Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 11:15 

- rašė:
Smėlis rašė:
Hoppipolla rašė:
Smėlis rašė:
Kuria sistema mobiliems įrenginiams, o štai PK rinkoje ima sparčiai praradinėti vartotojus. Gal reiktų vienoje srityje įsitvirtinti prieš darant vis daugiau atšakų?
Aišku čia tik mano kuklūs pamąstymai.

Įdomumo dėlei pagal kokius oficialius duomenis nusprendėte, jog praranda vartotojus ? Nes girdėjau kiek kitaip.
Ubuntu Linux losing popularity fast. New Unity interface to blame? Be to, tereikia apsidairyti Linux vartotojų rate. Pats irgi nebenaudosiu Ubuntu. Kaip ir nemažai mano pažįstamų.

Unity būtų gėris, jei pagaliau išgirstų prašymus padaryti nepasislepiantį Global Meniu!

Kita vertus, tas tavo straipsnis omgubuntu.co.uk buvo sukritikuotas.

@ -:
Atsakysiu į tamstos žinutę. Kadangi naudoju Precise Pangolin nuo pat Alpha1 versijos, tai seku visas naujoves. Sekančioje versijoje Global Menu jau nebebus berods. Kuriamas naujas dalykėlis turi jį pakeist, aišku vėl bus žmonių kurie verks, kad gal nepatogu, bet realiai visada atsiranda žmonių kurie dėl kažko skundžiasi, bet kokioje OS. Nekalbėsiu čia apie tai kas ta naujovė ar dar kaip nors, nes išlys iškart vienas ar kitas trolis kuris nebandęs išpeiks.

@Smėlis:
Beje, DistroWatch pasikliauti nėra pagrindo, paprasčiausia apsilankymų ir paspaudimų skaičiuoklė. Dar nesijuokčiau, jeigu kiekvieną userį kiek jis kartu paspaus, tiek kaip naują užskaito. Geras pavyzdys esu aš ir dar keli mano pažįstami kurie nustojo DistroWatch lankytis, po to kai apsisprendė vien tik Ubuntu kompiuteryje turėti.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 11:39 

infoguru rašė:
- rašė:
Unity būtų gėris, jei pagaliau išgirstų prašymus padaryti nepasislepiantį Global Meniu!

Na nežinau. Man tai visiškai netrukdo. Ar tas meniu visada bus rodomas ar tik užėjus su pele - jokio skirtumo. Vis viena jei reikia meniu turi stumti pelę į viršų. Kam šioks toks siurprizas tai naujokui - kol pirmą kartą atranda. Bet juk atradimo džiaugsmas toks saldus :-D

Man trukdo, tau -ne. Išduot paslaptį, kaip suderinti mudviejų poreikius? Ogi pridėti prie parametrų vieną pasirinkimą „Show always“. Easy? Bet Ubuntu developeriais, regis, tai nesuvokiama.
  • 0

Reputacija: +594

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 11:51 

Hoppipolla rašė:
[Sekančioje versijoje Global Menu jau nebebus berods. Kuriamas naujas dalykėlis turi jį pakeist

Nebebus ar berods nebebus?
Iš kur ištraukei? Beje, Global Menu yra gėris, jei jis visąlaik matomas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 11:59 

- rašė:
Hoppipolla rašė:
[Sekančioje versijoje Global Menu jau nebebus berods. Kuriamas naujas dalykėlis turi jį pakeist

Nebebus ar berods nebebus?
Iš kur ištraukei? Beje, Global Menu yra gėris, jei jis visąlaik matomas.

Iš Mark oficialaus BLOG'o, bei Unity (buvusios Ayatana) Design komandos. 12.10 jau tikriausiai turės naujovę. Na, man irgi gal būtų daug artimiau turėt Global Menu visada rodomą. Be to, jeigu kas buvot priratę prie Dodge Window funkcijos ant Ubuntu, tai galite irgi pamiršt (Precise išmetė jį, nors Mark aiškino, kad ir jam patiko, bet atceit taip geriau) - šito sprendimo niekada normaliai nesuprasiu.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 12:26 

Man labai nepatinka, kad ant Unity nėra paprastos funkcijos, kad panelę perkelti į apačią.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-06, 12:44 

slack rašė:
Man labai nepatinka, kad ant Unity nėra paprastos funkcijos, kad panelę perkelti į apačią.

Gerai, daug kas ir man nepatinka. Bet būtų logiška tuos nepasitenkinimus siūlyti Unity-Design mailing list'ui, adresas yra čia: https://lists.launchpad.net/unity-design/ Ramiai, logiškai, tvarkinga kalba viską išdėstant, parodant screenshoot. Nemanau, kad čia vieta pradėt diskutuot apie kas blogai tam Unity, o kas gerai. Nes jokio poveikio mūsų pokalbiai niekam neturės.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 11:31 

infoguru rašė:
BishopaZ rašė:
autocad analogai kurie pilnai negeba palaikyti ARX yra tiesiog niekalas. ACAD naudojams kaip platforma 100 000 pluginu ir dar ukstanciams programu veikti, kurios ant tu tavo analogu neveikia kaip jau minejau del arx nepilno palaikymo.

Ir tu nori pasakyti, kad visiems reikia tų 100 000 pluginų? Kurių galų man dėtis platformą, mokėti nerealius pinigus jei jos išnaudoju tik kokių 10-20%. Gal tokiu atveju verčiau pasiimti alternatyvą, kuri kainuos N kartų pigiau ir kurios išnaudosiu 80-90% ? Kuo man bus blogai jei darausi paprastus 2D detalių ar pastatų brėžinukus kuriuos viso labo tereikės atsispausdinti?

Iš šito komentaro supratau, jog neturi žalio supratimo kam naudojami pluginai (ir kas juos kuria) ar programos kuriamos ant acad platformos.
Deja aš švietimu neužsiimu, tad teks tau pačiam pasidomėt plačiau, tada gal suprasi kokią nesąmonę čia parašei....
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 12:42 

BishopaZ rašė:
Iš šito komentaro supratau, jog neturi žalio supratimo kam naudojami pluginai (ir kas juos kuria) ar programos kuriamos ant acad platformos.
Deja aš švietimu neužsiimu, tad teks tau pačiam pasidomėt plačiau, tada gal suprasi kokią nesąmonę čia parašei....

Gaila, tai tu dabar nesąmonę parašei. Tai kas, kad yra šimtai pluginų? Aš žinau šimtus darbų, kuriems užtenka 2D AutoCAD galimybių, ten net 3D neprireikia. Ten nereikia jokio absoliučiai plugino, o įmonės kaip gyvuoja, taip gyvuoja, virindamos pelną be jokių ARX'ų.

Tam, kam reikia ARX, tas ir naudoja AutoCAD. Bėda prasideda tada, kai įmonei užtenka 2D CAD ( kokio DarftSight, ar dar kažkokio triperio, su DWG suderinamo), tačiau dėl tokių kaip tu, būtinai kompuose būna nupirktas naujausias AutoCAD'as (mol, kažkokio ARX gal prireiks ? ).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 13:16 

- rašė:
BishopaZ rašė:

Gaila, tai tu dabar nesąmonę parašei. Tai kas, kad yra šimtai pluginų? Aš žinau šimtus darbų, kuriems užtenka 2D AutoCAD galimybių, ten net 3D neprireikia. Ten nereikia jokio absoliučiai plugino, o įmonės kaip gyvuoja, taip gyvuoja, virindamos pelną be jokių ARX'ų.

Tam, kam reikia ARX, tas ir naudoja AutoCAD. Bėda prasideda tada, kai įmonei užtenka 2D CAD ( kokio DarftSight, ar dar kažkokio triperio, su DWG suderinamo), tačiau dėl tokių kaip tu, būtinai kompuose būna nupirktas naujausias AutoCAD'as (mol, kažkokio ARX gal prireiks ? ).

Protingas žmogus būtų pasidomėjęs plačiau, na o tu aišku tam tipui žmonių nepriklausai, tau bile pezėt ir trolint apie tai ko nesupranti.

Va uponor gamintojas pateikia spec softą - plugin savo useriams idant anie galėtų atlikti simuliacijas ir skaičiavimus, o tik tada bus parenkamas produktas, jų skaičius, forma ir kt techninės charasteristikos, be to per tai prisijungs tiesiai prie gamintojo DB kurioje dar apskaičiuos produktų kainą.

toliau softas tarkim RealSteel skirtas metalo konstrukcijų braižymui, instaliavimui naudoja TIKRUS produktus (ranka tu tą vieną koloną turbut brėši visą dieną, ypač jei reiks kokį parametrą pakeist ar ka nors pridurti), prisuka varžtus ar privirina, galima sukurti išnašas su produktų duomenimis, prie viso to atlieka skaičiavimus ir simuliacijas(ar atlaikys ta konstrukcija, ar nenuvrs ar nesugrius ir t.t.) ir t.t.

TAVO supratimas kam yra naudojamas AutoCAD yra DARŽELINUKŲ lygio, nueik kad ir i rimtą įmonę Baltc Ingineers ir pasidalink savo supratimu, tapsi mėnesio anekdotu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 13:45 

infoguru rašė:
Kol tu nenaudojai aš 3 naujiems sudėjau :) Kas dėl straipsnio tai bullshit sakyčiau:
Stats Show Ubuntu Not Losing Ground to Linux Mint, Dare To Be Different: Ubuntu’s Popularity Is Not Declining
Tik vienoje iš nuorodų tame straipsnyje irgi matosi, kad Ubuntu lėtai krenta žemyn: Google Trends. Beje, aš nesakiau, kad Ubuntu kažkas aplenkė. Aš sakau, kad populiarumas krenta. Vadinasi iki galo neįsitvirtino dabartiniame segmente.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 13:48 

BishopaZ rašė:
- rašė:
BishopaZ rašė:
<...>
<...>
<...>
Tu bent skaitei ką žmogus parašė?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-03-07, 14:17 

BishopaZ rašė:
TAVO supratimas kam yra naudojamas AutoCAD yra DARŽELINUKŲ lygio, nueik kad ir i rimtą įmonę Baltc Ingineers ir pasidalink savo supratimu, tapsi mėnesio anekdotu.

Kurwe tu kurwe, o tu mąstai bent kažkiek? Jei rašiau, kad įmonei užtenka 2D CAD galimybių, tai gal ne kolonas ji braižo? Ar tiek jau sunku suvokt?

Įdėsiu tau pav., ir tu man papasakok, kur čia reikia pluginų. O už tokius brėžinukus beje, irgi pinigai mokami.

Paveikslėlis
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 62 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'