Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 8 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Astronomija ir kosmonautika
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-11, 21:10 

Labai gerai, kad yra tokiu kompaniju ir kuo daugiau ju tuo geriau, didesne konkurencija - greiciau tobules.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-11, 22:06 

Dabar juk piniguose tas mokslas, o NASA'ai tikrai jų trūksta. O šeip aš nustebau, kad taip greitai jį išbandys ir patobulins...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-11, 22:56 

manau JAV nebeskraidis rusu raketom i TKS o nuomuosis butent siuos :D kai baigsis shuttlu galiojimas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +402

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-12, 01:47 

"tašiau šiaip ar taip, bet į atvirą kosmosą nuskraidinti žmones..." hmm idomus žodis tas "tašiau" gal čia kas nors su "tašė" susiję ? :D ar tiesiog durna klaida ir turejo būti "tačiau", ar čia aš durnas, gal nesupratau prasmės to sakinio? paaiškinkit :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-12, 05:02 

tokiu klaidu vos ne kiekvienam straipsny pastebiu :] siulau redaktoriams pries dedant straipsni perziureti ji su automatiniu klaidu taisymu, wordu ar kita programa, tokias menkas tikrai rastu

taip, galim tik palaikyt tokias privacias kompanijas uz ju inasa i raketu ir kitu kosminiu apartu inzinerija, kas kad dirbs sau, nauda bus visiems, jei taip ir toliau, gal net mes sulauksim laiku kai i zeme paziuret is kosmoso kainuos kaip bilietas i eifelio boksta
  • 0

Reputacija: +23

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-12, 10:03 

neziniukas rašė:
"tašiau šiaip ar taip, bet į atvirą kosmosą nuskraidinti žmones..." hmm idomus žodis tas "tašiau" gal čia kas nors su "tašė" susiję ? :D ar tiesiog durna klaida ir turejo būti "tačiau", ar čia aš durnas, gal nesupratau prasmės to sakinio? paaiškinkit :)

Dėkui už komentarą, klaidą ištaisėme. Gerai tai, kad klaidų tarpe ir linksmų versijų pasitaiko ;)

Dėl klaidų tikrinimo programų: tikrai tekstus stengiamės patikrinti su rašybos tikrinimo programomis. Tik tiek 'tačiau', tiek 'tašiau' yra lietuviški žodžiai ir rašybos požiūriu jie visiškai teisingi :D Aišku, sakinio prasmė gaunasi kitokia...
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2008-11-12, 10:09 

Iš tiesų pastabūs skaitytojai nemažai prisideda prie naujienų kokybės užtikrinimo - man pačiam tikrai pasitaiko, kad pro akis prasmunka viena kita klaida. Tarsi smulkmena, tačiau geriau kai jų nėra.
  • 0

Portalo administracija
Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 8 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume