Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 7 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Mokslas » Geografija
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-08, 22:41 

Užkliuvo man sakinys:
Cituoti:
Po kelių milijardų metų ji išliks stabili, tačiau taps kur kas šviesesnė ir išskirs žymiai daugiau šilumos nei dabar – jo kiekis bus toks didelis, kad išgaruos visi vandenynai.

Na po kelių milijardų metų Saulė pūstis pradės, ir man tai nepanašu į stabilumą.. Stabilia taps po maždaug 6 milijardų metų, kai liks baltoji nykštukė, o tai taip pat nepanašu į didesnį ryškį ir kaitrą.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-10, 18:51 

pagaliau, kiek galima ta zeme kankinti :)
  • 0

Reputacija: +39

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-10, 19:01 

salemas5 rašė:
pagaliau, kiek galima ta zeme kankinti :)
O, kas ją kankina? :-?
  • 0

Moderatorius

Reputacija: +191

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-10, 19:28 

[s]Gyvybė[/s] Dabartinės gyvybės formos Žemėje turėtų išnykti po 2,8 mlrd. metų.

Kas sakė, kad per 3 mlrd. metų nesusikurs naujos nišos ir eukariotai nesugebės joms prisitaikyti? Gal atsiras toks metabolizmas, kuriam pakaks drėgmės atmosferoje - gi vanduo niekur nedings, tik pasikeis jo agregatinė būsena.

O žmonijai tas tikrai negresia. Galvojame apie kitų planetų kolonizavimą, jau dabar sugebam išgyventi mėnesių mėnesiais kosminėse stotyse, Antarktidoje, po vandeniu... Jei žmonės ir jų ekosistema išnyks, tai tikrai ne dėl kaistančios Saulės.
  • 0

Reputacija: +403

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-10, 23:00 

Sinister rašė:
Užkliuvo man sakinys:
Cituoti:
Po kelių milijardų metų ji išliks stabili, tačiau taps kur kas šviesesnė ir išskirs žymiai daugiau šilumos nei dabar – jo kiekis bus toks didelis, kad išgaruos visi vandenynai.

Na po kelių milijardų metų Saulė pūstis pradės, ir man tai nepanašu į stabilumą.. Stabilia taps po maždaug 6 milijardų metų, kai liks baltoji nykštukė, o tai taip pat nepanašu į didesnį ryškį ir kaitrą.

Nu Saulė netaps stabili po 6 mil. metų, nes jau nebus joje termodinaminės pusiausvyros ir ji visą laiką vės. :-)
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-07-11, 09:07 

Swift RR rašė:
Sinister rašė:
Užkliuvo man sakinys:
Cituoti:

Nu Saulė netaps stabili po 6 mil. metų, nes jau nebus joje termodinaminės pusiausvyros ir ji visą laiką vės. :-)

Bet lėtai, labai lėtai, kad atvėstų ir virstų juodąja nykštuke, prireiks trilijonų, gal net daugiau metų, tad aš šią Saulės ateitį vadinčiau pakankamai stabilia.
  • 0

Reputacija: +2

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume