Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 18 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 17:59 

Ooo, ES iveike microsofta : )
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 18:06 

Man vis vien keistai skamba tokie kaltinimai, juk IE yra galima sakyti operacinės sistemos dalis, skirta palengvinti interneto naršymą... Kodėl kai aš pirkau TOYOTA automobilį, man nepasiūlė HONDOS automobilinių kilimėlių?? Manau jie pažeidė antimonopolijos įstatymą per prievartą brukdami TOYOTOS kilimėlius :( Reiks kreiptis į teismą ;)
  • 0

Reputacija: +10

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 18:26 

Vistiek reikes detis IE, nes buna, kai kaikurie puslapiai neatsidaro arba levai atsidaro su mozila/opera/chrome
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 18:34 

TOMAZZ rašė:
Vistiek reikes detis IE, nes buna, kai kaikurie puslapiai neatsidaro arba levai atsidaro su mozila/opera/chrome

Man dažniau būna atvirkščias variantas :))
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 18:36 

werafonas rašė:
TOMAZZ rašė:

Man dažniau būna atvirkščias variantas :))
pritarciau : D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 18:46 

stiklas rašė:
Man vis vien keistai skamba tokie kaltinimai, juk IE yra galima sakyti operacinės sistemos dalis, skirta palengvinti interneto naršymą... Kodėl kai aš pirkau TOYOTA automobilį, man nepasiūlė HONDOS automobilinių kilimėlių?? Manau jie pažeidė antimonopolijos įstatymą per prievartą brukdami TOYOTOS kilimėlius :( Reiks kreiptis į teismą ;)

Nereiketu lyginti IT dalyku uz IT konteksto. Programine iranga viena, automobiliai - visai kas kita, be to, IE nera OS dalis, kaip is esmes nera jos dalimi kalkulatorius, wordpadas, paint'as ir dar nemazai kas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 19:05 

Aš ir nesuprantu, jei taip tai ir wmplayer, ar dar visas iš Accessories siūlit pasirinkt, geriau dėl ISO standartų pirkimo ką nors darytų, ar aparatūrinės įrangos kartelinus susitarimus tirtų, ar valdininkams mokamus kyšius.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 19:28 

juk yra daug daugiau interneto naršyklių negu 5, jų teisės nepažeidžiamos ?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 19:31 

Dabar tų naršyklių savininkai kurios čia neįdėtos, lai pasiskundžia. :d
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-22, 19:41 

Separatistas rašė:

O kodėl tu apie 5 kalbi? Perskaityk pranešimą prieš rėkdamas!
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 01:09 

M.Mantas rašė:
Separatistas rašė:

Noriu W3M :VR:
Justin999 rašė:
Nereiketu lyginti IT dalyku uz IT konteksto. Programine iranga viena, automobiliai - visai kas kita, be to, IE nera OS dalis, kaip is esmes nera jos dalimi kalkulatorius, wordpadas, paint'as ir dar nemazai kas.

Tai gal iš viso pirkim pliką branduolį?

Nors ir nemėgstu MS dėl jų propagandos, tačiau neužskaitau šito sprendimo dėl naršyklių. Jie sukūrė produktą, o tu jei nori naudok, jei nori nenaudok. Man nepatinka, aš ir nenaudoju.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 01:59 

Šaunu, kad EU neleidžia savo darže JAV monopolininkams įsisiautėt.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +399

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 03:56 

MarijonasM rašė:
Aš ir nesuprantu, jei taip tai ir wmplayer, ar dar visas iš Accessories siūlit pasirinkt, geriau dėl ISO standartų pirkimo ką nors darytų, ar aparatūrinės įrangos kartelinus susitarimus tirtų, ar valdininkams mokamus kyšius.

Kartelinius susitarimus tiria ir dėl standartų kovoja taip pat kaip ir prieš monopolį. Negali būti vieno be kito. Gaila, kad esame greiti pamiršti, kiek pastangų ir laiko užtruko "atkabinti" IE nuo sistemos - kovojant ne tik su MS, bet ir su tais pačiais korumpuotais valdininkais, MS dukterinių įmonių ir klientų karteliais, MS pseudostandartais. Beje, ar aš vienas pastebiu, kad MS staiga suskubo "standartizuotis"? Kad pajuto grėsmę iš atvirų standartų ir strimgalviais bando įšokti į HTML5, SVG2 standartų traukinį, bando užbėgti už akių ODF, WebFormom, OSS apibrėžimam? Nereikėjo laukti net to naršyklių skrynseiverio - jau dabar turime akivaizdžius teigiamus rezultatus dėl suderinamumo.

Dėl IE ir WMPlayer - taip, tai yra pilnaverčiai atskiri taikomieji produktai, jie privalo būti atskirti nuo OS. IE gali likti kaip komponentas Helpams peržiūrėti ar prisijungti prie MS supporto - integruojamas į esminius sistemos kompnentus ir kitas taikomąsias programas. Tas pats su WMPlayer - turi likti sistemos komponentas, kuris gali atlikti tam tikras sistemos pagražinimo funkcijas (pvz., walkthrough helpe arba animuoto šuniuko rodymas) ir kuriam viršelius gali kurti kas nori - MPC ir pan.. Tokia yra praktika. IE kaip programa ir WMP kaip programa nereikalingos, nebent jų funkcijos būtų minimizuotos iki sisteminio įrankio.

Taip prieinam prie Calc, Minesweeper, CharMap, cmd, RegEdit, Notepad, Wordpad, WinExplorer... Tai yra įrankiai, kuriuos gali nesunkiai susikurti bet kas - jie atskirai parduodami neturi vertės kaip taikomosios programos, tačiau parūpina bazinį funkcionalumą. WordPad nėra konkurentas OpenOffice - tačiau MS Office yra. Skirtumas: su WordPad arba WinCalc, MS nesinaudoja dominuojančia padėtini tekstų redaktorių, skaičiuoklių, matematinės analizės paketų rinkoje. Su IE ir WMP - naudojasi.

Plg.: DirectX yra sudėtinga sistema, bet ji nėra konkurentas WoW. Jei MS prikištų į bazinę instaliaciją pilnaverčių žaidimų, tuomet irgi galėtų būti kaltinama dempingu ir nesusijusių rinkų monopolizavimu.
  • 0

Reputacija: +404

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 16:04 

Keista, kad Opera vartoja gana mažai žmonių ? Kaip su technologijos.lt ? Koks procentas naudoja Opera ?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 17:38 

gabus rašė:
M.Mantas rašė:
Separatistas rašė:

Noriu W3M :VR:
Justin999 rašė:

Tai gal iš viso pirkim pliką branduolį?

Nors ir nemėgstu MS dėl jų propagandos, tačiau neužskaitau šito sprendimo dėl naršyklių. Jie sukūrė produktą, o tu jei nori naudok, jei nori nenaudok. Man nepatinka, aš ir nenaudoju.

Gi tu linux vartototojas kam windows reikalingas w3m :)) . Naršyklių sprendimas geras, tegul leidžia rinktis. Internet explorer bėda tame kad negalima jo pašalinti. Be to jis labai susietas su Windows, o ne tik naršyklė ant api. Vistiek explorer gaidys, taip išsireiškus.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 17:57 

lrasimas rašė:
Keista, kad Opera vartoja gana mažai žmonių ? Kaip su technologijos.lt ? Koks procentas naudoja Opera ?

Opera=naršyklė+paštas+IRC+BT.
Naudoju ją dėl patogumo ir ne, Firefox extensions'ai neprilygsta „gimtosioms“ Operos savybėms, - pelės gestai, keliavimas tarp tabs'ų ir pan.
  • 0

Reputacija: +909

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-23, 18:39 

enternald rašė:
Gi tu linux vartototojas kam windows reikalingas w3m :))

O jeigu aš noriu? Galima firefox, galima opera. Tai kodėl w3m negalima? Gi gera naršyklė.

enternald rašė:
Naršyklių sprendimas geras, tegul leidžia rinktis. Internet explorer bėda tame kad negalima jo pašalinti. Be to jis labai susietas su Windows, o ne tik naršyklė ant api. Vistiek explorer gaidys, taip išsireiškus.

Geras, tačiau mano nuomone tai paties gamintojo reikalas, ar leisti pasirinkti, ar ne. O dabar pradės rankiot po kaulelį.... Nori imi, nenori - neimk.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume