Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 10 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-12, 11:41 

Labai teisingai daro: reikės - patys nusipirks. Aš irgi siunčiu tolyn visus vadybininkus skambinančius ir siūlančius savo produktus ar paslaugas. Kai man reikės, tai pats susirasiu. Be to gerai įmonei užtenka reklamos per tv, radiją ar internetą, o ne tiesioginio kišimosi į asmeninį gyvenimą: sveiki, kaip jums sekasi, ar galėčiau sutrukdyti, gal norit pasitarti su žmona, ką ji šiuo klausimu pasakytų, tai gal rytoj vakare bandom dar kartą susisiekti, gal apsisprendę būsite (nesvarbu, kad jau dabar apsispręsta - NE)... :D
  • 0

Reputacija: +195

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-12, 12:15 

Man idomu ka veiks visos arabu valstybes kai persijos ilankoj baigsis nafta kadanors
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-12, 12:46 

Kupse123 rašė:
Man idomu ka veiks visos arabu valstybes kai persijos ilankoj baigsis nafta kadanors

taps tokios kokios buvo pries nafta ten atrandant, nebent prades galvoti apie ateiti
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-12, 17:06 

Azaruto rašė:
Kupse123 rašė:

taps tokios kokios buvo pries nafta ten atrandant, nebent prades galvoti apie ateiti

Chebra, jie jau apie ateiti galvoja. Biski pasidomekit pries ka nors teikdami.
  • 0

Reputacija: +2181

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-12, 17:34 

immortallt rašė:
Azaruto rašė:
Kupse123 rašė:

Apsviesk jei nesunku
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-13, 08:12 

Azaruto rašė:
immortallt rašė:
Azaruto rašė:

Apsviesk jei nesunku[/quote]

O kaip tau atrodo dėl ko investuoja didziulius pinigus i tokius miestus ir naujasias technologijas?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-13, 10:42 

Jie jau pakamkamai suinvestavę, kad ilgai ir laimingai gyventų be naftos.
Buvo laida per žinių radiją vasaros pradžioje, apie arabų įtaką pasauliui, tai pasirodo jie yra įkūrę begales fondų, kurie supirkinėja didžiausias pasaulio perspektyvas (technologijas, patentus, įmones, koncernus). Vienas tokių fondų, apie kurį buvo kalbama yra 900 milijardų dolerių vertės(nemaži pinigai) ir supirkinėjo Amerikos pramoninius objektus, ypač kas susiję su atsinaujinatčiais energijos šaltiniais.
Kiti fondai investuoja, kad būtų vartojama nafta, o ne atsinaujinatys šaltiniai (kiša pagalius elektromobiliams į ratus), taigi norom nenorom pamažu visa kas perspektyvu, keliauja jų pusėn....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-13, 14:34 

Tarkim SHELL Amerikoje ilgai priesinosi vandeniliu varomiems irenginiams, tame tarpe ir elektromobiliams, bet kai jau susitvarke rinka taip, kad galetu patys tuo vandeniliu ir aprupinti, tai nustojo priesintis.
Tikriausiai ir arabai del to supirkineja patentus, kad veliau galetu imti pinigus uz naudojimasi jais, kai jau atsiras paklausa.

Kita vertus, ne vien kura is naftos gamina. Ir ne vien masinose naudoja naftos kura. Su nafta varomos elektrines (mazutas, dujos). Is naftos plastmase gamina, tepalus ir t.t.

Atsisakymas naftos kuro automobiliuose nereiks zymaus naftos suvartojimo mazejima; paradoksalu :(
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-14, 12:01 

"mano tėvas jodinėjo kupranugariu, aš vairuojų sunkvežimį, mano sūnus skairaidys reaktyvniu lėktuvų, o mano anūkas jodinės kupranugariu". <arabų šalių korporacijų vadovai, šeichai supranta kad taip galėtų būti, tad jie jau rūpinasi kaip to išvengt. Bepigu rūpintis ateitim, kai turi tiek kapitalo išteklių jau dabar. ;)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 10 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume