Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasaulio paslaptys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-12, 22:23 

Alfredukas rašė:
Praeity esu patyręs sunkią, trukusią 6 h operaciją. Jos metu buvau atgavęs sąmonę ir puikiai žinojau kąs man buvo daroma, nors jokių chirurgo prisilietimų, įrankių poveikio ar ko kito visiškai nejaučiau. Tiesiog žinojau, kas man tuo metu buvo daroma, kokie chirurgo veiksmai, kokius įrankius naudoja ir t.t. Sąmonė buvo tokia ryški, kokios gyvenime niekada nėra buvę. Labai pergyvenau, kad jei atgavau sąmonę, tai kas bus, jei pradėsiu jausti ir skausmą. Tuomet bandžiau ieškoti būdų, kaip galėčiau chirurgams duoti suprasti, kad aš turiu sąmonę ir kaip galėčiau duoti suprasti, kad man skauda, jei taip atsitiktų. Negalėjau pajudinti jokio raumens! Tačiau mano laimei, jokio skausmo nejaučiau ir operacijos pabaigoje vėl smegau į "nebūtį". Jei būčiau nepakankamai objektyvus, tai beliktų pasakyti, kad save mačiau iš šalies ir šis pasakojimas pavirstų į "anapusinę" patirtį.
Vėliau, visą tai pasakojau mane operavusiam chirurgui (jis docentas). Jis stebėjosi operacijos eigos mano pasakojimo tikslumu. Sakė, kad jo praktikoje toks atvejis buvo pirmas. Taigi, negaliu patvirtinti "anapusinio" pasaulio buvimo, nors patyriau kažką panašaus.

Buna atvejų, kai anestezija suveikia netinkamai ir pacientai išlieka sąmoningi, jie negali pajudėt, bet viską jaučia. Tavo atvejis kiek kitoks, bet manau patyręs anesteziologas galėtų paaiškinti.
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-12, 22:39 

kionig rašė:
g3n1us rašė:
nebent ruošiatės mirti šiais metais.
Aš ruošiuosi 2100-siais :D
[i]
Mažokai užsiprašei. Aš, jaunystėje, sakydavau: gyvensiu 300 metų! To žinoma nebus, bet kaip rusai sako: " vsiech bab niepierijobioš, no k etomų striemitsa nužno"
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-12, 23:38 

Alfredukas rašė:
Mažokai užsiprašei. Aš, jaunystėje, sakydavau: gyvensiu 300 metų! To žinoma nebus, bet kaip rusai sako: " vsiech bab niepierijobioš, no k etomų striemitsa nužno"
Na, su fantastinėmis išimtimis tai kaip ir ne mažai. O, jei be fantastinių ateities galimybių tai reikėtų nurėžti kelias dešimtis :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-12, 23:42 

Arba pora šimtmečių :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-13, 01:12 

Ne kiekybė, o kokybė svarbiausia :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-15, 13:30 

Otto rašė:
.. nepadės reliatyvumas, nes 24 valandos yra žemės apsisukimo laikas, tegu ir ne visai tiksliai..

- nežinau Visatos kilmės geriau nei kiti, bet apmaudu nuo tokio "mokslinio" laiko supratimo 24 valandomis..

p.s.
.. trumpai: egzistuoja toks atskaitos taškas, kurio atžvilgiu mūsų 24 val. tęsiasi milijardus metų, egzistuoja toks atskaitos taškas, kurio atžvilgiu mūsų 24 val. tęsiasi keletą femtosekundžių.

:???:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-15, 23:44 

-
  • 0

Paskutinį kartą redagavo FoToN 2016-03-14, 19:07. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-10-16, 21:48 

vvv2 rašė:
Otto rašė:
.. nepadės reliatyvumas, nes 24 valandos yra žemės apsisukimo laikas, tegu ir ne visai tiksliai..

- nežinau Visatos kilmės geriau nei kiti, bet apmaudu nuo tokio "mokslinio" laiko supratimo 24 valandomis..

p.s.
.. trumpai: egzistuoja toks atskaitos taškas, kurio atžvilgiu mūsų 24 val. tęsiasi milijardus metų, egzistuoja toks atskaitos taškas, kurio atžvilgiu mūsų 24 val. tęsiasi keletą femtosekundžių.

:???:

Kai išsiblaivysi, žinok, kad laikas matuojamas mūsų planetos apsisukimais, ar jų dalimis. Derėtu žinoti;
Cituoti:
Laiko sąvoka yra esminė (fundamentinė) ir trumpai ją apibrėžti galima tik kaip filosofinę kategoriją.

http://www.mokslai.lt/referatai/kursini ... rimas.html
Gali laiką matuoti bet kuo, tačiau, kad būtum suprastas, turi pateikti savo matavimų sąryšį su sekunde. Kadangi laiko sąvoka priskiriama filosofinei kategorijai, tai tavo minimų taškų gali būti N.
Bet siūlau grįžti prie paprastų, realių dalykų;
:)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'