Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-06, 23:58 

Neįsivaizduoju kaip žmonės netingi tiek įdėt darbo ir iš kur tiek noro, pats save laikau prie meno, bet su dažais dirbt nepakenčiu, man tas atrodo mirtinai nuobodu ir rezultatas nedomina. O blogiausia kažką kopijuoti.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 00:09 

faktas rašė:
Nesvaik, o skaityk dar kartą mano komentarą, kurį bandai komentuoti, jo net nesupratęs - ...ypač šiais, fotografijos laikais. Kuo vaizdas realiztiškesnis, tuo jis pigesnis, nes jį sukurti gali bet koks atsilikėlis. Nerašau, kad nutapyti gali bet kas - sukurti gali bet kas. Duok fotiką bet kam ir padarys tiek realizmo, kad nespėsi peržiūrėt visko.

Dėl nuomonių, kad abstrakcijos vertę įgyja (dėl mistinių priežasčių), tik po autoriaus mirties, tai rekomenduoju pasidomėti garsiais, gyvais ir sveikais šiuolaikiniais abstrakcionistais. Asmeniškai aš pats abstrakcijų visiškai nesuprantu, bet tai nereiškia, kad jos bevertės.
O jei tikrai abstrakcijos vertę įgytų tik po autoriaus mirties, tai kodėl gi nenorite pasirūpinti savo vaikų ir anūkų gerove ir uždirbti jiems milijonų? Turbūt todėl, kad patys suvokiate, kad ne nuo to abstrakcijos įgyja vertę.

Pridaryti su fotiku realizmo? Prifotkinti "beleko"? Aš net nesvarstau tokio varianto. Tai niekinis dalykas palyginus su tapymu. Tapymas ir yra, šiuo atveju ir mano nuomone, tas realizmo sukūrimas. O kokį realizmą tu kuri fotografuodamas? Gi tau prieš akis realybė, čikšt, ir turi ją. Koks čia darbas? Manau mes šnekam apie skirtingus dalykus. Tau gal nepatinka, kad realistams nereikia, pavadinkime, "kūrybinių kančių" kas liečia darbo išpildymą (ne techniką), kad atmetus ją ir pasitelkus kitas priemones rezultatą galima pasiekti žymiai paprasčiau. Bet kaip galima laikytis tokio požiūrio apskritai kalbant apie meną? Ar čia tik rezultatas svarbiausia?

Ir... Puikiai pasakėte, kad jei nesupranti arba nenori suprasti, tai dar nereiškia, kad tai bevertis dalykas. Tai ir nereikia nuvertinti kažko, ko pačiam protas neneša, kur neturi patirties ar sugebėjimų tai išpildyti. Reikia žinot ką žinai ir ko nežinai, o ne apsimetinėt bala žino kuom.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 00:14 

Mumblefluff rašė:
Neįsivaizduoju kaip žmonės netingi tiek įdėt darbo ir iš kur tiek noro, pats save laikau prie meno, bet su dažais dirbt nepakenčiu, man tas atrodo mirtinai nuobodu ir rezultatas nedomina. O blogiausia kažką kopijuoti.

Tai reikalauja didžiulio kruopštumo ir knisinėjimosi... Tikrai ne kiekvienam tiek sėdėti. Man pačiam neretai kantrybės pritrūksta. Bet menas gerai tuom, kad jame kiekvienas gali atrasti tokią saviraiškos formą, kuri jam priimtina ir teikia tik malonumą :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 03:27 

Mumblefluff rašė:
Tai koks tu meninkas tada, jei su dažais nedirbi? :D

Kodėl blogiausia kopijuoti? Šiais laikais nėra tokio dalyko, kad ko nors negalėtum nukopijuoti. Klausimas kiek profesionaliai tą gali padaryti.

Jei vogti, tai milijoną, o ne iš bobučių po penkis litus.

Bet dar geresnis dalykas mokėti atpažinti tas padielkas. Ir mačiau kažkadą dokumentiką apie tuos kopijavimus, o ir pasirodo, kad plagiatai taipogi uždirba ne šimtus milijonų, bet apskritai siekia keliasdešimt tūkstančių aukcionuose. Tai šioje dalyje, nemanau, kad kopijuoti yra taip jau blogai ir destruktyvu, o kaip jau ir minėjau, kiek tą gali padaryti profesionaliai :)

Ir apskritai kopijavimas originalaus kūrinio kaip tik nepažemina ar kitaip jį sumenkina, bet parodo jo atsparumą kopijavimui. Replikuoti kūrinį be kokių nors technologijų tikriausiai reiktų turėti ne tik žvitrią akį, bet dar ir talentą(kaip ir straipsnyje rašoma apie tuos ypatingus žmones). Bent jau aš taip manau :)
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +206

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 04:01 

Tokie piesiniai reikalauja kruopstumo ir darbo, bet ne mastymo. Juokingai atrodo zmones, kurie bando gincyti modernizma. Kad bent pavirsutiniskai suprasti tokia meno rusi, reikia nemazai zoles apdergti (arba jos surukyti). Kitavertus, menas tuo ir idomus, kad jame niekada nebus susitarimo.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 04:18 

Aulas rašė:
Tokie piesiniai reikalauja kruopstumo ir darbo, bet ne mastymo.
Kodėl nereikalauja mąstymo? Kaip parinkti visus šešėlius ir atspalvius taisyklingai? O, proporcijos?

Cituoti:
Juokingai atrodo zmones, kurie bando gincyti modernizma. Kad bent pavirsutiniskai suprasti tokia meno rusi, reikia nemazai zoles apdergti (arba jos surukyti).
Apskritai nesvarbu kokia tai būtų rūšis, bet meno ir nereikia suprasti. Jei tą bandome daryti, akivaizdu, kad tampa prieštara mūsų logikai, pvz "kas čia per nesąmonė".

Sakyčiau kad didžiąją dalį meno sudaro, emocijos, kurios ir yra interpretacijos. Ar tai sukelia kokias mintis, jausmus. Ir viskas. O, jei bandysime įtalpinti į logikos rėmus ar racionalumo, tai ko gero to nepavyks padaryti.

Žolės tiek dergti, tiek rūkyti nereikia, nes tai vargu ar padės pajausti meną. Aš maždaug suprantu, kad ten galima tapti ekspertu, kritiku ir vertintoju, bet ar kiekvienam mirtingajam to reikia?

Cituoti:
Kitavertus, menas tuo ir idomus, kad jame niekada nebus susitarimo.
Akivaizdu, kad nebus, nes tai subjektyvūs dalykai. Kiek žmonių, tiek nuomonių :)

P.S. Man labai įdomu ar šie paveikslai buvo padaryti iš pirmo karto :-?
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 08:50 

Įvedė į kiekvieno kaimo pirkią internetą, tai dabar kompostetingi meno kritikai gali įvertinti meną babkemis :D Balvonų kompanija.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +386

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 12:49 

Talkatif rašė:
Įvedė į kiekvieno kaimo pirkią internetą, tai dabar kompostetingi meno kritikai gali įvertinti meną babkemis :D Balvonų kompanija.

Aha, tik elitaz ir kiti menynykai gali vertinti pripaišytus balvonus.. :sad: o paprasti mirtingieji ne. :o
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +322

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 13:41 

kionig rašė:
Aulas rašė:
Kodėl nereikalauja mąstymo? Kaip parinkti visus šešėlius ir atspalvius taisyklingai? O, proporcijos?

Nes jie visi perpiesti is nuotrauku
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 13:53 

Aulas rašė:
kionig rašė:
Aulas rašė:

Na vis tiek norėčiau pamatyti kaip realiai tai daroma. :-?
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 13:59 

Aulas rašė:
kionig rašė:
Aulas rašė:

O spalvų parinkimas, tonų, formų išgavimas? Nemanau kad nemąstantis taip padarytų. Kai savo akim matai tai matai, bet kaip tai perteikt ant popieriaus, va kame reikalas...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 14:20 

Epsilon rašė:
Aulas rašė:
kionig rašė:
Aulas rašė:

O spalvų parinkimas, tonų, formų išgavimas? Nemanau kad nemąstantis taip padarytų. Kai savo akim matai tai matai, bet kaip tai perteikt ant popieriaus, va kame reikalas...

Vistiek, tai techninis darbas ir nieko daugiau.

Cituoti:
Na vis tiek norėčiau pamatyti kaip realiai tai daroma.

google.com
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 14:33 

Aulas rašė:
O, tamsta, labai užtikrintai šneki, kaži ar pats sugebėtum?

Cituoti:
kionig rašė:

google.com
Šmaikštuolis blyn! :D [s]Pics[/s] Video or it didn't happen ;) Čia tam, kad įrodytum savo svaičiojimus :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 14:52 

kionig rašė:
Aulas rašė:
O, tamsta, labai užtikrintai šneki, kaži ar pats sugebėtum?

Nupiesti taip realistiskai reikia ideti daug darbo ir istobulinti igudzius, bet yra lengviau perpiesti nei, tarkim, nupiesti portreta salia sedincio zmogaus it t.t. Modernus menas ir pan. jau isvis atskira tema.

kionig rašė:
kionig rašė:

Cituoti:
google.com
Šmaikštuolis blyn! :D [s]Pics[/s] Video or it didn't happen ;) Čia tam, kad įrodytum savo svaičiojimus :)

• 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 14:58 

Atkreipiu dėmesį kad speedpaintingo esmė kuo greičiau nupiešti, taigi tikslumas irgi kažkiek nukenčia :D

p.s. pilna tokių su photoshop pašomų yra, naudojant brushą net su paintu..
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 15:34 

Aulas rašė:
Nupiesti taip realistiskai reikia ideti daug darbo ir istobulinti igudzius, bet yra lengviau perpiesti nei, tarkim, nupiesti portreta salia sedincio zmogaus it t.t. Modernus menas ir pan. jau isvis atskira tema.

Taip, įgūdžiai ir treniravimasis daro daug įtakos. Bet grįžtant prie tavo teiginio:

Aulas rašė:

Jeigu be mąstymo, tai realiai ar kiekvienas galėtų prisidęs nupiešti ir kiek kiekvienam mėginančiam užtruktų laiko? Užtat norėčiau pavaizduoti tokiu video:

O, jei priimti tavo teiginį už tiesą, tai kokie dalykai tada reikalauja mąstymo būtent mene? Juk piešimas nėra integralų sprendimas, ar ne?
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 15:56 

kionig rašė:
Aulas rašė:

Taip, įgūdžiai ir treniravimasis daro daug įtakos. Bet grįžtant prie tavo teiginio:

Aulas rašė:

Jeigu be mąstymo, tai realiai ar kiekvienas galėtų prisidęs nupiešti ir kiek kiekvienam mėginančiam užtruktų laiko? Užtat norėčiau pavaizduoti tokiu video:

O, jei priimti tavo teiginį už tiesą, tai kokie dalykai tada reikalauja mąstymo būtent mene? Juk piešimas nėra integralų sprendimas, ar ne?

Na, mastymo turejau omeny meninio mastymo, reikia labiau techninio mastymo.

Beje, tam video yra portreto piesimas, o perpiesimai is foto yra truputi kas kitka. Video puikiai matosi, kad reikia nemazai analitinio mastymo, nes musu akys mus apgauna, o nupiesti tikroviskai reikia pasitelkti ir smegenu darba. Piesiant is nuotrauku reikia truputi maziau mastymo ir daugiau demesio i detales, bei itin didelio kruopstumo.

P.S. Nesupraskit neteisingai, visos meno rusys yra vienodai svarbios, tik norejau patikslinti skirtumus, kad nekiltu klausimu, kodel kvadratas parduodamas uz milijonus, o supermegarealistiski perpiesimai ne
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 16:51 

kionig rašė:
Mumblefluff rašė:
Tai koks tu meninkas tada, jei su dažais nedirbi? :D

Kodėl blogiausia kopijuoti? Šiais laikais nėra tokio dalyko, kad ko nors negalėtum nukopijuoti. Klausimas kiek profesionaliai tą gali padaryti.

Jei vogti, tai milijoną, o ne iš bobučių po penkis litus.

Bet dar geresnis dalykas mokėti atpažinti tas padielkas. Ir mačiau kažkadą dokumentiką apie tuos kopijavimus, o ir pasirodo, kad plagiatai taipogi uždirba ne šimtus milijonų, bet apskritai siekia keliasdešimt tūkstančių aukcionuose. Tai šioje dalyje, nemanau, kad kopijuoti yra taip jau blogai ir destruktyvu, o kaip jau ir minėjau, kiek tą gali padaryti profesionaliai :)

Ir apskritai kopijavimas originalaus kūrinio kaip tik nepažemina ar kitaip jį sumenkina, bet parodo jo atsparumą kopijavimui. Replikuoti kūrinį be kokių nors technologijų tikriausiai reiktų turėti ne tik žvitrią akį, bet dar ir talentą(kaip ir straipsnyje rašoma apie tuos ypatingus žmones). Bent jau aš taip manau :)

O tai tu tik vieną meno sritį žinai? :D O ką skulptūra, piešimas, dizainas, architektūra ir t.t. tai jau neturi nieko bendro su menu? Aš asmeniškai kai sakiau, kad prie meno esu, turėjau galvoj dizainą. O apie kopijavimą kalbant tai turėjau galvoj vaizdo kopijavimą tikrovišką, jau egzistuojančio realybėj, o ne kopijavimą kitų darbų. Kitų darbų kopijavimas tai dar blogiau.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 17:01 

Mumblefluff rašė:
O tai tu tik vieną meno sritį žinai? :D O ką skulptūra, piešimas, dizainas, architektūra ir t.t. tai jau neturi nieko bendro su menu?
Aš aš sakiau, kad neturi?

Cituoti:
Aš asmeniškai kai sakiau, kad prie meno esu, turėjau galvoj dizainą.
O, iš kur man žinoti, ką tu turi galvoje ir ko ne? :)

Cituoti:
O apie kopijavimą kalbant tai turėjau galvoj vaizdo kopijavimą tikrovišką, jau egzistuojančio realybėj, o ne kopijavimą kitų darbų.
Viską tu mat galvoje turi.. Ajaj :)

Cituoti:
Kitų darbų kopijavimas tai dar blogiau.
Prove it!
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 18:51 

kionig rašė:
Mumblefluff rašė:
O tai tu tik vieną meno sritį žinai? :D O ką skulptūra, piešimas, dizainas, architektūra ir t.t. tai jau neturi nieko bendro su menu?
Aš aš sakiau, kad neturi?

Cituoti:
Aš asmeniškai kai sakiau, kad prie meno esu, turėjau galvoj dizainą.
O, iš kur man žinoti, ką tu turi galvoje ir ko ne? :)

Cituoti:
O apie kopijavimą kalbant tai turėjau galvoj vaizdo kopijavimą tikrovišką, jau egzistuojančio realybėj, o ne kopijavimą kitų darbų.
Viską tu mat galvoje turi.. Ajaj :)

Cituoti:
Kitų darbų kopijavimas tai dar blogiau.
Prove it!

Sakei "Tai koks tu meninkas tada, jei su dažais nedirbi?", tai supratau, kad tavo nuomone kas su dažais nedirba tai jau ne menininkas :D O šiaip ir dirbu, priverstinai bet reik praeit :)
O dėl to ką turėjau galvoj tai nesakau kad turi žinot ką aš turiu galvoj, juk nepriekaištavau kad nesupratai, tik patikslinau ką norėjau pasakyt :) O dėl kopijavimo, darbų kitų, tas yra tikrai negerai, nebent kopijuojama žinant originalo kūrėjui ir nebandant kaip savo parduoti ar pristatyti ir jei turi leidimą, gal tada ir nieko. Bet šiaip bent dizaino srity kiek teko susidurt tai labai pykstama kai nukopijuoja idėją, toks poelgis yra laikomas negarbingu.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 19:22 

Mumblefluff rašė:
Sakei "Tai koks tu meninkas tada, jei su dažais nedirbi?", tai supratau, kad tavo nuomone kas su dažais nedirba tai jau ne menininkas :D O šiaip ir dirbu, priverstinai bet reik praeit :)
O dėl to ką turėjau galvoj tai nesakau kad turi žinot ką aš turiu galvoj, juk nepriekaištavau kad nesupratai, tik patikslinau ką norėjau pasakyt :) O dėl kopijavimo, darbų kitų, tas yra tikrai negerai, nebent kopijuojama žinant originalo kūrėjui ir nebandant kaip savo parduoti ar pristatyti ir jei turi leidimą, gal tada ir nieko. Bet šiaip bent dizaino srity kiek teko susidurt tai labai pykstama kai nukopijuoja idėją, toks poelgis yra laikomas negarbingu.
Na gerai, paminėjus dažus man pirmiau tik tokia mintis ir kilo :) Užtat nelabai ir pagalvojau apie kitas, bet kad skulptūros ir kitos yra meno rūšys, žinoma, aš dėl to nesiginčiju.

Dėl kopijavimo, tai ok, priimu ir supratau, kokia tavo pozicija, o gal ir ne tik tavo :)
  • 0

Moderatorius

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 22:04 

Paaiškinkit, kaip imanoma taip realiai nutapyti? Ar šitie darbai žiauriai dideli, jog nesimato potepių ar čia su kokiom adatom tapo? :? Niekad nesupratau...
Dėl meninės vertės nieko nepridursiu, bet jei žmonės būtų taip realiai tapę kai dar nebuvo fotikų tikrai turėtumėm kuo papildyti istorijos vadovėlius.
P.S. skaičiau čia pirmus fakto komentarus ir truputi nesutinku... konceptualus menas dabar ant bangos, bet formalistų taip pat netrūksta, o jei jau nori taip giliai kapstytis, tai prisimink, kad hiperrealizmas vienas iš postmodernizmo bruožų (gali užmest akį Baudrillardo „Simuliakrai ir simuliacija“), gyvename hiperrealioje visuomenėje kurioje visos ribos nutrintos ir manau šitie paveikslai tai atspindi, todėl jie tikrai nėra beverčiai idėjine prasme.
P.P.S. dėl kainų vėlgi čia yra visiškas marketingas, vertė užkeliama dirbtinai patraukiant kritikų ir kolekcionierių dėmesį, pasinaudojant skandalais ir pan. tarkim kur čia buvo to užsieniečio spektaklis, kur į Jėzų mėtė šūd*s, didelis menas ane? :)
  • 0

Reputacija: +21

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'