Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 14 pranešimai(ų) ] 
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 11:15 
     
o kur saugumas ziuri? pas mus saugumas surado zmogu kuris parase sms apie galima banku bankrota, o JAV nesugeba surast tu kas viesina ju karines paslaptis:D tipo galingiausia valstybe pasaulyje:D
 • 0
Užsiregistravo: 2010-04-21, 10:50
Pranešimai: 75
Reputacija: +3
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 11:45 
     
Vėl išsišiepęs troliukas baksnoja neva į "JAV nesugebėjimą surasti".

Surasti J.Asangeą lengva. Bet kas iš to, kad jį surasi? Kuo apkaltinsi? Jis nėra JAV pilietis, pats tos medžiagos nepagrobė (Jis bei Wikileaks veikia kaip tarpininkai, o jie nėra baudžiami), neviešinti jos pats nėra įsipareigojęs (tik sveiko proto principais, kurie jam, atrodo, negalioja). Užtat jis yra gerai pasikaustęs teisėje (skirtingai nei besijuokaintys vafliai) ir žino, jog norint jį kuo nors apkalti, sulaikyti ir pan reikia labai tvarių argumentų, kurių JAV neturi.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-20, 14:00
Pranešimai: 1100
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 12:34 
     
kodel lightfire manai, kad paviesindamas dokumentus, kurie parodo ir blogaji jav veida - Assange negalioja sveiko proto principas? tokie patys tavo primesti principai negalioja ir The New York Times“, „The Guardian“ ir „Der Spiegel“ ir t.t. juk jis teisybe skelbia, ar apie jav tik gerai, arba nieko?
 • 0
Užsiregistravo: 2009-12-12, 09:12
Pranešimai: 311
Reputacija: +15
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 13:45 
     
uodas rašė:
kodel lightfire manai, kad paviesindamas dokumentus, kurie parodo ir blogaji jav veida - Assange negalioja sveiko proto principas??


todėl, kad rodydamas ir blogąjį veidą Asangeas atskleidžia žmonių pavardes. Tų žmonių, kurių gyvybėms gali grėsti tiesioginis pavojus juos viešinant - spec pajėgos, šaukiniai, vertėjai, informatoriai. tai yra žvalgybinė info, kuria lengvai gali pasinaudoti priešas. Būtent čia ir negalioja sveiko proto principas - paviešinti galima įtariamus karių nusikaltimus, tačiau ne visuomenė teisia, o teismai. Jei paviešini ikiteisminę medžiagą, ji tik sukelia bereikalingą pavojų bei kompromituoja patį teisminį procesą - tą pasikaustęs teisininkas turėtų puikiai žinoti.

Cituoti:
tokie patys tavo primesti principai negalioja ir The New York Times“, „The Guardian“ ir „Der Spiegel“ ir t.t. juk jis teisybe skelbia, ar apie jav tik gerai, arba nieko


tavo išvardinti leidiniai info viešina tik skandalingąją - be pavardžių. Antra vertus jie siekia užsidirbti - skandalas didina skaitomumą, viskas logiška. Jei vienas leidinys nepaviešins - kitas tai padarys ir susižers pinigą, juk Asangeas ne veltui nusiuntė iš karto keliems leidniams savo tinklapy paviešintus dokumentus
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-20, 14:00
Pranešimai: 1100
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 15:19 
     
as uz tai, kad paviesintu koki mesla ten jie daro, bet palikti pavardes neistrintas is dokumentu tikrai debilizmas.
o gal jis galvoja, kad zuvo nekalti civiliai, tai as tai sukelusiems zmonem atkersysiu paviesindamas ju bendrininku pavardes ir taip jiem keldamas pavoju...
 • 0
Užsiregistravo: 2008-01-22, 23:02
Pranešimai: 2527
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 20:26 
     
ligonis rašė:
as uz tai, kad paviesintu koki mesla ten jie daro, bet palikti pavardes neistrintas is dokumentu tikrai debilizmas.
o gal jis galvoja, kad zuvo nekalti civiliai, tai as tai sukelusiems zmonem atkersysiu paviesindamas ju bendrininku pavardes ir taip jiem keldamas pavoju...


manau, jog jis visai negalvoja per savo ego - nuo mažens hakeris, o tokie turi didelį paspūtimą ir savęs (bei savo darbo, žinoma) sureikšminimą. Labai ironiškai skamba, kai jis sako, kad atsakingai peržiūrės visus dokumentus, kad šie nekeltų papildomos grėsmės, bet visvien viešina viską, kas papuola - ne kartą skelbtą info, neskelbtą info, pavardes, viską. Tame ir problema. Pati idėja viešinti tokius dalykus yra sveikintina, tačiau priemonės, kurias pasirinko Asangeas yra netinkamos
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-20, 14:00
Pranešimai: 1100
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 21:26 
     
Is tiesu turi dvi puses sis paviesinimas. Pirmoji puse yra ta, kad pakenks kai kurioms operacijoms, o antroji, kad dabartiniai zurnalistai Afganistane nebesoks pagal NATO dudele.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-23, 13:52
Pranešimai: 279
Reputacija: +3
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-14, 21:48 
     
Jobke rašė:
Is tiesu turi dvi puses sis paviesinimas. Pirmoji puse yra ta, kad pakenks kai kurioms operacijoms, o antroji, kad dabartiniai zurnalistai Afganistane nebesoks pagal NATO dudele.


žurnalistai Afgane dėl wikileakso mažiausiai dėti. Jei kuo atsargesni kariškiai bus tai dėl panašių skandalų, kaip su McChrystalu. Wikileaksai yra nutekinimo skandalas, t.y. žiurkės pas pačius kariškius yra
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-20, 14:00
Pranešimai: 1100
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-15, 19:22 
     
paviešinus tokius duomenis išpuolių aukomis gali tapti tavo minimi nekalti žmonės, dėl kurių tokie kaip tu dejuoji, nors realiai yra pochui (svarbu ant "jankių" paamseti, kaip kiemsargio šuneliui)
 • 0
Užsiregistravo: 2009-10-20, 14:00
Pranešimai: 1100
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-15, 19:48 
     
Visi, kas bendradarbiauja su okupacine kariuomene, anksčiau ar vėliau susiduria su savo saugumo problema. Ir tai puikiai žino. Tai daugiau moralinė, nei teisinė problema (nors virtusi į teisės problemą, jiems irgi nieko gero nežada).
Kitas klausimas, ar karas išvis gali būti teisėtas (gal išskyrus gynybinį). Netgi Trojos karas, pagal legendą prasidėjęs dėl moters (Helenos) iš tikro turėjo kur kas gilesnes šaknis. Jeigu karas Afganistane remiasi teroristų išnaikinimu dėl taikos ir ramybės visame pasaulyje, tai turime pripažinti, jog didžiausios pasaulyje pajėgos yra nevisai efektyvios, švelniai kalbant. O jei okupacija Afganistane vykdoma dėl kitų (mažiau kilnių priežasčių), tai jas įvardinti tinkamos visos priemonės. Ir šitas informacijos paviešinimas yra mažiausia, ką reikėtų padaryti. Juk kare kiekvieną dieną žūsta žmonės - nesvarbu, kas jie, teisūs ar ne, geri ar blogi. O jeigu Bin Ladenas gyvas ir iki šiolei nepagautas, tai jis yra reikalingas, kaip teroro įvaizdis - baubas, kad pateisinti karui. Ir niekada nebus pagautas.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-05-03, 13:57
Pranešimai: 413
Reputacija: +4
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-15, 22:17 
     
koks skirtumas - jei islosh, jie taaikos balandziai, jei pralosh tada bus kaip vokieciams per antra pasqaulini, gaudys po viena :) bet jie nepralos, bent artimiausius 10metu :)
juks viskas taspats - vokieciai gaudydami 10partizanu - visa kaima sudegindavo, o kartu ir partizanus - jei ziurint, i visa tai kaip i shachmatu lenta - tai efektyviausias ir paprasciausias sprendimas - na ir amerikieciai, ka manot kitokie - jie irgi tokie patys vargsai zmones - toli nuo namu, su pakrikusia psichika :) pikst-pokst - oi netycia :) nepykit ant ju smarkiai ir nesakykit niekam ju pavardziu, nes nebespes dar koki tukstantuka taikiu gyventoju, kartu su vienu talibu nukneckint - jiems juk galima, jie juk su blogiu kariauja.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-12-12, 09:12
Pranešimai: 311
Reputacija: +15
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-16, 11:55 
     
lightfire, šiaip sutinku, kad net ir wikileaks turėtų gerai atrinkti ką "leakinti". Bet, manau, dabar jau pernelyg idealizuoji JAV ir NATO veiksmus. Nėra ten viskas skaidru, generolai ir kareivukai nėra angelėliai, o operacijos paprastinamos - juk kas iš jų būtų, jei nebūtų galima nuskriausti nė musės.

Be abejo, NATO operatyviniai dokumentai lengviau prieinami nei Talibano - taigi, galima teigti, kad WikiLeaks kenkia Pentagonui. Visgi WikiLeaks tikslas ir yra: autoritariniuose režimuose suteikti žmonėms žodžio laisvės, JAV ir Europai - skaidrumo, atsakomybės prieš mokesčių mokėtojus. Atrinkti dokumentus, kurie tik parodytų nusižengimus ir kompromituotų kaltuosius, nepaminint nekaltųjų ir operatyvinių detalių, bet išlaikyti autentiškumą ir vientisumą... Cenzūruoti save... Velniškai sunkus darbas. Kad ir kaip gerai Asange suvaldytų visą procesą - visada galėsi jį kaltinti "nesveiku protu", o kažkas dar jį apkaltins šokimu pagal Obamos dūdelę.

Be stiprių ego tokie projektai iš viso nevyktų. Nežinotume, kas dedasi Kinijoj, Š.Korėjoj ar Pakistane. Disidentai, liudininkai, kolaborantai prieš savo valią neturėtų svarbaus užnugario ir galimybių pasiviešinti.

Kad vakariečiai dėl saviškių pernelyg jautrūs - čia jau kultūros problema. Obama nėra dieviškasis imperatorius, NATO valdo ne pranašai. Š.Korėjoj kasdien žūva tūkstančiai? Puiku, mes tai žinome - paburnojame ir tiek. Amerikonai per klaidą (ar per aplaidumą) nužudė keletą? Skandalas, skandalas!

Ir visgi, kitokioje visuomenėje projektai kaip WikiLeaks negalėtų egzistuoti. Bėda, kad "priešo" visuomenė tam nesubrendus ir negali nuteisti savo vadų ne tik dėl kažkokio skandaliūkščio, bet ir dėl rimtų, pastovių, ilgalaikių nusikaltimų.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-12, 05:22
Pranešimai: 6402
Miestas: ☀️☁️☂️☁️☀️
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-08-16, 19:40 
     
Tavo apibendrinimai visai neblogi,dumu be ugnies nebuna...
 • 0
Užsiregistravo: 2010-06-04, 17:00
Pranešimai: 157
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'