Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 20:29 

vytenizs rašė:
As nebandziau irodyt, kad tos kiaules kur tu znai neskraido, bet tos kiaules kurias as znau tikrai neskraido, toks ir yra skirtumas, tik yra toks reikalas kiaules augina milijonai ukininku ir mato jas kasdiena pjauna ir pan.

Nūūūūūū...... O jeigu kokiai GMO kiaulei ėmė ir užaugo sparnai ? Ar tai apgalvojai ? Juk prikišus kiaulėms "GMO chemikalų" joms velniai žino kas gali užaugt. O jeigu kokia dar pavirto nematoma ? Juk tie chemikalai labai daug ką gali. Ir aišku čia dar pati JAV vyriausybė yra pati kalčiausia, nes visada viską nuo žmonių slepia. Hmm..., tai kaip dabar mums tiesą išsiaiškint, ką ?

vytenizs rašė:
Tuo tarpu marse niekas is zmoniu nebuvo nusileides, taip, kad marsas ir kiaules pirmas dalykas neturi bendro nieko, antra aplinkybes siuo atveju labai skiriasi, vienas zmones kasdien mato ir is arti, o marsa tik per teleskopa ar nuotraukas is kurios padarytos is labai labai toli.

Bet žiūėk, jeigu kiaulė pavirto į nematoma, tai jos daugiau taip niekas ir nematė. O jeigu pro mano langą skrizdama ji netyčia atgavo savo protėvių genus. Juk žinai, "GMO chemikalai" išsisklaidė ir ji pavirto vėl matoma. Tai aš ją ėmiau ir tada pamačiau. Dabar JAV vyriausybė turės mane pašalint, nes per daug žinau. atskleidžiau jų sąmokslo teoriją. Žiūrėk, mes turim susivienyt. Tu pulsi JAV dėl jų netikros kelionės į Mėnulį, o aš dėl GMO kiaulių. Okey ?

*GMO chemikalai - tai chemikalai suleidžiami gyvam organizmui, tada jis virsta GMO ir labai kenkia žmonėms kai tuos GMO valgo. (čia trumpas paaiškinimas kas nesurpato) :))
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 20:30 

vytenizs rašė:
Paziurek i cernobilio misko nuotraukas

Tai čia medžiai žievę numetę, o ne uoliena. Aš pritariu straipsnio gale išsakytai nuomonei, kad Marse susiformavo magnetitas: viena iš geležies rūdų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 20:34 

Muskietininx rašė:
Nūūūūūū...... O jeigu kokiai GMO kiaulei ėmė ir užaugo sparnai ? Ar tai apgalvojai ? Juk prikišus kiaulėms "GMO chemikalų" joms velniai žino kas gali užaugt. O jeigu kokia dar pavirto nematoma ? Juk tie chemikalai labai daug ką gali. Ir aišku čia dar pati JAV vyriausybė yra pati kalčiausia, nes visada viską nuo žmonių slepia. Hmm..., tai kaip dabar mums tiesą išsiaiškint, ką ?

*GMO chemikalai - tai chemikalai suleidžiami gyvam organizmui, tada jis virsta GMO ir labai kenkia žmonėms kai tuos GMO valgo. (čia trumpas paaiškinimas kas nesurpato) :))

Tik nepradėk su tom nesąmonėm :( Tavo GMO supratimas turbūt bobulių paranojos lygio. Bet anyway...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 20:35 

vytenizs rašė:
As niekaip nesuprantu, kodel tu taip isitikines kad ten niekada nieko nebuvo, jei manoma, kad ten buvo ir vandenynai ir upes ir net nuotraukos tai parodo.

Tai joooo..... nuotraukos parodo, kad JAV buvo mėnulyje. Bet ar tu tuo tiki ?

Ir dar, dėl jūrų ir upių ginčytis negaliu. Tai įmanoma, neneigsiu. Tik galvoti, kad ten tekėjo kažkas panašaus į Tigrą ir Eufratą, o tarp jų dar kokią civilizaciją įterpti būtų kažkas jau ir iš skraidančių kiaulių srities.

vytenizs rašė:
Man idomus vienas dalykas, jus manot, kad visatoj yra tik zmoniu civilizacija?

Ne. Bet toje pačioje saulės sistemoje, tai taip.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 20:39 

enternald rašė:
Muskietininx rašė:

Tik nepradėk su tom nesąmonėm :( Tavo GMO supratimas turbūt bobulių paranojos lygio. Bet anyway...

Tai nėra anyway..... :)) Tiesiog tu viską ne taip supratai. Juk skliausteliuose parašiau paaiškinimą, tik jis kartais gali būti kiek per daug sunkiai įkandamas. Tu šį paaiškinimą turi suprast kaip gilesnį, visų kitų minčių paaiškinimą. Tai nėra viskas taip paviršutiniška ir žmonės kartais nėra tokie kvaili, kaip tu juos laikai. Nesuprask visko tiesiogiai.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 21:16 

Muskietininx rašė:
enternald rašė:
Muskietininx rašė:

Tai nėra anyway..... :)) Tiesiog tu viską ne taip supratai. Juk skliausteliuose parašiau paaiškinimą, tik jis kartais gali būti kiek per daug sunkiai įkandamas. Tu šį paaiškinimą turi suprast kaip gilesnį, visų kitų minčių paaiškinimą. Tai nėra viskas taip paviršutiniška ir žmonės kartais nėra tokie kvaili, kaip tu juos laikai. Nesuprask visko tiesiogiai.

Tai realiai pagal tave reik daryt taip, as nemaciau todel to nera? Ir nereikia cia tu nesamoniu su nematomom kiaulem jofana, o del slepimo tu isivaizduoji, kad viska kas vyksta znai? ir tikrai nieko nera nuslepiama, nuo tokiu kaip tu? Jei nesleptu tai po to visokie debilai pasaulio krastuose pradetu zudytis, nes visa gyvenima mane kitaip, nei yra is tikruju...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 21:20 

Muskietininx rašė:

Paaiskink jei gali, siaip idomu ka norejau pasakyt sitoj vietoj.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 21:54 

vytenizs rašė:
Tai realiai pagal tave reik daryt taip, as nemaciau todel to nera? Ir nereikia cia tu nesamoniu su nematomom kiaulem jofana

Taip. Tai logiškiausia, ypač kalbant apie tokius "žemiškus" dalykus, kuriuos tikrai gali patikrinti. Ar kada nors jie bent jau bus patikrinti. Ir čia vėl kyla tas klausimas. Kodėl netiki skraidančia kiaule ? Nes jos nematei. Čia lygiai tas pats. Tai pats paprasčiausias pavyzdys, kurį galiu pateikti. Jį suprastų net vaikas. Kodėl tu jo nesupranti ?

vytenizs rašė:
, o del slepimo tu isivaizduoji, kad viska kas vyksta znai?

Ne, bet kartais taip jaučiuos. Lygiai kaip ir tu. Kartais jautiesi žinąs tai, ko kiti nesupranta, ar šiuo atveju tiesiog netiki. Gerai, baigiu apie kiaulę, matau, kad nesupranti. Paimkim dėžę. Dėžėje gali paslėpti daug ką. Priklausomai nuo dėžės dydžio, beveik bet ką. O kuo didesnį daigtą ten įkiši, tuo didesnė ta dėžė bus. Tu galbūt ir paslėpsi daigtą, bet tam tikros užuomazgos vis tiek liks. Vien pats dėžės dydis, forma, skleidžiamas garsas ar medžiagos iš kurių jį pagaminta gali nesunkiai atskleisti jos turinį. Tereikia pasitelkti vaizduotę ir logiką. Pastebėjau, kad daugelis mėgsta pasitelkti išimtinai tik vaizduotę, visą kitą pamiršdami. Gaila. Taip bandome į mažutę dėžę sutapinti milžiniškus dalykus. Logiškai žiūrint jie ten niekaip netelpa, tačiau vis tiek juos ten kišame, nes vaizduotė tai sugeba. Dėl šių priežasčių ir atsiranda tas jausmas, kai nuo tavęs kažkas slepiama, bet tu lyg ir žinai kas. Taigi, dėžutė, kas gali būti dar paprasčiau ?

vytenizs rašė:
ir tikrai nieko nera nuslepiama, nuo tokiu kaip tu? Jei nesleptu tai po to visokie debilai pasaulio krastuose pradetu zudytis, nes visa gyvenima mane kitaip, nei yra is tikruju...

Nuo kokių kaip aš ? Nuo paprastų žmonelių ? Kurie susikuria savo "teorijas" ir nuolat bando jas įrodyt ? Patikėk, mes tiek "mėšlo" prisigalvojam, kad net patys to nesurpantam. Gyvenam iliuzijų pasaulyje, bent jau daugelis. Ir ką ? Gyvenam toliau. Vienos paslaptys, išaiškėja, o kitos ne, tik kažkodėl nelabai kas eina kažkur žudytis. O žmones vadinti debilais, kai esi lygiai toks pat, yra juokinga.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 21:57 

Netikiu, kad Marse kada nors gyveno "ateiviai". Bet tai nereiškia, kad neigiu gyvybės egzistavimą ten...
  • 0

Reputacija: +475

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 21:58 

vytenizs rašė:
Muskietininx rašė:

Paaiskink jei gali, siaip idomu ka norejau pasakyt sitoj vietoj.

Šitoje vietoje tu nori, kad aš tau paaiškinčiau ką tu norėjai pasakyti. Nes tau tai įdomu ???

Tai palauk, dabar aš tau turiu aiškinti tai, ką tu pats sakei ? Tai kam tu tai sakei, jei nesupranti ? "Šiaip šovė į galvą ir pasakiau, o dabar jūs aiškinkit ką aš čia pasakiau." Neatrodo kiek juokingai ?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 22:10 

Muskietininx rašė:
...

Zodziu tavo pavyzdi su kiaule labai gerai suprantu, labai gera pvz davei su dezem, isivaizduok matai deze didele ten skleidzia tam tikrus garsus gali spet kas joje yra, bet yra skirtumas toks, vienu atveju matai deze ir daug maz gali spet kas joje, kitu atveju nematai dezes ir sakai kad jos isvis nera, arba jeigu dezei tyla manai, kad joje nieko nera. Zodziu esme yra tokia kalbant apie fantazija, kaip tu manai tokioje platybeje kaip visata, zmogus yra kas???... Ir jis kazka isivaizduoja, kaip tu galvoji, ar zmogaus protas veikdamas ten keliu procentu pajegumu gali isivaizduoti kazka daugiau realybes? Saziningai paziurek situs, tada pakalbesim be pykciu.:

Realiai jei smegenys viska pavercia elektro signalu interpretacija, pamastyk jei smegenys nemoka tarkim kazko paverst i tuos signalus tam tikro objekto ar garsu, tiesiog juos panaikina, tai kas irodo isvis, kad ka matai yra tikra? Cia ziurint is gilesnes puses, todel gilintis i skraidancias kiaules, ar givybe marse ziurint is sitos puses yra isvis kvaila. Esme tokia, kad as manau, kad zmogus nera ant tiek protingas, kad sugebetu suvokti viska taip kaip yra is tikruju, tiesiog toki dalyka pasiekt reikia ilgo darbo ir pastangu, o dabar yra einama visiskai priesinga kryptimi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 22:13 

enternald rašė:
vytenizs rašė:
Paziurek i cernobilio misko nuotraukas

Tai čia medžiai žievę numetę, o ne uoliena. Aš pritariu straipsnio gale išsakytai nuomonei, kad Marse susiformavo magnetitas: viena iš geležies rūdų.

As apie uolienas ir nekalbu, ten kazkas sake, kad radiacija negali pakeisti spalvos, tai ir parasiau.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 22:28 

vytenizs rašė:
kitu atveju nematai dezes ir sakai kad jos isvis nera, arba jeigu dezei tyla manai, kad joje nieko nera. Zodziu esme yra tokia kalbant apie fantazija, kaip tu manai tokioje platybeje kaip visata, zmogus yra kas???... Ir jis kazka isivaizduoja, kaip tu galvoji, ar zmogaus protas veikdamas ten keliu procentu pajegumu gali isivaizduoti kazka daugiau realybes? Saziningai paziurek situs, tada pakalbesim be pykciu.:

Mes be pykčių ir kalbam. Supranti, jei dėžės nematau, negaliu jos paliesti ir apčiuopti, jei ji man nedaro jokios įtakos, tai tokiu atveju ji man neegzistuoja. Nėra prasmės man jos ieškoti. Visai kitas atvejis su didele dėže ir tyla aplink ją. Tokiu atveju gali juk prisiartint prie dėžės. Pabelsti į ją ir tada išgirsti garsą. Gali ją pauostyt, gal smirdi. Neapsiribokim tik žiūrėjimu į ją. Turime daugybę kitų pojučių kuriuos taip pat galime išnaudoti. būtent dėl jų sąmoningo išnaudojimo dabar ir esame tai, kas esame. Dėl to daug ką ir galime paaiškinti. O galisiai priaugame tą lygį, kai dėžės uostymas ir žiūrėjimas į ją mūsų nebetenkina. Mes ją norime atidaryti, sutelkiame visas jėgas ir tai padarome. Lygiai tas pats bus čia ir su Marsu. Tikimybė ten neresti civilizacijų yra daug didesnė, už tikimybę, kad ten jos kažkada egzistavo. Man visa dėžė taip smirdi. Todėl aš taip ir sprendžiu.

vytenizs rašė:

Ne, nereikia čia kišti tų nuorodų. Kalbam apie žemiškus dalykus, paprastai. Nesiruošiu dabar čia nieko žiūrėti. Geriau eisiu miegoti, o prieš miegą apie ką nors sau ramiai pasvajosiu. Gal ką nors išmąstysiu.

vytenizs rašė:
Realiai jei smegenys viska pavercia elektro signalu interpretacija, pamastyk jei smegenys nemoka tarkim kazko paverst i tuos signalus tam tikro objekto ar garsu, tiesiog juos panaikina, tai kas irodo isvis, kad ka matai yra tikra?

O kodėl tai turėtų būt netikra ? tai ką matau, galiu paliesti paauostyt ir yra mano tikrovė. Sakau mano, nes kitos man nedaro įtakos, jos man nerūpi. Tai mano tikrovė, todėl apie kitas galvoti tiesiog nenoriu.

vytenizs rašė:
Cia ziurint is gilesnes puses, todel gilintis i skraidancias kiaules, ar givybe marse ziurint is sitos puses yra isvis kvaila. Esme tokia, kad as manau, kad zmogus nera ant tiek protingas, kad sugebetu suvokti viska taip kaip yra is tikruju, tiesiog toki dalyka pasiekt reikia ilgo darbo ir pastangu, o dabar yra einama visiskai priesinga kryptimi.

Kodėl priešinga ? sugalvojai kažką ir pasakei. Leptelėjai net nepagalvojęs. Tai kodėl priešingai ? Aš to suvokti tikrai negaliu. Mes visur viską bandome paaiškinti ir mums tai puikiai sekasi. Mes suvokiame tai, ką galime, tai ką leidžia mūsų galimybės. Aprėpti daugiau jau būtų kvaila, neįmanoma ir nepasiekiama. Kam taip elgtis ?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 22:37 

Bet matai kaip yra, tu sakai ka uzuodi ka matai ir taip toliau yra tikrove, bet yra toks dalykas, kaip pvz ultragarsas tu jo negirdi, tai reiskia jo nera? Jei butu niekas neieskojas auksciau tariamos tikroves nieko nebutu pasiekta, lygiai taip pat su infraredu ir pan, tu ju biologiskai nematai ir negirdi, bet tai nereiskia, kad ju nera, ar pasakysi, jog ir situ dalyku nera? Ir cia as nekalbu apie ateivius marse, as kalbu apie tuos dalykus kuriuos matai girdi ar lieti, ir kad yra kazkas ko negali paliest isgirst ar pamatyt. O nuorodas paziurek, ten ne apie marsa ir ne apie konkretu dalyka kazkoki, jei ne dabar tai veliau, siaip idomu tavo nuomone.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 22:49 

vytenizs rašė:
Bet matai kaip yra, tu sakai ka uzuodi ka matai ir taip toliau yra tikrove, bet yra toks dalykas, kaip pvz ultragarsas tu jo negirdi, tai reiskia jo nera? Jei butu niekas neieskojas auksciau tariamos tikroves nieko nebutu pasiekta, lygiai taip pat su infraredu ir pan, tu ju biologiskai nematai ir negirdi, bet tai nereiskia, kad ju nera, ar pasakysi, jog ir situ dalyku nera? Ir cia as nekalbu apie ateivius marse, as kalbu apie tuos dalykus kuriuos matai girdi ar lieti, ir kad yra kazkas ko negali paliest isgirst ar pamatyt. O nuorodas paziurek, ten ne apie marsa ir ne apie konkretu dalyka kazkoki, jei ne dabar tai veliau, siaip idomu tavo nuomone.

Taip, bet tai gali turėti įtakos mano gyvenime. Galbūt tiesiogiai aš ultragarso ir negirdžiu, bet panaudojęs tam tikras technologijas aš tai padaryti galiu. Ultragarsas gali paveikti mane ir mano aplinką, o tai yra svarbu.

Gal vėliau ir pažiūrėsiu, o dabar jau atsijungiu. Sėkmės.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-04, 23:06 

Muskietininx rašė:
vytenizs rašė:

Taip, bet tai gali turėti įtakos mano gyvenime. Galbūt tiesiogiai aš ultragarso ir negirdžiu, bet panaudojęs tam tikras technologijas aš tai padaryti galiu. Ultragarsas gali paveikti mane ir mano aplinką, o tai yra svarbu.

Gal vėliau ir pažiūrėsiu, o dabar jau atsijungiu. Sėkmės.

Tai bet pagalvok, jei niekas nebutu pagalvojas, kad gali buti kazkas daugiau nei girdima tai ir nebutu tu technologiju.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 00:06 

O_o profesura susirinko pasigincyt. Norisi apakt po tokiu komentaru sakitymo. Matosi dauguma cia ateina seip palot... nera zodziu.... Straipsnije minima tik tokia prielaida. Jai zmones mastytu tik pagal sukurtus standartus tai taip nieko naujo ir nesukurtu ir nesugalvotu. Atsipalaiduokit...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 02:46 

vytenizs ir Muskietininx , baikit juokinti pasauli.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 06:31 

Komentarai pralenkė straipsni.. Gal eikit ir Jūs straipsnių rašyt geriau :D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 07:14 

femto rašė:
vytenizs ir Muskietininx , baikit juokinti pasauli.

Tikrai, mes juokinam pasaulį. Man patinka kartais tai daryti, o tau ? Juk kartais visai gerai šiek tiek atsipalaiduoti ir apie rimtus dalykus pakalbėti ironiškai ar net kvailai. Kartais tai savaime gaunasi. Atsipalaiduokit... , daug kur mes, na bent jau aš, šnekėjau nerimtai. Atsipalaiduokit.......
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 10:10 

Atleiskit man ponai ne juokinantys pasaulio :U: :U: nusidejau...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-05, 12:37 

Nu ir diskusijos. Geriau nei pats straipsnis! :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'