Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 09:20 

Kelių erelių problemos neišspręs, nes egzistuos mašinos be autosistemų, be to policininkų mašinos turės viršyti greitį, kad pasivytų tuos erelius ir kartais nepaisyti taisyklių. Manau realiau būtų, kad visos mašinos slystant ar prieš smūgį perimtų valdymą, kaip tokį laikotarpį prognozavo volvo. Saugumo problemas galima išspręsti tik nuo mašinų perėjus prie ultra greitų traukinių sistemų, kaip TGV prancūzijoje ar Shinkansen Japonijoje.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 09:40 

Seniai apie sita svajoju :)
Isprestu visas miestai vs. automobiliai problemas :)
Itariu, kad tai yra viesojo transporto ateitis. Vietoj autobusu, kurie vaziuoja galbut mums palankia kryptimi, vazinesime taxi, kuris visada atveza mus ten kur reikia. Plius toks taksi pakeliui galetu rinkti daugiau zmoniu vaziuojanciu ta pacia kryptimi, kad nevaziuotu pustustis. Plius po 20 metu jie bus elektriniai tai ir kaina vaziavimo turetu buti juokinga :)
Tegu tik greiciau padaro :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 10:00 

nesuprantu tu kuriem teikia malonuma vairavimas. man tai teikia malonuma vaziavimas praktiskai nemokamu taxi, su galimybe sustot ten kur draudziama stovet, kai automobilis gali bet kada privaziuot pagal mano pageidavima,isleist mane bet kurioje man patinkancioje vietoje, galiu islipes paeit kelis kilometrus pesciomis parkais laukais miskais ir vel sutikt manes laukianti automatini automobili, galiu sest i automobili pavarges, beveik miegodamas, isgeres vaistu ir netik. keliaudamas is tasko A i taska B galiu zvalgytis, galiu narsyt interneta, kalbet telefonu, ir t.t.
  • 0

Reputacija: +49

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 13:09 

mobilunkas rašė:
nesuprantu tu kuriem teikia malonuma vairavimas. man tai teikia malonuma vaziavimas praktiskai nemokamu taxi, su galimybe sustot ten kur draudziama stovet, kai automobilis gali bet kada privaziuot pagal mano pageidavima,isleist mane bet kurioje man patinkancioje vietoje, galiu islipes paeit kelis kilometrus pesciomis parkais laukais miskais ir vel sutikt manes laukianti automatini automobili, galiu sest i automobili pavarges, beveik miegodamas, isgeres vaistu ir netik. keliaudamas is tasko A i taska B galiu zvalgytis, galiu narsyt interneta, kalbet telefonu, ir t.t.

Tai priklauso nuo paties žmogaus. Aš pats dar tik 2 mėn. kaip su teisėmis, bet vairavimo malonumą pajust sugebėjau. Aišku, mieste, kai daugybė kamsčių ir nesususipratimų tai daryti tikrai sunku ir kartais nėra malonu, bet pavyzdžiui užmiestyje, visai kita kalba. Pasileidus gerą muziką važiuoti tikrai malonu. Tu turi ką veikti. O kitu atveju man tektų tik sėdėti ir klausytis kaip groja muzika. Jeigu kelionė trunka kelias valandas, tai tas kelionės laikas praeina greičiau. Be to, ne kiekvienas gali skaityti, ar naršyti. Pavyzdžiui man, skaityti automobilyje negalima. Man pasidaro bloga. O vairuojant to efekto nėra.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 14:14 

vyge rašė:
Tik mažas skirtumėlis tarp lytinių santykių ir mašinos vairavimo - užsiiminėdamas seksu aš nesuvažinėsiu aštuonmečio einančio į mokyklą. O kol rizikuoji tik savo sveikata daryk ką nori.

o jei uzsiimineji lytiniais santykiais vairuodamas automobili?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +98

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 14:48 

niekados nepasiduosiu sitam draudimui, nieko nera smagiau kaip girdeti savo zveri riaumojanti ir ribotuvo garsa ties 7k RPM :]
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 15:11 

Exos rašė:
niekados nepasiduosiu sitam draudimui, nieko nera smagiau kaip girdeti savo zveri riaumojanti ir ribotuvo garsa ties 7k RPM :]

taip as ir megstu playstation
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 15:36 

Vaikai... :)
Prirašėt čia apie kosmosą tiek, kad net šypseną sukėlė. Sakykit, o jūsų turimas kompiuteris su nauju i3 ar i5 procesorium kainuoja pigiau nei kad kainavo kompiuteris su kokius Pentium Dual Core? Ar labai galingi ir protingi išmanieji telefonai tapo pigesni už įprastus mobiliuosius telefonus?
Kaip kokie apsirūkę hipiai pasaulį rožinėm spalvom piešiat:)

Cituoti:
galiu islipes paeit kelis kilometrus pesciomis parkais laukais miskais ir vel sutikt manes laukianti automatini automobili, galiu sest i automobili pavarges, beveik miegodamas, isgeres vaistu ir netik.

Jūs pagalvokit apie materialinę pusę.
Kiek kainuos toks automobilis ir tas tinklas, valdantis visą tą automobilių parką?
Ar manot, kad elektros energijos kaina per 20 metų nukris iki 0ct/kW, o autonomiškų automobilių priežiūra užsiims visiškai robotizuoti servisai?
Ar manote, kad per dvidešimt metų visuomenė taps 100 proc. pilietiška ir su tokiais automobiliais nesibaigs kaip su oranžiniais dviračiais?:))
Jei dirbs robotai, tai ką veiks žmonės? Kaime sodins bulves ir morkas, nes mieste nebus iš ko gyvent?
O galbūt manote, kad technologinis progresas veda į tai, kad viskas ateity bus nemokama?

Suaukit :L:
Nenorintiems sėdėt kamšty, paniškai bijantiems vairavimo ir tiems, kuriems dviejų kojų trims pedalams nepakanka, linkiu persėsti ant dviračių ar naudotis viešuoju transportu.
Aš esu įsitikinęs, kad per artimiausius 20 metų nepavyks sukurti tokios infrastruktūros, kurioje egzistuotų tik autonomiški automobiliai. Geriausiu atveju, robotizuoti bus autobusai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-15, 16:31 

Simplicity you are a real simpleton :)

O per tarpukari tokie kaip tu butu tvirtine, kad liftininkai niekada nebus pakeisti kompiuteriu varldomos sistemos, nes ka tada veiks zmones, ir ar manot, kad po n metu elektros bus tiek, kad liftas galetu buti kiekviename daugiaauksciame name?!
Suaukit :))
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-16, 00:26 

džiugu matyti, kad blaiviai ir out of the box mąsto nors keli žmonės. (omenyje turiu saliamonaxp ir kitus palaikančius idėją)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-16, 02:23 

Exos rašė:

Ribotuvas ties 7krpm, tai variklio orgazmas :)

Na neatsissakyciau ir elektinio variklio garso savo auto ties 12-14krpm :)

Bet autopilotas tik kai bucau girtas nebent, arba po 20 valanbdu non stop keliones.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1525

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-16, 02:46 

klipe vazineja viena masina placiu keliu ar po aikste. Realiam gyvenima toks robotas privaziaves zieda paprasciausiai uzsiloopintu, nes ten tiek kintamuju, kad jis vis is naujo ir is naujo skaiciuotu galimybe pradeti ivaziavimo i zieda manevra.

Juokinga butu toki automobily paleisti Kaune po lietaus. Jis antroj gatvej jau butu visus keturis ratus nusisukes, nes ypatingieji Kauno keliai turi idomia savybe - pusmetrio duobes, uzpiltas vandeniu, apie kurias visi vairuojantys zino ar itaria, o robotams su itarimais kolkas sunkoka...

Dar kitas dalykas, kad vieso naudojimo automobilis sunkiai tiks saugoti asmeninius daiktus. Visa savo pagaze reikes tampytis su savimi.
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-10-16, 15:23 

automobilis prie kurio valdymo reiketu prisideti minamaliai butu palaima...
asmeniskai man issprestu tokias problemas:
sutaupyciau daug brangaus laiko... rytais nereiktu stoveti kamsciuosse, nes butu parinktas pats optimaliausias marsrutas. Laikas, kuri praleidziu vairuojant butu panaudojamas 100 kartu naudingesniems dalykams:knygos, laikrascio skaitymui, darbui ir pan...
Saugumas... Nereiketu baimintis del visokiu prietranku vairuotoju, piktavaliskai ar per paprasciausia ziopluma kenkentiems kitiems vairuotojams ar pestiesiems... Mano vairavimo stazas yra 9 metai, per paskutinius du metus nuvaziavau 60000 myliu, neskaites jokiu moksliniu straipsniu apie kaip vairavimo laikas veikia atiduma galiu pasakyti, kad po 2 valandu vairavimas pasidaro ne toks saugus, aisku dar tai priklauso nuo 20 kitu faktoriu... kokia diena buvo, kiek valandu miegojai ir pan...
Nebutu girtu vairuotoju... isejes is baro galeciau ramiai sesti i automobili ir vaziuoti namo... aisku as bare nelaku, o tik isgeriu, todel gal kitiem ir butu problema...
Lyginant kam galeciau patiketi savo sauguma... zmogui (lektuvo pilotui, autobuso, taksi vairuotojui) ar kompiuterinei sistemai, tikriausiai rinkciausi pastaraja...
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'