Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-28, 16:48 
     
MANTASM rašė:
Gamtoje taip surėdyta,<...>
<...>(http://www.sveikata.info/homoseksualumas-liga-ar-norma)<...>

Tavo samprotavimai ir pateikiama nuoroda yra nelogiški. Plačiau parašyta vikipedijoje, straipsnelis „apeliacija į gamtą“. Pasiskaityk .
 • 0Paskutinį kartą redagavo punktyras 2012-05-28, 17:13. Iš viso redaguota 4 kartus.


Užsiregistravo: 2009-06-28, 02:39
Pranešimai: 4688
Miestas: Vilnius
Reputacija: +872
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-28, 16:50 
     
MANTASM rašė:
Vienas "mičiurininkas" išvedė bulvių veislę, sukryžminęs bulvę su pomidoru, norėjo, kad augalas duotų ir bulvęs ir pomidorus, bet gavosi kaip visada - šaknys kaip pomidoro, o vaisiai kaip bulvių, tai nenormalu. Tai čia tas pats pasakytina ir apie darinius m+m ar v+v - neturi vaisių. Gamtoje taip surėdyta, kad tik v+m ar v+m+m+m ... dariniai yra produktyvūs (tokį darinį išreiškusiems norą gyventi draugę - vadiname šeima). Tačiau būna išimčių, kada v+m ar v+m+m+m ... taip pat neturi vaisių, bet taip pat gali būti vadinama šeima. Bent kokiu atveju v+m ar v+m+m+m ... santykių rezultatas gali būti nuspėjamas- tai kūdikis. V+v ar m+m santykių rezultatas iškart žinomas, tai yra niekas. Manau, kad toks derinys turėtų ir vadintis taip pat kitaip, tačiau gali turėti visas teises dėl turto, slaugymo ar dar ko nors, jeigu visuomenė taip nutartų, tačiau:
"Visų lyties iškrypimų bruožas yra tas, kad atsisakoma giminės pratęsimo tikslo, ir viskas suvedama į malonumą. Taigi suprantate, kad seksualinio gyvenimo lūžis, kai giminės pratęsimo tikslas naikinamas, tarnauja vien malonumo tikslui, todėl ir vadinama negarbingu "iškrypimu", nes nebeatitinka Gamtos dėsnių".(http://www.sveikata.info/homoseksualumas-liga-ar-norma)
Tai labai reprodukcinis mąstymas. Jis yra pasenęs. Šiuolaikiniame pasaulyje žmogus gyvena pirmiausia ne tam, kad daugintųsi, bet tam, kad gyventų ir kurtų pasaulinę gerovę ne vien tęsdamas giminę. Pasaulyje gyventojų tik daugėja ir nėra poreikio jų dar didinti. Šiuolaikinėje visuomenėje svarbiau gyvenimo kokybė (vienas pagrindinių ES aspektų), bendruomeniškumas.
Homoseksualumo kilmė dar nėra iki galo išsiaiškinta, turbūt todėl, kad yra ne vienas kilmės atvejis. Tačiau tokius žmones įžeidinėti ir stumti iš visuomenės, daryti asocialiais - socialinis nusikaltimas šiuolaikiniu požiūriu. Tai nehumaniška.
Taigi klausimas - ar lietuviai sugebės išmokti šią pamoką, ar liks už borto, kaip kad esame už borto daugeliu rodiklių (gerai, kad bent kai kuriai vejamės).
 • 0
Užsiregistravo: 2011-12-08, 17:10
Pranešimai: 15
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-28, 17:28 
     
Aš kaip heteroseksuali moteris labai nemėgstu vyrų homofobų. Kodėl? Todėl, kad gi man užtektų susirgti kokia gimdos mioma ir ate-ate gimda, gimdos kaklelio vėžio ir ate-ate gimda su makštim. Insultas smegenyse, skydliaukės, antinksčių ar kiaušidžių ligos ir ate-ate tai, ką vadiname moteriška mąstysena ar elgesiu. Kadangi vyro šalia pirmiausiai noriu kaip partnerio, o ne kaip vaikščiojančio vibratoriaus, tai nematau jokios problemos tame, kad galbūt kitos moterys nori kitos moters šalia, o vyrai vyro. O jeigu kažkam norisi tos pačios lyties asmens tik dėl fizinių sumetimų, hey, pilna tokių heteroseksualių asmenų tarpe, nors kažkaip mes, kaip visuomenė, juos smerkiame net mažiau, nes matai jie gali susilaukti vaikų, nors jiems nebūtina jų mylėti, jais rūpintis - užtenka, kad yra "produktyvūs". O kaip su nevaisingomis poromis? kaip su žmonėmis, kurie gimsta neturėdami lyties organų ar su jų defektais - juk tai ne kokia įgimta širdies yda, su ja galima gyventi ir lengva nuslėpti. Kaip su žmonėmis, kurie yra visiškai sveiki ir turi super gerus genus, kurie galėtų susilaukti daug fiziškai ir protiškai sveikų vaikų, bet tokią galimybę iškeičia į karjerą ar religiją, kodėl nesmerkiame jų?

Iš kitos pusės homofobo nenorėčiau dėl to, jog juos dažnai veda ne baimė (tokiu atveju jie tiesiog bėgtų nuo gėjų), bet pyktis. Pyktis yra ta emocija, kuri kyla, kai atsiranda jausmas, kad su mumis yra neteisingai pasielgta. (Žmogus turi >300 skirtingų emocijų, bet dabar kalbu tik apie pyktį, kaip jį apibrėžia klinikiniai psichologai). Dažnas homofobų argumentas prieš gėjus yra tas, kad jeigu jiems leisi reikštis, tai jų daugės dėl kažkokios tai neva propagandos. Sveikas protas sako, kad taip būti negali, bet jeigu žmogus užaugo į heteroseksualią asmenybę todėl, kad taip "reikėjo", žinoma, kad jam atrodo, kad ir kiti užauga kažkaip nes "taip reikia". Ir nesvarbu, kad 90% procentų tikimybė, kad net jeigu jam visi būtų ūžę galvą apie tuos gėjus, jis vis tiek būtų buvęs heteroseksualus, esmė yra tame, kad žmogus neturėjo pasirinkimo pats - už jį nusprendė tėvai, religija, "gamta" kas tik nori, tik ne jis pats, o mintis apie tai, kad šį pasirinkimą turėjo kiti, labai siutina. Ir dėl to aš irgi nenorėčiau šalia homofobo, nes jis niekaip negali užaugti į brandžią asmenybę, kuri supranta, kad tik ji pati sprendžia kas ji yra.

Ligoninėje, kurioje mokausi, prieš pusę metų mačiau super gražią porą - vienai moteriai ~60, kitai ~70m. Kai pirmoji buvo 20-ies patyrė stuburo traumą ir liko prikaustyta lovoje su labai ribotais rankų ir krūtinės judesiais. Jos mergina liko ir visą laiką ją prižiūrėjo, nors kartais tą būdavo labai sunku padaryti, nes, kaip nesutuoktinė ir ne giminė ji neturėjo dalies teisių, ypač medicininių sprendimų srityje.
 • 0


_________________
Si hoc legere scis nimium eruditiones habes :)


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-12, 16:30
Pranešimai: 158
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-28, 17:34 
     
Mantasm, jei tu taip rimtai cituoji anoniminius sveikata.info straipsnius, tai pasiskaityk ir daugiau tame šūdportalyje - pvz, "Mielės - nuodai", "AIDS/ŽIV - stambiausia medicininė XX amžiaus afera" ir pan.

Negali būti taip, kad realiai egzistuojantis dalykas "nebeatitinka Gamtos dėsnių". Jei kažkas neatitinka mums žinomų dėsnių, tai reiškia, kad mūsų išvesti dėsniai yra klaidingi arba nepilni. Pvz, anksčiau žmonės tikėjo, kad visi paukščiai skraido. Atradus pingvinus "dėsniai" buvo priderinti prie realybės, o ne priešingai. O gal vertėjo rašyti straipsnius tipo "Pingvinai pažeidžia Gamtos tvarką"?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 2009
Miestas: Vilnius
Reputacija: +429
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-29, 09:05 
     
- labai sunku, kai žmonės nemoka nei kalbėti nei skaityti:

1. gėjai/lesbijietės nenori pamėgdžioti šeimos ir į ją nesikesina, jiems tereikia juridinės (vedybinės?) sutarties.

2. lytiniai iškrypimai paplitę mažgaug vienoda dalimi tiek tarp "normalių" tiek tarp homoseksualų, tačiau "normalūs" bei religingi daug labiau slepiasi.

3. sutuoktiniai dar nėra šeima, šeima jie tampa sulaukę palikuonių, įsivaikinimas daugeliu atvejį pripažįstamas kaip šeima.

:B:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-29, 16:20 
     
Komentaras ištrintas.
Priežastis: diskriminacija.
Redagavo: Dvigubas nulis
 • 0


_________________
"Happiness in intelligent people is the rarest thing I know." Ernest HemingwayUžsiregistravo: 2011-12-13, 20:43
Pranešimai: 261
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-29, 16:30 
     
vvv2 rašė:
3. sutuoktiniai dar nėra šeima, šeima jie tampa sulaukę palikuonių, įsivaikinimas daugeliu atvejį pripažįstamas kaip šeima.

Tai Adamkai - ne šeima? :)
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 2009
Miestas: Vilnius
Reputacija: +429
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-29, 16:30 
     
Gnostic rašė:
Bet kam leisti slykstynems vaidinti, kad jie normalus ir taip zaloti kitu psichika?


Tavo psichika jau sužalota nepataisomai.

Gnostic rašė:
Tikrai norit kad iteisintu "porno pertraukeles" darbe? Seksa su belekuom tualete prekybos centre?


Ką tai bendro turi su gėjais?

Gnostic rašė:
Kas zmogu daro zmogumi tai savo gyvulisku instinktu valdyme ir brandus zmogus yra ne tolerastas, o tas kuris padeda kitam i humanistine, o ne gyvuliskaja puse.


Pas gėjų instinktai "gyvuliški", o pas tave "humanistiniai" (nors net nežinai, ką tas žodis reiškia)?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3390
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +454
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-29, 18:33 
     
Hmz rašė:
vvv2 rašė:
3. sutuoktiniai dar nėra šeima, šeima jie tampa sulaukę palikuonių, įsivaikinimas daugeliu atvejį pripažįstamas kaip šeima.

Tai Adamkai - ne šeima? :)


Pagal ji iseina, kad ne :eek:
 • 0
Užsiregistravo: 2010-07-28, 23:16
Pranešimai: 582
Reputacija: +24
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 08:59 
     
Pumper rašė:
Gnostic rašė:
Bet kam leisti slykstynems vaidinti, kad jie normalus ir taip zaloti kitu psichika?

Tavo psichika jau sužalota nepataisomai.


- bendrai tai totalus nesusikalbėjimas, nes vieni kalba apie gėjus (lietuviškai vienišius), kiti apie lytinius iškrypėlius, juuos irgi vadindami "gėjais"..

gal anekdotas paryškintų situacija:

ateina pas gėjus du ir sako:

- mes gėjai, norim prie jūsų jungtis..
- ką jūs nuveikėte gėjų vardan?
- mes mylimės..
- tuomet eikit pas piderastus..

:mad:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 09:08 
     
vvv2 rašė:
gėjus (lietuviškai vienišius)


Iš kur čia tokie "faktai"? Pirmą kartą girdžiu.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3390
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +454
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 10:02 
     
Pumper rašė:
vvv2 rašė:
gėjus (lietuviškai vienišius)

Iš kur čia?


guy
1 (tik v.) šnek. vyrukas, vaikinas;
regular guy šaunus vyrukas;
wise guy gudragalvis, gudruolis (mėgstantis pasišaipyti iš kitų)
2 amer. šnek. žmogus;

gay
1 linksmas;
to have a gay time linksmintis
2 ryškus, margas;
to be gay (with) spindėti
3 euf. nerimtas, nerūpestingas, nedoras
...
5 amer. įžūlus
Ä n gėjus, homoseksualistas

- taigi dalinai tikslingai, dalinai netyčia "verda košę"..

p.s.
tik penkta reikšmė ir tik amerikonizme..


:B:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 10:14 
     
vvv2 rašė:
gėjus (lietuviškai vienišius)

Na ir kur tavo pateiktose reikšmėse yra "vienišius"? Ir kam kiši žodžio "guy" reikšmes, jei jis kitaip tariamas?

O dabar, kad nenusišnekėti apie "tik penktą reikšmę ir tik amerikonizme" pasiskaitykime Oxford dictionary:
Cituoti:
gay
Pronunciation: /geɪ/
adjective (gayer, gayest)
1(of a person, especially a man) homosexual.
relating to or used by homosexuals: a gay bar
2 dated light-hearted and carefree: Nan had a gay disposition and a very pretty face
3 dated brightly coloured; showy: a gay profusion of purple and pink sweet peas
4 informal, often offensive foolish, stupid, or unimpressive: he thinks the obsession with celebrity is totally gay
noun
a homosexual, especially a man.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-09-19, 22:34
Pranešimai: 2009
Miestas: Vilnius
Reputacija: +429
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 11:58 
     
Hmz rašė:
vvv2 rašė:
gėjus (lietuviškai vienišius)

Na ir kur tavo pateiktose reikšmėse yra "vienišius"?
Ir kam kiši žodžio "guy" reikšmes, jei jis kitaip tariamas?

- žodžių reikšmės nuolat kinta (keičiamos?), būtina peržvelgti senąsias.

p.s.
kas dėl "vienišius", tai paimk sinonimų žodyną ir pasigilink kaip jį vartoti..
kas dėl tarimo, tai ar girdėjai kaip šneka (tyčia iškraipo esmę ir tarimą) dauguma tų, kurie diktuoja kryptį, gyvena USA?

Cituoti:
O dabar, apie "tik penktą reikšmę ir tik amerikonizme" pasiskaitykime Oxford dictionary:
Cituoti:
gay
Pronunciation: /geɪ/
adjective (gayer, gayest)
1(of a person, especially a man) homosexual.
relating to or used by homosexuals: a gay bar
2 dated light-hearted and carefree: Nan had a gay disposition and a very pretty face
3 dated brightly coloured; showy: a gay profusion of purple and pink sweet peas
4 informal, often offensive foolish, stupid, or unimpressive: he thinks the obsession with celebrity is totally gay
noun
a homosexual, especially a man.


- tai tik patvirtina "kryptingą darbą" žmonijos atžvilgiu..

:???:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 12:35 
     
vvv2 rašė:
- tuomet eikit pas piderastus..


Tiesą sakant terminas "pederastija" reiškia vyrų santykiavimą su 11-12 - 17-18 metų jaunuoliais, tai nėra tas pats, kas homoseksualumas. Homoseksualus asmuo santykiauja su kitu žmogumi jo laisva valia.

Pedofilija paprastai laikomi lytiniai santykiai su asmenimis iki ~13 metų (iš esmės iki tol, kol vaikui pradeda reikštis antriniai lytiniai požymiai ir jis tampa panašus į paauglį).
Efobofilija - 15-19 metų asmenimis (paaugliais).

Dar yra kažkoks atskiras pavadinimas, kai lytiškai traukia itin maži vaikai ir kūdikiai, bet jau neatsimenu.

Skirtumas yra tame, kad reikia skirti -filiją nuo seksualumo ir -astijos. Pavyzdžiui jei asmenį traukia lytiškai moteris jis yra gynofilas, jei jis nori gyventi ir kaip artimiausią žmogų šalia savęs turėti moterį (antrą pusę) jis yra heteroseksualus. "Normalus" vyras visuomenėje būtų heteroseksualus gynofilas. Heteroseksualus gynofilas su polinkiu į pedofiliją gali šlykštėtis neskustomis moterų kojomis. Heteroseksuali moteris su polinkiu į gynofiliją gali reikalauti iš savo vyro, kad jis jokiu būdu neaugintų barzdos ar ūsų - jai teisiog tai atrgasu, nors tai tokie pat antriniai lytiniai vyro požymiai, kaip moters krūtys.

Dar yra biseksualumas, kai traukia ir vyrai ir moterys, ir yra panseksualumas - kai traukia ne lytis, bet konkretus žmogus - panseksualai iš pradžių įsimyli, o po to pajunta lytinį potraukį. Anot kai kurių psichologų tik panseksualai yra iš tiesų ištikimi žmonės, tikrai nejaučiantys poreikio "eiti į šoną".

Yra ir aseksualių asmenų, kurie visiškai nejaučia jokio poreikio turėti kitą žmogų šalia, nors gali turėti filiją. Tokie žmonės jaučiasi visai laimingi apturėdami retus lytinius santykius be įsipareigojimų ar ir visai tokių neturėdami. Jiems tiesiog nėra poreikio.

Toks lytinio gyvenimo įvairumas yra tiesiog būtinas gyvūnams gyvenant bendruomeninį gyvenimą - nereikia patikėti mūsų pačių sukurta ūkine iliuzija, kad gamtoje kiekvienas individas turi sąlygas susilaukti palikuonių.
 • 0


_________________
Si hoc legere scis nimium eruditiones habes :)


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-12, 16:30
Pranešimai: 158
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 13:06 
     
Visa sio balagano santrauka:
Indijoj jei du draugai eina kartu tai jiems normalu laikytis uz ranku, bet tai nereiskia, kad jie uzsiimineja slyksciais dalykais ir propaguoja tai daryti vaikams. Taciau visokie liberalai hipsteriai nori kazkodel toleruot visokias kaprofilu atmainas ir netgi irodyneti visam pasauliui jog tai normalu. Tai nera normalu ir niekada nebus, nes amziu patikrintos tradicijos yra evoliucijos faktorius, o ne kvailu madu vaikymasis.
 • 0


_________________
"Happiness in intelligent people is the rarest thing I know." Ernest HemingwayUžsiregistravo: 2011-12-13, 20:43
Pranešimai: 261
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-30, 13:22 
     
Gnostic rašė:
Asmenine Gnostic santrauka jam paciam jo poziuriu:
Indijoj jei du draugai eina kartu tai jiems normalu laikytis uz ranku, bet tai nereiskia, kad jie uzsiimineja slyksciais dalykais ir propaguoja tai daryti vaikams. Taciau visokie liberalai hipsteriai nori kazkodel toleruot visokias kaprofilu atmainas ir netgi irodyneti visam pasauliui jog tai normalu. Tai nera normalu ir niekada nebus, nes amziu patikrintos tradicijos yra evoliucijos faktorius, o ne kvailu madu vaikymasis.


Fixed
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2010-04-18, 22:31
Pranešimai: 113
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-05-31, 23:06 
     
Kaži, kada tolerantiškasis Obama nustos diskriminuoti mormonus ir leis turėti keletą žmonų, visoms joms suteikiant lygias teises globoti viena kitos vaikus.

Arba, kada mūsų tolerastai legalizuos musulmoniškus haremus?

O kaip pas mus interpretuojamos indiškos santuokos su kalnu ar šunimi?

Taigi, kad šeimos/santuokos prasmė yra grynai kultūrinė/tradicinė, ji apskritai turėtų neturėti civilinės prasmės, kai tai nebūtina (paveldėjimas, pilietybė, pavardė).

Kadangi jau prie to priėjau, tai pirmiausia norėčiau atskirti dažnai maišomas sąvokas. Tradicine lietuvių šeima vadinama vieną ūkį vedantys žmonės - seneliai, anūkai, tetos, globėjai. Su santuoka čia mažai bendro - gali būti šeima be santuokos ir santuoka be šeimos (kai sutuoktiniai gyvena atskirus gyvenimus, kai nenori dalintis vienas kito turtu ir pajamomis, etc.).

Civilinė santuoka yra tėra tik trišalė sutartis tarp dviejų asmenų ir valstybės. Valstybės interesas - kad būtų gimdoma ir išauginama jauna darbinga piliečių karta. Belieka apsispręsti, kuris interesas valstybei svarbesnis. Jeigu ugdymas, priežiūra - tuomet legalizuokime bet kokias santuokos formas, bet panaikinkime motinystės pašalpas. Skirkime pašalpas vaikams, o ne jų tėvams/globėjams - nepriklausomai nuo šeimos pajamų, šeimos narių skaičiaus ir t.t..

Tokią civilinę santuokos sutartį valstybės vardu praktiškai galėtų pasirašyti notaras.

Katalikiškos tradicijos santuoka - kur kas plačiau, nes ji - keturšalė sutartis tarp vyro ir moters, valstybės ir Bažnyčios. Čia kertinė frazė - "kol mirtis mus išskirs". Moralinis santykių pagrindas yra šeimos pamatas: visiškas atsidavimas, ištikimybė, pasiaukojimas, galutinis tikslas - gausi šeima (meilė nėra pilnavertė, jei iš jos neužsimezga gyvybė, nebent tam yra objektyvios priežastys).

Iš to plaukia, kad skyrybos ir abortai (nebent kraštutiniais atvejais), seksualinė laisvė bažnytinėje santuokoje draudžiami.

Kurio iš šių trijų skirtingų modelių homoseksualai nori? Tikrai ne trečio - Bažnyčia tokių santuokų neturėtų registruoti matydama, kad nebus išpildytos keliamos sąlygos. Konkrečiai - kad arba nebus palikuonių, arba jie bus ne iš meilės.

Tikriausiai ir ne pirmo ("šeimos"), nes gyventi šeimoje ir taip galima be jokių formalumų.

Lieka antras - civilinė santuoka, arba, kitaip tariant, partnerystė. Na, o šitą galima pasiekti be jokių kontraversijų. Užtenka tik baigti reglamentuoti formalumus.

Tiesą sakant, išvis nesuprantu - kur problema? Kam čia tiek triukšmo ir populizmo, seniai nusistovėjusių sąvokų redefinicijų?
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-12, 05:22
Pranešimai: 6402
Miestas: ☀️☁️☂️☁️☀️
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 02:39 
     
rwc rašė:
Tiesą sakant, išvis nesuprantu - kur problema?
Dalyje visuomenės, skirtingų požiūrių, tradicijų, išsilavinimo(išprusimo), aplinkos, politikos.

Aš labai abejoju ar kompromisas visgi bus rastas, ar jį visi supras vienodai ir bus įtvirtintas teisiškai. Ilgai ir nuobodžiai dar populizmą matysime straipsniuose.
 • 0


_________________
Kliūtis pradedame matyti tada, kai nukreipiame žvilgsnį nuo tikslo | Henry Ford


Moderatorius

Užsiregistravo: 2009-01-13, 02:37
Pranešimai: 12892
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +210
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 11:46 
     
rwc rašė:
/.../


Labai teisingai paraešei, bet esmė yra tame, kad didelė dalis žmonių neskiria civilinės santuokos nuo religininės ir santuokos, bei šeimos sąvokų (dėl to politikai populiarumo sumetimais ir bando šitą "sugretinti") :(
 • 0


_________________
Si hoc legere scis nimium eruditiones habes :)


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-12, 16:30
Pranešimai: 158
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 11:55 
     
ENORCA rašė:
rwc rašė:
/.../


Labai teisingai paraešei, didelė dalis žmonių neskiria..
(dėl to politikai populiarumo sumetimais ir bando šitą "sugretinti") :(


- drįstu prieštarauti, tai daro ne politikai, o Jūsų minimi "beraščiai", vienaip ar kitaip gavę žodį.. arba provokatoriai, neteisėtai siekiantys sugriauti konstruktyvią diskusiją..

:B:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 12:24 
     
vvv2 rašė:
/.../ konstruktyvią diskusiją /.../


Kas ta konstruktyvi diskusija?
Jūs ir pats neseniai parašėte, homoseksualūs ir pedofilus sugretindamas į vieną grupę...
 • 0


_________________
Si hoc legere scis nimium eruditiones habes :)


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-12, 16:30
Pranešimai: 158
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 12:33 
     
ENORCA rašė:
Jūs ir pats homoseksualūs ir pedofilus sugretinot į vieną grupę...

- atsiprašau, kad pervertinau tamstos sugebėjimus..

:sad:
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-06-01, 12:50 
     
vvv2 rašė:
- atsiprašau, kad pervertinau tamstos sugebėjimus..

:sad:


Dabar jau tiesiog iš manęs šaipotęs :))
 • 0


_________________
Si hoc legere scis nimium eruditiones habes :)


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2011-12-12, 16:30
Pranešimai: 158
Miestas: Vilnius
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'