Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Geografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-18, 17:52 
     
Arns rašė:
Pasakyti tau naujieną, jog Europa sensta? :-) O tas "nesenimas", daugumos valstybių būtent dėl o, kad didelė imigracija į jas, arba jau daug imigravusių musulmonų, afrikiečių, kurie neretai supranta kaip vertybę šeimą. Nesvarbu, kad mūsų akimis jos gal ir atrodo keistokai, "nemūsiškai", tačiau tai toks šeimos supratimas, kuris jau yra kelis šimtus metų.
Europiečiai negimdo daugiau todėl, kad visiškai žlugo vertybių sistema. Daug vaikų pagimdo paauglės, tad nereta po tokių patirčių, nelabai gimdo dar kartą. Daug moterų išteka ir pradeda planuoti vaikus kai jai apie ar virš 35 metų, praktiškai didžioji dalis nebeturi biologinio laiko, kad galėtu "rimtai" gimdyti antrą kartą(aišku pavienių atvejų pasitaiko). O kur dar skatinimas visokių gėjų, lesbiečių? Tai vėl, daugiau mada ar bendravimo sutrikimo dangstymas, bet kada žmonės atsitoki, dažnai jau kiek per vėlu atitaisyti savo išvaistytus gyvenimus.
Europa nepritrūks nei maisto, nei gyvenamo ploto net jei milijardą sukištume, nes Europa, skirtingai negu kiti žemynai, praktiškai visa tinkama maisto auginimui, mažai užima kalnai, dykumos. Rytų Europoje gana tuštoka, tad tiltu daug žmonių.


Sensta, nu ir? Kas iš to?

O žinai kodėl būtent europa sensta? Todėl, kad žmonės ilgiau gyvena, dėl medicinos ir bendro gyvenimo lygio pagerėjimo. Didelio bado europoje taip pat seniai nebuvo. Tai prisideda prie bendros gyvenimo kokybės. Taip pat dėl darbo kultūros ir socialinės politikos europoje streso lygis žemesnis, nei tarkime JAV. Žmonės ilgiau gyvena. Bet jeigu nebūtų pasikeitus šeimos samprata (3+ vaikai šeimoje), europoje dabar gyventų, ne puse milijardo.

O ką tie žmonės veiktų, kur pasidėtų? Paimkime panašiai apgyvendintų šalių pavyzdį. Kinija, Indija, tai puikios šalys. Bet kas nors norėtų ten gyventi ir dirbti paprasčiausią darbą? O kas europoje norėtų dirbti paprastą fizinį darbą? Lūšnynų indijoje daug daugiau negu dabartiniu metu yra europoje. Jeigu didinsime žmonių skaičių europoje, dabartinė sistema automatiškai neišlaikys krūvio, persitemps ir save sunaikins. Reikės tada pakeisti sistemą, į natūralios atrankos sistemą. Kur sukčiausi ir kiečiausi gaus valdžią, pinigus ir maistą. Tu tikrai to nori? Aš manau kad per šitus dešimtmečius europa įrodė, kad visi žmonės gali būti naudingi, o ne tik patys 'kiečiausi'.

Problemų europoje yra, tačiau senėjimas nėra didžiulė problema. Britai netgi galvoja panaikinti pensijinį amžių, dėl to, kad britų senoliai puikiai gali dirbti sulaukę net 70. Be to anksčiau ar vėliau technologija pasieks tokį lygį, kad pramonėje visiškai nebereikės juodadarbių, o tik aukštos kvalifikacijos inžinierių. O protas su amžiumi, taigi sako, ateina :)

Dabar kas iš to, kad žmonės gimdosi vaikus vėliau? Visų pirma, savo vaikus, jie gali aprūpinti daug geriau (ne tik materialiai). Antra, pats žmogus jau daug labiau subrendęs ir, tikriausiai atradęs savo vietą pasaulyje, ten kur jam smagiausia dirbti (nepamirškit, europoje taip būna). Taigi žmogui iki pilnos laimės, tik ir betrūksta vaiko. Vaikas augantis subrendusioje šeimoje mato daug sveikesnį šeimos modelio pavyzdį, negu augantis, tarkime kokioje dvidešimtmečių šeimoje. Be to vaikai vėlesniame amžiuje padėtų išsaugoti jau išblėsusią aistrą. Man idealiausias variantas, tai būtų olandų šeimos modelis. Olandai su savo vaikais praleidžia labai daug laiko, dėl to jie tampa... nu net nežinau, kaip juos pavadinti. Labai faini žmonės, tie olandai, kas su jais bendravę esat. Tiesa, nemanau, kad visa europa turėtų auginti vaikus, kaip olandai, kiekvienas turi pasirinkti, kaip kam patinka. Svarbu, kad vaikai gautų pakankamai dėmesio ir dar svarbiau, kad negautų per daug dėmesio. Nes tada irgi nesamonės prasideda. Idealus amžius, gal būtų 28+.

Europiečių gerumas, tolerancija ir užjautimas galiausiai taps mūsų išnykimo priežastimi. Jeigu imigracijos nepradėsim stabdyti, užsieniečiai sunaikins europos kultūra, o ne ją papildys. Tendencijoms nesikeičiant mūsų laukia Š.A. indėnų lemtis. Per daug geri tie indėnai iš pradžių buvo. Mes irgi per daug geri esam. Todėl mes ir turim padėti afrikai ir kitom šalim išplėtoti savo pramonę. Aš nekalbu apie, tiesiog pinigų davimą. "duok žmogui žuvį ir jis šiandien bus sotus, išmokyk jį žvejoti ir pavalgydinsi jį visam gyvenimui" - štai kokiu principu reikia vadovautis. Tada imigracijos neliks. Imigraciją sukelia gyvenimo lygio skirtumas. Panašiai kaip vėją sukelia temperatūrų skirtumas. Nėra temperatūros skirtumo - nėra vėjo.

Tiesa europa ir Lietuva yra visiškai skirtingos situacijos, reikalaujančios skirtingo veiksmų plano.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-11-21, 01:43
Pranešimai: 332
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-18, 18:31 
     
"Tendencijoms nesikeičiant mūsų laukia Š.A. indėnų lemtis. Per daug geri tie indėnai iš pradžių buvo. Mes irgi per daug geri esam."

nuostabi analogija, labai tinka dabartinei situacijai apibūdinti, europa - čiabuviai, imigrantai - savo kultūros primetėjai.

"Aš nekalbu apie, tiesiog pinigų davimą. "duok žmogui žuvį ir jis šiandien bus sotus, išmokyk jį žvejoti ir pavalgydinsi jį visam gyvenimui" - štai kokiu principu reikia vadovautis. "

pamiršk savo archaiškus principus iš biblijos ištrauktus. natūralūs ištekliai yra riboti ir visų žmonių jais neišmaitinsi. vienintelė išeitis yra genetiškai modifikuoti produktai.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-11-17, 19:30
Pranešimai: 274
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-18, 19:14 
     
Arba tu per daug tiesiogiai paėmiai šitą posakį, arba nesuvoki, kad išteklių visiems užtektų. Nebent žmonių dar labiau padaugėtų. Aš nekalbu vien tiktai apie maistą. Aš kalbu bendrai apie visą ekonomiką. Gerai, tarkime ten nederlinga žemė... Tada kažko kito turi būti. Geležies, vario, bet ko. Tačiau norint jiems iš to turėti maksimalią naudą, jiems geriau tą vietoje perdirbti, o ne eksportuoti tiktai žaliavą. Taip bendrai daugiau uždirbama. O dabar kas? Užaugina bananą, ir parduoda į europą. Ir mes tuo naudojamės, nes mums naudinga, kai neturim konkurentų.

Principas universaliai pritaikomas. Tai reiškia, kad jeigu nori žmogui iš tikrūjų padėti turi jį mokinti kaip gyventi, o ne vien tiktai paprastai padėti. Kai vien tik jam duodi maisto, žmogus tampa, kažkokiu tai naminiu gyvunėliu - absoliučiai priklausomu nuo jį šeriančios rankos.
 • 0


_________________
PaveikslėlisUžsiregistravo: 2009-11-21, 01:43
Pranešimai: 332
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-18, 20:37 
     
Kažkoks rasistinis straipsnis. Koks skirtumas kokia tų žmonių rasė bus ateityje... Nori nenori, vistiek kuo toliau, tuo labiau žmonės maišysis.

Tai, jog daugaiu nusikaltėlių yra juodaodžiai o ne baltaodžiai juk nerodo, kad nusikaltėliais tampa dėl savo odos spalvos :) Viską lemia aplinka. Retas kuris iš visokių lūšnynų ar negrų kvartalų prasimuša ir tampa kokiu mokslininku... Kol juodaodžių ir baltųjų gyvenimo lygis ir išsilavinimas susilygins, tai praeis dar daug daug laiko...
Lietuvoje taip pat yra tokių rajonų, po kuriuos geriau naktim nevaikščioti. Dažniausiai tai buvę kokių darbininkų rajonai prie kokių gamyklų.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-05-30, 20:46
Pranešimai: 1335
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 12:18 
     
Tornmentor rašė:
(...)

Ne, asmeninių nuoskaudų neturiu.
Ir už ką dabar aš buvau išvadintas narkomanu? Pareiškiu savo nuomonę, būnų išvadintas auka ir dar negana to - narkomanu..
Tai pagal Tormentor, visi žmonės, kurie mėgsta ar kuria gyvą, o ne sinteninę muziką (šiuo atveju džiazą) yra narkomanai. Tai tada, pagal tave, tie, kurie klauso, tarkim, metalo ar panašios muzikos, yra kažkokie iškrypėliai nekrofilai ir t.t.
Nespręsk apie knygą iš viršelio.
Gerai, peace. Faktas, kad sistema yra supuvus ir jau neaišku kas turėtų įvykti, kad ji pasikeistų.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-06-26, 19:22
Pranešimai: 4
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 12:57 
     
Azuolas rašė:
Viską lemia aplinka. Retas kuris iš visokių lūšnynų ar negrų kvartalų prasimuša ir tampa kokiu mokslininku...


O galima būtų paklausti, kodėl visi negrų kvartalai yra lušnynai? Argi ne dėl to, kad jie tiesiog nesugeba kitaip gyventi, patys susitvarkyti? Negrai gi tokia jau rasė yra, kad didžioji jų dalis yra visiški tinginiai ne nevalos, o dėl visų savo problemų baltuosius kaltina. Tai ką, gal pasakysi, kad ne rasė tai lemia, o aplinka?

Gal dar ir apie čigonus taip pat galvoji, kad ne jie kalti, kad nedirba, nesimoko ir apskritai visuomenės atmatos yra? Gi ne veltui visi tie rasiniai stereotipai atsiranda.

Paksas irgi buvo nekaltas - aplinka kalta.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3435
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +477
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 13:54 
     
Perskaitai ir supranti, kad čia Lietuva... Rasė nesvarbu. Suteik juodaodžiui geras sąlygas mokytis NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu moksleiviu kaip ir kiti. Sukurk jam sąlygas tokias pat kaip baltaodžiams NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu darbuotoju, verslininku ir pan.
Globalizacija yra gerai. Aš apskritai esu kosmopolitas. Kažkas minėjo imigrantus išsiųsti iš ES? Gimiau Izraelyje, turiu tiek Izraelio, tiek Lietuvos pilietybę ir tuo didžiuojuos. Nepatinka - pats išsisiųsk ;)
 • 0


_________________
Karštoji informacijos linija SMS'ais - SMS2infoUžsiregistravo: 2009-04-12, 00:45
Pranešimai: 220
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 14:05 
     
Iš 12 klasės Geografijos vadovėlio:
"Skiriami trys pagrindiniai gyventojų reprodukcijos tipai. Aukštesnio ekonomikos lygio valstybėms būdingas šiuolaikinis (racionalusis) gyventojų reprodukcijos tipas, pasižymintis mažu gimstamumu ir mirtingumu. Šiose šalyse šeimos dažniausiai turi 1-2 vaikus. Natūralusis gyventojų prieaugis būna nedidelis, "nulinis" arba neigiamas. Gimstamumą mažina geros ar gerėjančios gyvenimo sąlygos, moterų emanipacija (moterų ir vyrų lygiateisiškumo visuomeniniame ir privačiame gyvenime siekimas.), neigiami šeimos tradicijų pokyčiai. Vienose iš šių šalių gyventojų skaičius išlieka beveik nepakitęs (daugiau dėl imigracijos), o kitose, pasižyminčiose su didele ekonomine emigracija, - mažėja (pvz., Baltijos šalyse)."

Apie Lietuvą įdomiai parašyta:
"Pagal JT pripažintą nuostatą mažesnis kaip 3 JAV dolerių valandinis darbo užmokestis yra neleistinas. Gaunantis tokį užmokestį žmogus atsiduria už ribos, nuo kurios pradedama degraduoti, prarandama motyvacija našiai dirbti. Lietuvoje vidutinis valandinis darbo užmokestis arti šio lygio, o prekių ir paslaugų kainos yra labai artimos pasaulinėms. Ekonomikos augimas šalyje pastovus, tačiau ne visų žmonių atlyginimai verti darbo. Šiuo metu darbo užmokestis sparčiau didėja privačiame sektoriuje, o valstybiniame sektoriuje (švietimas, kultūra, sauga, medicina) lėtai augantys atlyginimai kelia pavojų visuomenės stabilumui. Kyla gyvenimo lygio, valstybės socialinės ekonominės raidos, gerovės problemų."

Mes esam Europinė Afrika.

Man patiko Europos izoliavimo planas. Galėtų tik tokiom šalim kaip Lietuvai palikt imigrantus. Kas dėl kitko - Europa turi gerą pragyvenimo lygi, nes ji praėjo viską ką dabar praeidinėja tos "atsilikusios" šalys. Tiesa, Lietuva išvis kažkokia hibridė, nesuprantu kur mes stovim. Turim augančią ekonomiką, tačiau pragyvenimo lygys artimas skurdo lygiui, o pokyčių beveik nejausti. Ką tai reiškia? Kad didžiausia dalis pinigų sėda savininkam. Tie savininkai yra ant tiek savanaudžiai, gobšūs žmonės, kad jie mato tik save ir daugiau nieko aplinkui. O, kad tie pinigai nesikoncentruotų viename "luome" tai reiktų tam tikros politikos, tik gaila, kad politiniame sektoriuje ir sėdi tas vienas "luomas". Todėl taip ir gaunasi.
 • 0Paskutinį kartą redagavo StN 2009-12-19, 16:36. Iš viso redaguota 2 kartus.

Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-05-31, 02:14
Pranešimai: 221
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 14:10 
     
Pumper rašė:
Azuolas rašė:
Viską lemia aplinka. Retas kuris iš visokių lūšnynų ar negrų kvartalų prasimuša ir tampa kokiu mokslininku...


O galima būtų paklausti, kodėl visi negrų kvartalai yra lušnynai? Argi ne dėl to, kad jie tiesiog nesugeba kitaip gyventi, patys susitvarkyti? Negrai gi tokia jau rasė yra, kad didžioji jų dalis yra visiški tinginiai ne nevalos, o dėl visų savo problemų baltuosius kaltina. Tai ką, gal pasakysi, kad ne rasė tai lemia, o aplinka?

Gal dar ir apie čigonus taip pat galvoji, kad ne jie kalti, kad nedirba, nesimoko ir apskritai visuomenės atmatos yra? Gi ne veltui visi tie rasiniai stereotipai atsiranda.

Paksas irgi buvo nekaltas - aplinka kalta.
Vis del to pries 40 metu jie dar buvo ignoruojami: juodieji autobuso gale sedi, juodaodziams sesti ant sulauzytu suoleliu ir panasiai. Tie patys getai taip atsirado, kuriuose nebuvo darbo ir prastos salygos. Tik vogti, daugiau nieko nebelieka. Rase nieko nelemia, o aplinka. Juk pilna nusikalteliu, istvirkeliu, recidyvistu baltaodziu. Galbut ir musu tokia prigimtis ? :)

p.s. O del Pakso manau, tai buvo politinis susidorojimas. Ka jis padare?
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-23, 13:52
Pranešimai: 279
Reputacija: +3
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 16:48 
     
YoYo rašė:
Perskaitai ir supranti, kad čia Lietuva... Rasė nesvarbu. Suteik juodaodžiui geras sąlygas mokytis NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu moksleiviu kaip ir kiti. Sukurk jam sąlygas tokias pat kaip baltaodžiams NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu darbuotoju, verslininku ir pan.
Globalizacija yra gerai. Aš apskritai esu kosmopolitas. Kažkas minėjo imigrantus išsiųsti iš ES? Gimiau Izraelyje, turiu tiek Izraelio, tiek Lietuvos pilietybę ir tuo didžiuojuos. Nepatinka - pats išsisiųsk ;)

O man nepatinka žmonės turintis geresnes galimybes nei kiti. Jeigu turi dvi pilietybes, tai tau labai sekasi, nes gali gyventi pilnavertį gyvenimą ir Lietuvoje ir Izraelyje. Tu esi ES narys, nors gimei Izraelyje ir turi jo pilietybę, o tai reiškia, kad jeigu kažkas nepatiks vienur ar kitur, keliausi ten kur geriau, o kiti kaip ir tokios galimybės neturi, o kuom tu geresnis, kad tipo gimei Izraely, augai Lietuvoje ir tipo gaunasi, kad tu abiejose šalyse turėtum būt pilnavertis? Nesuprantu aš tokio tavo pasigyrimo. Sakyčiau reiktų griežto griežto įstatymo visose ES valstybėse, kad žmogus negalėtų turėti dviejų pilietybių, o tai gaunasi kažkokia nesąmonė. Žmonės gali gyvent kur nori, gali daryti veiklą ES su ES įstatymais ir ne ES, kur reikalavimai mažesni. Čia gal dėl to, kad tu žydas, tai tipo tau galima tokias privilegijas turėt? O kuo tas žydas geresnis už kitą žmogų? Gal man reikėjo gimt Amerikoj ir gyvent Lietuvoje, o paskui girtis visiem, vat aš galiu gyvent ir ten ir ten, be be be..? Čia tarsi sakyt - aš vartoju už tave geriau, todėl tu esi žemesnio lygio nei aš.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-05-31, 02:14
Pranešimai: 221
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 18:11 
     
YoYo rašė:
Perskaitai ir supranti, kad čia Lietuva... Rasė nesvarbu. Suteik juodaodžiui geras sąlygas mokytis NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu moksleiviu kaip ir kiti. Sukurk jam sąlygas tokias pat kaip baltaodžiams NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu darbuotoju, verslininku ir pan.
Globalizacija yra gerai. Aš apskritai esu kosmopolitas. Kažkas minėjo imigrantus išsiųsti iš ES? Gimiau Izraelyje, turiu tiek Izraelio, tiek Lietuvos pilietybę ir tuo didžiuojuos. Nepatinka - pats išsisiųsk ;)


Na ir kaip tau? Gerai Lietuvoje ar izraely geriau? :D
 • 0
Užsiregistravo: 2008-12-30, 01:38
Pranešimai: 1636
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 19:59 
     
Nu va dabar juodieji pavers amerika vergais, bet kol zydai dar ten gerai gyvena tai... :D
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12934
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +242
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-19, 21:27 
     
StN rašė:
YoYo rašė:
Perskaitai ir supranti, kad čia Lietuva... Rasė nesvarbu. Suteik juodaodžiui geras sąlygas mokytis NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu moksleiviu kaip ir kiti. Sukurk jam sąlygas tokias pat kaip baltaodžiams NUO MAŽUMĖS ir jis taps tokiu pat puikiu darbuotoju, verslininku ir pan.
Globalizacija yra gerai. Aš apskritai esu kosmopolitas. Kažkas minėjo imigrantus išsiųsti iš ES? Gimiau Izraelyje, turiu tiek Izraelio, tiek Lietuvos pilietybę ir tuo didžiuojuos. Nepatinka - pats išsisiųsk ;)

O man nepatinka žmonės turintis geresnes galimybes nei kiti. Jeigu turi dvi pilietybes, tai tau labai sekasi, nes gali gyventi pilnavertį gyvenimą ir Lietuvoje ir Izraelyje. Tu esi ES narys, nors gimei Izraelyje ir turi jo pilietybę, o tai reiškia, kad jeigu kažkas nepatiks vienur ar kitur, keliausi ten kur geriau, o kiti kaip ir tokios galimybės neturi, o kuom tu geresnis, kad tipo gimei Izraely, augai Lietuvoje ir tipo gaunasi, kad tu abiejose šalyse turėtum būt pilnavertis? Nesuprantu aš tokio tavo pasigyrimo. Sakyčiau reiktų griežto griežto įstatymo visose ES valstybėse, kad žmogus negalėtų turėti dviejų pilietybių, o tai gaunasi kažkokia nesąmonė. Žmonės gali gyvent kur nori, gali daryti veiklą ES su ES įstatymais ir ne ES, kur reikalavimai mažesni. Čia gal dėl to, kad tu žydas, tai tipo tau galima tokias privilegijas turėt? O kuo tas žydas geresnis už kitą žmogų? Gal man reikėjo gimt Amerikoj ir gyvent Lietuvoje, o paskui girtis visiem, vat aš galiu gyvent ir ten ir ten, be be be..? Čia tarsi sakyt - aš vartoju už tave geriau, todėl tu esi žemesnio lygio nei aš.

Nesigyriau aš, o pateikiau asmeninį pavyzdį į kažkieno kvailą komentarą, nes pasak jo, turėčiau būti bene deportuotas iš ES. Privilegija? Kažin. Prie ko čia žydai? Vėl kyla noras dėl visko kaltinti juos? Aš nesu žydas, tarp kitko, nes abu tėvai lietuviai.
O kodėl dviguba pilietybė negerai? Vėl asmeninis pavyzdis: respublikinėje astronomijos olimpiadoje užėmiau 3 vietą ir gavau kvietimą atstovauti Lietuvą, bet to padaryti negalėjau, nes tuomet dar nebuvau Lietuvos pilietis. Ar tai gerai? Nemanau. Jeigu būtų tokie griežti įstatymai kaip minėjai, dabar negalėčiau kovoti už Lietuvą tarptautiniuose konkursuose, tad baik zirzti. Žinoma, gali sakyti, o kodėl neatstovauju Izraelio? Todėl, kad pagal taisykles taipogi negaliu. Durna situacija, ne?
Izraelyje gyvenau pirmus 1.5 savo gyvenimo metų, tad nežinau kur geriau, o kur blogiau ;D
 • 0


_________________
Karštoji informacijos linija SMS'ais - SMS2infoUžsiregistravo: 2009-04-12, 00:45
Pranešimai: 220
Miestas: Kaunas
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-02-27, 03:59 
     
dzin kokios spalvos zmones ten bus, svarbu kad geri butu
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-11, 15:12
Pranešimai: 1713
Miestas: Vilnius
Reputacija: +98
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-07-12, 14:57 
     
Mes taip ilgai kovojom uz negru teises, kad net jas gavome :-D
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-05-30, 16:52
Pranešimai: 219
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 65 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'