Apie | Visos naujienos | Straipsniai | RSS | Reklama | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 11 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
    Parašytas: 2012-03-05, 14:19 

ties 1:12 matyti kiek kameru reikia tokiam vaizdui gauti :)

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-05, 16:41 

Jomajo rašė:
ties 1:12 matyti kiek kameru reikia tokiam vaizdui gauti :)

1,kaip ir straipsnį parašyta.

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-05, 19:31 

Kažkodėl nustebino tai, kad niekas ankščiau to nebuvo padaręs. Panašų veikimo principą buvau sumastęs prieš pora metų :)

Vartotojo avataras

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-05, 20:14 

Justas116 rašė:
Kažkodėl nustebino tai, kad niekas ankščiau to nebuvo padaręs. Panašų veikimo principą buvau sumastęs prieš pora metų :)

Va čia ir gludi inovacijos ir galimybių matymas.
Šita daug kas buvo sugalvojęs, bet visi galvojo, kad tai nesąmonė ir ne bandė panaudoti. Bet kai kas pamatė galimybes ir panaudojo (reklamoje).

Vartotojo avataras

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-05, 20:51 

Justas116 rašė:

na anksčiau dar buvo "top gear" padarę kažka panašaus, čia tik dalis iš jų filmo trailer, nes pilno epizodo niekur neradau http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aK98#t=37s . Kiek pamenu jie čia panaudojo didelius monitorius, tačiau energijos sanaudos buvo didžiules dėl to jiems teko prisikabinti generatorių-priekabą, kad patenkintų išaugusius energijos poreikius.

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-05, 22:31 

Toks dalykas jau seniai bandomas. Ji nori panaudoti karinei technikoje. Norima padaryti permatomus tankus ir t.t. Tai nera jokia naujiena. Kiek visiems zinoma, tokios technologijos kaip dazniausiai atsiranda pas kariskius.

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-06, 11:18 

pakeles patruliu svajone XD

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-06, 14:13 

Justas116 rašė:

Aha, genijus tu. Nesvarbu, kad bent prieš dešimt metų tai jau buvo sumąstę James Bond (paskutinio filmo su Pierce Brosnan) kūrėjai, o gal ir anksčiau dar kas nors sugalvojo.

Vartotojo avataras

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-06, 14:51 

labas rašė:
Justas116 rašė:

na anksčiau dar buvo "top gear" padarę kažka panašaus, čia tik dalis iš jų filmo trailer, nes pilno epizodo niekur neradau http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... aK98#t=37s . Kiek pamenu jie čia panaudojo didelius monitorius, tačiau energijos sanaudos buvo didžiules dėl to jiems teko prisikabinti generatorių-priekabą, kad patenkintų išaugusius energijos poreikius.

"Pilno epizodo nematei", tačiau "pameni, kad jie panaudojo didelius monitorius ir t.t."
Nors epizodo pavadinimas yra titlėj :)))))))
Greitai kažkas iš kobros darbuojasi, mano linką nuvogė :D

Anyway čia yra Top Gear'o special vadinasi THE MOVIES, ale car chasing / james bond triukus bando atkartot. Net epizodas užneša šiektiek į mitų griovėjus...

Ir kaip kažkas minėjo, nėra čia jau toks stebūklas ar naujovė... Tiesiog aš isivaizduojų kiek kitokią realizacija, nes kamera labai "nuperspektyvina". Gal dėl to niekas ir nebandė kažko panašaus, nes ir taip aišku, kad kamera pridėjus kitoje mašinos (kito objekto) pusėje, vaizdas nebus toks pat, kaip buvo iki kliūties (objekto/mašinos).

http://www.wired.com/underwire/2011/10/ipad-2-costume/
čia ta pati idėja panaudota, bet taip pat matoma ta pati problema...

Į viršų
    Parašytas: 2012-03-06, 15:34 

Dia.v.olO rašė:
labas rašė:
Justas116 rašė:

"Pilno epizodo nematei", tačiau "pameni, kad jie panaudojo didelius monitorius ir t.t."
Nors epizodo pavadinimas yra titlėj :)))))))
Greitai kažkas iš kobros darbuojasi, mano linką nuvogė :D

Kur perskaitei, kad aš nemačiau filmo? Mačiau filmą, prieš kokius 3 mėn. Norėjau nurodytį linką į pilną epizodą, tačiau jo niekur neradau, tai įmečiau dalį vaizdo iš filmo trailer. Matyt ponui su skaitymų kažkas negerai, ar per gerai, kad interpretuojate mano žodžius savaip.

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 11 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: