Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 13:54 

Įdomu, kaip buvo su pirmojo ir antrojo iPhone pardavimais iš užsakymų? Ar nebus G1 aplenkęs iPhone bent čia? :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 15:26 

Aš tai norėčiau tokio telefono, net Lietuvoje ryšio kompanijų teikiamos ryšio paslaugos yra nesvietiškai brangios ir nekokybiškos :(
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 15:49 

Geras telefoniukas,noretusi dar radijos jame ir viskas ko gali noret.
Vien ko vertas open source,tegul tik ispopuliareja ir prikurs visokio bieso zmones.Idomu tik ant kiek galimybes placios programavimo kalbos...Cia yra pazintinis straipsniukas apie programavima tel:
http://code.google.com/android/intro/hello-android.html
Is paziuros,pakanka nedidelio suvokimo programavime,kitaip sakant,labai norintis zmogus,tikrai issiaiskins kas ir kaip ten su programavimu,o su laiku sugebes pasidaryt tokias aplikacijas,kokiu tik sirdis geis(prog. kalbos ribose).Labai fun :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 22:09 

"Google Android" yra ne telefonas, o platforma (telefono OSas, programavimo aplinka, softwaras, vadinkit kaip norit, bet ne telefonas).
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 22:45 

sz520qm_ rašė:
"Google Android" yra ne telefonas, o platforma (telefono OSas, programavimo aplinka, softwaras, vadinkit kaip norit, bet ne telefonas).

Vadinkit kaip norit, bet su gsm funkcija :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-16, 22:48 

Rytis rašė:
Aš tai norėčiau tokio telefono, net Lietuvoje ryšio kompanijų teikiamos ryšio paslaugos yra nesvietiškai brangios ir nekokybiškos :(

Iš kur ištraukei tokias nesąmones...?
Mobiliosios paslaugos lietuvoje yra ben pigiausios visoje ES... O kuo tau kokybė neįtinka.? reikėtų argumentuot... nes kokybė tikrai nėra prasta(sakyčiau bent jau vidutiniška)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-17, 15:12 

TnX rašė:
Rytis rašė:

Mobiliosios paslaugos lietuvoje yra ben pigiausios visoje ES... O kuo tau kokybė neįtinka.? reikėtų argumentuot... nes kokybė tikrai nėra prasta(sakyčiau bent jau vidutiniška)

Na šiaip apie kokybę galiu pasakyt, kad Tele2 labai prastai veikia ne mieste (pvz. pas mano senelius (16 km už Rokiškio) net neranda tinklo, visiškai neveikia).
O kainos, tai anksčiau buvo didelės ir tik jei perki tel. su planu, dabar tai normalios, visgi viskas brangsta, o tarifai mažėja po truputį ;)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-10-17, 16:50 

TnX rašė:
Rytis rašė:

Ir kas iš to jei keleta centų pigiau skambint eina, bet tik tą daryt ir eina :( Nusipirkau gerą telefoną laimingas kad galėsiu ir paštą paskaityt ir internete palandžiot kai prireiks ir ką? Pardaviau dabar nes mobilus internetas lietuvoje galima sakyti neegzistouja. Aš būdamas omnitelio abonentu turiu mokėt nežmoniškus pinigus ir tai galėsiu tik tą paštą ir pasitikrint vieną kartą į dvi savaites.
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume