Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 15 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Šiuolaikinių technologijų rinka
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-29, 23:39 

Cituoti:
Pavyzdžiui, lėlės "Baby Alive" judesius kuria palyginti sudėtinga robotizuota technika, o ją valdo tokio pačio tipo mikroprocesoriai kaip ir tie, kurie valdo dirbtinių palydovų navigaciją ir branduolines jėgaines.

Keista. Aš galvojau, kad tos lėlės yra labai primityvios. O čia... :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 00:09 

Kaip vaikai gali noret leles kuri apsisika? Juk tame ir yra pliusas lelese kad jos netersia.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 04:02 

tas sakinys " Pavyzdžiui, lėlės "Baby Alive" judesius kuria palyginti sudėtinga robotizuota technika, o ją valdo tokio pačio tipo mikroprocesoriai kaip ir tie, kurie valdo dirbtinių palydovų navigaciją ir branduolines jėgaines." gal tokius straipsnius geriau paliekam delfi ??? kazkam matos nepatink kai kompanijas 50mln per sezona pasidara ir praded tokius vejus rasinet,o del zaislu tai tevu reikals ar pirkt ar ne,vis vien vaiks pazaides savaite dvi numes y sona ir pamirs ta lele.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 12:17 

Kuo žaislas labiau panašus į realistišką tuo mažiau lavinama vaiko vaizduotė.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 22:13 

Man atrodo jie populiarūs dėl šių priežasčių:
1.Jos gerai reklamuojamos
2.Kuo žaislas prigrūstas daugiau nesamonių tuo tėvams atrodo, kad verta pirkti, galbūt dar galvoja, kad išmokys mergaites elgtis su tikru kūdikiu ar pan.
3. Trečia bet pati rimčiausia priežastis mano galva: Amerikiečių apsurdiškumas pastaruoju laikotarpiu (noriu pasakyt, kad jie nutukę, turintys pinigų, madingų daiktų aukos ir tiek).

Kiek žinau žmonių buvusių JAV jie sakė matę gal tik vieną iš 100 protingą amerikietį nenešiojantį ryškiaspalvių XXXXL marškinėlių su riešutų reklama. Tai tie 99 ir perka žaislus šikalius :D
  • 0

Gabrielius Liaudanskas

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 23:33 

Propaganda, nužmoginimas, nubuitinimas, dvasinis genocidas. Tie 99 iš 100 yra tokie patys vergai apie kokius moko senovės istorija. Jie yra įrankiai kitiems. Jie "mąsto" tik apie buitį, yra patys nelaimingiausi, nesuvokia pasaulio ir net to, kad yra apgailėtini. Jie nežino kas jie yra, kodėl yra ir kas juos ir dėl ko stumdo. Jie ir perka šikančias lėles, kurios nužmogina jų vaikus iki tokio lygio, kad visą savo minčių galią atiduoda šikančiai lėlei. Vaikai nuo mažens atpratinami mąstyti, kurti, vaizduoti, realizuoti, nes kai kam protingi yra pavojingi, o ne reikalingi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-12-30, 23:52 

Kazkaip cia visi nustebe... Ar cia straipsnis senokas ar teliko nieks neziuri... Jau neaisku kuris laikas reklamuoja ten visokias baby born... Na bet visgi teisus... Negana to, kad mazas vaikas "daro" visur kur papuola tai dar ir lele...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-01-02, 18:07 

fr rašė:
Propaganda, nužmoginimas, nubuitinimas, dvasinis genocidas. Tie 99 iš 100 yra tokie patys vergai apie kokius moko senovės istorija. Jie yra įrankiai kitiems. Jie "mąsto" tik apie buitį, yra patys nelaimingiausi, nesuvokia pasaulio ir net to, kad yra apgailėtini. Jie nežino kas jie yra, kodėl yra ir kas juos ir dėl ko stumdo. Jie ir perka šikančias lėles, kurios nužmogina jų vaikus iki tokio lygio, kad visą savo minčių galią atiduoda šikančiai lėlei. Vaikai nuo mažens atpratinami mąstyti, kurti, vaizduoti, realizuoti, nes kai kam protingi yra pavojingi, o ne reikalingi.

Net nustėrau perskaitęs, pasijutau tarsi pats būčiau parašęs šį komentarą. Taip mastančius esu sutikes tik vieną kitą žmogų, kurie iš tikrųjų supranta kas dedasi aplinkui, bet dar turbūt yra vilties...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-01-02, 20:31 

Na mano dukra (5metai) turi tą baby born lelką. Įdomu jai buvo kelis mėn. dabar dulka kur numesta. Prie geros nuotaikos kartais prisimena. Bet ne dėl šikimo, o dėl prausimo, nes ta lelka be plaukų, žodžiu nepritaško ir gali peckiotis.
Ar tai jai į naudą ar ne negaliu pasakyt. Bet kad kompas gyvenimą gadina tai tikrai...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-01-03, 20:52 

Nerkashis rašė:
Na mano dukra (5metai) turi tą baby born lelką. Įdomu jai buvo kelis mėn. dabar dulka kur numesta. Prie geros nuotaikos kartais prisimena. Bet ne dėl šikimo, o dėl prausimo, nes ta lelka be plaukų, žodžiu nepritaško ir gali peckiotis.
Ar tai jai į naudą ar ne negaliu pasakyt. Bet kad kompas gyvenimą gadina tai tikrai...

Ar tu bent pats supranti ką parašei? Ir prie ko tas kompas čia. Jooo tikrai, kad gadina gyvenima. Meskim kompus per langa ir spaudinkim su spasudinimo mašinėlėmis. Kam tas kompas kam tas internetas? Pagal tavo mastymą įlyskym o rūsį ir sėdėkim bijodami technologijų...JAu ne vieną tavo komentarą matau ir nemačiau kad ką nors protingo būtum parašęs. Gal tu geriau eik į one.lt ir ten dėstyk savo primityvias mintis.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-01-04, 00:49 

O tu gal malonėk gerbti kitus? Jis pasako savo nuomonę. Nepatinka - neskaityk. Pažeidi šias taisykles:
- Neįžeidinėkite ir nerašykite beprasmių komentarų
- Gerbkite save ir kitus

Tavo komentaras visiškai beprasmis, gal tu apsilankyk one'j. O dėl kompiuterių tai jie tikrai gadina žmones, paskui sėdi išvarvėjusiomis akimis. Beto, tu vienas iš kompiuterio aukų... Atsiprašau jei jau labai įsižeidiai. Tiesiog nemėgstu žmonių kurie vaidina labai protingus. Būkim paprasti ir lygiomis teisėmis.

Telydi jus Dievas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2009-01-07, 14:32 

Semtexas rašė:
Nerkashis rašė:

Ar tu bent pats supranti ką parašei? Ir prie ko tas kompas čia. Jooo tikrai, kad gadina gyvenima. Meskim kompus per langa ir spaudinkim su spasudinimo mašinėlėmis. Kam tas kompas kam tas internetas? Pagal tavo mastymą įlyskym o rūsį ir sėdėkim bijodami technologijų...JAu ne vieną tavo komentarą matau ir nemačiau kad ką nors protingo būtum parašęs. Gal tu geriau eik į one.lt ir ten dėstyk savo primityvias mintis.

Ačiū "Ly" už paramą. O tamsta Semtexas aš apie kompus tik vieną trumpą sakinuką parašiau. Matyt kompai ir viskas kas su jais susiję tamstai yra labai skaudi tema. Tuo trumpu sakinuku norėjau pasakyt, kad tas kompas mano atveju daro daugiau žalos mano vaikui nei ta šikanti lėlė. Beje tos lėlės nepirkau. Ji dovanota ir dukra jos neprašė.
Na kaip visada nukentėjau už atvirumą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-17, 14:36 

Nuo kada sveciams leidziama komentuot? :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-11-17, 14:42 

planky rašė:
Nuo kada sveciams leidziama komentuot? :)
Anksčiau buvo leidžiama komentuoti ir svečiams. Bet nutarta prieiti prie registracijos.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +191

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume