgaminti pries tai buvusias realias detales.

Kikili,taigi kiesha čia iš forumo šito :D Tas bajaristas,kur visad nerealius komentarus palieka :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 15:12 

Kikili, super 8]

Linkiu dar susapnuot peintbolą su SG ir meslinuku.
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 16:12 

O as buvau kazkada susapnaves, kad technologijos.lt gavau bana :D
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 19:12 

rwc rašė:
Kikili, super 8]

Linkiu dar susapnuot peintbolą su SG ir meslinuku.

jo, zmona ryte sakys:
"tu mane nakti meslinuku vadinai ir tupejai pasislepes uz taburetes"...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 19:26 

kikilis rašė:
jo, zmona ryte sakys:

fsck, reiktų ir man susimąstyt apie svaigiųjų gėrimų ribojimą, kol lunochodstvos neprasidėjo. Kol kas dar niekas nesiskundė, bet ką gali žinoti...

Nors kartais TOKIŲ dalykų prisisapnuoja, kad visai norėtųsi sukeisti sapnus su realybe ;]
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 19:35 

rwc rašė:
kikilis rašė:
jo, zmona ryte sakys:

fsck, reiktų ir man susimąstyt apie svaigiųjų gėrimų ribojimą, kol lunochodstvos neprasidėjo. Kol kas dar niekas nesiskundė, bet ką gali žinoti...

Nors kartais TOKIŲ dalykų prisisapnuoja, kad visai norėtųsi sukeisti sapnus su realybe ;]

jo, buna tokiu sapneliu, kad is lovos niekaip neisvirstum.. kliutis mat atsiranda mechanine...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 22:12 

Visai ir aš norėčiau pabandyt sąmoningai pasapnuot, ne kartą ir ne du apie tai galvojau. Bet kažkokią lyg fobiją turiu, kad kokį kartą taip išeis, jog ir nebeatsikelsiu iš sapno. Komos būsenoje liksiu.

Sapnuose vyrauja pasąmonė. Labiausiai patikdavo vaikystėje sapnai kai krisdavau nuo dangoraižio ir likus porai metrų, sapnas dingdavo. Jeigu atsitiktų toks atvejis kai būčiau sąmoningas sapne, tai užsimusčiau :D Vat tokie paradoksai ir glumina mane :]
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +215

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 22:29 

Dvigubas nulis rašė:
Bet kažkokią lyg fobiją turiu, kad kokį kartą taip išeis, jog ir nebeatsikelsiu iš sapno. Komos būsenoje liksiu.
Nu fantazuojat tai jau belenkaip :-D
  • 0

Moderatorius

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'