Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Paranormalūs reiškiniai ir sąmokslo teorijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 01:57 

Perspėjimas:
Aš nei tikiu, nei netikiu, nieko neverčiu tikėt ar prašyt kažkokių įrodymų.Viskas šiaip pamąstymui.
Labai logiškai atrodo.
"JAV vaistų industrijos tyrinėtojai atskleidė šokiruojančius faktus - demaskuotas farmacininkų kartelis, kaip įtariama, platinęs kiaulių gripą ir tuo pat metu ruošęs platinti vakciną.

Žymus JAV medikas daktaras Leonardas Horovicas mini pasaulyje gerai žinomas milijardierių pavardes: žiniasklaidos magnatas Rupertas Merdokas, turtuoliai Deividas Rokfeleris, Mortonas Cukermanas, Tomas Gloseris ir buvęs Niujorko Federalinio rezervo banko direktorių tarybos pirmininkas Džeris Spejeris. Išspausdinti oficialūs dokumentai, kuriuose demaskuojama, kad šie asmenys, veikdami kartu su D.Rokfelerio biotechnologijų koncernu ir siekdami pelno parduodant vakciną, kiaulių gripo virusu H1N1 užkrėtė daugybę žmonių. Tvirtinama, kad šis privataus pasaulinio biotechnologijų koncerno bei magnatų kriminalinis susivienijimas veikė “kurdamas pandemiją, platindamas dezinformaciją per žiniasklaidą bei reklamuodamas savo sukurtą vakciną”.

JAV spaudoje paskelbti dokumentai, kaltinantys minėtus asmenis “pasauliniu genocidu”, taip pat perduoti Federaliniam tyrimų biurui (FTB).

“Ši “partnerystė” kontroliuoja biotechnologinius tyrimus bei jų sklaidą visame pasaulyje. Prekyba produktais tarptautiniu mastu taip pat visiškai kontroliuojama šio susivienijimo. Vaistų kartelio organizuotas nusikalstamumas kontroliuojamas ir per visuomenės informavimo priemones, skleidžiant propagandą apie vakciną”, - tvirtino L.Horovicas.

Medikas ir žurnalistė, padėjusi atlikti tyrimą, taip pat išsiaiškino, kad dar vienas šio sąmokslo dalyvis - nekilnojamojo turto kompanijos “Silverstein Properties” vadovas Laris Silversteinas - buvo susijęs ir su rugsėjo 11-osios teroristiniais išpuoliais. Jam priklausė per išpuolį sugriautas Pasaulio prekybos centro pastatas, už kurio sugriovimą magnatas gavo 7 mlrd. dolerių draudimo išmoką. L.Horovicas atskleidė, jog L.Silversteinas taip pat yra minėto biotechnologinio susivienijimo bendrasavininkis bei nuomoja jam patalpas.

L.Horovico liudijime priminta, kad 2009-aisiais kilęs kiaulių gripo protrūkis Meksikoje ir JAV vyko chaotiškai - vienu metu užsikrėtė vienas su kitu jokio ryšio neturintys ir per šimtus kilometrų gyvenantys vaikai. Vėliau užsikrėtę žmonės taip pat neturėjo kontakto su šiais vaikais.

Keista esą ir paties gripo genetinė sudėtis, nes “mįslingai” susimaišė 1918-ųjų ispaniškasis gripas, paukščių gripas bei sezoninis gripas. Tai yra, kaip tvirtinama liudijime, “beprecedentis dalykas visoje sveikatos mokslo bei “natūralios atrankos” istorijoje”.

Esą iškart po pirmųjų užfiksuotų kiaulių gripo atvejų per R.Merdokui priklausančias informavimo priemones paskelbta apie “Novavax” vakciną, kuri “apsaugojo nuo šios gripo atmainos”. Minima daugybė asmenų, galėjusių dalyvauti propaguojant vakcinos pirkimą ir gamybos finansavimą tarptautiniu lygmeniu.

“Įspėju Teisingumo departamentą likus mėnesiui iki žiauriausio genocido pasaulio istorijoje. Meldžiuosi, kad jie atsižvelgs į prašymą ištirti koncerno veiklą ir per teismą užkirsti kelią tolesniam vakcinos platinimui dėl visuomenės saugumo”, - įspėjo L.Horovicas."
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 02:13 

Pamąstymui - Leonard Horowitz. Reikia gi užsidirbti duonos kąsniui; Merdokų Rupertuko, Rokfelerių Deividuko ir kitų personų paminėjimas vienoje eilutėje su kokiu nors užkratu užtikrina gana padorų $ srautą. Labai logiškai atrodo, argi ne?
  • 0

Reputacija: +32

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 02:39 

Taip jau spaudžiu pavadinimą ir pagal dabartines tendencijas mąstau.. apie ką bus tema... ar žmogus susirūpins, kaip apsisaugoti, ar klaus kaip greitai plinta.. po to mintis - ai.. gi tikriausiai vėl sakys kad farmacininkai sukūrė... na ir ką gi aš pamatau....

Perskaityk kas parašyta elementarioj wiki (bmk1245 nuoroda). Su tokiu "respektabiliu" šaltiniu tikrai netoli nueisit. Juolab, kad nebuvo nei vieno argumento. Vis tik "parodė", "nurodė", "mini pavardes"...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 04:51 

O informacijos kas čia tyrėjai nepateiki? kodėl tokio labai reikšmingo fakto neperskaičiau naujienų portaluose? kažkaip visas stilius tai kaip eilinės konspiracijos teorijos.

Kaip antraštėje parašyta, kad tema apie pamąstymus, tai neanalizuosiu čia viso pagrįstumo. Vieninteliai pamąstymai kuriuos sukelia straipsnis yra tie, kad šiais laikais nepaprastai plinta visokios iš piržto laužtos konspiracijos teorijos. Net technologijas.lt puola visokie tikintieji konspiracijos teorijom, nors iš pažiūros atrodo auditoriją suadryti turėtų besidomintys mokslu žmonės, o ne pramanytų seansacijų besivaikantys.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 09:38 

Azuolas rašė:
O informacijos kas čia tyrėjai nepateiki? kodėl tokio labai reikšmingo fakto neperskaičiau naujienų portaluose? kažkaip visas stilius tai kaip eilinės konspiracijos teorijos.

Kaip antraštėje parašyta, kad tema apie pamąstymus, tai neanalizuosiu čia viso pagrįstumo. Vieninteliai pamąstymai kuriuos sukelia straipsnis yra tie, kad šiais laikais nepaprastai plinta visokios iš piržto laužtos konspiracijos teorijos. Net technologijas.lt puola visokie tikintieji konspiracijos teorijom, nors iš pažiūros atrodo auditoriją suadryti turėtų besidomintys mokslu žmonės, o ne pramanytų seansacijų besivaikantys.

tokios teorijos plinta, nes žmonėms reikia kažkuo tikėti. kai mokslas beveik sunaikino dievą, tai reikia susikurti daug kitų dievukų. o esant dabartiniam informacijos prieinamumui, kai gali perskaityti ir nobelio premijos laureato straipsnį ir kaimo parapsicho Jurgio svaičiojimus ta pačia tema, tai kartais sunku suvokti kur realybė, o kur pramanai.
p.s. dievas čia gal nei prie ko, tiesiog jį panaudojau kaip pavyzdį.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +29

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 10:11 

Ir kas mums iš tų pamąstymų, kai gripas jau Lietuvoje ir nesame pasiruošę nuo jo gydytis? Geriau reikia paieškoti daugiau informacijos apie priemones jam įveikti. Kur tie mūsų sveikuoliai, stebuklingi žolininkai, gal nors profilaktikai praverstu ir netradicinė medicina? Juk negydant parą laiko, jau gali būti darbo ir dūdoriams.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 10:15 

Kuom si istorija skiriasi nuo kitu samokslo teoriju?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 11:04 

Otto rašė:
Ir kas mums iš tų pamąstymų, kai gripas jau Lietuvoje ir nesame pasiruošę nuo jo gydytis? Geriau reikia paieškoti daugiau informacijos apie priemones jam įveikti. Kur tie mūsų sveikuoliai, stebuklingi žolininkai, gal nors profilaktikai praverstu ir netradicinė medicina? Juk negydant parą laiko, jau gali būti darbo ir dūdoriams.

ir kaip gydytis? kaip pasiruošti? vakcina?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 11:34 

Smėlis rašė:
Otto rašė:

ir kaip gydytis? kaip pasiruošti? vakcina?

http://www.infomed.lt/lt/2/Infomed_pliu ... liu-gripas

Kiek supratau, tas kialių gripas yra truputėlį stipresnis už paprastą. Juo daugelis žmonių gan lengvai perserga, tačiau kartais tai gali komplikuotis ir prieti iki ligonio mirties. :???:

Aš pats šią savaitę kažkokį virusą pasigavau :( Visi simptomai kaip ir atitinka, bet man nelaužė jokių kaulų ir aišku nevėmiau. Tai tikiuosi tai ne kiaulių gripas. O jei ir jis, tai baigiu jį įveikti. :U:
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 11:45 

Muskietininx rašė:

http://www.infomed.lt/lt/2/Infomed_pliu ... liu-gripas

Kiek supratau, tas kialių gripas yra truputėlį stipresnis už paprastą. Juo daugelis žmonių gan lengvai perserga, tačiau kartais tai gali komplikuotis ir prieti iki ligonio mirties. :???:

Aš pats šią savaitę kažkokį virusą pasigavau :( Visi simptomai kaip ir atitinka, bet man nelaužė jokių kaulų ir aišku nevėmiau. Tai tikiuosi tai ne kiaulių gripas. O jei ir jis, tai baigiu jį įveikti. :U:

kitaip tariant priemonės lygiai tokios pat, kaip ir vengiant paprasto gripo?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 14:18 

Aš sakiau, nieko neverčiu tikėt, ar kažkaip kitaip.
Bet dideliems skeptikams, kažkada ir 9/11 įvykiai, kai sakė, kad ne teroristai nugriovė dvynius, o bušas buvo konspiracija.O dabar patys tyrėjai, kurie apsimelavo atsiprašė mirusiųjų šeimų.Spėju ir jūs rėkavot, kai tik kažkas pasakė, kad čia ne teroristų darbas, kad KONSPIRACIJOS. :)
Apskritai aš nesakau, kad reik tikėt aklai, bet tikėt vienintele versija, kuria parodo televizorius yra labai kvaila. :) Apskritai nereik niekuo tikėt, reik mokėt atsirinkt faktus, ir mokėt mąstyt logiškai.
Aš pats, ką įmečiau nesakiau, kad tikiu, bet labai geras biznis.Turi priėmimą prie viruso kūrimo, jį sukuri ir paleidi, o tada kuri brangią vakciną ir ją pardavinėji.Milijardai.Patys pagalvokit. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 14:20 

Manvydas rašė:
Bet dideliems skeptikams, kažkada ir 9/11 įvykiai, kai sakė, kad ne teroristai nugriovė dvynius, o bušas buvo konspiracija.O dabar patys tyrėjai, kurie apsimelavo atsiprašė mirusiųjų šeimų.Spėju ir jūs rėkavot, kai tik kažkas pasakė, kad čia ne teroristų darbas, kad KONSPIRACIJOS. :)
Apskritai aš nesakau, kad reik tikėt aklai, bet tikėt vienintele versija, kuria parodo televizorius yra labai kvaila. :) Apskritai nereik niekuo tikėt, reik mokėt atsirinkt faktus, ir mokėt mąstyt logiškai.
Aš pats, ką įmečiau nesakiau, kad tikiu, bet labai geras biznis.Turi priėmimą prie viruso kūrimo, jį sukuri ir paleidi, o tada kuri brangią vakciną ir ją pardavinėji.Milijardai.Patys pagalvokit. :)

kada atsiprašė?
kur atsiprašė?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 14:52 

Smėlis rašė:
Manvydas rašė:

kada atsiprašė?
kur atsiprašė?

Bandžiau ieškot, bet neradau.Faktiškai girdėjau kažkur, tik nepamenu kur.
Atsiprašau, kad suklaidinau. ;/ Bet nemanau, kad tai esmę keičia.Paneigta, ta versija su teroristais.Pamenu, kažkoks mokslininkas (lyg tais Griffin) kvietė padiskutuot į televiziją, tuos komisijos narius, tai nei vienas nesutiko.
Bet čia ne apie 9/11 manau. :)
Tiesiog, asmenine mano nuomone, tikėti vien valdžios ir televizoriaus versijomis yra kvaila.Reik mąstyt ir atsirinkt.O jei mąstymo nebus, tai va taip va ir bus, kaip su tom nibiru. :)

Be rods, šitas Griffinas.Kažkurioj dalyje sakė.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 15:30 

bet ta KITA nuomonė formuojama lygiai tokiais pačiais būdais, kaip ir "oficialioji". tik "oficialioji" dažnai būna ne vien spėliojimais pagrįsta :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 15:52 

Smėlis rašė:
bet ta KITA nuomonė formuojama lygiai tokiais pačiais būdais, kaip ir "oficialioji". tik "oficialioji" dažnai būna ne vien spėliojimais pagrįsta :)

O kuom pagrįsta?Ne spėliojimais, o iš anksto sukurta versija.Bet ateina keletas labiau išprususių žmonių ir visą versiją paneigia. :) O ar gi tas griffinas spėlioja?Ne jis pateikia faktus.
1.Dangoraižiai negalėjo sugriūt nuo lėktuvo smūgio, o jeigu ir mistiškai būtų griuvę, nebūtų susmegę į vidų.
Ir t.t.
Viskas akivaizdu.
Tad kol kas už rimta pinigą negalima imt ir kiaulų gripo konspiracijų, bet niekas nežino, kas gali būt rytoj, apie tai paviešinta. :) Todėl ir siūlau neatmest visų konspiracijų, o pažvelgt kitu kampu ( nekalbu apie nibirux, kibirux ir majų kalendorius, nes tai grynai girto asilo sapalionės).
Ką aš noriu pasakyt, jau pasakiau.Aklai tikėti viskuo negalima, reik MĄSTYT ir atsirinkt, kas yra arčiau tiesos, ir kas ne.Ir pagaliau nusiimt rožinius akinius, telikas ir valdžia dažnai meluoja, o ypač valdžia meluoja per teliką. :) Manau sutiksi, ne viskas šiam pasaulį yra taip kaip norėtųsi. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 16:09 

Manvydas rašė:
Smėlis rašė:

O kuom pagrįsta?Ne spėliojimais, o iš anksto sukurta versija.Bet ateina keletas labiau išprususių žmonių ir visą versiją paneigia. :) O ar gi tas griffinas spėlioja?Ne jis pateikia faktus.
1.Dangoraižiai negalėjo sugriūt nuo lėktuvo smūgio, o jeigu ir mistiškai būtų griuvę, nebūtų susmegę į vidų.
Ir t.t.
Viskas akivaizdu.
Tad kol kas už rimta pinigą negalima imt ir kiaulų gripo konspiracijų, bet niekas nežino, kas gali būt rytoj, apie tai paviešinta. :) Todėl ir siūlau neatmest visų konspiracijų, o pažvelgt kitu kampu ( nekalbu apie nibirux, kibirux ir majų kalendorius, nes tai grynai girto asilo sapalionės).
Ką aš noriu pasakyt, jau pasakiau.Aklai tikėti viskuo negalima, reik MĄSTYT ir atsirinkt, kas yra arčiau tiesos, ir kas ne.Ir pagaliau nusiimt rožinius akinius, telikas ir valdžia dažnai meluoja, o ypač valdžia meluoja per teliką. :) Manau sutiksi, ne viskas šiam pasaulį yra taip kaip norėtųsi. :)

Sveikas protas, faktai, ekspertai
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 17:33 

Smėlis rašė:
Manvydas rašė:
Smėlis rašė:

Ir t.t.
Viskas akivaizdu.

Sveikas protas, faktai, ekspertai

Pažiūrėk visas dalis ką jis šneka. :) Tai tu dar vis galvoji, kad alqeada užpuolė JAV? :))))

Ypač šitas dalis paklausyk. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 18:55 

Mantvydai, esi eilinė konspiratorių auka. Bet neverta dėlto labai liūdėt, nes tai yra visdėlto žymiai geriau, nei manyt, kad žemė tuščiavidurė, kad egzistuoja nibiru, amžinieji varikliai, telekinezės, dvasios ir visokie kitokie burtai. Tai bent jau nėra absurdiška :) O kas liečia šia temą, mano nuomone tai yra - bullshit.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 20:00 

Tai apie ką mes čia? Ar liejam visas konspiracines teorijas į vieną, kad būtų patogiau ir vienoj temoj galėtume diskutuoti? Tarkim JAV ir kitų jai palankių šalių valdžia yra tiesioginiai nibiru palikuonys pritaikyti gyventi žemėje ir paskleidė gripą, paslėpė 51 valstiją (nes norėjo paslėpti nibiru) ir sugriovė dangoraižius rugsėjo vienuoliktąją. Pažiūrėkit!! Viskas atitinka!!! Na dabar belieka sukurt.. oj.. surasti faktų.. Manau nesunkiai visi rasime po vieną, anea? :) Tada sujungsim į vieną darnią milžinišką teoriją, aiškinančią viską...

P.S. Titaniką paskandino ne ledkalnis.. Ten nibiru kosminis laivas kildamas iš vandenyno dugno numušė truputį jį netyčia...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 20:12 

Kaukas rašė:
Mantvydai, esi eilinė konspiratorių auka. Bet neverta dėlto labai liūdėt, nes tai yra visdėlto žymiai geriau, nei manyt, kad žemė tuščiavidurė, kad egzistuoja nibiru, amžinieji varikliai, telekinezės, dvasios ir visokie kitokie burtai. Tai bent jau nėra absurdiška :) O kas liečia šia temą, mano nuomone tai yra - bullshit.

Asmeniškai aš ne visomis konspiracijomis ir ne visu jų turiniu sutinku.Dėl dangoraižių, aš nemanau, kad tai buvo teroristai ir tiek.Kai įrodymų pilna.O faktų nemato tik akli.
AŠ NE MANTVYDAS, beja. :)
O ką tikėti viskuo ką sako valdžia yra kvailumo požymis, dažna jie sako, tai kas jiems naudinga.Man juokingiausia, tai, kad jūs priimat viską taip kaip yra.Ir, ką tu be sakytum, kokių profesorių mintis perteiktum, kad ir ką sakytum, kad negalėjo pastatas šitaip sugriūt nuo lėktuvų, kad nebuvo tokio karščio, kad viskas pavirstų į dulkes (betonas, stalai, kompai viskas), ir atsakyk kodėl sugriuvo WTC 7 pastatas?Jei nebuvo lėktuvo smūgio? :) O siugriuvo tuo pačiu principu.
Juokingiausiai, kai žmogui duodi informacijos pamąstyti, jis visiškai nekreipia dėmesio ir varo tą pačia dainelę: tai konspiracijos, tai nesąmonės ir t.t.
Bet tuo tarpu visiškai įtikėjas valdžios versija.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 20:47 

Manvydas rašė:

Ypač šitas dalis paklausyk. :)

dar kartą pasiskaityk kas mano numestam tekste. į beveik viską ten atsakyta.
be to, kai teologijos profesorius ima aiškinti tokius dalykus, tai man dar labiau praeina noras tikėti :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 20:51 

Manvydas rašė:
Asmeniškai aš ne visomis konspiracijomis ir ne visu jų turiniu sutinku.Dėl dangoraižių, aš nemanau, kad tai buvo teroristai ir tiek.Kai įrodymų pilna.O faktų nemato tik akli.

Na tai duok šen įrodymus. Nes aš ta tema tik girdžiu visokių pseudoprofesorių sapaliojimus prasilenkiančius su tikrų ekspertų nuomone.

Manvydas rašė:
O ką tikėti viskuo ką sako valdžia yra kvailumo požymis, dažna jie sako, tai kas jiems naudinga.Man juokingiausia, tai, kad jūs priimat viską taip kaip yra.

Man atrodo, kad kvailumo požymis yra aplamai tikėti, kažkuom nepatikrinus faktų. O tamsta, net šią temą pradėjai "Viena Boba Sakė" stiliuje. Taip, kad tikrai nesi didesnis skeptikas už mane :)

Manvydas rašė:
Ir, ką tu be sakytum, kokių profesorių mintis perteiktum, kad ir ką sakytum, kad negalėjo pastatas šitaip sugriūt nuo lėktuvų, kad nebuvo tokio karščio, kad viskas pavirstų į dulkes (betonas, stalai, kompai viskas), ir atsakyk kodėl sugriuvo WTC 7 pastatas?Jei nebuvo lėktuvo smūgio? :) O siugriuvo tuo pačiu principu.

Tai ok vardink tu "faktus", o mes jau pasistengsim įvertint galėjo taip būt ar ne. Nes kolkas šia tema visos konspiratorių teorijos yra seniai suvarytos. Gal tu žinai kažką naujo ir ištikrųjų Bušas atnešė bombą į wtc ir susprogdino :)

Manvydas rašė:
Juokingiausiai, kai žmogui duodi informacijos pamąstyti, jis visiškai nekreipia dėmesio ir varo tą pačia dainelę: tai konspiracijos, tai nesąmonės ir t.t.
Bet tuo tarpu visiškai įtikėjas valdžios versija.

Todėl, kad su jumis sektantais sunku, nes patys neturėdami jokių svarių argumentų nesamones tauškiat. Čia stiliuje, kaip tas "mighty watchmaker" stebisi paskui, kodėl visi nusistatę prieš ir net išklausyt nenori. O tai ką daryt, jei "teorijos" paremtos vėjais?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 20:51 

Na, jei jau kiaulių gripas taip paveikia smegenis, kad iš rimto portalo daroma šaltiena, tai pasekmės išties tragiškos.
Galima netikėti niekuo, bet tai nereiškia, kad būsi itin protingas, gal svarbiau išmokti atskirti tiesą nuo melo, nes ir pats didžiausias melagis kartais pasako tiesą.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 22:25 

Man paprasčiausiai nelogiška, kai sakoma, kad nuo lėktuvų pastatas sugriuvo t.y. susmego, taip lyg būtų susprogęs.Ir tada kodėl 7 pastatas nugriuvo ir iš kur ta ugnis?
Norit pasakyt, kad nuo tokios ugnelės, metalinis pastatas ėmė ir pavirto metalo ir dulkių krūva?
Na ir toliau.
Smėli, jeigu nesunku rakink temą, nes aš apskritai tą kiaulių gripo versiją, tik pamąstymams idėjau, ir pasakiau, kad aš jei nei tikiu, nei netikiu.Tik įdomu.
Nes turint priėjimą prie vaistų kūrimo, gali sukurt ir virusą, o po to priešnuodį ir daryt milžiniškus pinigus.Bet tai nėra įrodyta, todėl už rimtą negaliu priimt.
http://en.wikipedia.org/wiki/9/11_Truth_movement
Tai dėl ko kyla tokio mąsto judėjimai tik iš konspiracijų?Nemanau. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-11-19, 22:39 

Manvydas rašė:
Man paprasčiausiai nelogiška, kai sakoma, kad nuo lėktuvų pastatas sugriuvo t.y. susmego, taip lyg būtų susprogęs.Ir tada kodėl 7 pastatas nugriuvo ir iš kur ta ugnis?
Norit pasakyt, kad nuo tokios ugnelės, metalinis pastatas ėmė ir pavirto metalo ir dulkių krūva?
Na ir toliau.
Smėli, jeigu nesunku rakink temą, nes aš apskritai tą kiaulių gripo versiją, tik pamąstymams idėjau, ir pasakiau, kad aš jei nei tikiu, nei netikiu.Tik įdomu.
Nes turint priėjimą prie vaistų kūrimo, gali sukurt ir virusą, o po to priešnuodį ir daryt milžiniškus pinigus.Bet tai nėra įrodyta, todėl už rimtą negaliu priimt.
http://en.wikipedia.org/wiki/9/11_Truth_movement
Tai dėl ko kyla tokio mąsto judėjimai tik iš konspiracijų?Nemanau. :)

Siūlau pabandyt pakaitinti plieninę vielą ir tada pasižiūrėti kaip pasikeitė jos savybės. Be to, nereikia pamiršti, kad ofisuose pilna rakandų, kurie degdami oi kiek daug kaitros duoda.
  • 0

Reputacija: +32

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume