Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 17:35 

DnT rašė:
LiberalusToris rašė:
Indigo89 rašė:
LiberalusTori, negi tu is tiesu manai, kad bokstai dvyniai nugriuvo del lektuvu atakos? Ant kiek naiviam reikia but, kad patiketum tokiu smegenu plovimu. Cia nereikia minet, kad jie buvo projektuojami atlaikyt tokius smugius ir panasiai, uztenka, be daugybes kitu akivaizdziu faktu, palyginti dvyniu griuvesius su specialiai susprogdintu pastatu griuvesiais, kad nebeliktu abejoniu. Bet, visada atsiras priestaraujantis akivaizdiems dalykams ir taip norintis issiskirt, kaip kad pats sakai, ninja...

Duok man tuos AKIVAIZDŽIUS faktus. Dokumentus, tyrimų analizes, FTB, CŽV ekspertizes, o ne nupezėjusių senių-konspiratorių teorijas paskelbtas intike ar jutubei.

Reikia imt nepriklausomų tyrėjų analizes, o ne valstybinių įstaigų ar institucijų. Be to prašai pateikt įrodymus, kad jie ne dėl tų lėktuvų sugriuvo, tai tu pateik įrodymus, kad būtent dėl jų. Tie dangoraižiai atlaikė lėktuvų smūgius, o po to kažkaip ėmė ir susmuko, va tu man šitą paaiškink.

Visiškai pritariu DnT. Neseniai PASA, CBA, FTTB ir pikileaks paskelbė pačias naujausias išvadas čia Šioje nuorodoje galima rasti daug įslaptintos informacijos :???:
  • 0

Reputacija: +49

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 17:54 

DnT rašė:
LiberalusToris rašė:
Indigo89 rašė:
LiberalusTori, negi tu is tiesu manai, kad bokstai dvyniai nugriuvo del lektuvu atakos? Ant kiek naiviam reikia but, kad patiketum tokiu smegenu plovimu. Cia nereikia minet, kad jie buvo projektuojami atlaikyt tokius smugius ir panasiai, uztenka, be daugybes kitu akivaizdziu faktu, palyginti dvyniu griuvesius su specialiai susprogdintu pastatu griuvesiais, kad nebeliktu abejoniu. Bet, visada atsiras priestaraujantis akivaizdiems dalykams ir taip norintis issiskirt, kaip kad pats sakai, ninja...

Duok man tuos AKIVAIZDŽIUS faktus. Dokumentus, tyrimų analizes, FTB, CŽV ekspertizes, o ne nupezėjusių senių-konspiratorių teorijas paskelbtas intike ar jutubei.

Reikia imt nepriklausomų tyrėjų analizes, o ne valstybinių įstaigų ar institucijų. Be to prašai pateikt įrodymus, kad jie ne dėl tų lėktuvų sugriuvo, tai tu pateik įrodymus, kad būtent dėl jų. Tie dangoraižiai atlaikė lėktuvų smūgius, o po to kažkaip ėmė ir susmuko, va tu man šitą paaiškink.

Ne, geriau padarom taip, susimetam po keliolika milijonų, pasistatom tokius pačius bokštus dvynius ir paleidžiam lėktuvą į juos ir pasižiūrim, ar toks pats efektas bus.

Bjeje, tai tada tu durnam paaiškink, kodėl JAV valdžia turėtų žaloti savus piliečius?

P.S. Nepriklausomais tyrėjais (ne savos šalies) niekas nepasitikėtų taip, kaip savais. O gal tu sakai tokiais, kurie sukūrė filmus apie 9/11 ar zaitgeist'ą (ar kaip jis ten, kuris net nebuvo vertas žiūrėjimo, kaip ir 9/11).
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 18:12 

LiberalusToris rašė:
P.S. Nepriklausomais tyrėjais (ne savos šalies) niekas nepasitikėtų taip, kaip savais. O gal tu sakai tokiais, kurie sukūrė filmus apie 9/11 ar zaitgeist'ą (ar kaip jis ten, kuris net nebuvo vertas žiūrėjimo, kaip ir 9/11).

Na, jei jau Fahrenheit 9/11 laikom pramoginiu, sci-fi, nepatikimu ir nevertu žiūrėjimo filmu, tai gal prie to pačio sudeginam visus vadovėlius, enciklopedijas, istorinius dokumentus ir visus kitus faktinius duomenis, nes tu jais "nepasitiki".

Tikriausiai ir tiki visais iki paskutinio Biblijos žodžiais, tiki, kad Žemė yra 5000 metų senumo, o žmonės kartu su dinozaurais gyveno?

Taip. Geras sprendimas. Visus faktus, kurie bent minimaliai prieštarauja amerikos propagandai ar tiesiog parodo kai kurių propagandos skleidėjų išsakytų minčių debiliškumą, reikia laikyti nevertais dėmesio.

Gal tada pasakysi, kodėl Bušas su chėbrike taip aršiai prieštaravo WTC nepriklausomam tyrimui, jei vis tiek tais nepriklausomais tyrėjais nieks netikėtų, t.y. tokie kopūstgaliai kaip tamsta?

Čia panašiai kaip ir su Kedžiu buvo. Padarė kam reikėjo kokių reikėjo išvadas ir eikit jūs ant trijų raidžių su savo nepriklausomais ekspertais, nes mes vis tiek būsim teisūs.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +454

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 18:22 

Pumper rašė:
LiberalusToris rašė:

Na, jei jau Fahrenheit 9/11 laikom pramoginiu, sci-fi, nepatikimu ir nevertu žiūrėjimo filmu, tai gal prie to pačio sudeginam visus vadovėlius, enciklopedijas, istorinius dokumentus ir visus kitus faktinius duomenis, nes tu jais "nepasitiki".

Tikriausiai ir tiki visais iki paskutinio Biblijos žodžiais, tiki, kad Žemė yra 5000 metų senumo, o žmonės kartu su dinozaurais gyveno?

Taip. Geras sprendimas. Visus faktus, kurie bent minimaliai prieštarauja amerikos propagandai ar tiesiog parodo kai kurių propagandos skleidėjų išsakytų minčių debiliškumą, reikia laikyti nevertais dėmesio.

Gal tada pasakysi, kodėl Bušas su chėbrike taip aršiai prieštaravo WTC nepriklausomam tyrimui, jei vis tiek tais nepriklausomais tyrėjais nieks netikėtų, t.y. tokie kopūstgaliai kaip tamsta?

Čia panašiai kaip ir su Kedžiu buvo. Padarė kam reikėjo kokių reikėjo išvadas ir eikit jūs ant trijų raidžių su savo nepriklausomais ekspertais, nes mes vis tiek būsim teisūs.

1. Matei, kad sakyčiau, kad pramoginė mokslinė fantastika? Ne, ar aš sakiau, kad juo pasitikėti visiškai negalima? Ne. O, kad tai konspiracijos teorija (iš kurios dar režisierius gerai pasipelnė) 100 procentų duodu dešinę ranką nukirsti. Ir manęs tu neįtikinsi, kad taip nėra.

2. Hmm... Atrodo pats skaitei "Bibliją". Na, tu sakai, tu žinai.

3. Vėlgi - rodyk man dokumentus (tikrus, nefalsifikuotus, ne iš oro nugriebtus ir ne iš temos: "Sumaniau tai paskelbsiu").

4. Nesidomiu nei Bušu nei jo chebra. Vėl, jei tu domiesi, tai tu žinai, bet žinios nelygu žinioms.

5. Kedį palyginai su WTC? Vou, ar tu tikrai trenktas, ar ką? Kažkokių 3 debilų nužudymus palyginti su n tūkstančių mirtimi. Kiek šiandien gėrei?

P.S. Gal nusiklijuok "Deus Ex" nuotrauką nuo savo logotipo, atrodo dar neišbrendai iš žaidimų amžiaus (kiek atsimenu ten buvo post apokaliptinėj Amerikoj, tad suprantu iš kur tokias nesąmones trauki).

P.S.S. Ar bent žinai kada "Biblija" kaip atskiros dalys buvo pradėtos kurti? Ne? Tai žinok, kad ten niekas nesikeičia jau 2,000 metų, tad labai apgailestauju, jog religija nesiveja mokslo (o kodėl turėtų?)
  • 0

Paskutinį kartą redagavo LiberalusToris 2010-08-02, 18:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 18:39 

Visada ne į temą išlenda kažin kur miegojęs kurmis ir suskelia seniai nusibodusių skiedalų dainelę..

DnT rašė:
Afganistanas? Amerikonai plauna pinigus ten ir vogia iš EU,.

Įdomu kaip tai yra, jei ES projektams finansinę paramą teikia pati JAV, nes paramos dydis skirasi dešimtis kartų.

Cituoti:
be to Afganistane daug išteklių.

Įtariama, kad yra. Eksplotuotinų. Kurių niekas neksplotuoja.

Cituoti:
Kas pradėjo karą? Ne kas kitas kaip amerikonai. Tas dvynių nugriovimas visai nerealistiškai atrodo: pirmiausia - kažkaip keistai sugriuvo, tiesiog susmuko ir tiek, antra - kaip sugebėjo amerikonai daleist iki tokio įvykio? Tuos lėktuvus būtų iškart numušę, be jokių svarstymų, jei jie būtų taikęsi į valdžios institucijas, o čia į paprastus prekybinius objektus

kitus "pasidomėti, pasiskaityti literatūros ir pažiūrėti filmukų" kreipiantiems entuziastams visai vertėtų išstudijuoti šitai::

http://www.debunking911.com/

Galbūt pradinis įkarštis bei pezalai išnyks..?

Cituoti:
Piratai? Rusai puikiausiai su jais susitvarkė susitvarkė. Paleido vidury jūros ir tiek sugebės parplauks, kas labai abejotina (kaži ar net jie gyvi buvo).

amerikiečiai irgi puikiai susitvarkė - piratus tiesiog nušovė, o vieną sulaikė. Bet vėlgi, čia jau tamstos "pimpaliuko sindromas" pasireiškė - va kokie amerikiečiai lochai, o rusai - šaunūs. Visos vadavimo operacijos yra įmanomos tuomet, kai užpulto laivo įgula spėja pasiųsti nelaimės signalą IR užsibarikaduoja piratams nepasiekiamoje vietoje. Rusų atveju taip ir buvo. Amerikiečių bei prancūzų atvejais - dar sudėtingiau, bet ĮKAITUS išlaisvino jėga.

Cituoti:
xD Taip, kad laivai ten plaukiojantys, gali būt neblogiau ginkluoti negu tie piratai ir atsišaudyt.

pasiskaityk tarpt jūrų teisę, vaikigali..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 18:49 

Pastebejau jog jei tu esi ne kartu su zydais, tai busi kaltinamas antisemitu :) Jei Tu pries jav, tai tu ruskis :D Jei tu pries Rusus,tai tu nzn storas nupuses burgerkingas :D Jei tu pries kartais tikrai akyvaizdzius dalykus kaip pvz 911, tai tu paranojikas,konspiracininkas . Manau,kad tuoj ir pats ponas hmm nepamenu pavardes Asanges'as kuris paviesino slapta info bus paskelbtas didziuoju konsperacininku. Konsperacijos labai nepalankios JAV del to, kad jie vieni didziausi pasaulio propagandininkai, konsperacininkai.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 18:54 

LiberalusToris rašė:
1. Matei, kad sakyčiau, kad pramoginė mokslinė fantastika? Ne, ar aš sakiau, kad juo pasitikėti visiškai negalima? Ne. O, kad tai konspiracijos teorija (iš kurios dar režisierius gerai pasipelnė) 100 procentų duodu dešinę ranką nukirsti. Ir manęs tu neįtikinsi, kad taip nėra.

3. Vėlgi - rodyk man dokumentus (tikrus, nefalsifikuotus, ne iš oro nugriebtus ir ne iš temos: "Sumaniau tai paskelbsiu").

4. Nesidomiu nei Bušu nei jo chebra. Vėl, jei tu domiesi, tai tu žinai, bet žinios nelygu žinioms.

5. Kedį palyginai su WTC? Vou, ar tu tikrai trenktas, ar ką? Kažkokių 3 debilų nužudymus palyginti su n tūkstančių mirtimi. Kiek šiandien gėrei?

P.S. Gal nusiklijuok "Deus Ex" nuotrauką nuo savo logotipo, atrodo dar neišbrendai iš žaidimų amžiaus (kiek atsimenu ten buvo post apokaliptinėj Amerikoj, tad suprantu iš kur tokias nesąmones trauki).

1. Tai tikriausiai nežinai, kad esminis skirtumas tarp dokumentikos ir konspiracijų ir yra tai, kad dokumentika - pasitiki, konspiracijom - abejoji. O tu sakai, kad negalima visiškai nepasitikėti, bet sakai, kad ten 100% konspiracija. Tai kaip iš tikro yra?
O rankos dešinės tai manyčiau jau nebeturi, nes tikrai tektų nukirsti. Vienintelis dalykas, dėl kurio gali nepatikti 9/11 yra tai, kad visa dokumentika nukreipta vien prieš Bušą ir jo pakalikus, t.y. pateikiama TIK neigiama informacija.

2. Skaičiau vaikišką, nes mokykloj buvo privaloma. Užteko 'faktų'.

3. Skaityk - http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdf - jei manai, kad F 9/11 konspiraciniai skiedalai.

4. Tai pasidomėk.

5. Aš išvis negeriu. O prie ko čia žmonių skaičius, jei kalba eina apie tyrimo vykdymo eigą, kuri abiem atvejais buvo vienpusė?

6. Jei manai, kad egzistuoja "žaidimų amžius", gyveni akmens amžiuj. Ir jokios ten apokalipsės nebuvo. Jei pasidomėtum, kas ten iš tikro per geimas, žinotum, kad buvo išleistas 2000 metais, o jame WTC nebuvo, nes buvo sugriauti po "teroristų atakos":

"During sections of the game where the New York skyline is visible in the background, the two towers of the World Trade Center are noticeably missing; the real towers were destroyed a year after the game was released. Harvey Smith has explained that due to texture memory limitations, the portion of the skyline with the twin towers exists in the game's data files but had to be left out of the final game, with the other half mirrored in place of it. According to Smith, during the game's development, the developers justified the lack of the towers by stating that terrorists had destroyed the World Trade Center earlier in the game's storyline."
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 19:45 

Pumper rašė:
LiberalusToris rašė:

1. Tai tikriausiai nežinai, kad esminis skirtumas tarp dokumentikos ir konspiracijų ir yra tai, kad dokumentika - pasitiki, konspiracijom - abejoji. O tu sakai, kad negalima visiškai nepasitikėti, bet sakai, kad ten 100% konspiracija. Tai kaip iš tikro yra?
O rankos dešinės tai manyčiau jau nebeturi, nes tikrai tektų nukirsti. Vienintelis dalykas, dėl kurio gali nepatikti 9/11 yra tai, kad visa dokumentika nukreipta vien prieš Bušą ir jo pakalikus, t.y. pateikiama TIK neigiama informacija.

2. Skaičiau vaikišką, nes mokykloj buvo privaloma. Užteko 'faktų'.

3. Skaityk - http://www.gpoaccess.gov/911/pdf/fullreport.pdf - jei manai, kad F 9/11 konspiraciniai skiedalai.

4. Tai pasidomėk.

5. Aš išvis negeriu. O prie ko čia žmonių skaičius, jei kalba eina apie tyrimo vykdymo eigą, kuri abiem atvejais buvo vienpusė?

6. Jei manai, kad egzistuoja "žaidimų amžius", gyveni akmens amžiuj. Ir jokios ten apokalipsės nebuvo. Jei pasidomėtum, kas ten iš tikro per geimas, žinotum, kad buvo išleistas 2000 metais, o jame WTC nebuvo, nes buvo sugriauti po "teroristų atakos":

"During sections of the game where the New York skyline is visible in the background, the two towers of the World Trade Center are noticeably missing; the real towers were destroyed a year after the game was released. Harvey Smith has explained that due to texture memory limitations, the portion of the skyline with the twin towers exists in the game's data files but had to be left out of the final game, with the other half mirrored in place of it. According to Smith, during the game's development, the developers justified the lack of the towers by stating that terrorists had destroyed the World Trade Center earlier in the game's storyline."

Gerai, man visiškai neįdomu tai, ką tu sakai. Numetei kažkokį linką į romaną ir tipo skaityk. Pats ir skaityk, jei tau patinka tokie dalykai (politinis bullshit).

Kaip matau - nei aš tave įtikinsiu, nei tu mane. Tad imkim aukso viduriuką ir - atsisakyk savo avataro.

P.S. Aš gal pranašas, nes net nežinojau, kad tame žaidime yra susprogę WTC ir veiksmas vyksta 2000.

P.S.S. Apie dokumentiką pats sugalvojai tokį apibrėžimą? Vaje, ploju katučių tau.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo LiberalusToris 2010-08-02, 19:50. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 19:50 

LiberalusToris rašė:
Gerai, man visiškai neįdomu tai, ką tu sakai. Numetei kažkokį linką į romaną ir tipo skaityk. Pats ir skaityk, jei tau patinka tokie dalykai (politinis bullshit).

Pats prašei. Trumpa atmintis pas tave, gal pažėk, ką prieš kelias minutes rašei.

LiberalusToris rašė:
Kaip matau - nei aš tave įtikinsiu, nei tu mane. Tad imkim aukso viduriuką ir - atsisakyk savo avataro.

Ne tau spręsti, koks mano avataras turi būti. DX mano mėgstamiausias žaidimas ir turiu visas teises naudotis tokiu avataru.

LiberalusToris rašė:
P.S. Aš gal pranašas, nes net nežinojau, kad tame žaidime yra susprogę WTC ir veiksmas vyksta 2000.

Veiksmas vyksta 2052 metais, geimas išleistas 2000. Skaityti išmok.

LiberalusToris rašė:
P.S.S. Apie dokumentiką pats sugalvojai tokį apibrėžimą? Vaje, ploju katučių tau.

Gerai, kad ploji - nusipelniau, tik klausimas kaip, kai dešinės rankos neturi?
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Pumper 2010-08-02, 19:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 19:52 

Pumper rašė:
LiberalusToris rašė:

Pats prašei. Trumpa atmintis pas tave, gal pažėk, ką prieš kelias minutes rašei.

LiberalusToris rašė:

Ne tau spręsti, koks mano avataras turi būti. DX mano mėgstamiausias žaidimas ir turiu visas teises naudotis tokiu avataru.

LiberalusToris rašė:

Veiksmas vyksta 2052 metais, geimas išleistas 2000. Skaityti išmok.

1. Dokumentus prašiau pateikti, išvadas, galutines ekspertizes, o ne romaną (kuris pasirodė visuose JAV knygynuose)

2.3. O man visiškai dzin kuriais ten metais jis vyksta. Skirtingai nuo tavęs, aš turiu soc. gyvenimą.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 19:54 

Komentaras ištrintas.
Redagavo: Dvigubas nulis
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 19:56 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:03 

Kaip visada - diskusija virsta pakratuku vienas ant kito.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:05 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:06 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo LiberalusToris 2010-08-02, 20:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:06 

Nerkashis rašė:
Kaip visada - diskusija virsta pakratuku vienas ant kito.

Tokiom temom neišeina kitaip kalbėti. Gi ne veltui sakoma, kad temų apie politiką ir religiją geriau neliesti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:10 

Komentaras ištrintas.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 20:56 

Anksciau ar veliau isaiskes tiesa apie 9/11. Duokite sau valia suabejoti ir atrasit kazka naujo arba patvirtinsit pateikiama informacija. Pastebejau, kad cia nemazai griezianciu danti ant senosios Biblijos, taigi nebukit naivus bukuciai ir driskit suabejot siuo laiku religija, kuria skleidzia per media.

o i tema - Atominis nusiginklavimas artimiausiu laiku neimanomas nes:

1. Atomines bombos panaikina populiacijos ir ekonomines galios pranasuma kare.
Techninis pvz.: vienos bombos sprogimas apgyvendintoje teritorijoje padarytu didesne zala nei miesto bombardavimas ar sausumos kariuomenes isiverzimas.
2. Galimas auku skaicius po branduolines atakos atgraso nuo noro kariauti.
3. Teroristu gresme nera tokia didele kaip tarpvalstybinio balanso praradimas. Politinis pvz.: galbut Kinija pareikstu pretenzijas i rytine Rusijos teritorija - be branduolinio ginklo Rusija neturetu sansu apsiginti.

Tikriausiai yra dar priezasciu.

Manau, dabartinis pasaulio politinis balansas egzistuoja tokioje realybeje, kur visgi yra atominis ginklas. Jei pasikeis "zaidimo salygos" galbut nebereikes ir masinio naikinimo ginklu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-02, 21:23 

Keista, bet ar čia man tik vienam taip atrodo, kad Centrinė Žvalgyba nori pasireklamuoti: "Kokie mes geručiai, padedame žmonėms" šiuo kuriamu filmu?

Žinau, kad tai istorijos nepakeis, tačiau:

1. Jei CŽV dar prieš kelias dienas žinojo, kad Osama Bin Ladenas tarėsi su pakistaniečiais dėl branduolinės raketos gamybos, tai kodėl tada nebuvo paskelbta ekstremali padėtis JAV, kuri, galbūt, būtų galėjusi išgelbėti daugelio žmonių gyvybes, jau nekalbant, kad gal būtų sustiprintas įvairių transporto priemonių sekimas (juk logiška manyti, kad raketą kokia tai transporto priemonė turi gabenti - sunkvežimis, laivas, privatus lėktuvas).

2. Nesutinku su panele slaptąja agente, kad būtent branduolinis terorizmas pirmauja. Kur gi dingo bakteriologiniai užtaisai, kibernetinės erdvės atakos (šiais laikais informacija yra labai vertinga, ypač, kai papuola ne į to žmogaus rankas).

3. Visiškas branduolinis nusiginklavimas tėra drambliuko Dambo, norėjusio skristi, svajonės. Deja, bet, kad tai padaryti, turi visas pasaulis priklausyti vienam žmogui, kuris jį valdytų tvirta despoto ranka, o visi kiti net bijotų krustelėti. Tada liktų vienintelė valstybė/imperija/MOTINA (kas tik norit), kuri ir turėtų tuos branduolinius ginklus ir, nejausdama alei jokio pavojaus iš šalies, pradėtų paslapčiomis nusiginkluoti (o kodėl paslapčiomis? O todėl, kad nepasirodytų silpni priešams, jei tokių rastųsi).
  • 0

O HMZ ir Imortaliukas žydai. Hamman kvanka

Vartotojo avataras

Reputacija: -17

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-03, 22:16 

lightfire rašė:
Visada ne į temą išlenda kažin kur miegojęs kurmis ir suskelia seniai nusibodusių skiedalų dainelę..

Įžeidimas...

lightfire rašė:
kitus "pasidomėti, pasiskaityti literatūros ir pažiūrėti filmukų" kreipiantiems entuziastams visai vertėtų išstudijuoti šitai::

http://www.debunking911.com/

Galbūt pradinis įkarštis bei pezalai išnyks..?

Pats siūlai kitiems literatūrą skaityt, tu atrink ir pateik faktus, arba bent pasakyk į ką atkreipt dėmesį. O čia numetei linką ir skaitykit.

lightfire rašė:
amerikiečiai irgi puikiai susitvarkė - piratus tiesiog nušovė, o vieną sulaikė. Bet vėlgi, čia jau tamstos "pimpaliuko sindromas" pasireiškė - va kokie amerikiečiai lochai, o rusai - šaunūs. Visos vadavimo operacijos yra įmanomos tuomet, kai užpulto laivo įgula spėja pasiųsti nelaimės signalą IR užsibarikaduoja piratams nepasiekiamoje vietoje. Rusų atveju taip ir buvo. Amerikiečių bei prancūzų atvejais - dar sudėtingiau, bet ĮKAITUS išlaisvino jėga.

Neprijaučiu aš , nei rusams, nei amerikonams, tik pabrėžiau, kad gerai susitvarkė. Apie taviškį "pimpuką" geriau nieko nesąkysiu, nes man tai per žemas lygis, visi ir taip supranta koks jis.

lightfire rašė:
pasiskaityk tarpt jūrų teisę, vaikigali..

Dėl teisės, tai prisipažįstu - neskaičiau, nežinau, bet galėtų padaryt išimtį ar samdyt apsaugą. O dėl to vaikigalio, tai pats toks esi, nes net nesugebi kultūringai atsakyt, be jokių įžeidinėjimų. Tad prieš atsakydamas į kultūringą įrašą, asirink žodžius, kuriais kreipiesi, nes po to pats kaip kažkoks vaikigalis iš kurmiarausio išlindęs atrodai.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google Adsense [Bot] ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'