Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 02:44 

policija112 rašė:
Dabar reikia 2 kartus spausti, kad savo prenumeruojamų kanalų video matytum, anksčiau - nė vieno spaust nereikėjo. Mažokas Youtubės ženkliukas.

Aš taip pat nepatenkintas tuo likau. Neradau jokio nustatymo.
Beje, pavadinimo perkėlimas į apačią - baisiai nepatogu.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 03:38 

Esu matęs ir prastesnių atnaujinimų, bet ta juosta iš dešinės žiūrint per mažą istrižainę tikrai maišo. Dabar skaityk profilio juosta atsidaro ir iš viršaus ir iš dešinės, kam to reikia? Juostos iš viršaus pilnai užteko.
  • 0

Reputacija: +23

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 06:57 

esme ta, kad sitas lievas dizainas sukistas per prievarta... namanau, kad butu buve sunku palikti pasirinkima, pasilikti sena versija...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +102

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 10:29 

sukiso per prievarta nes zmones yra kvaili ir jiems nesvarbu ar gerai ar blogai atnaujinta. jei butu leista pasirink tik labai mazas skaicius zmoniu naudotusi nauju dizainu. jei zmones patys zinotu ko noretu, tai manau tokia kompanija kaip google jau senai butu leidusi jiems pasikeisti youtube dizaina pagal savo norus, uztektu tik prisijungt sawo google acc ir pasidaryt kaip nori
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 10:44 

dizainas pritaikytas seniems monikams, kažkoks nesusipratimas čia. Bent pasirinkti būtų leidę senas ar naujas dizainas pačiam vartotojui. Dedu minusą youtubei.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 10:46 

O pamenat gūdžius 2011? http://www.technologijos.lt/n/technolog ... eo?l=2&p=1 - just a little bit of history repeating
  • 0

Reputacija: +80

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 11:51 

Žmonėms amžinai nepatinka, kai pakeičia tai prie ko jie pripratę. Nepatogu jiems pasidaro ir pan. Nors vėliau pripranta ir būna normaliai.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 14:15 

vienintelė problema, kad ne per vidurį, ant 1080p ekrano ant mažiau nei pusės ekrano rodoma viskas kairėj, neskaitant reklamų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 15:13 

EdvasP rašė:
Žmonėms amžinai nepatinka, kai pakeičia tai prie ko jie pripratę. Nepatogu jiems pasidaro ir pan. Nors vėliau pripranta ir būna normaliai.

Nu ir ką?Gal jau nuomonės negalima reikšt?Aišku priprasim ,nes nėra ką daryt daugiau.Bet faktas, kad yra tam tikrų problemų nesikeičia.
Man spalva ir išdėstymas px, išskyrus, kad reik spaust my subscriptions, uploads only ir tada tik juos iškart visus galiu žiūrėt, o anksčiau užtekdavo varnelę uždėt.
Tad mažiau čia reik p*st protą: "oj priprasit, oj kaip visada, oj pensininkai".Ir išvis kam čia keiteliot tą dizainą reik, čia ne smartphon, ar laptop - ar dizaineiriai neturi darbo, nes nieko gero nepadaro.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 15:30 

Manvydas rašė:
EdvasP rašė:

Nu ir ką?Gal jau nuomonės negalima reikšt?Aišku priprasim ,nes nėra ką daryt daugiau.Bet faktas, kad yra tam tikrų problemų nesikeičia.
Man spalva ir išdėstymas px, išskyrus, kad reik spaust my subscriptions, uploads only ir tada tik juos iškart visus galiu žiūrėt, o anksčiau užtekdavo varnelę uždėt.
Tad mažiau čia reik p*st protą: "oj priprasit, oj kaip visada, oj pensininkai".Ir išvis kam čia keiteliot tą dizainą reik, čia ne smartphon, ar laptop - ar dizaineiriai neturi darbo, nes nieko gero nepadaro.

Aišku, kad galima sakyt savo nuomonę. Aš irgi pasakiau pastebėjimą, kad vistiek pripranta. O atsakydamas į tavo proveržius, galiu tik patikinti - nenumirsi.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 15:53 

Westside7 rašė:
Na,naujovės visada idomu,bet labai nepatinka vienas dalykas.
Kur dingo titulinis puslapis?Ar aš nerandu ar jo tikrai nebėra? Mėgau pagal temą užmesti akį kas populiariausia.Dbr nematau. :-?

Man taip pat butu idomu ta suzinot ir kur visi pasirinkimai, tokie kaip "daugiausiai ziureti" ir t.t?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 18:13 

EdvasP rašė:

Ne pripranta, o tenka naudotis ir tiek (aš vis dar tebenoriu senojo gmail'o, bet deja) . Šįkart googlas nekartojo "klaidos" su "old" ir "new" look'ais - tiesiog įkalė naują per prievartą ir pašvilpkit.
  • 0

Reputacija: +606

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-08, 18:34 

Westside7 rašė:
Na,naujovės visada idomu,bet labai nepatinka vienas dalykas.
Kur dingo titulinis puslapis?Ar aš nerandu ar jo tikrai nebėra? Mėgau pagal temą užmesti akį kas populiariausia.Dbr nematau. :-?

Kairėj apačioj "browse channels"
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-09, 11:32 

Naujoji isvaizda gal ir nieko. Bet funkcialumas tai tragiskas. Gal galit kas pasakyt kaip is playlist'o istrinti video? :D
  • 0

Reputacija: +36

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-09, 13:42 

Na laptope viskas gerai atrodė, bet su Full HD monitorium tragiškai:D
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-09, 14:25 

HiTech rašė:
Naujoji isvaizda gal ir nieko. Bet funkcialumas tai tragiskas. Gal galit kas pasakyt kaip is playlist'o istrinti video? :D

Nuėjus į playlistą viršui kairėj spausk "edit playlist", tada pažymi su varnele video, viršui paspaudi "actions" ir "remove videos from playlist". Ai ir dar "save" dešinėj viršui paspaudi kai baigi.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-09, 15:08 

Na dizainas tai tragedija, po naujo dizaino beveik nustojau youtube lankytis.

Pirmiausia turiu 1080p monitoriu, taigi man nuo centro i desne puse turiu lygiai puse balto ekrano. Taip, atsidarius youtube pas mane yra puse balto ekrano. As nezinau kas pas juos dirbo prie rezoliucijo scalinimo, bet blemba pirmakursiai geriau padaro...

Antra watch to watch ne is tolo neatstoja senesnes funkcijos kur ismesdavo vis naujus pasiulymus ka galetum paziureti based on your history. Dabar ten A: Niekas nesikeicia B: Praktiskai visi video yra is mano subscription channeliu. Kaip as turiu atrasti ka nors naujo jaigu jie nieko naujo nepasiulo kas mane galetu sudominti? Ir isvis kam jie tada turi atskira subscription sekcija jaigu taip ar taip viska i watch to watch sudejo?

Na yra ir kas patiko, bet puse balto ekrano tai nervuoja labai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +28

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-10, 00:27 

Man tiesą sakant dizainas atrodo visai neblogai, tik yra tokių funkcionalumo problemų, kurios beprotiškai erzina:
1. Playlistų shuffle mygtukas nebeveikia, sumaišo sąrašą, sugroja vieną dvi dainas ir vėl atsiresetina.
2. Jei nori ištrint dainą iš playlisto turi nueit kryžiaus kelius...
3. Kai įsijungi youtube neberodo pavienių rekomenduojamų vaizdo įrašų, tik kanalus. Jau geriau vaizdo įrašai.
Na ir dar karts nuo karto pasitaiko, kad viskas labai susistumia į kairę pusę, labai netrukdo, bet visvien tvarkytinas dalykas.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-10, 10:58 

sharprey rašė:
Man tiesą sakant dizainas atrodo visai neblogai, tik yra tokių funkcionalumo problemų, kurios beprotiškai erzina:
1. Playlistų shuffle mygtukas nebeveikia, sumaišo sąrašą, sugroja vieną dvi dainas ir vėl atsiresetina.
2. Jei nori ištrint dainą iš playlisto turi nueit kryžiaus kelius...
3. Kai įsijungi youtube neberodo pavienių rekomenduojamų vaizdo įrašų, tik kanalus. Jau geriau vaizdo įrašai.
Na ir dar karts nuo karto pasitaiko, kad viskas labai susistumia į kairę pusę, labai netrukdo, bet visvien tvarkytinas dalykas.

Vat butent... dar neberodo daugiausiai ta diena ziuretu... Isijungi youtube, jeigu nieko gero neidejo tavo prenumeruojami kanalai, tai nera ka veikti... Manau turetu smukti isvis youtube video perziuros per si nauja dizaina...
Gal yra kur nors skaitliukai, paziureti youtube atvertimu skaiciu?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2012-12-11, 15:49 

man irgi nepatinka naujas youtube
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'