Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Įdomusis mokslas
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 15:09 

Homoseksualumas daugelį atvejų, manau, susijęs su tuo, kai moteriška siela pavyzdžiui patenka į vyrišką kūną ir tada tokį žmogu pradeda traukti, vyrą pavyzdžiui, būdingi moterims, dalykai (kiti vyrai ir noras rengtis ir būti moterim). Tai yra išbandymas, nes pereitame gyvenime žmogaus sieloje buvo dideli nukrypimai nuo normos, ir jeigu žmogus elgsis pagal savo kūno liniją (tai yra jei moteriška siela vyro kūne ir toks žmogus elgsis kaip vyras, tai yra nesantykiaus lytiškai su vyrais, o kurs normalią šeimą, nešios normalius vyriškus drabužius, nekeis sau lytinių organų, tai yra stengis gyventi vyro gyvenimą), tada tie nukrypimai pradės taisytis, trintis sieloje (ir sekančiame įsikūnijime sielą grįž į savo lyties kūną, nes vyro ir moters sieloje yra tam tikras skirtumas įdėtas, jos (sielos vyro ir moters) kažkiek skiriasi), o jeigu jis pradės keisti savo lytinius organus medicina ar dar kažką nebūdingo daryti savo kūno atžvilgiu, tai jis pradės tik stiprinti šiuos nukrypimus ir ateityje (kitame kūne) lauks dar sunkesnis išbandymas.
  • -7

Paskutinį kartą redagavo Atk 2018-06-12, 10:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: -34

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 15:59 

Tipinis maginio mąstymo pavyzdys.
  • +2

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 17:32 

Cituoti:
Heatho tikslas buvo išgydyti homoseksualumą, todėl dabar atėjo laikas pereiti prie naujos tyrimo stadijos - supažindinti B-19 su mergina.

Gavęs reikalingus leidimus mokslo tikslais Heathas į laboratoriją pakvietė prostitutę.

Nelabai aiškus minties šuolis – nuo smegenų makalavimo elektrodais prie prostitučių.

Tai tyrimo esmė turbūt ta, kad kai žmogui žiauriai malonu, jis pasirengęs permiegoti su pirmu (-a) pasitaikiusiu (-ia)?
  • +1

Vartotojo avataras

Reputacija: +600

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 18:23 

Vistiek tai yra sutrikimas, nukrypimas, anomalija, patalogija ? Tiesiog nenormalu ir negatyvu, nes homoseksualumas netęsia giminės ir veda į susinaikinimą, jai homoseksualai galėtų gimdyt vaikus nematyčiau problemos. Tačiau kodėl kuomet tradicinė šeima augina 3 neklaužadas, aukoja savo pinigus, laiką, sveikatą, gražiausius metus, kad pratęstų giminę, bei užtikrintų šviesią valstybės ateitį. Homoseksualai tiesiog mėgaujasi gyvenimu, reikėtų jiems uždėti senbernio mokestį, gautas pajamas padalint šeimoms. Ir pastebiu tendenciją, kad homoseksualai traukia į megapolius, nes kaimuose apie juos nei girdėti, nei matyti..
  • -2

Vartotojo avataras

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 19:30 

kiesza rašė:
Vistiek tai yra sutrikimas, nukrypimas, anomalija, patalogija ? Tiesiog nenormalu ir negatyvu, nes homoseksualumas netęsia giminės ir veda į susinaikinimą, jai homoseksualai galėtų gimdyt vaikus nematyčiau problemos. Tačiau kodėl kuomet tradicinė šeima augina 3 neklaužadas, aukoja savo pinigus, laiką, sveikatą, gražiausius metus, kad pratęstų giminę, bei užtikrintų šviesią valstybės ateitį. Homoseksualai tiesiog mėgaujasi gyvenimu, reikėtų jiems uždėti senbernio mokestį, gautas pajamas padalint šeimoms. Ir pastebiu tendenciją, kad homoseksualai traukia į megapolius, nes kaimuose apie juos nei girdėti, nei matyti..

Ne visi nori tu vaiku, ne visi sutverti juos auginti, ir ne visi ju gali tureti. Kalba eina apie hetero. Kas liecia homo, jie irgi, kai kurie labai nori auginti vaikus. Tai apie kokius cia mokescius pezi?
  • +7

Reputacija: +118

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 21:02 

Fikcija rašė:
Homikais negimstama , o tampama...

Asmeninė patirtis?
  • +5

Reputacija: +502

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-11, 21:12 

kiesza rašė:

Tu žalio supratimo neturi, kaip gyvena homoseksualūs žmonės ir kokio šiaudo jie griebiasi, kad galėtų auginti vaikus. Aš linkiu pačiam ilgo ir nenuobodaus tokio "mėgavimosi gyvenimu", nes durnumas turi būti baudžiamas, kad durniai nebenorėtų būti tokiais kaip tu.
  • +3

Reputacija: +502

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 07:55 

pagal mane neteisingai eksperimentas buvo atliktas. Imant analogiją su pelėm, malonumų centrą elektra stimuliuot reikėjo būnant/santykiaujant su moterim, kas ilgainiui turėtų sukelt priklausomybę, tik abejoju ar tai būtų išgydę, dabar priklausomybė irgi traktuojama kaip liga, kurią galima pagydyt.
  • -1

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 11:43 

Hmz rašė:
kiesza rašė:

Tu žalio supratimo neturi, kaip gyvena homoseksualūs žmonės ir kokio šiaudo jie griebiasi, kad galėtų auginti vaikus. Aš linkiu pačiam ilgo ir nenuobodaus tokio "mėgavimosi gyvenimu", nes durnumas turi būti baudžiamas, kad durniai nebenorėtų būti tokiais kaip tu.

O kodėl tamstelė taip karštai reaguoji ? Ant žaizdos užlipau ? Aš pasakiau kodėl nepatinka taviškiai ir tu neturi galios pakeisti mano prigimtinio įsitikinimo, kaip ir prigimtinių instinktų, man visada nukrypimas nuo normos bus nenormalu, nors ir visas pasaulis tai teisins ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 11:58 

kiesza rašė:
Hmz rašė:
kiesza rašė:

O kodėl tamstelė taip karštai reaguoji ? Ant žaizdos užlipau ? Aš pasakiau kodėl nepatinka taviškiai ir tu neturi galios pakeisti mano prigimtinio įsitikinimo, kaip ir prigimtinių instinktų, man visada nukrypimas nuo normos bus nenormalu, nors ir visas pasaulis tai teisins ;)

O normas tvirtini tu? Aš pavyzdžiui turiu normą, kad visus labai linkę pagydyti ir sutrikimus konstatuoti egzemplioriai yra nenormalūs. Mano toks prigimtinis įsitikinimas, kad tavo tipo kompensaciniai socialinių/rasinių/seksualinių grupių niekintojai tokiu būdu maskuoja savo nepilnavertiškumo kompleksą ir fobijas.
Sveikam žmogui toks poreikis nekyla, todėl jis geba būti indiferentiškas aplinkybėms, kurios jo neliečia.
  • +3

Reputacija: +587

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 12:40 

kiesza rašė:
tu neturi galios pakeisti mano prigimtinio įsitikinimo

Niekas neturi galios išgydyti imuniteto faktams ir neaišku, kodėl kažkas turėtų imtis lopyti švietimo sistemos spragas, dėl kurių žmogus ateitų į viešą diskusiją su nuostata: „Kad ir ką besakytum, aš vis tiek laikysiuosi savo“.

Nes vienintelė priežastis, kodėl anie tau nepatinka („mėgaujasi gyvenimu“ ir „neaugina kaime vaikų“), atsiranda tik todėl, kad TU jiems neleidi su savo prigimtiniais įsitikinimais, TAVO prigimtinių ir nepajudinamų pažiūrų žmonės juos verčia bėgti iš kaimų ar gyvenant kaimuose niekam nesirodyti ir priiminėja įstatymus, dėl kurių jie net ir labai norėdami negalėtų auginti vaikų. Tavo prigimtiniai įsitikinimai ir yra tavo minėtų problemų priežastis.

Tau buvo paaiškinta, kad tavo parašyti teiginiai apie mėgavimąsi gyvenimu yra faktiškai klaidingi. Niekas neturi galios pakeisti šitų tavo įsitikinimų, bet ką šiuo atveju padaryti galima, tai paprašyti bent jau nerašinėti tokių dalykų viešai.
  • +3

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 13:18 

kiesza rašė:
man visada nukrypimas nuo normos bus nenormalu, nors ir visas pasaulis tai teisins ;)

Tu painioji socialine norma su kazkokios srities norma. Grynai statistiniu poziuriu tai ir buti kairiarankiu ar raudonplaukiu yra nenormalu, taciau tai nereiskia, kad tokie zmones yra nenormalus kaip visuomenes nariai, ar kad jie teisiskai/socialiai/ekonomiskai turetu buti traktuojami kaip kazkokia prastesne rusis.
  • +3

Reputacija: +542

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 13:29 

„Tai buvo kiti laikai ir homoseksualumas dar nebuvo tapęs visuomenės norma“. Ar tikrai norma?
  • 0

Reputacija: -6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 15:00 

Homoseksualus Veganas, būtų tikra bomba Lietuvos padangeja. O šitie clikcbaitiniai straipsniai lyg brangakmeniai, kur gyvastį palaiko ir susilaukia belekiek dėmesio. Lol.
  • -2

Vartotojo avataras

Reputacija: +379

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 15:40 

PonasNulis rašė:
nemegti kitaip mastancio/atrodancio asmens, yra niekas kita kaip kad labai zemo socialiniu igudziu issilavinimo lygio demonstravimas.

ko nors mėgt arba nemėgt yra kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas.
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +77

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 15:53 

Andraika rašė:
PonasNulis rašė:
nemegti kitaip mastancio/atrodancio asmens, yra niekas kita kaip kad labai zemo socialiniu igudziu issilavinimo lygio demonstravimas.

Būtent. Jei kažkam patinka tos pačios lyties asmenys, tai yra jų reikalas, ne tavo, ne mano, ne kokio kito naujos veislės neosocialnacionalisto.
  • -1

Reputacija: +587

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 16:05 

Ar_as? rašė:
Andraika rašė:
PonasNulis rašė:

Būtent. Jei kažkam patinka tos pačios lyties asmenys, tai yra jų reikalas, ne tavo, ne mano, ne kokio kito naujos veislės neosocialnacionalisto.

va va. ir nereikia bliaut iš tribūnų, kad man tai turi patikt ir atrodyt normalu. nes tai jau yra asmeninis mano reikalas. ne tavo ir ne kitų.
  • -1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 18:11 

Ar_as? rašė:
O normas tvirtini tu? Aš pavyzdžiui turiu normą, kad visus labai linkę pagydyti ir sutrikimus konstatuoti egzemplioriai yra nenormalūs. Mano toks prigimtinis įsitikinimas, kad tavo tipo kompensaciniai socialinių/rasinių/seksualinių grupių niekintojai tokiu būdu maskuoja savo nepilnavertiškumo kompleksą ir fobijas.
Sveikam žmogui toks poreikis nekyla, todėl jis geba būti indiferentiškas aplinkybėms, kurios jo neliečia.

Normas tvirtina dauguma prieš mažumą, deja taip yra, patinka tau tai ar ne. Homoseksualumas turi net savo kodą TLK kodų lentelėje: F65 - Seksualinio pasirinkimo sutrikimas. Visi sutrikimai gali būti gydomi priklausomai nuo galimybių ir pačio paciento norų. Gal tau pasirodys keista ar neįtikima, bet žmonės turi polinkį padėti kitiems ir noras išgydyti serganti atsiranda iš prigimties. Tarkim žmonės, kurie šiais laikais bando sukurti valdomus galūnių protezus tau taip atrodo nenormalūs? Bet esmė ne tame, aš visus žmones veganus, vegetarus, plokščiažemininkus ir homoseksualus priskiriu tai pačiai grupei. Ne dėl to, kad jie "nenormalūs", o dėl to, kad jie kiša savo įsitikinimus ar idėjas kitiems. Ir kartais tas kišimasis tikrai sunervina. Pvz. yra veganai, kurie maitina katiną ar šunį tik daržovėmis, nors gyvūnas iš prigimties yra plėšrūnas, ar tai yra normalu? Tokį patį požiūrį turiu ir į homoseksualų šeimas su vaikais. Viskas yra gerai tol, kol kitų beprotybė nepradeda liesti kitų nekaltų individų.
  • 0

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 18:48 

Pilkasis rašė:
Homoseksualumas turi net savo kodą TLK kodų lentelėje: F65 - Seksualinio pasirinkimo sutrikimas.

F65 kodas apima daug „Seksualinio pasirinkimo sutrikimų“, kurie konkrečiai nurodomi po taško skaičiumi nuo 0 iki 9. Seksualinės orientacijos šis kodas neapima.

Seksualinės orientacijos sutrikimams priskirtas kodas F66: „Psichologiniai ir elgesio sutrikimai, susiję su seksualine raida ir orientacija“. Šiame kode aiškiai patikslinta: Pastaba: pati seksualinė orientacija nelaikoma sutrikimu.

Kokie sutrikimai žymimi kodu F66? Tai neužtikrintumas dėl seksualinės orientacijos (kuri gali būti homoseksuali, heteroseksuali ar biseksuali), problemos užmegzti santykius dėl seksualinės orientacijos, nepasitenkinimas seksualine orientacija ir bandymai ją pakeisti. Taip, siekis pakeisti homoseksualią orientaciją į heteroseksualią yra psichinis sutrikimas, žymimas kodu F66.1.
  • +3

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 18:55 

kiesza rašė:
Vistiek tai yra sutrikimas, nukrypimas, anomalija, patalogija ?

Sutrikimas yra įsivaizduoti, kad tavo įsitikinimai yra teisingesni už kitų. Juokingiausia klausytis tų, kurie net negali pateikti tikslaus teisingumo apibrėžimo.

kiesza rašė:
Tiesiog nenormalu ir negatyvu, nes homoseksualumas netęsia giminės ir veda į susinaikinimą, jai homoseksualai galėtų gimdyt vaikus nematyčiau problemos.

Tu irgi nenormalus tada, nes negali gimdyti vaikų. Esi nenormalus, nes tau reikia moters, kurią apsėklintum ir kuri už tave pagimdytų vaikus. Taigi, remiantis tavo mąstymu, normalios šiame pasaulyje yra tik moterys, nes tik jos gali gimdyti vaikus. :D :D :D

kiesza rašė:
Tačiau kodėl kuomet tradicinė šeima augina 3 neklaužadas, aukoja savo pinigus, laiką, sveikatą, gražiausius metus, kad pratęstų giminę, bei užtikrintų šviesią valstybės ateitį.

Aha, ir kas čia taip Lietuvoje ar Vakaruose augina po tris vaikus? Labai jau mažai tokių žmonių šiais laikais kažkaip. Ai tiksliai, taigi sunku auginti vaikus, viskas brangu, o "homikai" niekuo neprisideda prie jų išlaikymo. Va įvestų senbernio mokestį "homikams", jį mokėtų heteroseksualioms šeimoms - va tada tai prigimdytų vaikų ir po dešimt, ir po dvidešimt. Taip ėmiau ir patikėjau. Tie pinigai nueitų šeimos reikmėms. Kas pragertų, kas išleistų savo malonumui tenkinti. Taip jau yra, kad dauguma žmonių duotus pinigus lengvai ištaško.

Ir va matai kaip. Pasirodo, auginti vaikus yra auka, kančia, laiko, sveikatos, pinigų ir gražiausių metų švaistymas. Tai jeigu taip mąstai, kodėl tuos vaikus reikėjo darytis? Galbūt kažkas neįpirko apsisaugojimo priemonių tuo metu ir taip jau gavosi... :D :D :D Geriau jau taip mąstantys nesidarytų tų vaikų, o tai vaikai, augdami tokioje negatyvioje ir piktybinėje aplinkoje, patys tampa tokiais pat, kuriuos kažkodėl tai dauguma išdidžiai vadins "gerais visuomenės nariais". Geriau nereikia to. Jeigu žmogus šitaip galvoja, reiškia, jis nekenčia vaikų. Taigi, tikrai ne tokiam susilaukti vaikų. Piktas, neurotiškas asmuo nėra kažkoks tai vertingas visuomenės narys. Tokie asmenys naikina tiek save, tiek kitus.

O šiaip vaikai nėra pinigų aukojimas, prarastas laikas, prarasta sveikata ar gražiausi metai. Daug kas priklauso nuo požiūrio į šeimą ir jos kūrimą.

kiesza rašė:
Homoseksualai tiesiog mėgaujasi gyvenimu, reikėtų jiems uždėti senbernio mokestį, gautas pajamas padalint šeimoms.

Na ir tegul mėgaujasi. Kodėl turi kentėti jie? Nes kažkas kitas kenčia? O bent žinai, kodėl konkretus žmogus kenčia? Ogi todėl, kad jis pats pasirinko kentėti. Tad jeigu pavydi, jog kitas yra laimingas, mėgaujasi gyvenimu, geriau ne mokestį siūlyk uždėti, o pagalvok, ar su tavo mąstymu viskas gerai. Juk besimėgaujantis gyvenimu nieko nepadarė, kad tau būtų blogai. Tad jeigu kenti, esi kaltas tik pats, o ne kiti. Juk kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo jo įsitikinimų, lyties ar lytinės orientacijos, turi teisę susikurti tokį gyvenimą, kuriuo galėtų mėgautis.

kiesza rašė:
Ir pastebiu tendenciją, kad homoseksualai traukia į megapolius, nes kaimuose apie juos nei girdėti, nei matyti..

Galbūt todėl, kad į tuos megapolius traukia ne tik homoseksualai, bet ir visi kiti asmenys, aiškiai suvokiantys, kad megapoliuose yra geresnės įsidarbinimo galimybės, daug didesnės galimybės saviraiškai ir savirealizacijai nei kokiame kaime.

Ir kitas dalykas yra pats kaimas. Kaimai pas mus labai problematiški yra (paplitęs alkoholizmas, smurtas, skurdas, tolerancijos kitaip mąstantiems stoka), todėl žmonės, kurie nenori gyventi tokiame moraliniame šiukšlyne, traukia ten, kur jie gali sulaukti pagarbos ir pripažinimo. Tai yra savaiminis sveiko žmogaus instinktas siekti saugios ir gyvenimui palankios aplinkos.

kiesza rašė:

"Nukrypimas nuo normos" tėra tavo asmeninis požiūris, įsitikinimas, kaip ir kiekvieno taip mąstančio. Susikuria tokie kažkokias tai "moralines nuostatas" ir bando aiškinti kitiems, kad "va, žiūrėk, reikia gyventi tik taip ir anaip bei jokiu būdu ne kitaip!!!". Po to pradeda cituoti visokias "pseudoprapiesorių zagatovkes", kuriose rašoma: "Žiūrėkit, taigi homoseksualumas yra blogai, nes visuomenėje jie nesijaučia laimingi!!!" Ir pasijaučia protingi, praregėję, nušvitę, nes rado nesąmonę, kuri patvirtina jų fanatišką įsitikinimą. :D

Tai aišku, kad jie nesijaus laimingi, jeigu visuomenė yra tamsi, netolerantiška, pertvinkusi pykčiu kitaip mąstantiems, pavydi. Kad ir kaip bebūtų, homoseksualas yra toks pat žmogus kaip ir visi kiti savo protu, dėl to jie taip pat nesugeba atsispirti neigiamam aplinkos poveikiui. Norint atsispirti neigiamam aplinkos poveikiui, reikia nemažai padirbėti su savimi pirmiausia. Bet kuriuo atveju nelaimingumas yra vidinė kiekvieno žmogaus būsena, nepriklausoma nuo jo lytinės orientacijos. Bet tuo pačiu būtų melas teigti, jog yra žmonių grupių, kurių žmonės nekenčia be jokio pagrindo.

O dar juokingiau skamba, kai tokie "aršūs moralizatoriai" pradeda grasinti pasaulio pabaiga, žmonijos susinaikinimu, nes homoseksualumas nepratęsia giminės. Bet nesuvokia jie net elementarios biologijos, iš kurios kaip ir aišku, kad gamtoje yra visokių gyvūnų. Tiek heteroseksualių, tiek homoseksualių. Yra netgi tokių gyvybės formų, kurios dauginasi nelytiniu būdu. Tad jeigu tas yra gamtoje, vadinasi, tai yra normalu, o ne kažkoks tai nukrypimas nuo normos. Jeigu tiki Dievu, gali tai vadinti "dieviškosios didybės išraiška". Bet dažniausiai tokie tikintys kažkodėl tai bando aiškinti, jog Dievas nekenčia homoseksualų, vadina tai nuodėme. Na su tokiais religiniais yra problema tokia, jog tokio tipo žmonės nori atrodyti gudrūs ir perimti Dievo vaidmenį, net nesugebėdami išsivalyti savo vidinio šiukšlynėlio. Kažkaip praskip'ina tą dalį, kur Jėzus mokė, kad pirmiausia reikia išsitraukti rąstą iš savo akies, o tada jau traukti šapelį iš brolio akies. Ir tą dalį, kad tarp 10 Dievo įsakymų kažkaip nėra štai tokio: "Nebūk pyd*ras" . Kai nėra argumentų požiūriui pagrįsti, tada griebiamasi paskutinio šiaudo - Dievo bausmės, pragaro, velnių (a.k.a. Šiaudinės baidyklės). :D

Ir statistiškai žiūrint, homoseksualų greičiausiai niekada nebus dauguma, nes jie, kaip ir minėta jau paties, nepratęsia giminės. Net jeigu jų daugėtų žmonių populiacijoje dėl kokių nors priežasčių, tai galima suprasti ir kitaip. Pavyzdžiui, galbūt mūsų populiacija tapo pernelyg didelė ir jai reikia kažkiek susitraukti? Taigi, jie nepratęsę giminės paprasčiausiai mirs, o liks tų palikuonys, kurie giminę pratęsė. Galiausiai tokie žmonės, kurie heteroseksualūs, vėl taptų dauguma, ir populiacija imtų vėl augti. Kitaip tariant, homoseksualumas potencialiai yra mechanizmas, balansuojantis populiacijos dydį, o ne naikinantis ją.

Pilkasis rašė:
Normas tvirtina dauguma prieš mažumą, deja taip yra, patinka tau tai ar ne.

Dauguma gali labai stipriai klysti. Deja, yra netgi ir taip, kad ir kaip tas gali nepatikti daugumai. Kaip ir TLK atveju prieš kelis dešimtmečius, kai homoseksualumas buvo liga, vienu metu netgi priverstinai gydomas. Pavyzdžiui, toks A. Turing yra šio priverstinio gydymo auka, o jis būtų nuveikęs ir dar daugiau kompiuterių mokslo labui, jeigu ne siauraprotiškas visuomenės požiūris į homoseksualumą.

Pilkasis rašė:
Homoseksualumas turi net savo kodą TLK kodų lentelėje: F65 - Seksualinio pasirinkimo sutrikimas.

Skaitom:
1. http://www.manosveikata.lt/lt/tlk/f/f65 ... sutrikimas (kur matai homoseksualumą subkodų lentelėje?)
2. http://revisef65.net/2004/09/05/sm-is-healthy/ ("Like the earlier diagnosis of Homosexuality that is no longer applied by the WHO, the SM and Fetish diagnoses are rarely used in clinical practice as a means to assist people")

Kaip matome, nėra ne tik homoseksualumo, bet ir kiti koduojami sutrikimai vertinami santūriai, o ne iškart puolama tai laikyti liga ir kažkaip gydyti.

Pilkasis rašė:
Ne dėl to, kad jie "nenormalūs", o dėl to, kad jie kiša savo įsitikinimus ar idėjas kitiems.

Jautiesi labai užgautas, kai tau kiti "kiša" savo idėjas ar įsitikinimus? Psichologiškai sveikas žmogus supranta, kad visi turi skirtingus įsitikinimus ir pats renkasi, kas jam priimtina, o kas ne. Nepriklausomai nuo kišimo ar nekišimo, niekas negali pakeisti tavo įsitikinimų, jeigu atsisakai leisti tą daryti. Toks yra faktas. Jeigu tavo aplinkoje daug tokių, kurie kažką tau kiša, grūda, ir negali to pakęsti, tai galbūt padėtų aplinkos pakeitimas? Juk neprivalai bendrauti su visais iš eilės, jeigu tau nepatinka kažkokie žmonės. Tik kam lieti pyktį tada? Kažkaip primena tuos "minimalščikų" žvygavimus apie tai, kokia valdžia bloga, jog nekelia algų (a.k.a. MMA), nors vietoje "žvygu žvygu" galėtų imti ir susitvarkyti su savo kvalifikacija, pakeisti darbą į geriau apmokamą ir prasigyventi be jokios valdžios pagalbos.

Pilkasis rašė:
Tokį patį požiūrį turiu ir į homoseksualų šeimas su vaikais. Viskas yra gerai tol, kol kitų beprotybė nepradeda liesti kitų nekaltų individų.

Nejau užgavo koks nors homoseksualas? Ir kas blogo, jeigu vaikas auga homoseksualių asmenų šeimoje? Vaiko lytinės orientacijos nepakeis augimas homoseksualių asmenų šeimoje kaip jos nepakeičia berniuko augimas vien tik su tėvu ar mergaitės su motina. Bet tokiems vaikams būtų sunku Lietuvoje. Ne todėl, kad šeima kažkokia tai "nenormali", o todėl, kad aplinkiniai iš tokių tyčiotųsi, nes auga homoseksualių asmenų šeimoje. Ir šiaip kažkaip vaikai užauga ir tokiais atvejais, kai vienas iš tėvų miręs ar paliko šeimą. Būna, auga ir vaikų namuose. Ir nieko, užauga ir tokie vaikai, tampa visaverčiais žmonėmis. Kitaip sakant, augintojai nebūtinai turi būti tik moteris su vyru. Jau ir dabar egzistuoja ir kiti auginimo modeliai, o homoseksualios šeimos tebūtų tik šio modelio papildymas, o ne šeimų griovimas.

Ai tiesa, o su lesbietėmis viskas gerai? Su biseksualiomis moterimis irgi? Kai tik prasideda tokios clickbait'inės diskusijos, kažkodėl homoseksualumas aptarinėjamas daugiau iš vyriškos perspektyvos. Ar čia išeina kažkas tokio kaip A. Lukašenka kažkada pasakė: "Nu vyrai pyd*arai tai kažkokie nenormalūs. O su moterimis lesbietėmis tai čia atleistina - tiesiog vyrai kažkokie netikę šiais laikais". :D

Dėl tokių siaurai mąstančių asmenų, kuriems netinka viskas ir bet kas, kas neatitinka jų įsitikinimų, greičiausiai kitos kosmoso civilizacijos su mumis ir nenori bendrauti, nes supranta, jog tokiu agresyviu ir pykčio kupinu mąstymu kai kurie žmonės Visatą paverstų vienu dideliu kosminiu šiukšlynu. :D :D :D
  • +2

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 19:24 

Tik neverk, jei dauguma komentuotojų būtų moterys, tai anormalūs vyrai būtų "ai tie pupuliukai, man tai jie nemaišo" o va lesbietės gautų pagal pilną programą :)
  • -1

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 20:19 

Va dėl tokių kaip tu jų dauguma ir nemėgsta. Tipinis pavyzdys, kaip reikia lygioj vietoj sugeneruot panieką homopublikai ir jų apologetams. Net ne pyktį, paprasčiausią panieką.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-12, 21:45 

Prie to paties. Irgi eksperimentas. http://infa.lt/2485/rusies-ismirimo-priezastis-rojus-eksperimentas-visata-25/
  • 0

Reputacija: -6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2018-06-13, 02:44 

Transhuman rašė:
Galbūt todėl, kad į tuos megapolius traukia ne tik homoseksualai, bet ir visi kiti asmenys, aiškiai suvokiantys, kad megapoliuose yra geresnės įsidarbinimo galimybės, daug didesnės galimybės saviraiškai ir savirealizacijai nei kokiame kaime.

Ir kitas dalykas yra pats kaimas. Kaimai pas mus labai problematiški yra (paplitęs alkoholizmas, smurtas, skurdas, tolerancijos kitaip mąstantiems stoka), todėl žmonės, kurie nenori gyventi tokiame moraliniame šiukšlyne, traukia ten, kur jie gali sulaukti pagarbos ir pripažinimo. Tai yra savaiminis sveiko žmogaus instinktas siekti saugios ir gyvenimui palankios aplinkos.

as manau viskas priklauso nuo zmogaus kaip asmenybes, o ne nuo homoseksualumo. kaimuose kaip tik mazai zmoniu ir ten santykius lengviau aiskintis "vienas su vienu", negu dideliam mieste. taigi savirealizacijai ir saviraiskai salygos kaime zenkliai geresnes. mieste geresnes galimybes tik brangiau parsiduot :D
Transhuman rašė:

... kitos kosmoso civilizacijos su mumis ir nenori bendrauti, nes supranta, jog tokiu agresyviu ir pykčio kupinu mąstymu kai kurie žmonės Visatą paverstų vienu dideliu kosminiu šiukšlynu. :D :D :D

...cia su tavim asmeniskai susisieke ir paaiskino sitokias tiesas, ar kaip? :)
  • 0

Lyderiai:
Nr1. is immortallt - 99+ minusu :D :D :D
Nr2. is utf16 - 50+ minusu :D :D :D
Nr3. ipienius - 50+bbz minusu :D :D :D

Reputacija: -435

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę