Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-04, 23:22 

registracijoz rašė:
mano kompas ne toks ir senukas.. core2duo 2ghz, 4gb ram, bet unity stabdo ir gan pastebimai.. vaizduske ati 3400 man rodos.. :)

Core2duo, 2Ghz, 2GB Ram, 512 Video, NVIDIA 7900 GS - sukasi, kaip uoga. Su ATI kiek susidūriau tai tikrai bėdų daugiau.
  • 0

PROGRAMUOTOJO KARJERA sumaniems studentams - Įdomūs projektai, algoritmai ir iššūkiai: Debesų kompiuterija, Interaktyvūs sprendimai, Vaizdo technologijos ir Grafikos programavimas, Virtuali ir Papildyta realybė

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-04, 23:24 

- rašė:
Gnome 2 buvo pakankamai gerai išbaigtas, ne, sugadino funkcionalumą su Gnome shell'u.

Galima sužinoti koks konkrečiai tai funkcionalumas? Šiaip smalsu.
  • 0

PROGRAMUOTOJO KARJERA sumaniems studentams - Įdomūs projektai, algoritmai ir iššūkiai: Debesų kompiuterija, Interaktyvūs sprendimai, Vaizdo technologijos ir Grafikos programavimas, Virtuali ir Papildyta realybė

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-05, 00:15 

infoguru rašė:
- rašė:
Gnome 2 buvo pakankamai gerai išbaigtas, ne, sugadino funkcionalumą su Gnome shell'u.

Galima sužinoti koks konkrečiai tai funkcionalumas? Šiaip smalsu.

nėra:
normalaus taskbaro, kurį galima būtų pasidėti dešinėje ar apačioje ir neleisti slėptis.
Dingo greitas diskų pasiekimas (Vietų analogas). Nieko negalima pridėti į viršutinę juostą.
Programas nugrūdo į amžinai paslėptą System Messages - tai reiškia, jog jei kas nors parašo kad ir į Skype, ir iškart nepamatei - nepamatysi ir vėliau. Gnome 2 Skype kabo systemTray'juje - užtenka žvilgsniu apžvelgti darbastalį, ir matai visus programų pasikeitimus.

Dingo funkcionalumas, susijęs su temų keitimu, ikonėlių keitimu.

Praktiškai aš nesugebėjau atkurti tokio funkcionalumo net ir su visokiausiais priedais ir dconf-editor maigymais, kokį turėjau su Gnome 2.
  • 0

Reputacija: +609

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-06, 03:25 

infoguru rašė:
registracijoz rašė:
tas ir uzknisa.. prarado visa patraukluma linuxai.. bando prisiviliot nauju vartotoju, bet gaunas taip kad atsikrato senais..

Zirzliais bando atsikratyti, o tas yra gerai, nes jiems niekada neįtiksi. Pagal daugelį reviewsų ir usability testų Unity labai gerai vertinamas, bet visada gi atsiranda tokių, kuriems negerai. Negerai - nenaudokit. Niekas neverčia. Pats naudoju Unity ir veikia puikiai ir nestabdo ir labai esu patenkintas. Daug efektyvesnis desktopas nei buvo prieš tai. O gal jums tutorialą parašyti, kaip naudotis?

nejuokink.. man net mac os x ir windowsai greiciau veikia net neinstaliavus vaizdo kortos draiveriu su visais pribumbasais..

as pilnai suprantu, kad tau patinka naujasis unity patogumas, bet tai tera mac os kopija, kuri nedapi***, t.y. nedadaryta.. :D
pabandyk kada mac os ir jei tikrai patinka unity, tai ismesi ne tik ubuntu, bet ir kompa.. :))
  • 0

Paskutinį kartą redagavo registracijoz 2011-11-06, 03:33. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-06, 03:27 

infoguru rašė:
mobilunkas rašė:
man irgi buvo kai updeitinosi ubuntu is 1 versijos i kita, parase kad gal 3 valandas updeitinsis, nusibodo laukt ir restartinau, tai irgi pastrigo, bet ne biose :D bet ir vindausai ne ka geriau butu pastrige. nors siaip man tai ar linux ar vindows, bet geriausiai veikia kai atsisakai updeitu. nu bet vistiek karts nuo karto nesusilaikau nuo updeitu :D valia silpna :D va tada ir prasideda vargai

Kiek susidūriau su Windows tai jei jų update pastrigo - AMEN. Perinstaliavimas ir baigta. Jei pastrigo Linux - gali atgaivinti per LiveCD, paleistu updeitus naujai ir vėl viskas važiuos. Aišku reikia tuo metu jau rankeles truputi pamiklinti.

windowsam nieko neatsitinka paluzus udeitui, blogiausiu atveju kompas krovimosi metu pasiulo pats rostore padaryti, nes visada restore point gamina pries updeitinant, o kaip tu sakai live cd ikisi ir gali pataisyti.. tai cia yra pragaras.. nes windowsu instalicini diska ikisus gali neperkovineti kompo kelis kartus o iskart pasinaudoti restore pointu..
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-06, 03:43 

infoguru rašė:
registracijoz rašė:
mano kompas ne toks ir senukas.. core2duo 2ghz, 4gb ram, bet unity stabdo ir gan pastebimai.. vaizduske ati 3400 man rodos.. :)

Core2duo, 2Ghz, 2GB Ram, 512 Video, NVIDIA 7900 GS - sukasi, kaip uoga. Su ATI kiek susidūriau tai tikrai bėdų daugiau.

na siaip tavo kurkas geresne vaizduske.. bet primenu, kad windowsai ir mac be draiveriu vaizduskes sukasi daug geriau uz unity..

tarp kitko.. lyginti ati su nvidia tas pats kas lygini nedap*** unity su mac os.. cia paskutinis kartas kai isvis turiu reikalu su amd/ati..
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 31 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'