Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Knygos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-25, 00:55 

http://www.edithsherwood.com/voynich_decoded/index.phprti issprestas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-25, 09:38 

femto rašė:

neveikia !!! :-o :N:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +6

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-25, 10:21 

ElniaRagis rašė:

Nes klaidingai linkas papostintas ".phprti ". Bandyk šią nuorodą http://www.edithsherwood.com/voynich_decoded/index.php
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-25, 12:54 

Šiaip mintis su anagramom gera. Dabar tereikia visų tekstų anagramų kodams surasti Markovo lenciūgus ir pažiūrėti, kuriai realiai kalbai ji tinka. Kas pirmas? ;]

Visai įmanoma, kad autorius dar pamodifikavo ir gramatiką - pvz., vietoj romanų kalboms būdingos SVO ("aš veikiu kažką", "j(e)'aime le thé", "I like tea" arba rečiau SOV "aš kažką veikiu", "je t(e)'aime", angl. nesugalvoju) žodžių tvarkos naudojo europiečiams neįprastą VOS ("veikiu kažką aš", "aime le thé, je/moi", "like tea, I/me"). Lietuviškai gerai skamba, bet pabandykit angliškai arba prancūziškai. O gal žodžių tvarka irgi "anagrama"? Deja, nieko nekertu itališkai, remiuosi analogijomis ;]
  • 0

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-04-25, 13:20 

rwc rašė:
Visai įmanoma, kad autorius dar pamodifikavo ir gramatiką - pvz., vietoj romanų kalboms būdingos SVO ("aš veikiu kažką", "j(e)'aime le thé", "I like tea" arba rečiau SOV "aš kažką veikiu", "je t(e)'aime", angl. nesugalvoju) žodžių tvarkos naudojo europiečiams neįprastą VOS ("veikiu kažką aš", "aime le thé, je/moi", "like tea, I/me"). Lietuviškai gerai skamba, bet pabandykit angliškai arba prancūziškai. O gal žodžių tvarka irgi "anagrama"? Deja, nieko nekertu itališkai, remiuosi analogijomis ;]

Na, kalbant apie lietuvių kalboje žodžių tvarką sakinyje, tai čia labai daug laisvės paliekama. Anglų kalboje — visiškai kitaip, griežta sakinių struktūra. Tikriausiai dėl to ir nesisekė sugalvoti SOV ar VOS pavyzdžių angliškai :)

Pačiam gan daug problemų mokantis anglų kalbą buvo sakinių struktūra, nors iki šiol dar kažkiek vargstu. Nori kažką akcentuot lietuvių k. — be problemų, dedi į priekį tą žodį ir viskas. O angluos su ta inversija pilna problemų :|
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-05-05, 17:50 

Idomu, Lietuviškai bandė kas nors atkoduot? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-04-18, 01:20 

zipfo desnis labai aiskus, tik ne visi supranta kam ji taiko :) jis nustato ar uzkoduota informacija prasminga. klastote ar ne - netaip svarbu.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 32 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'