Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-03-12, 13:39 

kionig rašė:
Pas mane tokių tikslų nėra, o ir ne ūbagas, kad naudočiausi kitų gerove.

Jei trafic'as būtų mokamas - sutikčiau. O dabar man iš principo, kaip senam anarchistui, nepriimtina mokėti už info, kuri turi priklausyti visiems.
  • 0

Reputacija: +676

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-03-12, 14:09 

Niemand rašė:
kionig rašė:

Jei trafic'as būtų mokamas - sutikčiau. O dabar man iš principo, kaip senam anarchistui, nepriimtina mokėti už info, kuri turi priklausyti visiems.

Argi info turi priklausyti visiems?
  • 0

Reputacija: +607

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-03-12, 14:46 

viskas priklauso nuo passwordo stiprumo, tavo zodyno dydzio ir kompo pajegumu, 200-300 passwordu p/s nera daug, per savaite jei gerai pamenu pracekinau 65mln ir nieko, po to uzlinko windowsai kadangi BT buvo naudojamas per MWare.
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-03-12, 15:48 

- rašė:
Argi info turi priklausyti visiems?

Mano asmeniniu įsitikinimu - taip. Patentai ir kita intelektinės nuosavybės machinerija prie gero neprives, tik sukurs (iš esmės jau sukūrė) stabdžius progresui.
Apie juodus vyriausybių ir stambių korporacijų darbelius iš viso tyliu.

Hack the Planet!
  • 0

Reputacija: +676

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-03-12, 19:40 

Niemand rašė:
kionig rašė:

Gerbiamasis, junkis prie viešai prieinamų atvirų tinklų ir siurbk informaciją kiek tik nori. Ir pasiskaityk anarchijos apibrėžimą, nes visai nesigaudai kas tai yra. Tai ką tu dabar darai yra nusikaltimas, o ne anarchija ir nėra ko per daug didžiuotis. Jei tau reikalinga informacija, tai siūlau apsilankyti viešosiose bibliotekose, skaityklose ir naudotis per amžius sukauptais išminties klodais. Kaimynai už interneto paslaugą moka ne tam, kad kažkoks spoguotas šūdžius po jo tinklą nerštų ir internetą vogtų.
Šiame google amžiuje daug proto nereikia, kad galėtum prastu slaptažodžiu apsaugotą tinklą nulaužti, bet nematau kuo čia didžiuotis. Didžiuotis, kad gebi nulaužti tinklą, tai tas pats kas gliaudant saulėgrąžas pacukams pasigirti jog sugebėjai trečią golfą nuvaryti, atsuktuvu spynelę prasukęs.

p.s.
Atsimink, kad taip pat lengvai galima ir tave į dienos šviesą ištraukti ir bėdų pridaryti. Tereikia pastebėti, kad su internetu kažkas ne taip, o tada jau aišku į kurias duris reikia belstis.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 30 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'