Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 16 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Fizika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 15:51 

Atrodo daug žadantys tyrimai, tik man nepatiko du žodžiai kontekste: tai anglies dioksidas ir pakeičiamos talpos. Taip pat nieko neužsimenama apie teorinius palyginimus, kiek tarkim 1000 mAh talpos li-on baterijos plote tilptų to kuro, t.y. koks energijos tankių skirtumas? taip pat nieko ir apie kainą..
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 16:24 

werafonas rašė:
Atrodo daug žadantys tyrimai, tik man nepatiko du žodžiai kontekste: tai anglies dioksidas ir pakeičiamos talpos. Taip pat nieko neužsimenama apie teorinius palyginimus, kiek tarkim 1000 mAh talpos li-on baterijos plote tilptų to kuro, t.y. koks energijos tankių skirtumas? taip pat nieko ir apie kainą..

O kuo nepatiko anglies dioksidas ir pakeičiamos talpos?
  • 0

Reputacija: +812

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 19:43 

punktyras rašė:
werafonas rašė:

O kuo nepatiko anglies dioksidas ir pakeičiamos talpos?

Man tai daug kas nepatiko. Sidabro, paladžio nanodalelės, gaminimas iš skysto kuro neaiškiu būdu. Lauksim žinių. Šiaip mums reikia energijos transportui, turiu momeny furas, žemės ūkį. Batareikos antrinis klausimas.
  • 0

Reputacija: +136

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 22:04 

technologas rašė:
Man tai daug kas nepatiko. Sidabro, paladžio nanodalelės, gaminimas iš skysto kuro neaiškiu būdu. ...

O tai kuo tau nepatiko skystas kuras ? Benzinas, dyzelinas irgi skystas kuras.
technologas rašė:
Šiaip mums reikia energijos transportui, turiu momeny furas, žemės ūkį. Batareikos antrinis klausimas.

O tai kaip tu galvoji is kur ta energija gauti ? Iskastinio kuro atsargos jau i pabaiga ir kazkada pasibaigs, tai is kokio saltinio furoms ir zemes ukiui energija imsim ? Ir cia antrinis klausimas tampa pirminiu. :)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 22:23 

syberex rašė:

Nešiojiesi benziną kišenėje? Na, man tiesiog nepatikima, žinant, kad net ličio jonų baterijos kartas nuo karto sprogsta. Taip pat vandenilis yra labai sprogus.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:13 

werafonas rašė:
syberex rašė:

Nešiojiesi benziną kišenėje? Na, man tiesiog nepatikima, žinant, kad net ličio jonų baterijos kartas nuo karto sprogsta. Taip pat vandenilis yra labai sprogus.

Benzinas irgi sprogus, bet i automobilius pilam ir vazinejam. Dujos irgi sprogsta, bet balionus bagazinej veziojames, dujinemis viryklemis irgi naudojames. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:15 

Syberex, benzino garai nesprogsta nuo salycio su deguonimi, o vandenilis sprogsta.

O del duju balionu, tai bagazineje ten slegio nera, o pas mane spintoj guli 200bar'u oro 12l balionas ;) isverstu siena i kaimynu puse.

Seip man ir ta ideja del CO2 nepatiko... CO2 apsinuodyti galima, ypac uzdaroje erdveje. Kokiu 16kv.m. kambaryje isijungi laptopa, pora mobiliaku ant akumo ir ziurek po keliu valandu atsijungi :D
  • 0

Reputacija: +2142

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:28 

immortallt rašė:
Syberex, benzino garai nesprogsta nuo salycio su deguonimi, o vandenilis sprogsta.

O del duju balionu, tai bagazineje ten slegio nera, o pas mane spintoj guli 200bar'u oro 12l balionas ;) isverstu siena i kaimynu puse.

Benzino garai nesprogsta, bet dujos uztai sprogsta :). Taip su vandeniliu kur kas pavojingiau, bet reakcijoj su deguonimi energijos issiskiria daugiausiai, tereikia ismokti ja efektyviai pasinaudoti. Bet is skruzdziu rugsties isgauti vandenili manau kur kas maziau pavojinga nei kad naudoti jau uzpildyta vandeniliu kasete. Skruzdziu rugstis susilietusi su deguonimi nesprogsta, o reakcijoj isskiriamo vandenilio kiekis mazas. Cia panasi ideja i vandenilio laikyma metalo hidriduose, jei teisingai pamenu ten vandenilis isskiriamas juos pakaitinus.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-01, 23:34 

Kas del CO2 gaila, kad neparasyta kokie kiekiai issiskiria tarkim is 1 litro skruzdziu rugsties nors tai galima butu ir paskaiciuoti. ;) Bet mano manymu zmogus daugiau jo iskveptu per ta pati laika nei kad tas kuro elementas isleistu i ora.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 01:57 

immortallt rašė:

Seip man ir ta ideja del CO2 nepatiko... CO2 apsinuodyti galima, ypac uzdaroje erdveje. Kokiu 16kv.m. kambaryje isijungi laptopa, pora mobiliaku ant akumo ir ziurek po keliu valandu atsijungi :D

Bajerista, pagal tave ir geliu kambary nakti laikyt nrgalima, nes iki ryto nebedatrauktum apsinuodijes CO2 :DDD Ir limonado gert neglima, nes nuo gazo gali irgi apsinuodyt :)
Apsinuodijama yra smakemis ty CO o ne CO2. Tik man irgi idomu, koks energijos tankis tokios skruzdziu rugsties. Cia jau tikriausiai reik prisimint chemojos pamokas ir "molius" suskaiciuot :)) Kaip supratau, tai katalizatorius lieka, tik keiciama rugsties talpykla. Nebepamenu, kiek pavojinga skruzdziu rugstis, bet lygtai viena is silnesniu, tai jei izbegtu gal zalos dideles nebutu, pvz kisenej isbega ir suslampa "svarbus daiktai" :))
PS, kam tau tas oro balionas spintoj? Kokia jo paskirtis, net sudomino.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 07:41 

immortallt rašė:

Benzino garai kuo puikiausiai sprogsta. Jei netiki, pabandyk su degtuku pasišviesti tuščiame benzino bake ;) Vandenilis nesprogsta vien nuo sąlyčio su oru. Kaip ir bet kokiam sprogimui, reikia iniciacijos, suprask, kibirkšties ar pakankamai įkaitusio paviršiaus.

immortallt rašė:

Jei slėgio nebūtų, dujos netekėtų iš baliono. Jos ten suslėgtos taip, kad tampa skysčiu.

immortallt rašė:

Kambarius reikia vėdinti ne vien dėl mirtinos CO2 grėsmės :) Esu tikras, iškvėpdamas orą, sudarai žymiai daugiau anglies dvideginio. Nemaišyk su anglies monoksidu a. k. a. smalkėmis.
  • 0

Reputacija: +812

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 13:28 

Strong_Bad rašė:
immortallt rašė:

Bajerista, pagal tave ir geliu kambary nakti laikyt nrgalima, nes iki ryto nebedatrauktum apsinuodijes CO2 :DDD Ir limonado gert neglima, nes nuo gazo gali irgi apsinuodyt :)
Apsinuodijama yra smakemis ty CO o ne CO2. Tik man irgi idomu, koks energijos tankis tokios skruzdziu rugsties. Cia jau tikriausiai reik prisimint chemojos pamokas ir "molius" suskaiciuot :)) Kaip supratau, tai katalizatorius lieka, tik keiciama rugsties talpykla. Nebepamenu, kiek pavojinga skruzdziu rugstis, bet lygtai viena is silnesniu, tai jei izbegtu gal zalos dideles nebutu, pvz kisenej isbega ir suslampa "svarbus daiktai" :))
PS, kam tau tas oro balionas spintoj? Kokia jo paskirtis, net sudomino.

Apsinuodyti galima ir azotu, ir CO2 ir O2, viskas priklauso nuo parcelianinio slegio. Prie didesniu CO2 lygiu pradedi jaustis pavarges ir uzmiegi, toliau didejant CO2 kiekiui patenki i koma, o galu gale mirsti. Kadangi neisivaizduoju, kokie kiekiai CO2 butu isskirti tai atkreipiau demesi.

O balionas guli, nes uzsiimu nardymu :) Na dar praverstu, jei noreciau ka nors issprogdinti...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 20:06 

werafonas rašė:
syberex rašė:

Ziebtuvelis uzpildytas skystu kuru mano kisenej. niekad nesprogo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-02, 20:31 

Atlast, del to kad ziebtuvelio skystis itin greit isgaruoja ir vargei ar daznai kiseneje pas tave kibirksciu buna... Karta buvau biski apsipyles tuo skysciu, tai isgaravo nespejus nueiti iki popierinio ranksluoscio isdziuvo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-03, 02:59 

immortallt rašė:
Atlast, del to kad ziebtuvelio skystis itin greit isgaruoja ir vargei ar daznai kiseneje pas tave kibirksciu buna... Karta buvau biski apsipyles tuo skysciu, tai isgaravo nespejus nueiti iki popierinio ranksluoscio isdziuvo.

As tik pateikiau pavyzdi. Dar buna sitie zibaliniai ziebtuveliai...
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 16 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume