Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 13:38 

Cituoti:
Necituosiu ka pasakei, bet tu belekuriam 18-25metu zmogui pamegink ta pati isaiskint ir is taves pasijuoks ir paklaus ar nenoretum jau pailseti seneliu namuose. Joks WM ir iPhone niekada negales patenkinti jaunesnes kartos poreikiu tiek kiek gali Androidas.

As manau, kad tu sprendi pagal savo aplinka, vistik irodymu neturiu, todel turbut teks palaukt ir paziureti.
Cituoti:
O kas dar labiau gilinasi i pasaulio problemas niekada neduos ne cento monopolistams kuriu moto nera "Do no evil".

Tame ir problema, kad Google yra tie patys monopolininkai, galbut juos galima butu vadinti lesser evil, bet jie pasieme grazu moto ir prisidengdami OpenSource communyity verziasi i prieki.
Kilgoras Trautas rašė:
...

Vel parodyt? Ar dabar jau viskas susiaurejo iki konkreciu atveju ir konkreciu asmenybiu? Ballmeris yra zmogus kuris turbut buvo reikalingas MS, kad pasenektu, kad parduotu preke, kad parekautu. Linksma klausyti jo kalbu, bet neverta imti jas rimtai.
Ka as noriu pasakyti sitame thread'e - visa sita sutve tik ir stveriasi uz gerkles vieni kitiem, bet kadangi Google sukure megiama prekes zenkla, o MS - ne, Googles pasisakymai laikomi "neperzengiantys ribos" ir netgi dalinai teisingais.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 14:05 

registracijoz rašė:
tu pastebejai, bet veliau pripazinai, kad neturi ir nesinaudoji..
as ir kai pirkau smartfona, tai pirkau kaip saves pamaloninimui, o ir telefona reikejo keisti.. kai nusipirkau supratau, ant kiek ziauriai geras dalykas yra.. nuo tos akimirkos ....

kaip jau pastebejo, kad googlui taves truksta:) o man atrodo, kad esi visiskai priklausomas nuo technologiju:) atimtu is taves smartfona ir kvepavimas sustotu:)
  • 0

Reputacija: +83

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 16:55 

Mindset rašė:
KeeperMustDie,
Necituosiu ka pasakei, bet tu belekuriam 18-25metu zmogui pamegink ta pati isaiskint ir is taves pasijuoks ir paklaus ar nenoretum jau pailseti seneliu namuose. Joks WM ir iPhone niekada negales patenkinti jaunesnes kartos poreikiu tiek kiek gali Androidas.

Ir visiskai nediskriminuoju senesnio amziaus - tie patys univeru profesoriai manau jei turi pakankamai proto tada rinktusi linuxine sistema. Tiesiog noriu pabrezti, kad jaunesnei kartai nepatinka kai reikia uz kiekviena pirstelejima moketi pinigus arba lauzyti naujo zaisliuko garantija su jailbreakingu vien tam kad butu galima naudotis widgetais. O kas dar labiau gilinasi i pasaulio problemas niekada neduos ne cento monopolistams kuriu moto nera "Do no evil".

registracijoz,
zinok manau taves ir truksta googlej :D taip itikinamai pareklamavai kad tikrai respect +1

Bet kas mane labiausiai stebina tai yra kaip M$ turedama tiek pinigu, tokia monopolija nesugeba surasti tinkamu darbuotoju, ju programeriai vos baige vidurine mokykla parase bugoviausia pasaulyje OS, kuri vos ne kasdiena updeitinasi sakydama kad istaise desimtis bugu ir priverstinai reikalauja restarto. Kaip M$ nesugeba surasti protingu dizaineriu, kurie sukurtu kazka tokio patrauklaus kaip apple arba google produktai. Ir juokingiausia is visu - Balmeris... uztenka belekuri viena video paziuret su juo ir viskas aisku kaip greitai skesta M$.
Kaip sakoma skupas moka du kartus, tai manau M$ daug daug kartu pasidave skupumui... :D

Nenusišnekėk gerai? Suskirstei žmones pagal tai kokius telefonus naudoja pagal savo subjektyvią nuomonę ir įsivaizduoji, kad esi labai teisus. Nieko nėra vienprasmiško, žinau ne vieną jauną žmogų kurį iPhonas tenkina.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 18:47 

Mumblefluff rašė:
Nenusišnekėk gerai? Suskirstei žmones pagal tai kokius telefonus naudoja pagal savo subjektyvią nuomonę ir įsivaizduoji, kad esi labai teisus. Nieko nėra vienprasmiško, žinau ne vieną jauną žmogų kurį iPhonas tenkina.

Nu tai padaryk rinkos tyrima ir pamatysi kad iphone tenkina tik vaikucius kurie atrodo kaip pudeliai prie klubo iejimo :D
Jei kelis su*ingalvius tenkina tai dar nereiskia kad ta slamsta galima kisti visiems kaip universaliai tobula produkta...

KeeperMustDie rašė:
Tame ir problema, kad Google yra tie patys monopolininkai, galbut juos galima butu vadinti lesser evil, bet jie pasieme grazu moto ir prisidengdami OpenSource communyity verziasi i prieki

Tu dar OpenSource isvadink komunistais, tai pilnai parodysi savo tikraji veida...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 19:45 

registracijoz rašė:
Mumblefluff rašė:
Labai savanaudiškas požiūris. Siunti produktus kurie skiria daugiau dėmesio į user experience. Ne visi žmonės tokie kaip tu, get over it. Ir nebūtina visa gerkle klykti kokie kiti durni ir tu vienas protingas nes androidą naudoji. Ne visi turi laiko gilintis ir customizintis savo telefonus, kai kuriems reikia kad tai tiesiog veiktų.
Cituoti:

Ko čia rėki visa gerkle, kad aš rėkiu? :-D

Kuom savanaudiškas? :)
p.s. užbėgu už akių - android vartotojų pasaulyje daugiausia, get over it.

Cituoti:
Va čia ir klysti, yra daugybė žmonių jau dabar, kurie nori paprasto naudojimo.

neklystu, tu kalbi už mažumą, o aš už didžiąją vartotojų dalį, tai rodo pardavimų skaičiai ir pilnas viešpatavimas android telefonų pasaulinėje rinkoje.

Cituoti:
Nebus visiems, kaip ir dabar. Suprask pagaliau, kad žmonės nėra vienodi.

pasikartosiu, niekam neįdomu ko reikia mažumai (neveltui kainos būna kurkas didesnės). suprask pagaliau, kad ieškai sliekų apart pasakęs kažką protingo.

Cituoti:
Sakai o kur apple inovacijos, o kur tas "beam" inovacija?
Ne viskas yra juoda ir balta, suprask pagaliau.

Kas ieško, tas randa.

Suprask, ne viską ką pasakau yra tik juoda ir balta, tai tik tavo pajautrėjęs paranojos instinktas. Galų gale, ne tau aiškinti ką man suprasti, nes tarp mūsų tarpusavio diskusijų, tu tik ieškai sliekų, bet nieko protingo taip ir nepasakai ir nepaiškini, o tik ištisai nukrypsti į asmeninius jausmus, kuriuos jauti man ar ieškai jausmų manyje.. :)

p.s. čia tau ne psichologinės terapijos forumas, bet jei pageidauji, galiu pravesti asmeniškai.. :)

registracijoz rašė:
Ko čia rėki visa gerkle, kad aš rėkiu?

Eik tu sau, koks protingas komentaras.

registracijoz rašė:
Kuom savanaudiškas?

Tai aš tau dabar turėsiu aiškint kas yra savanaudiškas požiūris? Eik tėvų paklausk, gal paaiškins...

registracijoz rašė:
p.s. užbėgu už akių - android vartotojų pasaulyje daugiausia, get over it.
Kada aš kitaip sakiau? Ne pirmą kartą bandai man prilipdyti lažką ko aš nesakiau.

registracijoz rašė:
neklystu, tu kalbi už mažumą, o aš už didžiąją vartotojų dalį, tai rodo pardavimų skaičiai ir pilnas viešpatavimas android telefonų pasaulinėje rinkoje.
Aš nekalbu apie daugumą, aš sakiau daugybė. Tai yra du skirtingi žodžiai. iPhone pardavimus vadinti mažais nepavadinsi, tai parodo, kad daugybei žmonių tas tinka. O būtų pigesnių tai ir daugiau nusipirktų. Androidų galim rast ir už kelis šimtus, koks tikslas lygint platformom, kai vieną naudoja krūva gamintojų, o kitą tik vienas, ir tai per metus vos vieną telefoną išleidžia. Biški pamąstyk.

registracijoz rašė:
pasikartosiu, niekam neįdomu ko reikia mažumai (neveltui kainos būna kurkas didesnės). suprask pagaliau, kad ieškai sliekų apart pasakęs kažką protingo.
Vėl matai baltai juodai viską. Totaliai nusišneki. Pagal tave turėtų būt tik androidas ir daugiau nieko? Manai taip būtų geriau? Ir atsipeikėk su savo mažumom, bent žinai kiek iphone vartotojų yra? Aišku mažiau jų nei android vartotojų, bet tu pažiūrėk kiek prikepa androidų ir kiek iPhonų, gal nori palygint vieną modelį?

registracijoz rašė:
Kas ieško, tas randa.

Tiesiog puikus argumentas, paplokim, kad tokie visi būtų komentuotojai.

Apskritai pastebėjai, kad tu visiškai atmeti kitų nuomonę net nesigilindamas? Jokio kompromiso nepriimi, tavo atsakymai būna dažnai nesusiję su tuo ką parašo kiti? o žiauriausia būna, kai pradedi gičytis apie tai, ko niekas net nesakė. Ir galiausiai, kai tikriausiai nebežinai kaip atsikirsti, pradedi aiškinti apie mano kažkokius jausmus ir nukreipinėji temą. Taigi gal pabaik ir konkrečiau pradėk diskutuot, nes labai sunku šitaip ginčytis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 19:48 

Mindset rašė:
Mumblefluff rašė:

Nu tai padaryk rinkos tyrima ir pamatysi kad iphone tenkina tik vaikucius kurie atrodo kaip pudeliai prie klubo iejimo :D
Jei kelis su*ingalvius tenkina tai dar nereiskia kad ta slamsta galima kisti visiems kaip universaliai tobula produkta...

KeeperMustDie rašė:
Tame ir problema, kad Google yra tie patys monopolininkai, galbut juos galima butu vadinti lesser evil, bet jie pasieme grazu moto ir prisidengdami OpenSource communyity verziasi i prieki

Tu dar OpenSource isvadink komunistais, tai pilnai parodysi savo tikraji veida...
O tu darei rinkos tyrimą? Ir aš nesakiau, kad tai tobulas produktas ir kad jį galima kišti visiems. Beje, buvęs klasiokas ir klasiokė turi iPhonus. Nei vienas nei į pudelį panašus nei ką. Klasiokas programuotojas beje.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-23, 20:05 

Na jo. DISKUSIJA. Pastebėjau, kad Android mylėtojai labai jau karšti - matyt kažkas su tuo androidu ne taip, kad jį reikia ginti apsiputojus, kai tik kas kokį žodelį mesteli į jų daržą. Galvoju, jei būtų tobulas, tai ir ginti nereiktu: 'šunys loja - karavanas eina'. Bet iki atsainios ramybės į kritiką ir android'ui, ir linux'ui dar, reikia suprasti, toli toli.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 03:10 

BeVardo,
stop being a c-c-c-c-ombo breaker :mad:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 08:15 

Jau ilgai mane nervino mobilieji windows'ai (WM6.0 HTC Touch, o vėliau WM6.5 HTC HD2). Nervino ne tik lėtumas (laginimas), bet ir ganėtinai dažnas lūžinėjimas. Stebuklas, jei be perkrovimo išlaikydavo savaitę... Reset mygtukas atrodė per mažas ir nepatogioj vietoj. Mano nuomone, Windowsams jis turi būti didelis ir legvai paspaudžiamas :eek:
Pasirodžius šitam straipsniui galutinai nusprendžiau išbandyt androidą. Nors laiko turiu nedaug, bet skyriau keletą penktadienio nakties valandų ir išsiaiskinau, kaip pasileist androidą ant savo HTC HD2. Kol kas pasileidau SD versiją (iš kortelės).
Pirmas įspūdis, tai kad nesuprantu, ką aš veikiau pastaruosius keletą metų su WinMobile. Čia kaip iš moskvičiaus persėdus į žigulį... 8.)
Žiūrėsiu, kaip seksis toliau. Bet panašu, kad reikės aiškintis, kaip susidėti NAND versiją.

P.S. Man WM6.5 po valandos veikimo užlūžo netgi šviežiai užkrovus po "hard reset". Tuo tarpu androidas per savaitgalį veikė stabiliai.
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 09:51 

[quote="Mumblefluff"][/quote]

Kiek tau metu?

beveik nei vieno argumento.. vien tik dejonės ir dvejonės su spėlionėm..

Sėkmės.. nesistebiu, kad applo "gynejas" nesugeba suvirskinti elementarumo..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 10:20 

registracijoz rašė:
Mumblefluff rašė:

Kiek tau metu?

...jo, kažkas šiame forume turėjo maždaug tokį prierašą: "Kai baigiasi argumentai visada galima pasitikslinti tautybę". Ar tik ne dėl tos pačios prižasties čia buvo amžiaus pasitikslinimas? :-)
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 10:35 

Kilgoras Trautas rašė:
registracijoz rašė:
Mumblefluff rašė:

Kiek tau metu?

...jo, kažkas šiame forume turėjo maždaug tokį prierašą: "Kai baigiasi argumentai visada galima pasitikslinti tautybę". Ar tik ne dėl tos pačios prižasties čia buvo amžiaus pasitikslinimas? :-)

puikus pastebėjimas, dėl šios priežasties ir pasitikslinu dėl metų..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-24, 17:13 

registracijoz rašė:
Kilgoras Trautas rašė:
registracijoz rašė:
Mumblefluff rašė:

Kiek tau metu?

Priežastis - tau baigės argumentai? :D

Aš į tavo komentarus susijusius su tema dar kažkiek (Į tokius kaip "ko čia rėki, kad aš rėkiu" atsakau taip pat kaip ir paklausei) atsakiau argumentuotai, bet aišku tu numoji į juos, verčiau paklausti metų ir nukreipti temą, argi ne? :) Aišku, tu niekada nepripažinsi, kad nusikomentuoji
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-10-25, 04:31 

Mumblefluff rašė:
registracijoz rašė:
Kilgoras Trautas rašė:
registracijoz rašė:
Mumblefluff rašė:

Kiek tau metu?

Priežastis - tau baigės argumentai? :D

Aš į tavo komentarus susijusius su tema dar kažkiek (Į tokius kaip "ko čia rėki, kad aš rėkiu" atsakau taip pat kaip ir paklausei) atsakiau argumentuotai, bet aišku tu numoji į juos, verčiau paklausti metų ir nukreipti temą, argi ne? :) Aišku, tu niekada nepripažinsi, kad nusikomentuoji

mano paskutinis pasisakyma nukreiptas tiesiogiai prieš tavę, kadangi nesugebėjai susiprotėti, tai paaiškinsiu, būtent tau ir pritrūko argumentų, tai grybini į pievas, o prisikabinti sugebi tik prie žodžių, o ne pačios išsakytos nuomonės.

Sėkmės kuryboje bičiuli mielas :)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 64 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'