Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 22:48 

Oi, dėkui už pagyrimus, tik prašau neliept vardint tavo fantazijų iš tavųjų 2207 žinučių, nes jau ir į Dievą pradėsiu tikėt tad.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +215

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-25, 23:00 

Dvigubas nulis rašė:
Oi, dėkui už pagyrimus, tik prašau neliept vardint tavo fantazijų iš tavųjų 2207 žinučių, nes jau ir į Dievą pradėsiu tikėt tad.
Maziau, ziurekime matricos, bo bus taip:
8)
Tada bus baisiau uz koma.. :D
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-27, 00:21 

Galbut
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +11

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-28, 03:44 

Kas čia rašė apie sąmoningą sapnavimą, tai temos pirmoji žinutė nė nekvepia sąmoningu sapnu.
O šiaip išmokus sąmoningai sapnuoti galima ir pačiam kurti sapnus, t.y. sapnuoti ką nori. O galbūt net nebūtina mokėti sąmoningai sapnuoti, kad susapnuotum ką panorėjęs, bet turbūt reiktų įdėti daug pastangų kiekvieną naktį prieš miegą sau kliedint, ką nori susapnuoti.
O va sąmoningi sapnai yra kaifas ;) Labiausiai jų metu mėgstu paskraidyti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-29, 10:28 

samoningas sapnas yra žemiausias obės lygis obe tai yra kaip tu iš savo kūno gali išeiti ir iš šono matyti save mieganti, tokioja stadijoje gali skriadyti vaikščioti po namus ir t.t.
todėl pagalvojau kad kolkas čia buvo samoningas sapnas...

man karta idomus sapnas buvo, sapnavau kad bėgu vietoje, begu begu atrodo bet niekur nenubegu ir taip sunkoka darosi apciam sapne, tada pasigirdo balsas "sako atsidaryk langa nes oro truksta" pabundu ir tikrai lyg oro trukumas jautesi kambaryje, atsidariau langa ir uzmigau, nebeatsimenu ka po to sapnavau, bet tikrai idomiai viskas ivyko :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-29, 23:47 

Tai kad čia paprastas sapnas ir tiek, sąmoningumo jame nė kvapo, autorius nesakė, jog sapne žinojo jog sapnuoja ar kažką panašaus. Tiesiog labai realistiškas sapnas ir tiek.

Aš ne per seniausiai irgi labai realistišką sapną sapnavau. Su tėvais sėdėjom virtuvėj prie stalo, kažkokie vyrai vis skambinosi į duris ir atnešdavo tai patėviui, tai mamai kokį laišką. Po kiek laiko išgirdom sirenas, įjungėm TV ir laukėm, kol kažką praneš, dėl ko čia tos sirenos. Pažiūrėjau pro langą ir pamačiau kaip lėktuvas skrenda tiesiai į viršų, o po to staigiai pakeičia kryptį ir lekia tiesiai žemyn į mūsų namą. Pajutau, kad mamai gresia pavojus. Su ja kitame kambaryje nuėjom ir atsigulėm ant grindų. Užsimerkiau ir jau buvau susitaikiusi su tuo, kad mirsiu, buvau pasiruošusi mirčiai, išėjimui iš kūno. Tačiau lėktuvas ant mūsų nenukrito – nukrito ant kitos namo pusės ir mūsų nepalietė (pamaniau, kad mamai nieko nenutiko, nes kartu su ja buvau aš). Po to dar pažiūrėjau pro langą, apačioje buvo V. Adamkus, ruošėsi sakyti kažkokią kalbą, o aplink susirinkę daug žmonių. V. Adamkus su kažkuo kalbėjosi ir sakė, kad nežino, ar čia teroristai, ar kažkas kitas. Dar toliau pamačiau kitą lėktuvą taip pat lekiantį žemyn. Per TV nieko apie tai nepranešinėjo. Labai jautėsi karinė, pasauliopabaiginė nuotaika sapne. Kai po jo pabudau, tai net keista buvo, nes viskas atrodė taip tikra. Ir net beveik liūdna pasidarė, kad tai tik sapnas :D:D:D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-30, 00:37 

Paskaites paziurejau kad pas mane sapnai panasus kaip ir pas kai kuriuos cia rasiusius - daznai man pasitaiko kad ta paty sapna po kelis kartus sapnuoju ir tai netgi besiakrtojanciame sapne surpantu kad tai jau sapnavau, taip pat dar daznai pasitaiko ir tas kritimas ir likus keliems metrams nuo zemes atsibudimas, o kai atsibundi jausmas sirdy tikrai ne koks :)

Dar kalbant apie sapnus tai sapnuose man kazkaip daznai tenka mustis, tik vat sepne taip ziaurei sunku dauzytis tai ne tas zodis jauciasi dideslis sunkumas, smugiai skrieja laaabai lietai ir tas jausmas kad priesui trenki nesmarkiai.

O siaip tai tikrai yra baisiausia pabusti is tobulo sapno kai jautiesi laimingas ir panasiai o pabudes supranti kad tai tik sapnas..... :sad:
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-30, 01:26 

Sveiki :)
Ir sutapo taip, kad čia mano pirmasis komentaras. :)
Gana įdomi tema. Nutariau ir aš tart žodį. Šiaip kaip paminėjo daugelis, yra buvę ir man, ir daugeliui pažįstamų. Mano manymu, sapnavimas yra išraiška žmogaus būsenos, ar kas panašaus. Gal temos autoriui tikrai trūko kokios merginos, taip jis įsivaizdavo idealų pasimatymą ir tiesiog jį susapnavo, ar kas panašaus. Sunku teigti :)
Pamenu kai buvau vaikas, vis sapnuodavau košmarus. Galvojau, kaip išvengti jų ir nusprendžiau, kad reikia nubusti jų metu. Tik kaip tą padaryti? :D Na ir kaip bebūtų keista, išmokau sapno vidury pasakyti tiems, kas mane vijosi ar panašiai, kad jūs netikri, susapnuoti, o jie man įrodinėdavo, kad jie tikri. Paskui atsimenu tėvai pasakė, kad jeigu sapnuoji, kad krenti, tai tuo metu augimo procesas padidėjęs, ar kažkas panašaus. Tai sapnuodamas lipdavau ant aukštų vietų, kad galėčiau šokti žemyn ir prie pat žemės nubusti, idant tapčiau aukštesnis. Labai keistas jausmas būdavo. :)
O dabar sapnų reguliuoti panašu, kad nebesugebu. Tačiau reiks pasidomėti daugiau apie sąmoningą sapnavimą. Turbūt būdamas mažas, to nesuprasdamas, jį pasiekdavau. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-08-30, 01:26 

Linksmas rašė:
Dar kalbant apie sapnus tai sapnuose man kazkaip daznai tenka mustis, tik vat sepne taip ziaurei sunku dauzytis tai ne tas zodis jauciasi dideslis sunkumas, smugiai skrieja laaabai lietai ir tas jausmas kad priesui trenki nesmarkiai.
Va sita ir patvirtinsiu, kad sapne musantis su kuo nors, taip atrodo, kad negali priesui suduoti pilna jega, o atrodo toks stiprus esi. Tas kiek keistoka :)

Na mano sapnu ivairove tikrai nepasizymi samoningumu, o ir dazniausiai ju neprisimenu, ka sapnuoju tai ir nekvarsinu galvos lekdamas prie sapninko poto diena, ka tas ir anas reiskia, kurie neturi visiskai jokios realijos :D Taigi geriau miegu :)

Savo retus sapnus kartais paanalizuoju ir pries tai buvusius ivykius, tai man dazniausiai taip sutampa sapnai, pvz susitikau pora draugu, o kita diena apie juos kazka panasaus sapnavau. Beje, ypac galvojant apie ta dalyka, kartais pavyksta susapnuot ir atsimint ryte ji, bet tokie sapnai nepasizymi labai samoningumu, bet buna tokiu vietu pavieniu :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-18, 22:30 

As prisimenu kad sapnavau kosmara. Bet jis atrodo truko kokia savaite (per 10 h!). Zodziu pradzia per tv rode kad kazkur pietu afrikoj ivyko kazkokia epidemija kai ten esantys zmones ismire.
Po dienos isejau is namo pasivaikscioti. Ir tada staiga milziniskas seselis uzstojo saules sviesa. Paziurejau i virsu, o ten milziniskas, gal kokiu 5 km ilgio kosminis laivas. Netekau zado (bet viduje jauciau dideli dziaugsma). Prie laivo skrido dar koks tuzinas mazesniu laivu. I netoli esancia aikste isbego zmoniu mases. Per visas pasaulio televizijas (tada grizes namo isijungiau bbc nes tada jau buvo erdvelaivis nuskrides tada pakeliau mama is dienos miego ir rodziau pirstu i televizija sakydamas "ka as sakiau kad jie yra!") rode reportazus apie ateiviu atskridima ir sake kad tai didziausias zmonijos istorijos ivykis.
Tada kita diena pranese kad Jav, rusija, kinija, japonija ir indija yra visiskai sunaikintos. Tada pastebejau kad is horizonto arteja kazkokia ugnies banga ir zinojau kad jau mirsiu uzsimerkiau ir pabudau. Tai buvo velniskai tikroviskas sapnas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-19, 08:36 

kakaruzas rašė:
Sveiki :)
Ir sutapo taip, kad čia mano pirmasis komentaras. :)
Gana įdomi tema. Nutariau ir aš tart žodį. Šiaip kaip paminėjo daugelis, yra buvę ir man, ir daugeliui pažįstamų. Mano manymu, sapnavimas yra išraiška žmogaus būsenos, ar kas panašaus. Gal temos autoriui tikrai trūko kokios merginos, taip jis įsivaizdavo idealų pasimatymą ir tiesiog jį susapnavo, ar kas panašaus. Sunku teigti :)

Tikriausiai esi teisus. Bet siaip noreciau ja sutikti. :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-19, 09:43 

Man patiko si knyga http://www.manoknyga.lt/knyga/vejas-nuo-juros.html

Ko gero neskaiciau realesnes aliuzijos i sapnus. (nors ten ne sapnas bet kazkas panasaus tik ten gali vykti)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-19, 22:03 

Aš jums visiems pavydžiu :sad: Nes nelabai įsivaizduoju kas yra sapnas. Aš niekad neprisimenu savo sapnų. Tėvai sako. kad girdi mane kalbant ar šūkaujant per miegus, tačiau pamenu tik kaip padedu galvą ir staiga ją pakeliu, o tos 8 h. paros kažkur staiga dingsta. Norėčiau sužinoti, kodėl man taip yra :-? hmmm... ???
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-19, 22:24 

AurimasP rašė:
Aš jums visiems pavydžiu :sad: Nes nelabai įsivaizduoju kas yra sapnas. Aš niekad neprisimenu savo sapnų. Tėvai sako. kad girdi mane kalbant ar šūkaujant per miegus, tačiau pamenu tik kaip padedu galvą ir staiga ją pakeliu, o tos 8 h. paros kažkur staiga dingsta. Norėčiau sužinoti, kodėl man taip yra :-? hmmm... ???

pastebejau kad kai kurie geri sapnai, gali dingti is atminties, bet kai atsikeli po kosmaro, jis kazkaip labai giliai "prisilydo" prie atminties. Ypac nemegstu susapnuoti kai is kazkokio mazo objekto darosi didelis ir del to didejimo mane apkaltina kad as to nesustabdziau ir del to visus pasmerkiau. Dada jauciu labai nemalonu jausma.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-19, 22:49 

Aš irgi esu patyres samoningu ir tikrovisku sapnu.Kai sapnuoji tikroviską ir samoningą sapną tada viska jauti kas darosi ir gali kazkiek kontroliuoti ji.Sapnavau kaip mylejausi su dviem merginom ir tai buvo gazdinanciai tikroviska (daznai sapnuoju sexa) :D :AG: Dar pastebejimas gryzus apie kokia 2-3h dienos namo ir prigulus sapnuoti pradedu gal per 2minutes.Visada jai yra laiko stengiuosi biski prigulti ir smagiai praleist laika sapne :D :L: sapnai geris :P
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-20, 09:34 

Kodel neatsimename sapnu http://www.sciencedaily.com/releases/20 ... 132249.htm
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-23, 18:47 

niekas nezino, kas yra sapnai. visus jie skirtingai veikia. vieniems pildosi kitiems- ne.
kas bijo sako - apgaule, kas tiki - realybe:))))
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-23, 18:55 

Manau sapnai realybe 100%, tik laiko dimensija iveskite. Ar nepatyrete jausmo kazkur tai maciau? Tai pasamones (t.y sapnu tame tarpe) suformuotas pranesimas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-23, 20:10 

karolism rašė:
Manau sapnai realybe 100%, tik laiko dimensija iveskite. Ar nepatyrete jausmo kazkur tai maciau? Tai pasamones (t.y sapnu tame tarpe) suformuotas pranesimas.

Déjà vu. Nieko stebuklingo. Nuo tokių nesąmonių ir turi mus pasaugoti pasąmonė - deja, mes tas apsaugas nesąmoningai pralaužiame sąmonės pagalba ;]
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-23, 20:12 

never know. Cia filofofija ir tiek
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-25, 13:42 

Na shiaip Deja vu kartais labai net gazdina - ypach kai trunka kelias minutes o ne kelias akimirkas - tuo momentu ispudis kad zhiuri filma kuri jau miliona kartu esi mates - zhinai kas kur nutiks tu keliu minuchiu begyje, zhinai ka pasakysi ka tau atsakys, zhinai kada viska ko niekaip logishkai negaletum ishmastyti, kad tarkim sudush puodukas, ar paskamins kas i duris, o blogiausiai kadtai viska zhinodamas negali visishkai nieko pakeisti - lyg samone ir pasamone apsikeichia vietomis... vot tokie priepuoliai tikrai gazdina
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-25, 15:04 

PrjctCore rašė:
Na shiaip Deja vu kartais labai net gazdina - ypach kai trunka kelias minutes o ne kelias akimirkas - tuo momentu ispudis kad zhiuri filma kuri jau miliona kartu esi mates - zhinai kas kur nutiks tu keliu minuchiu begyje, zhinai ka pasakysi ka tau atsakys, zhinai kada viska ko niekaip logishkai negaletum ishmastyti, kad tarkim sudush puodukas, ar paskamins kas i duris, o blogiausiai kadtai viska zhinodamas negali visishkai nieko pakeisti - lyg samone ir pasamone apsikeichia vietomis... vot tokie priepuoliai tikrai gazdina

Prisiziurejai galutinis tikslas 4 ;o)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-25, 15:25 

Malkowich Malkowich...
  • 0

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-25, 16:10 

rwc rašė:
Malkowich Malkowich...

Kaip tik dabar skaitynejuosi apie Roberto A. Freitas Jr. darbelius nanomedicinoje :???:
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-09-28, 14:16 

Aš manau, kad sapnas - tai realybė. Analogiškai, realybė - tai sapnas. Pvz., susijaudinimas. Realybėje aš susijaudinu ir įvyksta sėklos išsiliejimas. Tačiau lygiai taip pačiai aš galiu susijaudinti ir sapne, ir kūnas tai priims kaip realų įvykį - man miegant įvyks sėklos išsiliejimas. Taigi aš manau, kad realybė tėra tik tam tikra sąmonės interpretacija. O tiksliau - visa tai, ką protas interpretuoja, nėra realybė. Realybė yra tai, kas neatfiltruota. Protas veikia kaip filtras.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'