Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 02:25 

prie to pacio gal galite papasakoti kokiu idomiasiu pojuciu esate patyre sapne? :-) mano pats idomiasias ir labiausiai patikes buvo vaiksciojimas vandens pavirsiumi :D isties jausmas nepakartojamas, nenoreciau jo pamirst, dar prabudes isivaizdavau jog padai slapi, sapnai gali mums suteikti tokiu pojuciu kuriu realybeje nepatirsi. beto sapne tas vaiksciojimo ant vandens reiskinys turejo idomu "fizikini" paaiskinima ;DD zeme turi du menulius esancius priesingose puses i karta per metus kai tie menuliai teka vienas priwes kita jie taip itempia vandens pavirsiu jog sis atlaiko zmogu :-D matot mano sapnai ne seip sau o su fizikiniais reiskiniu paaiskinimais ;D
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 02:40 

zamzungas rašė:
prie to pacio gal galite papasakoti kokiu idomiasiu pojuciu esate patyre sapne? :-) mano pats idomiasias ir labiausiai patikes buvo vaiksciojimas vandens pavirsiumi :D isties jausmas nepakartojamas, nenoreciau jo pamirst, dar prabudes isivaizdavau jog padai slapi, sapnai gali mums suteikti tokiu pojuciu kuriu realybeje nepatirsi. beto sapne tas vaiksciojimo ant vandens reiskinys turejo idomu "fizikini" paaiskinima ;DD zeme turi du menulius esancius priesingose puses i karta per metus kai tie menuliai teka vienas priwes kita jie taip itempia vandens pavirsiu jog sis atlaiko zmogu :-D matot mano sapnai ne seip sau o su fizikiniais reiskiniu paaiskinimais ;D

O tu pas kuniga nueik ir papasakok, tai ne tik fizikinius bet ir teologinius paaiskinimus gausi :U:
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 03:29 

karolism rašė:
zamzungas rašė:

O tu pas kuniga nueik ir papasakok, tai ne tik fizikinius bet ir teologinius paaiskinimus gausi :U:
nesupratau ka tu nori pasakyti, o kad sapnai realybeje atrodo juokingai ir taip aisku tiesiog kartais potyriai sapnuose atrodo toke nuostabus.
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 04:17 

Nu tu per vandeni vaikstai, tai kunigas tave dievo sunum palaikytu ;o)
  • 0

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 07:00 

Nezhinau gal skambes kiek kvailai bet guledamas ligoninej ishmokau priverstinai "ishsijungti". po operacijos negalejau daryti jokiu fiziniu pratimu, zhiureti teliko ar skaityti knygu nes buvo operuota akis. tai vakare niekaip neidavo uzhmigti. galiausiai ishmokau apie nieka negalvoti, tiesa tai buvo zhiauru - patys pameginkit 4-5 minutes apie nieka negalvoti. jei negalvoji apie praeiti ar nesvajoji apie ateiti tai po 15-20 sekundzhiu pradedi mastyti apie tai kad laikas ikvepti nors paprastai apie tai nemastai. galiausiai pavyksta visishkai atsikratyti met kokiu minchiu ir tada vyksta kazhkas idomaus. mano atveju pradedu matyti balta tashka tiesiai priesh akis - toks mazhytis bet pakankamai ryshkus, pakaba jis ten kokias 10 sekundzhiu (svarbiausia tuo momentu neapsidzhiaugti ir ko nepamastyti nes kitaip dings) ir po to staigiai pradeda dideti kol apima visa akirati ir galiausiai per ta akinanchia shviesa atsirandi sapne - tu dar suvoki kad sapnuoji, bet keischiausia kad tas sapnas per daug realus. paprastai sapnuojam tik vaizdus (ar bent jau juos prisimenam) bet tuo momentu kai atsirandi sapne jauti viska geriau nei realiame gyvenime. teko atsirasti ant apledejusios olos krashto ir jauti viska, shalta veja raizhanti visa kuna, sniego kvapa, garsus ir net oro trukuma del aukshchio, arba teko atsirasti mishke bet ten nuo kazhko begau tai puikiausiai jauchiasi kaip shirdis ish krutines lipa ir nereali pompa nukamavusi, velgi visi kvapai ir pojuchiai tokie realus kad atrodo tikriau uzh tikra. tokiu ispudzhiu prisigaudzhiau gan daug bet visa tai trunka vos kelias sekundes nes paprashchiausiai ishsijungi.

kogero smegenys priverstinai ishjungiamos ishskyria kazhkokius reboot signalus visai nervinei sistemai ir priklausomai nuo "perkraunamu" nervu kiekiu itakojami pojuchiai kuriuos apturi tas kelias samoningo sapnavimo akimirkas. neisivaizduoju kaip kitaip paaishkinti, bet va jau 9 metai praejo po operacijos ir ash vis dar megstu save palepinti tokiu jutikliu "perkrovimu" kogero labiausiai del to kad visi jausmai shimtus kart ashtresni nei tikrovej, jutimo organai stroditu veikia vos ne turbo rezhime. nezhinau ar kitiems zmonems irgi taip buna ar tai tik mano vaizduotes padariniai.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 07:40 

Praktiskai musu smegenys yra galingiausias 3D simuliatorius, kuris gali sukurti bet ka, na tik jau zinomus smegenims jausmus :D

PrjctCore, i tavo mintis apie pasamones veiksminguma pamegink paskaityt, kadangi jame nagrinejamas pasamones veikimas, jei suprasi ka nors "mokslas ir gyvenimas" zurnale 2008 Nr.11 11psl. http://ausis.gf.vu.lt/mg/ Man irgi ne viskas cia suprantama siame straipsnyje :D
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +170

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-05, 10:36 

super straipsnis - paaishkina labai daug - ypach su uzgklanda atskirianchia vidines smegenis nuo zheves ir tai kad zheve per nakti analizuoja patirtus ivikius. dabar daug aishkiau viskas :) beja tiems kas nori sukodinti AI straipsnis manau tikrai pades apsispresti del moduliu kodo ir moduliu tarpusavio saveikos :)

tnx kionig
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-08, 05:14 

Kelis kart sapnavau kaip simtai naikintuvu skrenda virs mano miesto ir meto bombas arba vaziuojant su masina buvo langai atidaryti ir per kalniukus vaziavom ir iskritau pakilau i ora i prie zemes atsibudau patinka man tokie sapnai :D va pries kelias dienas sapnavau kai isvaziavom i tokia vieta ten buvo gausiai zmoniu ir mus puole tankai ar kazkas tokio nelabai atsimenu bet ant galo pasirode kad tai netikras puolimas ar kazkas tokio Buna taip kad susapnuoji ateiti bet tik kelias sekundes idomus tie sapnai :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-08, 17:19 

Kalbant apie sapnavimą, kiek teko bendraut su pažįstamais šia tema, tai priėjau prie tokios taisyklės, kad dažniau prisimena sapnus labiau linkę prie meno žmonės, o ne prie tiksliųjų. Kaip pas jus, gal kaip tik atvirkščią nuomonę susidarėt?
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +215

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-11, 02:00 

Dvigubas nulis rašė:
Kalbant apie sapnavimą, kiek teko bendraut su pažįstamais šia tema, tai priėjau prie tokios taisyklės, kad dažniau prisimena sapnus labiau linkę prie meno žmonės, o ne prie tiksliųjų. Kaip pas jus, gal kaip tik atvirkščią nuomonę susidarėt?

ar prisimename sapnus daug lemia tai kelinta valanda keliames, pabudus sapnu fazej zmogus dazniausiai ta sapna puikiai prisimena, bet per keleta sekundziu jis isgaruoja is galvos... juk daznai buna, kad kad pazadinti zadintuvo, ar ko nors kito, jauciames lyg istraukti is sapno, bent jau as :)
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-12, 23:19 

PrjctCore rašė:
Nezhinau gal skambes kiek kvailai bet guledamas ligoninej ishmokau priverstinai "ishsijungti". po operacijos negalejau daryti jokiu fiziniu pratimu, zhiureti teliko ar skaityti knygu nes buvo operuota akis. tai vakare niekaip neidavo uzhmigti. galiausiai ishmokau apie nieka negalvoti, tiesa tai buvo zhiauru - patys pameginkit 4-5 minutes apie nieka negalvoti. jei negalvoji apie praeiti ar nesvajoji apie ateiti tai po 15-20 sekundzhiu pradedi mastyti apie tai kad laikas ikvepti nors paprastai apie tai nemastai. galiausiai pavyksta visishkai atsikratyti met kokiu minchiu ir tada vyksta kazhkas idomaus. mano atveju pradedu matyti balta tashka tiesiai priesh akis - toks mazhytis bet pakankamai ryshkus, pakaba jis ten kokias 10 sekundzhiu (svarbiausia tuo momentu neapsidzhiaugti ir ko nepamastyti nes kitaip dings) ir po to staigiai pradeda dideti kol apima visa akirati ir galiausiai per ta akinanchia shviesa atsirandi sapne - tu dar suvoki kad sapnuoji, bet keischiausia kad tas sapnas per daug realus. paprastai sapnuojam tik vaizdus (ar bent jau juos prisimenam) bet tuo momentu kai atsirandi sapne jauti viska geriau nei realiame gyvenime. teko atsirasti ant apledejusios olos krashto ir jauti viska, shalta veja raizhanti visa kuna, sniego kvapa, garsus ir net oro trukuma del aukshchio, arba teko atsirasti mishke bet ten nuo kazhko begau tai puikiausiai jauchiasi kaip shirdis ish krutines lipa ir nereali pompa nukamavusi, velgi visi kvapai ir pojuchiai tokie realus kad atrodo tikriau uzh tikra. tokiu ispudzhiu prisigaudzhiau gan daug bet visa tai trunka vos kelias sekundes nes paprashchiausiai ishsijungi.

kogero smegenys priverstinai ishjungiamos ishskyria kazhkokius reboot signalus visai nervinei sistemai ir priklausomai nuo "perkraunamu" nervu kiekiu itakojami pojuchiai kuriuos apturi tas kelias samoningo sapnavimo akimirkas. neisivaizduoju kaip kitaip paaishkinti, bet va jau 9 metai praejo po operacijos ir ash vis dar megstu save palepinti tokiu jutikliu "perkrovimu" kogero labiausiai del to kad visi jausmai shimtus kart ashtresni nei tikrovej, jutimo organai stroditu veikia vos ne turbo rezhime. nezhinau ar kitiems zmonems irgi taip buna ar tai tik mano vaizduotes padariniai.

kiek suprantu tai tu čia kalbi apie meditaciją, nes medituodamas pašalini visas mintis(labai lengva užmigt :P )
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-20, 16:22 

bahuriux rašė:
As kai buvau mazas ~5metu, sapnavau kokia 20-30 kartu ta pati viena trumpa sapna. Einu neasfaltuotu keliu ir priesais atvaziuoja viksrinis traktorius. Sapnas trukdavo vos 10-15 sekundziu, net sapne tiek atrodydavo laiko, bet keisciausia, kad tie sapnai visiskai vienodi, kaip video irasas ir zinoma spalvoti. Kartais, kelis kartus per nakti ta pati spanuodavau ir net kai jau buvau ~15metu viena karta sapnavau ta pati sapna. Keista tas, kad tai negalejo buti fobija, as nebijojau tu traktoriu ir siaip visokiu masinu, o technika megstu kiek save atsimenu. Zodziu kaip matricoj su kate :) tipo persikrovineja kazkas. Ar yra kam dar buve taip?

man grynai kaip ir tau buvo tik as sapnavau draugus ir su jais dariau viska kaip tikrovej bet vos tik pradedavau su jais kalbeti viskas dingdavo ir pabusdavau man irgi taip buvo daug kartu kol pradejau nebesneket tada sapnas trukdavo ilgiau bet vistiek viskas dingdavo (isblukdavo ) mama sake kad kai kalbejau su jais ji mane girdejo manau gal lunatikavau (nepirmas kartas )arba kolkas sapnas dar nepasikartojo bet telieka laukt
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-21, 01:58 

lokis00 rašė:
man grynai kaip ir tau buvo tik as sapnavau draugus ir su jais dariau viska kaip tikrovej bet vos tik pradedavau su jais kalbeti viskas dingdavo ir pabusdavau man irgi taip buvo daug kartu kol pradejau nebesneket tada sapnas trukdavo ilgiau bet vistiek viskas dingdavo (isblukdavo ) mama sake kad kai kalbejau su jais ji mane girdejo manau gal lunatikavau (nepirmas kartas )arba kolkas sapnas dar nepasikartojo bet telieka laukt

cia jau "critical error'as", turbut sapnui pritruksta duomenu, kad kalbetu uz draugus, tai ismeta lauk :D

zamzungas rašė:
prie to pacio gal galite papasakoti kokiu idomiasiu pojuciu esate patyre sapne? :-)

buvo keletas idomiu sapnu, kurie buvo realesni uz tikrove. supratau, kad sapnuoju, galejau vaikscioti kur norejau ir ten visi pojuciai buvo daug stipresni, bandziau isiziuret i detales, tai atrode, jog matau daugiau spalvu, ir iziuriu net kiekviena smulkmena :)
buvo sapnu is kuriu nepavykdavo pabusti, atrodo pabudai, guli lovoj, bet is tiesu dar sapnuoji.
buvo, kad uzsvesdavom per ilgai su draugais, ir netiketai uzmigus kur nors sapnuodavau, kad toliau svenciam :)
o siaip jau apie 5 metai, kai beveik nieko neprisimenu ka sapnuoju.
geriausi sapnai is vaikystes
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 00:43 

gali buti zinai pirma klase buvo tai jo nepakako hdd taj dabar pravaliau daugiau telpa :D

o sapnu tiesiog neprisimeni viena is taktiku kaip prisimint atsikeli ryte ir galvoji apie ka sapnavai ir kazka prisimines parasai ir taip pastoviai ir tau sapnai sugrys
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-24, 00:50 

Aš sapne bandžiau skaityti knygas - deja, beprasmis žodžių kratinys, galvojau gal kažka svarbaus išskaitysiu, kokia genialią mintį :)
Seniai galvojau kaip valdyti sapnus, kiek žinau reiktų prieš prabudimą (prieš žadintuvą) paleisti įrašą tam tikro fono - ir žiūrėti po to ką susapnuoji.
Dar galima susapnuoti daug sapnų ryte, kai žadintuvas skamba kas 5 minutes. Suskamba - prisimeni ką sapnavai, po to vėl iškart užmiegi ir vėl spėji susapnuoti iki sekančio skambučio.
Man taip pavykdavo kokie 5 sapnai iš eilės, deja trumpi.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-26, 00:15 

fantazija nėra realybė.. visa kita realybė :) tiktai skirtingos realybės nesąveikauja... todėl vienos tampa "realybėmis, kitos fantazijomis..."
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-03-19, 01:54 

Jei kiekviena diena atsibusciau vis kitoje vietoje ir net vis kitame kune, o vakare uzmiges sapnuociau viska toliau, ka sapnavau pries tai, tai sakyciau, kad taip, sapnai yra realybe, o realybe - sapnas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-24, 23:46 

Aš sapnavau, kad kažkokioj supynėj supuosi. Sapne įsivaizdavau, kad tai Dievas, bet toookie jausmai buvo, kad nors imk ir verk iš gėrio..

Aš labai kietai miegu ir sapnai beveik visada būna tikroviški, aš visada suvokiu, kad sapnuoju, ir kai galvoju, kad "o įdomu kaip dabar bus" - atsikeliu..

Taip pat sapnuojant būna jausmas, kad sapnuoju (beveik) tą patį ką kažkada, bet sapne nesuvokiu, ar tai sapnavau tą pačią naktį kelis kartus, ar sapnuoju iš tikro tą patį kažkelintą kartą (ne tą pačią dieną).
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-25, 08:13 

Temos pavadinimas toks, koks krikščionių mąstymas apie gyvenimą :D . Mano atsakymas: Ne.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-25, 15:29 

Na as pastebejau kad dazniausiai sapnuoju savo "baimes" tai ko bijau.... Arba tai ko nenoriu/nemegstu. Yra buve kaip sakot kad per miegus buciau samoningas galeciau daryti ka noriu, taip buvo gal pora kartu daugiau taip nebeiseina.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-28, 08:39 

PrjctCore rašė:

Man tai taip neiseina, as uzmiegu, arba gaunu miego paralyziu. Man jokios sviesos akyse nedideja. Jei tik suvokiu, kad sapnuoju tai baks miego paralyziu, o paskui visiskai atsibundu, arba atsijungiu. As ir taip noriu pamokyk mane!
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-29, 23:45 

Mano mama dažnai sapnuoja, kad man kas blogo atsitiko. Ir retkarčiais tai pasiteisina.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-30, 23:30 

rimasD rašė:
Mano mama dažnai sapnuoja, kad man kas blogo atsitiko. Ir retkarčiais tai pasiteisina.

Retkarčius galima būtų priskirt prie atsitiktinumų, juk pagal tikimybių teorija net pati absurdiškiausia mintis turi 1/1000000000... tikimybę virsti tikrove, aišku pasitaiko ir idomesnių atveju, tarkim panevėžietė laimėjusi 7 mln Viking loto prasitarė laimingus skaičius susapnavusi... Nors tikėk tu kad nori :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-31, 20:23 

Man tai keisčiausi sapnai, kai sapnuoju, kad skaitau kokią nors knygą ar sprendžiu matematinę užduotį, nors realybėj nieko panašaus nesu net matęs. Tik blogiausia, kad atsibudęs iškart užmirštu knygos ar lygties turinį, o gal gi ten kas nors naudingo būtų...

O šiaip tai labai nemėgstu sapnų, kur reikia kažkur bėgti, bet sapne labai silpnas visada būnu ir vos kojas galiu pajudinti. Panašiai būna ir sapnuojant muštynes, nors gyvenime nesu niekad mušęsis. Gerai, kad paskutiniu laiku tokių sapnų nebepasitaiko.

Labai smagu sapnuotu, kad sėdžiu pamokoj ir mokytoja kažką liepia atsakinėti arba nebūnu padaręs namų darbų. Tokiais atvejais visada suprantu, kad sapnuoju ir specialiai užmingu pamokos metu - malonus jausmas.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +366

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-07-31, 22:39 

Pumper rašė:

O šiaip tai labai nemėgstu sapnų, kur reikia kažkur bėgti, bet sapne labai silpnas visada būnu ir vos kojas galiu pajudinti. Panašiai būna ir sapnuojant muštynes, nors gyvenime nesu niekad mušęsis. Gerai, kad paskutiniu laiku tokių sapnų nebepasitaiko.

Čia yra įprastas sapnų bruožas pasitaikantis visiem ir turbūt visų taip pat nemėgiamas :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 78 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'