Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Redakcijos akiratis
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-13, 21:44 

Tarkvinijus Išdidusis rašė:
Justas116 rašė:
Zergas rašė:
to Justas116

tu matyt labai jaunas kad taip kalbi :) bet tiek to.tu man paaiskink kuris konkreciai is 10 Dievo isakymu veda i tavo minetas blogybes?kur Biblijoj parasyta nekest moteru ar juoduliu?o apie artimo atjauta girdejai?nemanai kad tai yra kelias i visuotine gerove kai gerybes paskirstomos teisingai?

O kodėl nemini tokių Yahvės įsakymų, kaip: nužudyk netikintį arba užmėtyk akmenimis moterį, kuri, pasirodo, prieš vestuves turėjo lytinių santykių, arba leidimas turėti vergų ir t. t...
Esmė tokia, kad vertybes kuria patys žmonės ir aš tikrai nežadu vadovautis tavo krikščioniškomis "vertybėmis". Daugelis jų pasibaisėtinos. Istorija jau parodė, ką gali tokios nesąmonės ir ji tikrai nėra išeitis. Kodėl man atrodo, kad tu visiškai nesuvoki kas vyksta aplink tave, kokie veiksniai tai įtakoja?

Gal nemaišykime vertybių su paprotinėmis teisėmis, kurios jau senai išnyko (na, apart atokių islamiškų kaimų).

Na taip, blogai panaudoti terminai. Pasistengsiu ateityje nemaišyti.
Zergas rašė:
apie tokius kaip tamsta rusai sako "girdejo gausma,bet nezino is kur jis".sumali viska i viena,tolerantisko jaunimo avangardas

Kodėl manęs nestebina tokie išsisukinėjimai, kai vietoj to, kad žmogus su aiškiais argumentais paneigtu mano teiginius, pradeda pezėti, kaip mane vadina kitataučiai? Jeigu neturi ką parašyt tai, mano patarimas būtų, gal tu ir nerašyk.. Nešvaistysi mano ir kitų laiko.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +16

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-16, 00:45 

Zergai, ad hominem argumentacijos klaidos nepadeda tapti geresniu apologetu.
  • 0

Reputacija: -3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2011-12-16, 02:55 

Taip Europa aptingusi, nes nesutinka dirbti už ryžių bliūdą kapitalui. O distrofikų Azija augina raumenis, nes ten vis dar ubagynas - puikus wage-slaverių turgus. O kam jiems raumenai? Tam kad gamintų šmutkes tinginiams europiečiui ir amerikonui. Bet kam tada gamins Azija, kai tinginiams pasibaigs pinigas?

O kas dėl bado dietos, tai kažkodėl dar neteko sutikti badaujančio genijaus, va badaujančių niggerių tai daug. Priešingu atvejų Zimbabwe Bangladešas ar Š.Korėja turėtų būti tikros mokslo genijų Mekos.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-01-25, 23:24 

Aš ne Spengleris ir ne filosofas. Ir nebūtina juo būti, kad suprastum jog toks biurokratinis mechanizmas kurį sukūrė sistema (ir kapitalizmas ir "socializmas" rusiškas) TIESUS KELIAS į susinaikinimą.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 29 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'