Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 19:32 

faini apple fanai..perka telefus su beta versijos soft....hmmm uz tokia kaina...

ir kas dabar man pasakys dar pries kad apple vartotojai dauguma kaip vaikai...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 19:32 

Mano, kaip tupo vartotojo, akimis siri ir buvo pagrindinis 4s feature'as, juk tuo jis geresnis uz eilini 4.
Pasikartosiu, i 4s reklama ziuriu kaip tipinis durnas pirkejas, ir ka as ten matau: geras ekranas, puiki kamare, greitas veikimas, geras dizainas, na ir naujas niekur nematytas feature'as - galiu kalbetis su telefonu! Va pasakau jam kad uzrezervuotu kazka darbotvarkej, ir jis ta padaro! VAU!!! Va cia tai daiktas! Juk jei puse reklamos su tuo telefonu kalbasi, o jis logiskai atsakineja, tai yra nerealus feature'as!

O dabar nusiperku ta isgirta telefona, ir paaiskeja kad tas siri ne tik neprigirdi, bet dar biskuti atsilikes.
Taip, as jauciuosi apgautas. Cia netgi labai gerai tinka tas pavyzdys su skraidanciu automobiliu. As gi esu durnas pirkejas, nei as zinau kas tas "BETA", nei kas tas siri app'as, as tik noriu su manim logiskai kalbancio telefono, koki man reklamoje pazadejo apple.

Jei jau zadi pirkejui skraidanti automobili, juolab parodai per TV reklama kad jis tikrai skrenda, tai prasau toki ir parduoti, o ne sukti uodega apie ismetima is lektuvo ar aiskinti kad sia funkcija gausiu iskart kai tik bus sukurti antigravitaciniai varikliai :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 20:13 

moo rašė:
Paskirtis, savybė ar dalis - koks skirtumas jeigu meluojama.

Šios reklamos (žemiau) tikslas nėra parodyti, kad "tu gali paklausti", taip pat sėkmingai gali klausti stalo ar naujo kostiumo. Tai nereiškia, kad galėjimas paklausti yra ta savybė, kuri yra reklamuojama.
Reklamuojama yra tai, kad SIRI tau viską atsako ir padeda. Tai greičiausiai ir užkliuvo klientams. Beje, reikėtų žiūrėti ne šiandieninį funkcionalumą, o to meto kai reklama buvo paleista. Teismas, matyt, išsiaiškins JEI kalba eina apie šią o ne kitą jų reklamą iš 12 vnt.

Kas buvo rodoma pvz pirmoj reklamoj, tuo metu jau veikė.
Kaip jau minėjau - jei nusiskudimas yra, kad neva reklamoje rodyti dalykai realybėje neveikia, tuomet skundas visiškai nepagrįstas,

Cituoti:
O man šiaip įdomu:

Kaip užsirišti kaklaraištį?
    Koks trumpiausias kelias į Santariškių ligoninę?
    Ar man reikia skėčio Balbierišky šį savaitgalį?
    Primink man paskambint Jonui kai grįšiu namo.
    Perkelk mano susitikimą iš 3 į 4.
    Kaip atrodo žebenkštis?
    Primink man nupirkti pieno kai išeisiu iš darbo.
    Pasakyk mano žmonai, kad aš tai padarysiu (!).
    Pakelk mane 6.
    Iškviesk traukinį (? :) )
    "Aš užsitrenkiau" 1s. "Rasta 3 stalių/raktų dirbuvės šalia"

Straipsnyje dar minimi (greičiausiai) šalia esantys restoranai ir mokymas groti roką gitara.

Jokių žvaigždučių, kad kol kas tau nebus atsakyta nes čia BETA. O gal viską taip ir atsakydavo bei padarydavo reklamos išleidimo metu? Kodėl tada kompanija pripažino, kad reklamoje minima informacija gali neatitikti tikrovės?

Į pabrauktą klausimą atsakymas yra taip.
O tas perspėjimas gali reikšti, kad reklamoje vaizdai gali būti pagražinti. pvz viskas vyksta greičiau.

1337 rašė:
Mano, kaip tupo vartotojo, akimis siri ir buvo pagrindinis 4s feature'as, juk tuo jis geresnis uz eilini 4.
Pasikartosiu, i 4s reklama ziuriu kaip tipinis durnas pirkejas, ir ka as ten matau: geras ekranas, puiki kamare, greitas veikimas, geras dizainas, na ir naujas niekur nematytas feature'as - galiu kalbetis su telefonu! Va pasakau jam kad uzrezervuotu kazka darbotvarkej, ir jis ta padaro! VAU!!! Va cia tai daiktas! Juk jei puse reklamos su tuo telefonu kalbasi, o jis logiskai atsakineja, tai yra nerealus feature'as!
O dabar nusiperku ta isgirta telefona, ir paaiskeja kad tas siri ne tik neprigirdi, bet dar biskuti atsilikes.
Taip, as jauciuosi apgautas. Cia netgi labai gerai tinka tas pavyzdys su skraidanciu automobiliu. As gi esu durnas pirkejas, nei as zinau kas tas "BETA", nei kas tas siri app'as, as tik noriu su manim logiskai kalbancio telefono, koki man reklamoje pazadejo apple.
Jei jau zadi pirkejui skraidanti automobili, juolab parodai per TV reklama kad jis tikrai skrenda, tai prasau toki ir parduoti, o ne sukti uodega apie ismetima is lektuvo ar aiskinti kad sia funkcija gausiu iskart kai tik bus sukurti antigravitaciniai varikliai :D

Niekur reklamoje nėra teigiama, kad tai kažkoks superduper dirbtinis intelektas. Iš esmės tai yra tik telefono valdymas balsu. Tik tas valdymas yra laisvesnis, nes gali kalbėti savo natūralia kalba, o ne iš anksto numatytom komandom.
O jeigu tas "tūpas pirkėjas" pasidaro savo kreivas išvadas apie tai, ką jam žada reklama, čia jau yra jo problemos. Blogiausiu atveju, jeigu nusiperki daiktą, kuris netenkina tavo lūkesčių, tiesiog gražini jį atgal. Taip elgiasi visi protingi žmonės. Amerikiečių "paduok į teismą už savo durnumą" kultūra jau darosi nebe juokinga...
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Paprastas_zmogus 2012-05-24, 20:23. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 20:18 

taigi Android'e yra iris, vlingo ir kitos sistemos, kurios veikia geriau nei Siri
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 20:46 

Labai tikslūs teigiami atsakymai.
2011 spalio 14 - 4S išleidimo data.
2011 spalio 20 - reklamos išleidimo data t.y. tų pačių klausimų bei užduočių pirmoji galima beta "testavimo" data.
Arba buvai vienas pirmųjų, laimingųjų beta testerių 2011 11 20 dieną turėdamas produktą arba dirbi kompanijoje, kas, beje, daug kam, daug ką paaiškintų.
  • 0

Reputacija: +74

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 20:48 

moo rašė:
Labai tikslūs teigiami atsakymai.
2011 spalio 14 - 4S išleidimo data.
2011 spalio 20 - reklamos išleidimo data t.y. tų pačių klausimų bei užduočių pirmoji galima beta "testavimo" data.
Arba buvai vienas pirmųjų beta testerių 2011 11 20 arba dirbi kompanijoje, kas, beje, daug kam, daug ką paaiškintų.

Visų pirma tai per keynote buvo daug tų pačių funkcijų pademonstruota. Taip pat ir pirmuosiuose review matėsi, kad viskas veikia taip, kaip demonstruota.
Matau čia daug kas normaliai net nežino nieko apie Siri, bet vistiek burba remdamiesi vien tik nepagrįstu skundu :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 20:50 

Aišku. Ačiū, gerbiami diskusijos dalyviai, daugiau klausimų neturiu :)
  • 0

Reputacija: +74

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-24, 23:36 

Jomajo, nu ir uzviret diskusija:)

Kiek matau susirinko obuoliuko fainai ir hateriai.
Kas ten kalbejo apie tupus pirkejus?

Ten - Amerika, jei instrukcijoje nenurodyta, kad mikrobangu krosneleje negalima dziovinti ismaudytos kates - vadinasi tai galima daryti ir tai yra visiskai saugu. Lygiai taip pat, jei reklama leidzia buti neteisingai interpretuojama ji ir bus neteisingai interpretuota ir uz tai reklamuojamo produkto kurejai bus paduoti i teisma.

Visas vakarietiskas pasaulis po truputi eina link to, cia pas mus galima pasakyti "nebuk durnas - pats turetum susiprasti".
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-25, 00:11 

Paprastas_zmogus rašė:
Samsung tikrai šiuo metu neturi ką pasiūlyti, nes tas jų S-Voice normaliai net neveikia:

Negana to, dar ir interfeisas nukopijuotas nuo Siri :D

Pats turiu iponą ir galiu pasakyti, kad tas siri visiškai nieko gero nemoka, viena kart dešimt minučiu bandžiau paprašyti surasti madrid real vs barcelona rezultatus, o siri net nesugebėjo perprast užklausos.
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +20

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-26, 01:26 

Komentaras ištrintas.
Priežastis: keiksmažodžiai.
Redagavo: Dvigubas nulis
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'