Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 17 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 12:14 

oho cia tai bent programeles :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 14:10 

Neiškenčiau, laukti, kol įsitvirtins ta Windows Phone ir nusipirkau tel. su Android 4. Labai stipriai viską minimalizavau ir dabar žiūris ne taip baisiai, kaip įprasti Android.

Beje, ar Android turi kažką panašaus į Nokia PC Suite? Visos programos, kurias išbandžiau, arba pusiau neveikia arba išvis neveikia. O kaip Android prijungti prie PC per Bluetooth???
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 14:31 

Appsų yra Andoidui prijungt. + gali naudot wifi transferius, Debesis visokius, tai nereiks net bluetooth, nes čia jau kiek atgyventas dalykas pagal mane.

Jei samsungas, tai jis turi KIES programą.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 15:36 

faktas rašė:
Neiškenčiau, laukti, kol įsitvirtins ta Windows Phone ir nusipirkau tel. su Android 4. Labai stipriai viską minimalizavau ir dabar žiūris ne taip baisiai, kaip įprasti Android.

Beje, ar Android turi kažką panašaus į Nokia PC Suite? Visos programos, kurias išbandžiau, arba pusiau neveikia arba išvis neveikia. O kaip Android prijungti prie PC per Bluetooth???

O ką konkrečiai nori padaryti? Siūlau bandyti AirDroid, man ji daug patogesnė nei PC Suite. Veikia per wi-fi ir naršyklę, kas duoda daaaaaug daugiau patogumo.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +46

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 16:37 

faktas rašė:

Ubuntu šiaip tai iš viso jokių "Suite" nereikia. Kaip diskas prisijungia ir tiek.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 17:15 

infoguru rašė:
faktas rašė:

Ubuntu šiaip tai iš viso jokių "Suite" nereikia. Kaip diskas prisijungia ir tiek.

Ir kas iš to "disko" ?
Mano manymu sinchronizacija turi automatizuoti kaip galima daugiau dalykų.
Užmountintas diskas pats savaime nieko nedaro. O smaukytis su aplankais ir failais is so 2001...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 18:10 

Paprastas_zmogus rašė:
Mano manymu sinchronizacija turi automatizuoti kaip galima daugiau dalykų. Užmountintas diskas pats savaime nieko nedaro. O smaukytis su aplankais ir failais is so 2001...

Matai, ne visi jaučia poreikį kiekvieną nusibezdėjimą "sinchronizuotis". Jei jau reikia "sinchornizuotis" tai jungimasis prie PC tavo laikmečiui iš viso nereikalingas :)
  • 0

PROGRAMUOTOJO KARJERA sumaniems studentams - Įdomūs projektai, algoritmai ir iššūkiai: Debesų kompiuterija, Interaktyvūs sprendimai, Vaizdo technologijos ir Grafikos programavimas, Virtuali ir Papildyta realybė

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 18:22 

infoguru rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Mano manymu sinchronizacija turi automatizuoti kaip galima daugiau dalykų. Užmountintas diskas pats savaime nieko nedaro. O smaukytis su aplankais ir failais is so 2001...

Matai, ne visi jaučia poreikį kiekvieną nusibezdėjimą "sinchronizuotis". Jei jau reikia "sinchornizuotis" tai jungimasis prie PC tavo laikmečiui iš viso nereikalingas :)

Prie ko čia "bezdėjimai" ?
Man pvz patinka, kad prijungus telefoną prie PC, jis pats sudeda naujausią muziką, naujausius podcastus, naujausias programas ir padaro back-up.
Daug dalykų ir per cloud sinchronizuojama, bet yra dalykų, kuriuos tik per PC įkelsi.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-03, 23:06 

Daugiau nei puse tu "programeliu" yra tas pats kas atsidaryti narsykle ir nueiti I tam tikra puslapi...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-04, 01:05 

Dėkui už patarimus. Savaitgalį reiks viską išbandyt ir pasiskaitinėt forumų.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-04, 10:33 

Na jau programėles išrinko, tai ką aš žinau :)

Va šitas geriau pažiūrėkite:

• 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 15:13 

Paprastas_zmogus rašė:
infoguru rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Man pvz patinka, kad prijungus telefoną prie PC, jis pats sudeda naujausią muziką, naujausius podcastus, naujausias programas ir padaro back-up.
Daug dalykų ir per cloud sinchronizuojama, bet yra dalykų, kuriuos tik per PC įkelsi.

nusiperki iphone ir nesuki galvos. padaro uz tawe ir sedi ramiai, appsu pilna ir naudotis gali ir 1 ranka ir 2
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 19:34 

Paprastas_zmogus rašė:
infoguru rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

leisk atspėsiu

iPhone ir itunes valdo ar ne? :DDDD
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 23:04 

Crimson88 rašė:
leisk atspėsiu

Taip, aš asmeniškai manau, kad iPhone+iTunes - tikrai geras derinys.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 23:08 

Paprastas_zmogus rašė:
Crimson88 rašė:
leisk atspėsiu

Taip, aš asmeniškai manau, kad iPhone+iTunes - tikrai geras derinys.

tai taip, jei tik iPhone priedu dar turėtu USB OTG ir kažkokia failų sistemą, tai būtu dar geriau
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-01-06, 23:51 

Geras straipsnis, draugas užsimanė lumios, tai dedu jam nuorodą tegu skaito ir nedaro nesąmonių, lai perka androidą ar aifoną, bet tik ne šitą :D
Na, nebent jis negali gyventi be orų prognozės, amazon ir fotorėmelių :D
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume