Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 3 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Įrankiai ir medžiagos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2017-03-27, 12:48 

Vakar tvarkiausi betvarkę kieme, išardžiau seną neveikiantį šaldytuvą iki smulkmenų vedamas smalsumo pagrinde. Įdomiausia dalis ir labiausiai žadinanti vaizduotę man pasirodė "old shool" šaldymo kamera, ji aliuminė iš dviejų lapų suvirinta ir su tokiais alia kanalais vamzdeliais išraizgyta, viskas nudažyta su milteliniais dažais ko gero. Kai perpjoviau kameros kraštą atėjo nušvitimas :) juk galima tokiu pat principu suformuoti plokščią saulės kolektorių, gal net su kokiais raštais ar firmos logo iš tų kanalų ir paviršių padengti su selektyvine danga, pas kiniečiu mačiau už padorią kainą rulonais juostas su selektyvine danga, ji turbūt klijuojama.

Bet iškilo klausimų, kaip jie tuos ~0,5 mm aliuminio lapus šitaip tobulai suvirino?

Dabar man ramybės neduoda tos šaldytuvo šaldymo kameros. Googlinau bet google galvoja kad aš esu bukas šaldytuvo pirkėjas ir man reikia pirkti šaldytuvą, jei googlinu kaip suvirinti aliuminio lapus kontaktiniu būdu kiša alliuminio litavimo strypus ir TIG virinimą su argonu. Padėkit rasti kaip tos plokščios šaldymo kameros daromos.

Kaip padaryti namudinius saulės kolektorius iš aliuminio ar vario vamzdelių su spec formuotais lapeliais iš aliuminio skardos aš žinau, bet dabar ne apie tai.
Paveikslėlis
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1483

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-03-27, 14:51 

Kokio senumo tas šaldytuvas? Nes dabar tai dažniausiai naudojama roll-bond technologija ir ji atrodo kitaip nei nuotraukoje (kurios negaliu išdidinti, todėl nesu tikras.) Deja, roll-bond namų sąlygomis tu tikrai nepasidarysi :D

http://www.bundyrefrigeration.com/roll_bond.php

Gal galėtum didesnę foto keliais kampais įmesti?
  • +2

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2017-03-27, 19:18 

Smėlis rašė:
Kokio senumo tas šaldytuvas? Nes dabar tai dažniausiai naudojama roll-bond technologija ir ji atrodo kitaip nei nuotraukoje (kurios negaliu išdidinti, todėl nesu tikras.) Deja, roll-bond namų sąlygomis tu tikrai nepasidarysi :D

http://www.bundyrefrigeration.com/roll_bond.php

Gal galėtum didesnę foto keliais kampais įmesti?

Viskas OK to man ir reikėjo "roll bond" ačiu, kad užvedei ant kelio. Na namų, ne namų sąlygom vėliau dabar reikia pastudijuoti tą technologiją.

Mano fotkėj kitas variantas namudiniam saulės kolektoriui pasigaminti, kurio efektyvumas nei kiek nebus prastesnis už gamyklinį, jei su selektyvine danga, tai tik aliuminio skarda sulakstyta kaip omega raidė Ω ant vamzdžio, ji užsimauna tiesiog klick principu, ant vamzdžio.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1483

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume