Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 11:22 

ir del to reikejo straipsni rasyt?...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 13:05 

Aš irgi nesuprantu, naujiena tokia menka ir paprasta kad jai parašyt net straipsnis nesigauna.. ir iš vis kodėl jūs tiek straipsnių bereikšmių apie tą facebook talpinat? nesuprantu atvirai pasakius, nesuprantu.. perskaičius antraštę man kilo tik vienas klausimas ir daugiau nieko "na ir kas?" koks tolkas tokius straipsnius rašyti? ar vienas iš redaktorių tiek įnikęs į facebook kad tik jį ir temato? kaip tik kas nors naujo atsiranda, tai ir rašomas straipsnis bereikšmis apie tą naujovę, pasigydykit, tikrai jau..

Manau pats laikas būtų peržiūrėti šitą skiltį portalo http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 5672&poz=1 ir tada rašyti straipsnius.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 13:46 

blizzard rašė:
Aš irgi nesuprantu, naujiena tokia menka ir paprasta kad jai parašyt net straipsnis nesigauna.. ir iš vis kodėl jūs tiek straipsnių bereikšmių apie tą facebook talpinat? nesuprantu atvirai pasakius, nesuprantu.. perskaičius antraštę man kilo tik vienas klausimas ir daugiau nieko "na ir kas?" koks tolkas tokius straipsnius rašyti? ar vienas iš redaktorių tiek įnikęs į facebook kad tik jį ir temato? kaip tik kas nors naujo atsiranda, tai ir rašomas straipsnis bereikšmis apie tą naujovę, pasigydykit, tikrai jau..

Manau pats laikas būtų peržiūrėti šitą skiltį portalo http://www.technologijos.lt/n/technolog ... 5672&poz=1 ir tada rašyti straipsnius.

Draugas studijuoja anglijoj, tai sake anglai ten be facebooko daugiau nieko nezino... O kur zmones atvaziave is kitu saliu sako normaliai nors pasneket gali, pabendraut ka nors... Gali ir pas mus toks laikas ateit, kai be facebooko is namu neiseisim :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 14:05 

cia facebook reklama, niekas daugiau :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 14:24 

Nustokit komentuot tokius straipsnius tai gal ju ir prades maziau idet !!!! Silpnavaliai....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 14:31 

Gal facebook moka Technologijoms už tokius straipsnius?
http://tykst.lt svetainėje yra Chat (pokalbių kambarys) su kanalais ir žaidimais, gal parašykit strapsnį apie tai??
Nes man facebook ir mano paminėtas puslapis atrodo labai paanšūs.
  • 0

Reputacija: +121

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 15:28 

Laurynas19 rašė:
Gal facebook moka Technologijoms už tokius straipsnius?
http://tykst.lt svetainėje yra Chat (pokalbių kambarys) su kanalais ir žaidimais, gal parašykit strapsnį apie tai??
Nes man facebook ir mano paminėtas puslapis atrodo labai paanšūs.

Kad ir kaip sąmoksliškai skamba, bet panašu kad tikrai kažkas kažkam moka kad čia tokie straipsniai atsirastų.. neturiu kaip kitaip paaiškint tokio fenomeno.

Rimusas, čia jau senai ne komentarų skaičiuje esmė, nebent straipsnius rašo botai kurie į tai kreipia dėmesį..
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-31, 16:18 

Perskaičiau dabar ir patį straipsnį.
Taigi pakomentuosiu.
Naujiena niekinė, t.y jokio technologinio proveržio ir nieko įdomaus. (Labai panašų dalyką naudoju savo puslapyje, jau seniai) kitaip sakant, tą padaryti programuotojams niekų darbas ir tai jokia naujiena.
Taigi kodėl strapsnis čia?
" į tekstinius pokalbius draugai gali įterpti savo nuotraukas ar kitus atvaizdus, praneša „Dailymail.co.uk“." - Facebook sumokėjo Dailymail (Nesu tikras ar tai pirminis šaltinis) už šios naujienos paskelbimą, tai gera reklama plius ir paskelbiamas atnaujinimas, kad visi pasinaudotų.
O technologijos.lt tiesiog jį nukopijavo. :)
  • 0

Reputacija: +121

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 12 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume