Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Geografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-03, 23:19 

o jei as kaip zmogus tikiu "paranormaliais" reiskiniais, kurie mano nuomone yra tokie pat tikri kaip "realus" reiskiniai.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-03, 23:33 

Vagydarnuor rašė:
o jei as kaip zmogus tikiu "paranormaliais" reiskiniais, kurie mano nuomone yra tokie pat tikri kaip "realus" reiskiniai.

Na tai čia tik tavo nuomonė ir tik tavo reikalas. Jei tau šis tikėjimas padeda gyventi, tai puiku. O kitų nepriversi tikėti paranormaliais reiškiniais, kadangi jų neįmanoma įrodyti moksliškai, na būtent todėl jie ir vadinami paranormaliais reiškiniais :)

Tik įdomu, kokie asmeniniai patyrimai tave privertė jais tikėti?
  • 0

Reputacija: +110

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-03, 23:49 

Laurynas19 rašė:
Vagydarnuor rašė:

Na tai čia tik tavo nuomonė ir tik tavo reikalas. Jei tau šis tikėjimas padeda gyventi, tai puiku. O kitų nepriversi tikėti paranormaliais reiškiniais, kadangi jų neįmanoma įrodyti moksliškai, na būtent todėl jie ir vadinami paranormaliais reiškiniais :)

Tik įdomu, kokie asmeniniai patyrimai tave privertė jais tikėti?

Tai vat būtent visos tos "dokumentikos" ir nori įrodyt tuos paranormalius reiškinius. Juk kaikuriose kalba egzoterikos daktaro laipsnius turintys asmenys. O tai iškart įrodo jų išmanymą ir jų "teiginių" tikrumą. Taigi daugeliui - tai puikus įrodymas.

O kalbant apie tavo tikėjimą, Vagydarnuor, tai nieko nuostabaus. Tokie jau mes žmonės esam. Visi tikim nebūtais dalykais ir to jau nepakeisi. Bet kai pradedama šnekėti apie tikrai neįmanomus ir visiškai nepaaiškinamus dalykus, kaip apie tikrus, tai jau visiškai "nesveika". Visi turim ribas. Jeigu tiki žmogaus siela ir jos kažkokiais apsireiškimais kai tau prieš nosį sumirga žvakė ir pan. tai nieko baisaus. Bet kai žmonės pradeda įsivaizduoti rožinius vienaragius ir kasnakt juos grobiančius ateivius, tai ar tu tuo patikėtum ? Pats ne kartą esu pabandęs save išgąsdint pasitekdamas tik vaizduotę, tai patikėk, man tai pavyko. Mačiau paranormalius reiškinius kur norėjau, todėl tai man daug ką paaiškina.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'