Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2009-02-01, 15:19 
     
Slykstu..
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-01-07, 20:47
Pranešimai: 461
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-04-01, 10:55 
     
Melas rašė:
Cituoju: "Daugelis pagyvenusių rusių, o ir lietuvių, su siaubu prisimena vokiečių dalinius, puolančius taikius kaimus. Vyresni žmonės pasakoja, kad ten, kur pasukdavo vokiečių kariai, dažna kaimo moteris likdavo paniekinta. "

Jūs meluojate. Vokiečių daliniai pasižymėjo ypatinga disciplina. O va jų samdyti slavų "policininkai" - sadistai ir iškrypėliai.

O dėl ruskių viskas aišku. Banditai, žulikai ir prievartautojai. Bet kokia Lietuvos kaimo bobutė tą patį papasakos: atėjo vokietis - tvarkingas, mandagus, už maistą susimokėjo, jei ko reikia - atsiklausė. Atėjo ruskis - ... Čia viskas aišku.

O dar pamiršote paminėti kacapų "išvaduotą" Čėčėniją. Ir kacapų užpultą Gruziją. Ką jie ten išdarinėja.


Deja ne melas.. Renku informaciją apie WW2 ne vien iš interneto ar forumų, kalbuosi ir su tais kurie jį prisimena, kurie jame dalyvavo. Buvo žmonių ir tarp vokiečių ir tarp rusų. Tokių kurie įspėdavo apie būsimas kautynes, tokių kurie sutramdydavo arba bent bandydavo sutramdyt prievartautojus.

Pasiskaityk ką veikė rusijoj SS daliniai su pavaldžiais jiems daliniais, suprasi kodėl siautėjo rusai rytprūsiuos ir pačioj vokietijoj. Pasiskaityk apie tai kas dėjos prie Balatono kai vokiečiai belaisvių "atsikratė"..
O gal papasakot kaip greta mano tėviškės vieni vokiečiai visą kaimą tankais traiškė, o kitam gale Lietuvos, kitus mano senelius atėjęs vokiečių karininkas perspėjo slėptis, nes tuoj per jų kaimą mūšis eis?
Ar apie moterį žemaitijoje kurią rusai išprievartavo ir prie durų prikalė? O gal apie rusą kuris ištvėręs Leningrado blokadą, per karą pasimetusios sesers Lietuvoje ieškojo ir buvo lietuvių partizanų nušautas dėl to, kad jis rusas?

Visokių žmonių tame pragaro beprotnamyje buvo.. Nereikia aukštint vienų ir smerkt kitų.

Kas dėl straipsnio, tai 20 amžius ar 15'as.. jokio skirtumo, žmonės per tą laiką įsigyveno tik įdomesnės technikos, o patys ir liko tokie kokie buvo..
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-03-04, 12:38
Pranešimai: 1263
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-12-06, 17:11 
     
NA gyvenimo realijos kaip ir nieko neįprasta, būtų įdomiau sužinoti pačių sužalojimo ir kankinimo būdus ir pan...

A šiaip reiktu nepamiršti kad kariauja vadai, o karia ivykdo įsakymus nevygdysi pats mirsi.

antra žmogaus prigimtis blogis ir jis žiūri tik savo naudos... Mažose grupėse visi gei kai susidaro didelis kiekis žmogu kažkas vistiek tame didialiame kiekį tampa blogas.

P.s. kas yra bloga kas yra gera nėra žinoma čia tik lyginamas potencialas tarp daugumos...
  • 0
Užsiregistravo: 2009-08-08, 23:11
Pranešimai: 212
Reputacija: +23
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-01-19, 16:12 
     
Tir4elio ir Melo komentarai man labiau atitinka realybę nei pats straipsnis, manau. Mano pačio žinios apie 2WW nėra plačios tačiau tėvukas nevengia tokių knygų, ypač kur yra dienoraščių vertimai. Kaip vienoje iš knygų rašė (paskutinė, kurią skaitė, regis "tankisto dienoraštis" ar tai kažkas panašaus, bet pagrindinis veikėjas buvo tankų divizijos dalis.), "visur yra svolačių". Buvo vokiečių, kurie gynė lietuvius ir rusus civilius, net rusų karius, jei juos sutikdavo ne mūšyje, bet buvo ir tokių, kuriems žudymas buvo smagus žaidimas. Straipsnis perdaug kategoriškas, bentjau kalbant apie Europos karus. Kas vyksta Azijos mūšiuose nzn, ten tikrai kita kultūra ir kitos taisyklės. :?
  • 0


_________________
Viskas ką aš sakau yra mano subjektyvi nuomonė. Ji neturi sutapti su jusiške, bet aš stengsiuosi vertinti abi nešališkai ir objektyviai.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-06-06, 09:54
Pranešimai: 280
Miestas: Ukmergė
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-07, 18:26 
     
vitaforse rašė:
qazedx rašė:
zet rašė:
Tai vyksta, o visi stebi, ir mes stebime.

Taigis, kol patys mes visi tik stebesime,tai ir liks taip pat.

karas ne toks dalykas kuri galetum kistis, ddiskutuotina didziausia bausme yra mirtis, kareivis gali mirti betkada, prievertavimai tiesiog parodo vienoki ar kitoki nutrukima nuo ZMOGISKO proto, karas nurtaukia nemazia situ risiu su protu.
siaip ziauru, kad kokie actekai ar viduramziu zmones taip darytu tai dar tarkim, bet 20a...


Manau visi karo salygomis elgtumemes vienodai. Zudines ir prievarta neatsiejami dalykai. taigi nereikia teisti kol pats nepabuvai kare. Manau toks reiskinys yra normalus. Netgi civilineme gyvenime prievarta yra kasdienis dalykas :U: :U:Na cia nesutikciau. Taip zudyt zudyciau kare... Bet ka bendro turi moteru prievartavimas ?? Tai tavo isitikinimai ir morales normos... Taip gali nutikt kad nutiko koks skaudus dalykas kokia tai musulmone papjove tavo du draugus ar dar kazka... ( as asmeniskai ja tik nusauciau, keliom apkabom ) .

Bet zinojimas kad taip gali daryt ir darymas yra skirtingi dalykai.
Gera fraze esu girdejas " REIKIA BIJOT NE STIPRIU ZMONIU, O SILPNU NES TIK JIE PADARYS VISKA DEL TRUPUTELI VALDZIOS "

Butent silpnavaliai ir megina savo dvasinguma susigrazint prievartaudami moteris nes taip jie parodo kad jis cia virsesnis... Baimes ir dvejones zmones vercia daryt kvailiausius dalykus...
  • 0
Užsiregistravo: 2010-04-21, 20:15
Pranešimai: 786
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-07, 18:28 
     
Power rašė:
Apie kokius gyvuliškumus ar sužvėrėjimus čia šnekat! (kai kurie) Gyvuliai taip žemai nepuola, kaip čia aprašyti kareiviai. Kur matėt, kad vienas gyvūnas prievartautų kitą.


Teisingai sakai suzverejimas sugyvulejimas ir panasiai ... Tai tik savokos...

Givunai neprievartauja... Savu nezudo del pramogos... Ir savo grobio neuzmusa vie del to kad uzmust... Taigi cia nieko bendro su suzverejimu ar sugyvulejimu neturi bendro...

P.S. atleiskit uz padrikas mintis...
  • 0
Užsiregistravo: 2010-04-21, 20:15
Pranešimai: 786
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-07, 18:32 
     
Tas_pac rašė:
Tokia ziauri tiesa, tai juk karas, karas sukure kitoky pasauly, del tobulejimo reikia kazka aukoti, tobulejimo principas zudyk arba busi nuzudytas islieka tik stipriausieji taip ir tarp valstybiu kariauk arba buk uzkariautas o kai tave uzkariauja tavo likimas nuo prieso priklauso.


Kam tuomet reikalingas tobulejimas, jai taip nyksta zmogiskumas ?

Tobulejimo principas nera zudyk arba busi nuzudytas :) cia pats isvedziojai...

Jai zmones nebutu tokie beprasmei nereiktu tusciai kariaut del nieko... Jug realiai tam parastam zmogeliui kuris eina i kara ( nesvarbu kuri fronta jis palaiko ) karas neatnesa nieko gero... Tik skausma, nemalonius prisiminimus ir panasiai... Ar klystu ?
  • 0
Užsiregistravo: 2010-04-21, 20:15
Pranešimai: 786
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-08, 00:39 
     
gal iseitis butu AIDS? prievartautojas apsikrecia, kudikis jau serga, o moteriai vistiek neber gyvenimo.
  • 0
Užsiregistravo: 2009-04-27, 17:37
Pranešimai: 619
Miestas: Vilnius
Reputacija: +11
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2010-09-08, 23:05 
     
Linas000 rašė:
gal iseitis butu AIDS? prievartautojas apsikrecia, kudikis jau serga, o moteriai vistiek neber gyvenimo.Kazin tuomet tas aids taip griet isplistu po visur kad bbz koki chaosa atnestu :)
  • 0
Užsiregistravo: 2010-04-21, 20:15
Pranešimai: 786
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-05-28, 12:07 
     
neblogas keliu metu senumo straipsnelis, kas cia ji atkase? :)
sita straipsnio citata prajuokino:
"Sociologų teigimu, daugelis vyrų išdrįstų išprievartauti moterį, jei žinotų, kad už šį nusikaltimą jiems negresia jokia bausmė. "
isvada tokia: jei jus neisdristumete isprievartauti, tai arba jus esate moteris, arba kazkokia neaiski vyru pakraipa - kitaip mazuma (nesigilinsim kokia 8-) ).arba pasakius dar kitaip sociologai moters isprievartavima pateikia kaip normalaus veiksmo pasireiskima nebaudziamumo atveju (jei cia kam dar neaisku 8-) ). karas juk ir yra faktinis visuotinis nebaudziamumas.
siaip karas yra visuomenes gyvensenos sistemu dvikova, o moterys juk gyvena ir prisideda prie tos sistemos palaikymo - taigi nera nei kiek maziau uz ja atsakingos nei vyrai. jei kariautu iskirtinai vien tik vyrai, o moterys ir toliau vaidintu atsiribojima - nebutu imanoma pasiekti pergales. vyrai issizudytu, o sistema liktu nepakitus - nes moterys prigimdytu nauju. juk tokiu atveju nevyktu sistemu konkurencija ir butu amzina stagnacija. nematau cia nieko blogo, jei jas karo metu irgi siektiek paprotina per moteriskus mastymo organus 8.) cia juk visuotines geroves delei ir zmonijos interesams 8-)
  • 0
Užsiregistravo: 2011-01-01, 20:44
Pranešimai: 222
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 
cron

Reputation System ©'