Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 01:00 

Cituoti:
Dėl skonio nesiginčyjama. Wink

Matai, tuomet ir dėl meno(muzikos, drabužių stiliaus, dailės) nesiginčijama. Bet juk ginčijamasi? :) Nemanau, kad reikėtų ginčytis, jog tarkim AR yra stilingesni, nei kokia Škoda. Vertinant objektyviai, o ne jausmais, ta Avensis yra neproporcinga, galas išvis nesiderina su priekiu ir pan.
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 01:07 

Arthuras rašė:
Cituoti:
Dėl skonio nesiginčyjama. Wink

Matai, tuomet ir dėl meno(muzikos, drabužių stiliaus, dailės) nesiginčijama. Bet juk ginčijamasi? :) Nemanau, kad reikėtų ginčytis, jog tarkim AR yra stilingesni, nei kokia Škoda. Vertinant objektyviai, o ne jausmais, ta Avensis yra neproporcinga, galas išvis nesiderina su priekiu ir pan.

Galbūt aš tiesiog labai pripratau prie savojo automobilio, kad galėčiau jį kritikuoti.. :-?
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: -4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 01:30 

Na, čia irgi teisybės yra. Kai pavažinėji kokiu nors, jis tampa gražesnis ir mielesnis, nei tam, kuris nevažinėjo. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 10:23 

mental1ty rašė:
Tuxedo cat rašė:
Na, tas corolla tai tikrai neišvaizdus, bet palyginimui a4 tų pačių metų su mano auto, tai audi tikrai ne ką išvaizdesnis. :)
Dėl skonio nesiginčijama, bet man už pirmąjį Avensį gal tik anksčiau įkelta Corolla baisesnė :D O šiaip nėr ką kalbėt apie vokiečius/japonus/kitus, jei net ne šalių, o kiekvieno atskiro gamintojo kiekvienas atskiras modelis kiekvienoj atskiroj automobilių klasėj turi savus pliusus ir minusus, tiek išvaizdos, tiek patikimumo, tiek bet kuriom kitom prasmėm. Kiekvienas renkasi SAVO poreikius geriausiai patenkinantį (mažiausiai blogą) variantą. Pavyzdžiui aš daugiausia važinėju užmiestyje ir nekokiais keliais, taigi renkuosi didesnį automobilį, be to man būtinai reikia dyzelinio variklio, taigi tiktų kažkas iš AudiA6, BMW5 ir panašių automobilių. Europietiškų automobilių, nes daugiau nieks kažko tokio ir negamina

Tai pasakyk tu man kuo Audi A6 ar BMW 5 skiriasi nuo Toyota Avensis, ar kokio subaru outback, jei tu daugiausia važinėji užmiestyje ir nekokiais keliais.
Gal tau labiau reikia didesnį pravažumą turinčio automobilio? Čia tik tavo šališka nuomonė, o tai reiškia nekažką ir išmanai.

Japoniški automobilių vien varikliai patikimesni, ką kalbėt apie kitas automobilio dalis ir įrangas. 2013 metų rezultatais 2-5metų senumo automobiliai pagal "TUV" iš Vokeičių gamintojų tik Mercedes Benz patenka į 10-uką, kurie tvirtai laikosi trečioje vietoje.
Dėl patikimiausio automobilio, internete yra daug duomenų, štai vienas linkas:
[web]http://vokiskosdalys.lt/lt/nv/patikimiausi-automobiliai-pagal-vokiecius[/web]

Visose metų kategorijose, tik po vieną/du vokiškus automobilius. Kas keiščiausia, tai arba VW golf, arba Mercedes. Tiesa 4-5m. senumo tarpe laimi VW Phaeton. Bet juk čia ne BMW5 ar AudiA6 klasė. Nėr ką lygint.

Aš nesakau kad BMW5 ar AudiA6 yra pačios blogiausios, man asmeniškai Audi A6 patinka, bet taip argumentuoti, kad šie automobiliai geriausi užmiestyje ir nekokiais kelias. Vienintelis kas patinka man, kad vokiečiai negaili galios.
  • 0

Reputacija: +592

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 10:34 

Elementarus pavyzdys kodel nepirkciau japono, tai neperseniausiai vaziuoti teko su bijau sumeluoti 09 ar 07metu honda civic. Na is iprocio kad sniego neprinest i salona, tai kojom trinktelejau i balki, tai galvojau kaip as cia tos masinos nesulanksciau. Garsas kaip i tuscia backa :) Na dar gal i naujesni accord ir ziureciau, bet baisu net pagalvoti jeigu sugestu hondos dyzelinis variklis ir kiek as cia meistru rasiu kurie kiaurai zinos hondos dyzelini varikli...

Plius toyota jau nebedes, ar nebededa i savo naujaji avensis d4d varikliu, o des bmw variklius. http://www.balsas.lt/naujiena/568019/to ... -variklius

Tai gal pirksiu vokiska klasikines isvaizdos automobili, kurio verte nekrenta dienomis, salono detaliu kokybe nera pigus plastikas ir pilna garaziuku kurie "tautos" automobili akimis suremontuoti gali.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 10:45 

Cituoti:
Tai pasakyk tu man kuo Audi A6 ar BMW 5 skiriasi nuo Toyota Avensis, ar kokio subaru outback, jei tu daugiausia važinėji užmiestyje ir nekokiais keliais.

Tu čia rimtai??? Avensis savo lygiu iki A4, MB C, BMW 3 netraukia, tik didesnis kiek gal už pastaruosius. Garso izoliacija, medžiagų kokybė, pakabos darbas ir pan. - toli gražu iki Lexus(kurį ir reikėtų lyginti su sekančiais, Toyota čia ne į temą), BMW, Audi, MB.

Cituoti:
Tai gal pirksiu vokiska klasikines isvaizdos automobili, kurio verte nekrenta dienomis, salono detaliu kokybe nera pigus plastikas ir pilna garaziuku kurie "tautos" automobili akimis suremontuoti gali.

Va čia ir yra priežastys, dėl ko lietuviai perka vokiškas. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 10:55 

o kodėl nieks neginat prancūzų? dar įdomus pastebėjimas. Visad BMW vs AUDI vs VW vs MB arba pvz. JAPAN vs GERMANY, bet ar kada matėt, kad japoniškų automobilių turėtojai tarpusavy dergtųsi vieni iš kitų automobilių? O vat vokiečių mylėtojai mėgsta pasikapoti, kad bėmėvė yra super, audi išmatų krūva, o koks vw net nevertas diskusijos. Tai apsispręskit vienąkart, geri tie vokiški ar ne. Ar neperdaug subjektyvumo?
  • 0

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 11:06 

O kas čia kur stūmė ant tam tikrų vokiečių? O šiaip iš esmės, be abejo, VW reikėtų lyginti ne su Audi ir BMW, o su Toyotom, Hondom ir pan.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 12:10 

perihellis rašė:
o kodėl nieks neginat prancūzų?

Nes nėra ką ten ginti . Reno ir Pežo yra tiesiog ga**o .O imant lengvuosius ,tai turbūt vienintelis Citroen paskutiniais metais ,ganėtinai pasistūmėjo ir turėtų šiek tiek šansų lyginant su fokiškom .
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 12:33 

perihellis rašė:
o kodėl nieks neginat prancūzų? dar įdomus pastebėjimas. Visad BMW vs AUDI vs VW vs MB arba pvz. JAPAN vs GERMANY, bet ar kada matėt, kad japoniškų automobilių turėtojai tarpusavy dergtųsi vieni iš kitų automobilių? O vat vokiečių mylėtojai mėgsta pasikapoti, kad bėmėvė yra super, audi išmatų krūva, o koks vw net nevertas diskusijos. Tai apsispręskit vienąkart, geri tie vokiški ar ne. Ar neperdaug subjektyvumo?

Na mazai kas gincijasi VW su Audi, Skoda, Seat - jie visi priklauso VW group ir juose naudojamos identiskos detales, varikliai. SKiriasi tik isvaizda ir salono medziagu kokybe. Nors surinkimas siu automobiliu gan visu panasus, nes vokieciu kokybes prieziura labai griezta.

Todel ir nesipjauna prancuzijos gamintojai, nes jie PSA Group Peugeot ir Citroen, na tik reno atskirai.

Prancuzas turi neblogus variklius ir vaziuokles, bet ju gaminiai elektrineje dalyje prastoki.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-20, 12:54 

Čia tiek daug visi gilinasi į šalį. Yra juk ir vokiškų gerų ir ilgaamžiškų, yra ir japoniškų. Aš asmeniškai nuvažiuočiau, tarkim į turgų pirkti dėvėtą automobilį, tai pirmiausia žiūrėčiau į stovį ir kainą. Juk yra automobiliai kurie labiau prie širdies, ir pvz, Toyota Corrolla žinau, kad nepirkčiau, nes nepatinka, nors ir nėra prastas, kalbant apie kokybę. Tai ir perki, sau realų variantą. Man tikrai neįdomu kur jis gaminamas, jei išvaizda, kaina ir kokybė yra gera.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-23, 18:17 

Aš taipogi pirkdamas auto nežiūrėčiau į gamintoją ar šalį. Perversčiau tonas forumų, kad susidaryti bendrą įspūdį apie tam tikrus modelius. Jei turėčiau kelis lygiaverčius auto, tai laimėtų tas, kurio detalių dar yra ir kurio yra pigesnės. Jei ir tai neišspręstų dilemos, tai laimėtų tas modelis, kurį dar būtų galima pataisyti su atsuktuvu :D
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-23, 18:21 

Na tai greičiausiai bus pagyvenęs japonas arba vokietis :D tie remontuojasi atsuktuvu ir montiruote :D
  • 0

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-02-23, 18:27 

Kitokio ir neįpirkčiau :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +1

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'