Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Karyba ir technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 16:02 
     
[quote="cluendo"]As neikertu niekaip, ka jus cia begalviai kai kurie komentuojat ? Kalba eina apie zydu nuomone ir apie IRANA, o jus apie zydus svaigstat :D WTF????? Iranas yra vienintele likusi MUSLIMU valstybe, kurios valdzia ir visa ta klika turi buti nugriauta, ir tai tik laiko klausimas kada. Paziurekit kas Libijai buvo - Tvarka ir ramybe dabar. Kieno pagalba ir iniciatyva? Atsakykit patys i si klausima sau. Iranas, aisku kitokio lygmens valstybe ir del to nera tai paprasta viska ten sudelioti i vietas. tokios valstybe kaip Iranas kelia gresme ne tik Izraeliui, bet ir visam likusiam pasauliui, taip pat daro didele itaka paciam musulmonu pasiauliui(aisku neigiama itaka). As pats pazystu nemezai Iranieciu, krikscioniu ir muslimu. Krikscionys patys keikia tuos musulmonus kurie yra ekstremistai, tie patys kurie sedi valdzioje. Pasaulis NEGALI leisti tokiai valstybei isigyti branduolini ginkla. NEGALI paprasciausiai ir tiek.

Ir as vistiek nesupratau kodel jums zydai kalti ir uz ka isvis jie kalti ? Ka jie jum asmeniskai padare ? :DD Nes nesusilaikau juoktis is jusu kai kuriu tipu komentaru apie bloguosius zydukus :D Nedarykit gedos jei ne sau patiems tai bent kitiems ir internetui, bo jusu komentarai islieka ir gyvuos dar ilgai.[/quote]

ramybe dabar libijoje, lavonu kalnai, sugriauta infrastruktura, universitetai, lesos issaldytos, Uk gaus uzsakymus atstatymams, karas geras verslas, eik pamokas ruost, o ne nesamones rasinet ir per debildeze zinias ziuret...ka idomu tau padare gero zydai ir ka blogo musulmonai??? kai atsakysi i klausimu, gal tau geda pasidarys nesamones rasinet be argumentu...
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-08-04, 07:56
Pranešimai: 435
Reputacija: +41
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 16:40 
     
cluendo rašė:
Paziurekit kas Libijai buvo - Tvarka ir ramybe dabar. Kieno pagalba ir iniciatyva?


Kažkaip nesigirdėjo apie problemas Libijoj, kol Vakarai nesikišo. Dabar valdžioj sėdi al qaeda lyderiai ir naikina visus ne islamistus. Tikrai, kad ramybė.

cluendo rašė:
Ir as vistiek nesupratau kodel jums zydai kalti ir uz ka isvis jie kalti ? Ka jie jum asmeniskai padare ?


O ką tau musulmonai blogo padarė?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3536
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +573
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 17:34 
     
cluendo rašė:
As neikertu niekaip, ka jus cia begalviai kai kurie komentuojat ? Kalba eina apie zydu nuomone ir apie IRANA, o jus apie zydus svaigstat :D WTF????? Iranas yra vienintele likusi MUSLIMU valstybe, kurios valdzia ir visa ta klika turi buti nugriauta, ir tai tik laiko klausimas kada. Paziurekit kas Libijai buvo - Tvarka ir ramybe dabar. Kieno pagalba ir iniciatyva? Atsakykit patys i si klausima sau. Iranas, aisku kitokio lygmens valstybe ir del to nera tai paprasta viska ten sudelioti i vietas. tokios valstybe kaip Iranas kelia gresme ne tik Izraeliui, bet ir visam likusiam pasauliui, taip pat daro didele itaka paciam musulmonu pasiauliui(aisku neigiama itaka). As pats pazystu nemezai Iranieciu, krikscioniu ir muslimu. Krikscionys patys keikia tuos musulmonus kurie yra ekstremistai, tie patys kurie sedi valdzioje. Pasaulis NEGALI leisti tokiai valstybei isigyti branduolini ginkla. NEGALI paprasciausiai ir tiek.

Ir as vistiek nesupratau kodel jums zydai kalti ir uz ka isvis jie kalti ? Ka jie jum asmeniskai padare ? :DD Nes nesusilaikau juoktis is jusu kai kuriu tipu komentaru apie bloguosius zydukus :D Nedarykit gedos jei ne sau patiems tai bent kitiems ir internetui, bo jusu komentarai islieka ir gyvuos dar ilgai.Ir kuo tau Iranas nepatinka?
 • 0


_________________
METAL!!!!!!!!!!


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-04-27, 22:13
Pranešimai: 434
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 18:09 
     
Odisejas rašė:
Pasalietis rašė:
Odisejas rašė:
Juokingai atrodo, kai du iš trijų komentuojančių apie "labai blogus žydus" patys pasirašę žyduko frazes po komentarais <..>

Pagal Žydų logiką, žydas yra ne per kraują o per religiją. Ir Einšteinas skaitosi ne žydas.


:DDDDDDDDD Oi tu išdykeli kaip tu mane prajuokinai ;D METŲ BAIRIS :D Ir žinai ką, jaučiu, kad tu pats irgi esi žydelis :) Bet nesiskaito, nes tu tik pagal kraują :D

15/16 lietuvis ir 1/16 lenko. Pasidomėk, ką Izraelio politikai sako šia tema. Tai yra oficialus Izraelio požiūris, vien dėl to kad pasaulyje sparčiai pradėjo mažėti Judaizmą išpažįstančių žmonių, dabar vis daugiau tokiu pagrindu atsiranda ne semitų žydų. Izraelis pabrėžia, kad žydas yra žmogus išpažįstantis Judaizmą, o ne būtent, tam tikras semitas.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-03-01, 13:06
Pranešimai: 372
Miestas: Vilnius
Reputacija: +47
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 22:51 
     
SPQR rašė:
Pumper jai mano atmintis manes neabgauna Zydai po antro pasaulinio masiskai pradejo supirkineti zemes is arabu ir po kurio laiko susikure valstybe Israelio..


Apgauna. Pirmieji Europos žydai į Palestiną pradėjo keltis dar XIX amžiaus pabaigoje, kai Palestina buvo Osmanų imperijos (turkų) provincija.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-09-22, 13:41
Pranešimai: 1106
Reputacija: +35
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 23:30 
     
Pasalietis rašė:
Izraeliui ginklą padovanojo JAV (sulaužydama tarptautines sutartis), o Iranas pasigamint negali ?


Izraelio branduolinę programą visų pirma rėmė Prancūzija.

Pasalietis rašė:
ir kad to ginklo Iranas nenaudotu yra 99.99% tikimybė,


Tai tuščias ir beprasmis pasakymas.
Iranas yra religinių fanatikų valdoma šalis. Dar daugiau, Iranui vadovaujantys religiniai fanatikai akivaizdžiai nekontaktuoja su tikrove.
Taigi aš daug labiau pagrįstai galiu pasakyti, kad yra 99.99% tikimybė kad Iranas pirmas panaudos branduolinį ginklą.

Pasalietis rašė:
Per 10 metų nuo 2000 Izraelis nužudė 6500 palestiniečių. Beje man tokie veiksmai yra ne kas kitka, kaip rasizmas


Per 10 metų nuo 2000 arabų teroristai nužudė 1218 Izraelio gyventojų:

http://www.mfa.gov.il/MFA/Terrorism-%20 ... ism%20sinc

(pirma nuoroda Google)

Arabai sistematiškai ir tyčia žudo civilius Izraelio piliečius, tuo palestiniečiai žuvo per operacijas prieš teroristus.

Pasalietis rašė:
Jie nefinansuoja, jie finansuoja Hezbollah. Tai yra tiesiog organizacija, kuri kovojo, prieš Izraelio okupacinę kariuomenę Pietų Libane. Šita organizacija visame Libane stato mokyklas, ligonines ir kitus socialinius pastatus. ES šią šali pripažįsta, kaip neteroristine organizacija (Izraelis ir JAV vienintelės laiko teroristine).


Kuri taip pat:
sprogdina bombas, taip pat ir užsienio šalyse (pvz 1992 ir 1994 sprogdinimai Buenos Airese), grobia įkaitus, grobia lėktuvus (pvz TWA Flight 847), pastoviai apšaudo žydų miestus raketomis.

Pasalietis rašė:
O šiaip nueik kur pasiskaityt ir pamatysi, kad Izraelis pastoviai puola ką nors dėl menkiausio preteksto,


Teritorijos apšaudymas ir piliečių žudymas yra "menkiausias pretekstas"? Pagal tarptautinės teisės tradicijas net vienas toks "incidentas" yra pakankama priežastis karo paskelbimui savaime.


Pasalietis rašė:
naudoja, tautų sąjungos uždraustus karinius metodus,


Tautų Sąjunga subyrėjo prasidėjus 2 pasauliniam karui.

Pasalietis rašė:
žudo Jungtinių Tautų Taikos palaikymo karius)


Ironiška, bet JT Taikos palaikymo karius žudo butent Hezbollah.
http://en.wikipedia.org/wiki/1983_Beiru ... ks_bombing
 • 0
Užsiregistravo: 2010-09-22, 13:41
Pranešimai: 1106
Reputacija: +35
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 23:55 
     
AP0323 rašė:
faktas yra tas, kad izraelis be JAV zydu pagalbos net nebutu pradejes egzistuoti ir nusluotas kaip okupantas...ne vien ziniu per debildeze ziurejimas yra gera informacija...


Pasitikrink savo istorijos žinias. Tai yra 100% neteisingas teiginys. Izraelio valstybės susikūrimo metu, nei JAV nei netgi Vakarų Europos valstybės nebuvo Izraelio sąjungininkės. Ironiška, bet labiausiai dėkingi Izraelio žydai turi būti... Stalinui. Kuris kritiniu 1948 Izraelio-žydų karo momentu leido Izraeliui nusipirkti didelį kiekį ginklų iš tuometinės sovietų kontroliuojamos Čekoslovakijos (pavyzdžiui Izraelio aviacijos pagrindą sudarė čekoslovakų gamintos Me 109 kopijos).

Taigi geriausias Izraelio draugas nuo 1948 nepriklausomybės karo iki 1952 anti-žydiškų teismo procesų buvo Sovietų Sąjunga.
Tuo tarpu JAV palaikė gerus santykius su arabų valstybėmis (Egipto karininkai, Saudo Arabijos šeichai) ir Iranu.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-09-22, 13:41
Pranešimai: 1106
Reputacija: +35
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-07, 23:55 
     
Nors aš šiuo atveju labiau palaikau Izraelio pusę, bet suprantu, kodėl daugelis jos nepalaiko. Tas sionizmas tai šlykštus dalykas, o tokie pareiškimai http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/pa ... -57-183847 garbės neprideda. Visgi geriau Izraelis palestinoj, nei Iranas su atomine bomba.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-12-30, 01:38
Pranešimai: 1636
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-08, 11:50 
     
Skeleton rašė:
Pasalietis rašė:
ir kad to ginklo Iranas nenaudotu yra 99.99% tikimybė,

Tai tuščias ir beprasmis pasakymas.
Iranas yra religinių fanatikų valdoma šalis. Dar daugiau, Iranui vadovaujantys religiniai fanatikai akivaizdžiai nekontaktuoja su tikrove.
Taigi aš daug labiau pagrįstai galiu pasakyti, kad yra 99.99% tikimybė kad Iranas pirmas panaudos branduolinį ginklą.

1. Neiškarpyk sakinių iš konteksto.
2. Valdžioja nėra religiniai fanatikai, o tiesiog technokratinis valdymas. Jei su religiniais įstatymais ten labai stipriai perspaudžiama, tai nereiškia, kad su sveiku protu pykstamasi.

Skeleton rašė:
Arabai sistematiškai ir tyčia žudo civilius Izraelio piliečius, tuo palestiniečiai žuvo per operacijas prieš teroristus.

Ne arabai, o teroristai. Aš galiu taip pat pasakyt, kad Izraelis sistemingai ir tyčia žudo civilius, kad galėtu Gazos Ruože toliau statyti naujus namus žydams.

Skeleton rašė:
Pasalietis rašė:
Jie nefinansuoja, jie finansuoja Hezbollah. Tai yra tiesiog organizacija, kuri kovojo, prieš Izraelio okupacinę kariuomenę Pietų Libane. Šita organizacija visame Libane stato mokyklas, ligonines ir kitus socialinius pastatus. ES šią šali pripažįsta, kaip neteroristine organizacija (Izraelis ir JAV vienintelės laiko teroristine).

Kuri taip pat:
sprogdina bombas, taip pat ir užsienio šalyse (pvz 1992 ir 1994 sprogdinimai Buenos Airese), grobia įkaitus, grobia lėktuvus (pvz TWA Flight 847), pastoviai apšaudo žydų miestus raketomis.

Ten buvo Shia ekstremistai, jei būtu priklausė knygų būreliui, kaip kad Hezbollah tai sakytum, kad knygų bureliai grobe lėktuvus ? Taip pat yra ir kitokių Hezbollah vardą turinčių organizacijų, aš kalbėjau būtent apie tos veiklą, kuria remia Iranas.
Ir vėlgi apie būtent Libano Hezbollah, vienintelės dvi šalis laiko ja teroristine organizacija (JAV ir Izraelis).

Skeleton rašė:
Pasalietis rašė:
O šiaip nueik kur pasiskaityt ir pamatysi, kad Izraelis pastoviai puola ką nors dėl menkiausio preteksto,

Teritorijos apšaudymas ir piliečių žudymas yra "menkiausias pretekstas"? Pagal tarptautinės teisės tradicijas net vienas toks "incidentas" yra pakankama priežastis karo paskelbimui savaime.

Pasaulyje retais atvejais didelių net didelių kariuomenių susidūrimas ir susiaudimais baigiasi tolesniais kariniais veiksmais. Prisimink, kaip Izraelis puolė Libaną, pretekstas nes kareiviai belaisvėje paimti. Kodėl ? Nes nepavyko karinė operacija kitos šalies teritorijoje (kas pagal tave laisvai galima vadinti karinių veiksmų pradžia)

Skeleton rašė:
Pasalietis rašė:
žudo Jungtinių Tautų Taikos palaikymo karius)


Ironiška, bet JT Taikos palaikymo karius žudo butent Hezbollah.
http://en.wikipedia.org/wiki/1983_Beiru ... ks_bombing

Ironiška, bet vėl paėmei teroristine organizacija Shia, nesusijusia su tiesiogine Libano valdžia. Per Libano - Izraelio karą. Izraelis nužudė 5 Jungtinių Tautų karius.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-03-01, 13:06
Pranešimai: 372
Miestas: Vilnius
Reputacija: +47
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-08, 23:39 
     
Yra yra palaikanciu zydus,bet tai daryti beprasmiska bent jau sitam frm...ir nedelto kad rassistai ar pns nieko panasaus tiesiog nevieta ir nebudas tai parodyti bent as neketinu jau...
Pask. mano post sitoj temoj.

Nieko nera idealaus,kalbant ir apie Israeli,ir apie ja palaikancia Jav. visi yra pridare klaidu.
Na visgi geriau juos palaikyt negu Irana su ICBM. Tokia isvada

Aplamai betkuri rassisma ar neapykanta kitai rasei OUT!
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-03-03, 03:25
Pranešimai: 27
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-14, 23:56 
     
o cia nemazai ekspertu, perdaug nesidomejau Izraeliu bet legendu ivairiausiu girdejau...klausimelis cia toks kilo, sklinda legendos kad kai Izraelis pradejo atomine ginkluote kurt, JAV sandeliuose dingo radioaktyviu medziagu nepamenu ar urano ar plutonio ir ganetinai nemazais kiekiais,jei netiesa- tai iskur visgi gavo to urano(ar plutonio)...ir dar: kare su Egiptu tom skraidanciom cekiskom kopijom reikalus issprende? del JAV 1948 Izraelio palaikymo nepalaikymo, atleiskit uz kokius pinigus pirko ta ginkluote is Stalino? ne uz tu kurie uz Atlanto?bo is likusiu Europoj lesas nelabai tikis...
 • 0
Užsiregistravo: 2009-01-25, 12:02
Pranešimai: 724
Reputacija: +42
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'