Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-02-17, 11:42 

Sokantis Debesis rašė:
buzas69 rašė:
Parode grazu gesta lietuviams, o tie bamba ir kabliuku iesko, susimastykit jomajo!
Su vasario 16!

Susimastyk pats: Googlei lietuvos IP'ams uzdeti kazkoki logotipa yra smulkmena, o gaunama nauda didele! Jei butu sitas logotipas matomas visoms pasaulio tautoms, tada tai tikrai butu grazus gestas, bet tai viso labo verslas, ivaizdzio kelimas. Panasiai kaip politikai dalina saldainukus rinkejams su savo atvaizdu...

p.s. neturiu nieko pries google, megstu jos produktus ir jais naudojuosi. Tik nesu aklas lietuvos patriotas kuris uzkbintu uz tokio triuko.

Pirmiausia pagalvok, ar kitoms tautoms idomios mūsų šventės? Ar naudotumeisi google jei jis dienų dienas skelbtų apie lenkų, rusų ir kitų šalių nacionalines šventes? Vis dėl to čia juk paieškos sistema - nori sužinot apie šventes, tam skirtos kitos svetainės.

Suprantama, kad tai yra marketingas, bet google jį vykdo teisingai. Aš neįsivaizduoju, ką tu jų vietoje galėtum pakeisti, kas atneštų daugiau naudos abiems pusėms.

Iš kitos pūsės - nežiūrint į marketingą - tai yra gražus gestas, nes parodo jog prieš google visos šalys lygios ir kad tai internacionalus projektas. Juk to logotipo galėjo ir nebūti, jie jau tikrai ne aukso kalnus gauna iš Lietuvos gyventojų.
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-02-17, 15:59 

Sokantis Debesis rašė:
p.s. neturiu nieko pries google, megstu jos produktus ir jais naudojuosi. Tik nesu aklas lietuvos patriotas kuris uzkbintu uz tokio triuko.

Jei sutiktum pažįstamą ir jis tave pasveikintu su gimtadieniu, taip išeina, kad tai būtu kažkoks triukas? :-?
nondescript rašė:
Suprantama, kad tai yra marketingas, bet google jį vykdo teisingai.

O mano supratimu, - tai yra paprasčiausiais mandagumas.
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-02-17, 16:19 

Sokantis Debesis rašė:

Valstybinės šventės ne veltui sugalvotos. Didelė visuomenės dalis jas švenčia. Bent jau man, Vasario 16 ir Kovo 11 didesnės šventės nei gimtadienis ar Valentino diena, ypač būnant užsienyje.
Kilgoras Trautas rašė:

Nei Bing, nei Yahoo nėra tokie mandagūs ;]
O jau ką bekalbėti apie lietuviškas svetaines.
  • 0

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-02-22, 15:34 

Sujaudintas :)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-02-22, 16:26 

nondescript rašė:
Pirmiausia pagalvok, ar kitoms tautoms idomios mūsų šventės? Ar naudotumeisi google jei jis dienų dienas skelbtų apie lenkų, rusų ir kitų šalių nacionalines šventes? Vis dėl to čia juk paieškos sistema - nori sužinot apie šventes, tam skirtos kitos svetainės.

Taip naudociausi jei skelbtu ir kitu tautu sventes, gi tai informatyvu. Zinoma cia tik mano poziuris, kitiems tai gali uzkliuti, tad suprantamas toks lokalinis marketingas...

nondescript rašė:
Suprantama, kad tai yra marketingas, bet google jį vykdo teisingai. Aš neįsivaizduoju, ką tu jų vietoje galėtum pakeisti, kas atneštų daugiau naudos abiems pusėms.

o kokia nauda mums? kad paglostys Lietuvos alkoholiku savimeile ? nepelnytai pasijus kazkuo ypatingi ? tada ir toliau sluos alu is lentynu bei kiurksos namie prie TV ekranu ziuredami visokius choru karus?

nondescript rašė:
Iš kitos pūsės - nežiūrint į marketingą - tai yra gražus gestas, nes parodo jog prieš google visos šalys lygios ir kad tai internacionalus projektas. Juk to logotipo galėjo ir nebūti, jie jau tikrai ne aukso kalnus gauna iš Lietuvos gyventojų.

Kiekvienas klientas yra svarbus, manyciau Lietuvoj ju pakanka jei jau deda tokius logotipus, ir turbut ne vienas google vartotojas pagalvojo, kad ta zenkliuka mato visas pasaulis.. o tai gan aukstai kelia lietuvaiciu smakrus i virsu! Kas gali but geriau uz toki savimeiles paglostyma? Labai gera strategija is Google puses, uz tokia kaina, geriau turbut ir nesugalvotum.
Kilgoras Trautas rašė:
Jei sutiktum pažįstamą ir jis tave pasveikintu su gimtadieniu, taip išeina, kad tai būtu kažkoks triukas? Confused

google man ne kazkoks pazistamas.. prastas palyginimas.

Kilgoras Trautas rašė:

Zinoma mandagumas, versle labai daug mandagumo ir draugiskumo...

rwc rašė:
Valstybinės šventės ne veltui sugalvotos. Didelė visuomenės dalis jas švenčia. Bent jau man, Vasario 16 ir Kovo 11 didesnės šventės nei gimtadienis ar Valentino diena, ypač būnant užsienyje.

Tikrai ne veltui.. tiesa buvau susidares nuomone kad tu nesi patriotas.. bet jei jau esi gal paaiskintum kuo ta vasario 16 tokia ypatinga ? kuo ta Lietuva tokia ypatinga ? koks skirtumas.. lenkas, rusas, vokietis ar lietuvis ?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'