Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-04, 18:51 

Na pripazinkim tai, kad Iphone jau gan senokai nebera inovatyiausias isleidziamas irenginys. Ten kazka minejo paprastas zmogus, kad iphone turi viska, kas butu itin reikalinga, ka turi kitu gamintoju irenginiai isskyrus kiti gamintojai laimi gelezimi. Na o tai kaip sakykim super jautrus ekranas, kuri gali valdyti su pirstinem? Belaidis krovimas? Optine video stabilizacijos sistema, gal irgi nieko ypatingo? O kaip atsparumas vandeniui ir dulkems? Gestais valdomas irenginys (pvz mostelni ir perverti koki puslapi)? O del tikros juodos matymo ekrane kaip irgi pas iphone geriau? Ar tu visame tame ,Paprastas_Zmogau, irgi nematai labai geru funkciju, ir jos bevertes? O del atminties korteles tai taip pat manau klysti, del to galvos skausmo papildomo (tai sakydamas, visus iphone naudotojus kaip kokios adaptas nupiesei, kad su tuo nepajegtu susitvarkyt. niekada gyvenime neturejau ne menkiausio nepatogumo del atminties korteles buvimo). Juk tokia gera iOS negaletu ir susitvarkyt su tuo(?), bet esme kad norint daugiau vietos, irenginio kaina smarkiai kyla, tikrai nepalyginsi su atminties korteles kaina.
  • 0

Reputacija: +14

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-04, 19:53 

Eilinį kartą susipjovė Apple fanatikai su Android... Visi seniai žino, kad geriausia OS yra Windows Phone.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-04, 21:08 

Paprastas_zmogus rašė:
Dantee rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Kalba eina apie paties sprendimo NEnaudoti microSD lizdo pliusus ir minusus.
Jei Apple akimis microSD kortelės lizdas vartotojui suteiks tik galvos skausmą, tai jie to lizdo geriau atsisakys išvis.

Koks galvos skausmas? Ar tu suvoki, kad NENAUDOK tos atminties kortelės, jei nenori "galvos skausmo". Jeigu toks paprastas dalykas sukelia tokius skausmus, tai išvis neprasidėk su smartphone'ais.

Kai yra vidinė ir papildoma atmintis, vartotojas tada jau turi galvoti, kur geriau kelti vieną failą, kur geriau padėti kitą. Paprastam vartotojui tai yra bereikalingas galvos skausmas. Apple visada nori, kad jų produktai nekeltų jokio galvos skausmo paprastam vartotojui ir tai dažnai atsispindi jų sprendimuose. Šiuo atveju jų politika tokia:
"jei padarysim microSD lizdą, vartotojai būtinai dės atminties korteles ir tada jiems reikės galvoti apie memory management'ą ir tai jiems bus galvos skausmas. tai gal padarom, kad nebūtų galimybės pasidaryti sau galvos skausmą".
Taip, tu teisus - galima kortelės nesidėti ir naudoti tik vidinę atmintį. Taip ir daro kai kurie gamintojai. Kažkada skaičiau vienam blog'e įrašą apie Microsoft Surface ir man patiko viena mintis:
Apple’s products say, “You can’t do that because we think it would suck.” Microsoft’s products say, “We’ll let you try to do anything on anything if you really want to, even if it sucks.”[quote="Paprastas_zmogus"]

iDump, geriausias apibūdinimas tokiam vartotojui kuris stovės ir galvos! "kur man dėti - į atmintį ar kortelę, tiesiog migrena isivarys" todėl nereikia.
O tai kaip tada su "Fotokameros blicu"? Juk reikės galvoti - naudot/nenaudot, kada naudot, ar geriau/blogiau su juo.
O kaip dar toks žmogus gali naudotis apskritai telefonu kamera, juk ten tiek funkcijų, pasirinkimų, ar negeriau būtų panaikinti jas visas nes Apple politika tokia, tai paliekam tik "fotografuoti" ir viskas (jokių pasirinkimų tik vienas mygtukas), nes žmonėms per sudėtinga apsispręst - dėti foto į telefono atmintį ar kortelę. :-D :U:
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +301

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-05, 01:18 

Pacituosiu anekdotą:

Tu, sunau, debilas.

Atvirai... Jei nesugebi naudotis inovacijomis, imk 3310 ir nerodyk koks bukas esi. Ačiū už dėmesį.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-05, 15:39 

Kažko man atrodo kad Apple tik naudojasi SJ vardu pakelti akcijoms ir pardavimams. Paskutinis iphonas išleistas dar ęsant gyvam Stevui - tai buvo 4 iphonas. Po 4 iphono išleidimo, naujesni modeliai ne daug kuo ir pasikeitė. 4S įdėta siri ir keli smulkūs patobulinimai, na o 5 iphonas su to meto tendencijomis gavo didesnį ekraną ir LTE, jei klystu pataisykite.
Man tai rodo, kad be Jobso idėjų, po jo R.I.P Apple nebeturi kuo pasigirti. Su Jobsu buvo išleisti visi populiariausi įrenginiai Ipod, IPhone, Ipad, o jam mirus jo vardas tapo reklamos priemone.

O dėl forumo ginčo ios vs. android - kiekvienas savo poziciją saugo, ir objektyviai diskutuot sunku.
Dėl microSD - nežinau kokia kaina šiuo metu 16, 32, 64 gb. Šiaip kam to reikia, tai privalumas, man asmeniškai pakanka smarphono vidinės atminties. Apple politika kitokia, jie turi icloud, kur už metinį ar mėnesinį mokestį leidžia sinchronizuoti duomenis bei failus (muzikos, photo ir kitus).
Dėl geležies, nenoriu labai smulkintis, bet andoid sitema kitokia - todėl šiai sistemai reikalingi didesni geležies resursai, apple vėlgi sistema sutvarkyta kitaip, kad nereikia nei ramų 2gb, nei procesoriaus labai greito. Pažiūrėkite pirmus iphone 2G, 3G ar 3GS - sistema vis dar veikia stabiliai.
Taigi pasakymas, kad dėl geležies tarkim samsung s3 yra geresnis už iphone5 - visiškas trolinimas. Apylygiai konkurentai, kuriuos į vietą tuoj Nokia padės.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +547

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-06, 15:17 

Kirtiklis rašė:
iDump, geriausias apibūdinimas tokiam vartotojui kuris stovės ir galvos! "kur man dėti - į atmintį ar kortelę, tiesiog migrena isivarys" todėl nereikia.
O tai kaip tada su "Fotokameros blicu"? Juk reikės galvoti - naudot/nenaudot, kada naudot, ar geriau/blogiau su juo.
O kaip dar toks žmogus gali naudotis apskritai telefonu kamera, juk ten tiek funkcijų, pasirinkimų, ar negeriau būtų panaikinti jas visas nes Apple politika tokia, tai paliekam tik "fotografuoti" ir viskas (jokių pasirinkimų tik vienas mygtukas), nes žmonėms per sudėtinga apsispręst - dėti foto į telefono atmintį ar kortelę. :-D :U:

Matau kai kas visiškai nesupranta, kas yra naudojimo paprastumas ir kam jo reikia...
Jeigu kompanija siekia padaryti produktą, kurį yra paprasčiau naudoti, tai ne todėl, kad vartotojas jo NESUGEBA naudoti, o todėl, kad tokį daiktą tiesiog maloniau naudoti. Kuo mažiau reikia galvoti apie smulkmenas, tuo maloniau daugeliui vartotojų tokį daiktą naudoti.
Kai nėra absoliučiai jokio suvokimo apie tokius elementarius dalykus, tai ką čia ir diskutuosi su tokiais...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +30

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-06, 19:10 

Paprastas_zmogus rašė:
Kirtiklis rašė:

Matau kai kas visiškai nesupranta, kas yra naudojimo paprastumas ir kam jo reikia...
Jeigu kompanija siekia padaryti produktą, kurį yra paprasčiau naudoti, tai ne todėl, kad vartotojas jo NESUGEBA naudoti, o todėl, kad tokį daiktą tiesiog maloniau naudoti. Kuo mažiau reikia galvoti apie smulkmenas, tuo maloniau daugeliui vartotojų tokį daiktą naudoti.
Kai nėra absoliučiai jokio suvokimo apie tokius elementarius dalykus, tai ką čia ir diskutuosi su tokiais...

Kad tavo pavyzdys yra apgailėtinas, . Nededa kortelės kad klientui būtų lengviau galvoti? Įtikinamiau sugalvotum o ne tokius vėjus aiškinti.

Gerbiamojo žodžiai : "Kai yra vidinė ir papildoma atmintis, vartotojas tada jau turi galvoti, kur geriau kelti vieną failą, kur geriau padėti kitą. Paprastam vartotojui tai yra bereikalingas galvos skausmas."

Tai telefonas idiotamas, kuriems per sudėtinga spręsti ar dėt į atminties kortelę ar į telefoną, neįviaikiama užduotis, todėl Apple nededa kortelės. Tai kaip jie susitvarko su fotoaparatu, kai paprastos užduoties negali įveikti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 00:02 

Iškur išvis šita diskusija dėl sudėtingumo kilo.. Programėlės default į vidinę (nes ji greitesne). Fotoaparatas default vidinė, nustatymuose gali pasirinkt kur nori. Parsisiuntimai default vidinė, nustatymuose vėl pasirenki kur nori. Įsidėjus sd, minutė susitvarkyt nustatymus ir pamiršti.
  • 0

Reputacija: +29

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 15:00 

Kirtiklis rašė:
Kad tavo pavyzdys yra apgailėtinas, . Nededa kortelės kad klientui būtų lengviau galvoti? Įtikinamiau sugalvotum o ne tokius vėjus aiškinti.

Kad būtų "lengviau galvoti" ? Kur aš taip sakiau? :D
Aš sakiau, kad jie nededa kortelių, nes jie mano, kad tvarkytį vieną atmintį yra paprasčiau, nei dvi.

Cituoti:
Gerbiamojo žodžiai : "Kai yra vidinė ir papildoma atmintis, vartotojas tada jau turi galvoti, kur geriau kelti vieną failą, kur geriau padėti kitą. Paprastam vartotojui tai yra bereikalingas galvos skausmas."

Tai telefonas idiotamas, kuriems per sudėtinga spręsti ar dėt į atminties kortelę ar į telefoną, neįviaikiama užduotis, todėl Apple nededa kortelės. Tai kaip jie susitvarko su fotoaparatu, kai paprastos užduoties negali įveikti.

Po tokiu nusišnekėjimu, mano jau išsakyta mintis dabar čia tinka dar geriau:

Paprastas_zmogus rašė:
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 17:30 

Paprastas_zmogus rašė:

...

Aš sakiau, kad jie nededa kortelių, nes jie mano, kad tvarkytį vieną atmintį yra paprasčiau, nei dvi.

...

Papasakok kaip tu dabar tvarkai tą atmintį, kad pridėjus antrą kažkas pasunkėtų.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 20:24 

Paprastas_zmogus rašė:
Kirtiklis rašė:

Kad būtų "lengviau galvoti" ? Kur aš taip sakiau? :D

Cituoti:

Po tokiu nusišnekėjimu, mano jau išsakyta mintis dabar čia tinka dar geriau:

Paprastas_zmogus rašė:
\

Paaiškink kurioje vietoje yra sudėtingumas naudoti atminties kortelę? Pasirinkti (ar nustatyti, bet ir automatiškai nustatyta būna) kad foto keliautų kortelę/telefoną?

Ir kiek nedaug reikia žmogeliui, neįdėjai kortelės, ir malonumas garantuotas. Ar nesukelia galvos skausmą gausybė Appsu, ir kai reikia nuspręsti man jų reikės ar nereikės? Juk čia smulkmena, be jos būtų paprasčiau ir maloniau telefoną naudoti.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-07, 20:31 

vyckas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
...

...

Papasakok kaip tu dabar tvarkai tą atmintį, kad pridėjus antrą kažkas pasunkėtų.

Čia galima paimti pavyzdžiu kompiuterį.
Tarkim vienas kompiuteris turi vieną neskaldytą diską, o kitame diskas perskeltas į dvi dalis.
Ar pirmuoju atveju žmogui reikia galvoti apie skirsnius? NE. Ar jam apskritai reikia žinoti apie juos? NE.
Tik toks ir skirtumas.

Kirtiklis rašė:
Paaiškink kurioje vietoje yra sudėtingumas naudoti atminties kortelę? Pasirinkti (ar nustatyti, bet ir automatiškai nustatyta būna) kad foto keliautų kortelę/telefoną?
Ir kiek nedaug reikia žmogeliui, neįdėjai kortelės, ir malonumas garantuotas. Ar nesukelia galvos skausmą gausybė Appsu, ir kai reikia nuspręsti man jų reikės ar nereikės? Juk čia smulkmena, be jos būtų paprasčiau ir maloniau telefoną naudoti.

Tau tai atrodo smulkmenos - "ką reiškia kažką nustatyti?". Bet kitam žmogui galbūt tai yra tik erzinanti kliūtis. Neįsivaizduoji kaip kartais žmonės susinervina kai susiduria su kokia nors (techniškai) menka kliūtimi ir nežino, kokia jos priežastis bei kaip ją spręsti... Esu savom akim matęs kaip net ir visiškai menki dalykai žmones priverčia niurzgėti iš nepasitenkinimo...
Žinoma, tai dar kitam žmogui vistiek yra smulkmenos, bet iš smulkmenų ir susideda visas "user experience". Apple žino, kad smulkmenos yra svarbios, todėl stengiasi palengvinti vartotojui gyvenimą eliminuodami įvairias smulkmenas one by one.
Ar Apple vizija teisinga, sprendžia patys vartotojai. Jei tiksliau - balsuoja savo piniginėmis.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 07:04 

Paprastas_zmogus rašė:
vyckas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
...

...

Čia galima paimti pavyzdžiu kompiuterį.
Tarkim vienas kompiuteris turi vieną neskaldytą diską, o kitame diskas perskeltas į dvi dalis.
Ar pirmuoju atveju žmogui reikia galvoti apie skirsnius? NE. Ar jam apskritai reikia žinoti apie juos? NE.
Tik toks ir skirtumas.

Pala pala ir prie ko čia dabar kompiuteriai. iOS net neturi file manager'io, tai klausimas dar kartą, ką jūs ten taip tvarkote? Juolab įdėjus sd sistema pati galėtų visus sunkius failus ( foto, video, muzika) kelt į kortą, arba ten kur daugiau vietos likę, arba dar kaiptik nori. Ir tam nereikėtų jokio įsikišimo iš vartotojo pusės.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 07:47 

vyckas rašė:

Pala pala ir prie ko čia dabar kompiuteriai. iOS net neturi file manager'io, tai klausimas dar kartą, ką jūs ten taip tvarkote? Juolab įdėjus sd sistema pati galėtų visus sunkius failus ( foto, video, muzika) kelt į kortą, arba ten kur daugiau vietos likę, arba dar kaiptik nori. Ir tam nereikėtų jokio įsikišimo iš vartotojo pusės.

Tai būtent, kad nėra file management'o telefone. Ir su SD kortele jau toks privalėtų atsirasti...
O jei automatiškai pradėtų į kortelę dėti didelius failus, smarkiai sulėtėtų tokių failų atidarymas. Bet to, kas atsitiktų, kai kortelėje baigtųsi laisva vieta, o vidinė būtų pustuštė?
Teoriškai gal ir įmanoma padaryti kažkokią gudrią sistemą, bet niekad dar tokios nepadarė...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-08, 10:25 

Paprastas_zmogus rašė:
Tai būtent, kad nėra file management'o telefone. Ir su SD kortele jau toks privalėtų atsirasti...

O kam? Kaip jo nereikia dabar taip ir nereikėtų vėliau. Pats failu nedėliosi, tuo puikiai pasirūpina OS.

Cituoti:
O jei automatiškai pradėtų į kortelę dėti didelius failus, smarkiai sulėtėtų tokių failų atidarymas.

Aha muzika lėčiau grot pradėtų..

Cituoti:
Bet to, kas atsitiktų, kai kortelėje baigtųsi laisva vieta, o vidinė būtų pustuštė?

Nieko nebūtų, tektų trint kažką :D O kas būna, kai vidinėj baigiasi vieta?

Cituoti:
Teoriškai gal ir įmanoma padaryti kažkokią gudrią sistemą, bet niekad dar tokios nepadarė...

Vargu ar ir padarys, jei žmonėm sunku vieną kartą per telefono gyvenimą į nustatymų meniu nueit.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-09, 00:46 

Žinai paprastas žmogau, man keista kaip tau galvos neskauda, kai turi namie kriauklę ir pagalvoji, geriau plautis rankas joje ar nuleidžiant vandenį tualete. Čia jau tokį atmazą sugalvojęs, kad tai sukelia "galvos skausmą". Įsidėjus 32gb kortelę, tu man papasakok kiek tu fotografuosi, filmuosi, šiksi, myši, atsiprašant, į tą telefoną, kol tu užkiši atmintį. Ir koks tau skirtumas ar trinti failus iš kortelės ar iš telefono vidinės atminties? Skirtumas yra vienam žingsnyje:

Select:
1.internal
2.external

Tau tik nebelieka reikalo rinktis atminties, nereikia spausti vieno papildomo mygtuko, daryti VIENO papildomo žingsnio tvarkant atmintį. Tik visiškas nevisprotis nesugebėtų to padaryti. Ir kitas dalykas, jau anksčiau pateiktas kainų skirtumas tarp atminties kiekio.

Dar prisimink SD kortelių panaudojimą kitur, kai vieną kortelę gali naudoti tiek telefone, fotoaparate, video kameroje, kompiuteryje, kitame telefone ir t.t. Lygiai taip pat gali tvarkytis savo atminties kortą tuose įrenginiuose. O apple tave pririša prie vienintelio įrenginio, kurį gali prijungti naudojant vienintelį, telefonui skirtą kabelį, kad galėtum atmintį panaudoti kažkur kitur.

Tu nors apsiversk aukštielnikas, tavo atmaskė dėl vidinės atminties buvimo ir kortos lizdo nebuvimo yra visiškas ŠLAMŠTAS.

Apple tave pririša prie savo produkcijos, neturi jokios teisės ir laisvės pasirinkti kito gamintojo produkto. Pasisekė, kad kinai dar gamina ir pardavinėja telefono kabelius ir kitą apple šlamštą pigiau. O tai dabar tektų už vieną sušiktą laido gabalą, vien todėl, kad jis yra apple mokėti 50lt, tu pagalvok - laido gabalas, kurio savikaina duok dieve 2lt. http://store.apple.com/us/product/MA591 ... -usb-cable
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-09, 15:11 

Taigi kad taip. Šį kart Paprastas_zmogau tamstos argumentai skamba kaip "atmazas" arba kaip aklas pateisinimas turimo/mėgstamo produkto trūkumų.

Jie nededa ne dėl usability ar UX, o dėl to, kad nusipirkęs 16GB variantą ir pamatęs, kad pastoviai trūksta vietos, sekantį iPhone pirktų jau gerokai brangesnį pvz 64GB. (jei su operatorium tai skirtumas 100% kainos tik dėl vietos)

Kitaip, įsimetei kortelę 64GB ir gali sau ramiai pralaukti vieną kitą iP leidimą nepirkdamas - telefonai tai geri iš esmės.
  • 0

Reputacija: +75

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-04-09, 19:00 

Ką norėjau pasakyti, aš jau pasakiau. Kai kurie matau kartojasi, nes akivaizdžiai nebando suprasti, kas parašyta.

moo,
Jokių atmazų nėra, nes aš čia tik paaiškina vienos kompanijos politiką ir pasakiau tos politikos pliusus.
Niekur nerašiau, kad tokia politika vienareikšmiškai yra geresnė už kitų kompanijų... Tai kur čia tie atmazai?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 68 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'