Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 4 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Kompiuterinė įranga
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-23, 21:30 

Sveiki:) Norėčiau jūsų paklausti, koks skirtumas tarp formatų NTFS ir FAT232?

Taip pat, su USB atmintuko formatavimu iškilo man problema. Kai bandau formatuoti, gaunu error'ą, kad negalima formatuoti, nes šiuo metu kita programa arba procesas naudoja USB. Nors ir išjungiu viską, palieku tik window'sų gyvavymui reikalingus procesus, problema išlieka. Taip pat, paspaudus "safely remove harware" man meta tą patį error'ą - "the device is currently in use".
Apskritai man reikia USB atmintuką formatuoti dėl to,kad nors jis ir 8GB atminties, vientisą failą didesnį nei 4GB neleidžia į jį permesti, nors kelis, tarkim 2GB - leidžia. IR vienam forume perskaičiau, kad ši problema gali būti dėl to, kad USB atmintukas yra formatuotas FAT32, o reikia suformatuoti NTFS.

Iš anksto dėkui tiems, kad nepatingės pagelbėti :)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-23, 23:34 

FAT32 neleidzia didesniu nei 4GB failu saugoti, bet po 3.99GB kad ir simtas failu gali buti, jei tik pakankamai vietos yra saugykloje. NTFS sita problema issprendzia.

The device is in use gali buti del viruso. Aisku gali pabandyt pasiieskoti kokios programos formatavimo jei labai nori, bet kai pas mane kompas svarus, tai neprireike tokiu priemoniu.
  • 0

Reputacija: +2250

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-24, 10:59 

Labai gerai atrakina procesus ir parodo koks procesas naudoja ta ar ana faila programele unlocker. Zinoma nemokama http://ccollomb.free.fr/unlocker/#download.
Kazkodel man neleido formatuoti usb atmintines 2GB 3-4 metu senumo i ntfs, tik i FAT32, beto FAT 32 supranta beveik visu rusiu operacines.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1522

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-11-24, 16:58 

FAT (arba VFAT, FAT32) - sena DOS'inė failų sistema, kurią palaikė ir Win95/98. Ji gera tuo, kad yra paprasta, susigadinus failams juos galima nesunkiai atstatyti ir ją supranta dauguma įrenginių - MP3 plėjeriai, fotoaparatai, mašinų grotuvai, visos normalios OS ir ji pati užima nedaug vietos diske. Taip, ji turi failų dydžio apribojimą (2GB.), vardų ilgio, neturi žurnalinio rašymo, saugumo nustatymų... Bet ar viso to reikia 8GB flešiukui? Nebent jį nori paskirti tik tam vienam failui nešiotis.

Aš tokią problemą spręsčiau ne formatavimu, o archyvavimu išskaidant mažesniais gabalais su nuliniu arba mažiausiu suspaudimu. Pvz., 7Zip, WinZip, WinRar, TotalCmd taip sugeba.

Šiaip, MS nerekomenduoja mažesnių nei 10GB formatuot NTFS ir yra toks apribojimas, kurį galima kažkaip išjungti. O formatuoti gali neleisti ir dėl kitų priežasčių - pvz., jei tavo atmintinė turi dar kažką gudresnio - paslėpą failų sistemą ar pan.. Kai kurie grotuvai patys saugosi ir neleidžia formatuot kitaip nei FAT32.
  • 0

Reputacija: +404

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 4 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume