Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 7 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasiūlymai ir pageidavimai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-06-27, 13:40 

Pastebėjau, kad pastaruoju metu atsiranda forume pasisakymų/temų kur žmonės ateina su idėjomis ir pasiūlymais prisidėt prie jų veiklos. Visai nesenai mačiau fizikos studentas ieškojo entuziastų norinčių prisidėt prie fizikos/matematikos ir t.t. žinyno kūrimo, dar kažkuris čia kūrė raketas, o dar anksčiau prieš porą mėnesių kažkurioj temoj žmogus ieškojo pradedančiųjų programuotojų norinčių kartu tobulėt.
Galėtume sukurt skiltį forume, kur žmonės galėtų reikštis, o tie pasiūlymai nepasimestų laikui bėgant ir būtų vienoj krūvoj. Pats kažkada siūliau forumiečiams besidomintiems nors ir tokia egzotiška tema kaip neuromokslai parašyt man į pm, tai nors tema paskendo per dieną bet žinučių susilaukiau daugiau nei tikėjaus.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-06-27, 23:35 

Sakyčiau visai gera idėja. Dėl atskiros skilties forume, reiktų su administracija derinti.

Bet paprasčiau būtų pvz išksyrus temą su pavadinimu "Bendraminčiai idėjoms" ir ją galima padaryti, kad kabėtų viršuje t.y išskirti tą temą. Aišku problema tokia, kad jei viskas vienoje temoje būtų, tai gali susiplakti, o kadangi tokie skelbimai ir siūlymai ne per dažniausiai randasi, tai gal ir nieko baisaus, bet tada autoriams reiktų parašyti savo skelbimo apytikrį galiojimo laiką, kad vėliau užklidę beskaitantys žmonės, negaištų laiko klausinėdami.

O šiaip, kartojantis, kad tokių skelbimų atsiranda labai mažai, tai kiekvienas individualiai gali ir sukurti temą, tik jos buvimu viršuje turėtų pasirūpinti pats autorius, jei tai būtina ir reikalinga.

Beje, ir dar viena pastebėle, kaip prižiūrinti komentarus, tenka pastebėti, jog žmonės ir įsideda į parašus "ieškau bendraminčių" ir panašiai(pas kitus dažniau būna reklamos prakeiktos).

Tai ir bus paprasčiausias būdas, kadangi nereikia kurti atskiros temos bei rūpintis jos pakelimu į viršų, tuo labiau tavo komentarą juk mato kaip tik didesnė dalis žmonių, susiekimas per asmenines žinutes ir gana sklandus būdas. O tiesiog radus pakankamai žmonių galima nesunkiai ir greitai paredaguoti savo parašą.

Keletas būdų, o kurį rinktis ir kuris būtų geriausias vėlgi reiktų nuspręsti bendrai ir sulaukti daugiau nuomonių. O aš tik tiek pasiūlysiu :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-06-28, 00:49 

Jo, visa dalim tiesą sakai, tiesiog gal matydami visumą tokių skelbimų kaip kiti susiburia ir kažką nuveikia, kad yra aktyvumas, labiau padrąsės ir patys užsinorės įsitraukt ir organizuotis. Subjektyvu žinoma :)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 14:04 

kionig rašė:
Sakyčiau visai gera idėja. Dėl atskiros skilties forume, reiktų su administracija derinti.
Bet paprasčiau būtų pvz išksyrus temą su pavadinimu "Bendraminčiai idėjoms" ir ją galima padaryti, kad kabėtų viršuje t.y išskirti tą temą. Aišku problema tokia, kad jei viskas vienoje temoje būtų, tai gali susiplakti, o kadangi tokie skelbimai ir siūlymai ne per dažniausiai randasi, tai gal ir nieko baisaus, bet tada autoriams reiktų parašyti savo skelbimo apytikrį galiojimo laiką, kad vėliau užklidę beskaitantys žmonės, negaištų laiko klausinėdami.
Na, ir...? Giedrius- pasiūlė dar geresnę mintį, nei buvau pasiūlęs aš. O kas pasikeitė? Nepyk, bet čia kažkas ne taip. Jei pusantrų metų ši tema merdėjo, tai tik todėl, kad ir kiti įžvelgia, kad neverta gaišti laiko maldavimams. Pasakyk man nuoširdžiai, kame čia problema? Kam ir kodėl tai neparanku? Ar tiesiog paprasčiau nesukti sau galvos ir nedaryti nieko. Mano galva, portalo pavadinimas technologijos.lt, jau savaime, tiesiog įpareigoja tai padaryti.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 14:59 

Alfredukas rašė:
kionig rašė:
[<..>
Na, ir...? Giedrius- pasiūlė dar geresnę mintį, nei buvau pasiūlęs aš. O kas pasikeitė? Nepyk, bet čia kažkas ne taip. Jei pusantrų metų ši tema merdėjo, tai tik todėl, kad ir kiti įžvelgia, kad neverta gaišti laiko maldavimams. Pasakyk man nuoširdžiai, kame čia problema? Kam ir kodėl tai neparanku? Ar tiesiog paprasčiau nesukti sau galvos ir nedaryti nieko. Mano galva, portalo pavadinimas technologijos.lt, jau savaime, tiesiog įpareigoja tai padaryti.

Man atrodo, kad tamsta per daug sąmokslo teorijų prisiskaitė ir linkęs sureikšminti nereikšmingus dalykus.
Visų pirma, kionig labai aiškiai išdėstė kodėl tai nėra pats geriausias sprendimas bei pasiūlė alternatyvų ir tikriausiai geresnį būdą siekti bendradarbiavimo. Antra, „maldavimų“(tai gan žeminantis žodis; teisingiau sakant, prašymų) buvo tik vienetai, tad nereiktų daryti iš to didelės tragedijos. Trečia, technologijos.lt tinklapis jau ne prieš metus ir ne prieš du tapo nevien technologijų portalu.

Temą sukursiu ir ją „prikabinsiu“ viršuje, kad Alfredui gyvenimas būtų ramesnis.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 16:33 

Dvigubas nulis rašė:
Man atrodo, kad tamsta per daug sąmokslo teorijų prisiskaitė ir linkęs sureikšminti nereikšmingus dalykus.
Visų pirma, kionig labai aiškiai išdėstė kodėl tai nėra pats geriausias sprendimas bei pasiūlė alternatyvų ir tikriausiai geresnį būdą siekti bendradarbiavimo. Antra, „maldavimų“(tai gan žeminantis žodis; teisingiau sakant, prašymų) buvo tik vienetai, tad nereiktų daryti iš to didelės tragedijos. Trečia, technologijos.lt tinklapis jau ne prieš metus ir ne prieš du tapo nevien technologijų portalu.

Temą sukursiu ir ją „prikabinsiu“ viršuje, kad Alfredui gyvenimas būtų ramesnis.
Daugelį dalykų mes visi suprantame skirtingai. Kartais net sunkiai suprantam vienas kitą. Jei visi mastytumėm vienodai, tai ir diskusijos taptų beprasmėmis. Kas vieniems nereikšminga, kitiems gali atrodyti priešingai.
Kaip ten bebuvę, nors ir pats neišvengei šiokios tokios ironijos, bet temą sukūrei. Dėkui. Tikiuosi, kad dėkingas liksiu ne tik aš. Belieka apsispręsti, nuo ko tą temą pradėti, kad nepasimirtų dar net negimusi. :-?
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 17:14 

Alfredukas rašė:
Tikiuosi, kad dėkingas liksiu ne tik aš.
Reikia padėkoti ir man Dvigubam nuliui, už tai. :)

Cituoti:
Ar tiesiog paprasčiau nesukti sau galvos ir nedaryti nieko.
Žinai man jau pabodo matyti kiekvienąsyk, kai prašoma, kad kas nors ką nors padarytų už jį.

Aš gi siūliau, kad kiekvienas kuris to nori, sukūria atskirą temą ir ieško joje bendraminčių ir diskutuoja viešai, čia forume, arba privačiai. Iniciatyva palikta kiekvienam individualiai, nes kiekvienas kaip nori taip gali pakreipti temą, diskusiją ir pasiūlymus.

Negi patiems tai sunku buvo padaryti? Ar bus sunku tai padaryti? Sukurti temą. Aišku ne bet kur. Nors vietos pilna. Susiję su elektronika? Gerai, elektronikos tematikoj. Niekam neklius. Programavimas? Galima ir programavimo skyrelyje.

O, jeigu nėra kokios tematikos, ne bėda. Sukurk kur tau atrodytų geriausia. Nieks už tai per galvą neduos.

P.S. Tema gan sena, kurią jau buvau primiršęs. Bet temos autorių, Giedrių, reikia pagirti už tai, kad jis pasinaudojo mano pasiūlymu. :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume