Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasaulio paslaptys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 09:05 

Hmz rašė:
Kodėl niekas nepademonstruoja virgulės, kuri tavo "energijų" veikiama sukinėjasi savaime, įtvirtinta kokiame nors laikiklyje, o ne žmogaus rankoje?

Tiesiog tokia konstrukcija per žmogų ir tiek. Viskas turi atitinkamas konstrukcijas kad veiktų. Čia buvo kalba kad energija, norint ją nustatyti, turi atlikti darbą. Taip ir yra. Svarelis priverčiamas svyruoti. Pradžioje, suderinimo metu, tai atlieka žmogus savo minčių energijos dėka. Vėliau, kada prisijungiama prie anapusinio sielos kanalo minčių energija slopinama, nes neįmanoma padaryti jokio poveikio gautam svyravimui. Veikia kažkokia kita energija. Maža to svyravimas yra negęstantis. Jį kiekvieną kartą tenka stabdyti mechaniškai. Dabar su svyravimai viskas tvarkinga. Praeityje dėl dar papildomų energijų poveikio tekę stebėti labai keistų svyravimų. Svarelis svyruoja savo amplitude ir dar papildomai virpa aukštesniu dažniu. Arba perdėtai stabilus stovi vienoje vietoje bet virpa aukštu dažniu. Arba iš viso prasideda švytuoklė "skraidymai" net ištraukiama iš rankų. Tiesiog kadangi mačiau visokių svyravimų variantų straipsnyje paminėtas raumenų variantas visiškai netinka. Nors autorius neabejoja kad kažkoks svyravimas vyksta. Maža to bet kas su nulinėmis sąnaudomis ir pats gali pasitikrinti. Aišku tai reikia daryti ne bet kaip o pagal mano nurodytą metodiką. "Senoviškas" naudojimasis švytuokle netinka. Nebus jokių rezultatų.
  • 0

Reputacija: -85

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 09:32 

jei ne is zmogaus energijos, tai is kur tos virgules gauna judejima? jei sakai tam nereik zmogaus, tai realiai jos turetu veikt ir roboto znyplese. o tas svyravimo sustiprejimas, tai manau galejo but tiesiog rezonansas

o apie kvantine mechanika, tai tamsta isvis turbut neturit ziniu, nes ten desniai apraso atomu, tiksliau subatomini pasauli, ir grieztai nera pritaikoma jokiam matereliam kunui, nes kaikurios teorijos, tiesiog butu klaidingos, kaip kvantinis suolis ar heizenbergo neapibreztumas ir matricu mechanika, be ju kvantines mechanikos net nebutu, bet sios teorijos neveikia kunams kuriuos galima ciupinet, nes ju impulsams skaicuot nereik matriju.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Reputacija: +306

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 09:40 

vytautas50 rašė:
Tiesiog tokia konstrukcija per žmogų ir tiek. Viskas turi atitinkamas konstrukcijas kad veiktų. Čia buvo kalba kad energija, norint ją nustatyti, turi atlikti darbą. Taip ir yra. Svarelis priverčiamas svyruoti. Pradžioje, suderinimo metu, tai atlieka žmogus savo minčių energijos dėka. Vėliau, kada prisijungiama prie anapusinio sielos kanalo minčių energija slopinama, nes neįmanoma padaryti jokio poveikio gautam svyravimui. Veikia kažkokia kita energija.

O tos "minčių" ir "sielos" energijos per kokią sąveiką perduoda tą mechaninį impulsą virgulei/švytuoklei? Gravitacinę? Elektromagnetinę?
  • 0

Reputacija: +4

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 10:18 

Plikas rašė:
O tos "minčių" ir "sielos" energijos per kokią sąveiką perduoda tą mechaninį impulsą virgulei/švytuoklei? Gravitacinę? Elektromagnetinę?

Pats faktas kad kažkokia energija pavirsta paprastu mechaniniu svyravimu. Kūnas yra kaip savotiškas virpesius gaudantis kontūras, nes tos energijos be žmogaus kūno tiesiog neveikia. Kad tai veiktų per elektromagnetinę pusę nepanašu. Švytuoklė, mano atveju, pagaminta iš elektrai nelaidžių medžiagų. Nors veikia ir su metaliniu svareliu. Dėl gravitacijos neįsivaizduoju. Bendrai tai iš esmės kažkas kita. Kai dar veikė tos kitos jėgos švytuoklė negalėjo būti pagaminta iš pirktų detalių. Turėjau tokią ir ji nustojo veikti. Galiausiai naudojau savo išrautą dantį ir labai seną siūlą. Tai veikė pakankamai patikimai ir gerai. Nenaudojau jokių tradicinių šventinimo, aukojimo, valymo procedūrų. Tik nešiodavausi prie savęs. Tai akivaizdžiai padidindavo svyravimo amplitudę. Žodžiu pakankamai subtili nors ir paprasta priemonė. Buvo įdomu eksperimentuoti. Tuo labiau nesinaudojant jokia žinoma informacija.
Iš kitos pusės visi pažįstami eksperimentavę su švytuokle turėjo keistų ir nepageidautinų problemų. Bendradarbis po tokio seanso su draugu susirgo visai vasarai. Po savaitės mirė to draugo močiutė. Katinas pasišiaušęs pabėgo iš kambario jau seanso pradžioje.
Kita kaimynė po naudojimosi švytuokle porai mėnesių atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje.
Jokio teigiamo pvz.. :(
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:00 

vytautas50 rašė:
Plikas rašė:

Pats faktas kad kažkokia energija pavirsta paprastu mechaniniu svyravimu. Kūnas yra kaip savotiškas virpesius gaudantis kontūras, nes tos energijos be žmogaus kūno tiesiog neveikia. Kad tai veiktų per elektromagnetinę pusę nepanašu. Švytuoklė, mano atveju, pagaminta iš elektrai nelaidžių medžiagų. Nors veikia ir su metaliniu svareliu. Dėl gravitacijos neįsivaizduoju. Bendrai tai iš esmės kažkas kita. Kai dar veikė tos kitos jėgos švytuoklė negalėjo būti pagaminta iš pirktų detalių. Turėjau tokią ir ji nustojo veikti. Galiausiai naudojau savo išrautą dantį ir labai seną siūlą. Tai veikė pakankamai patikimai ir gerai. Nenaudojau jokių tradicinių šventinimo, aukojimo, valymo procedūrų. Tik nešiodavausi prie savęs. Tai akivaizdžiai padidindavo svyravimo amplitudę. Žodžiu pakankamai subtili nors ir paprasta priemonė. Buvo įdomu eksperimentuoti. Tuo labiau nesinaudojant jokia žinoma informacija.
Iš kitos pusės visi pažįstami eksperimentavę su švytuokle turėjo keistų ir nepageidautinų problemų. Bendradarbis po tokio seanso su draugu susirgo visai vasarai. Po savaitės mirė to draugo močiutė. Katinas pasišiaušęs pabėgo iš kambario jau seanso pradžioje.
Kita kaimynė po naudojimosi švytuokle porai mėnesių atsidūrė psichiatrinėje ligoninėje.
Jokio teigiamo pvz.. :(

Jeigu tamsta atrastų "kažkokią nežinomą" penktąją sąveiką (be dabar žinomų: gravitacinės, elektromagnetinės, stipriosios ir silpnosios), tai gautų ne tik Randi milijoną, bet ir nobelio premiją. Tai būtų didesnis atradimas už bendrąjį reliatyvumą ir kvantinę fiziką kartu sudėjus. Kadangi taip nėra, reiškia tamsta kažką daro ne taip. Ir vėl tas neraštingumas koją pakišą...
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:23 

Plikas rašė:
Ir vėl tas neraštingumas koją pakišą...

Aš tik pateikiau savo praktinius bandymus. Tai tiesiog veikia ir tiek. Ne mes valdom šitos energijos veikimą ar neveikimą. Galima naudotis bet moksliškai tai išsiaiškinti nepavyks. Nobelio premija šioje vietoje nepasiekiama. Kai imsim gudrauti jos atžvilgiu ji nustos veikti. Energija gudresnė už mus.
Šiaip abejoju ar nors 1% žemės gyventojų žino kaip veikia mobilus telefonas. Tiksliau kaip ten tie vienetai nuliai bėgioja viduje. Su paprastu telefonu buvo viskas paprasta. Žmonės tiesiog naudojasi ir tiek.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:25 

nu jau prasidejo nesamones, visiskai nesusije su mokslu tamstos teiginiai, arba sarlatanas arba trolis, ignoruoja betkokius mokslo desnius, net nesigila ir nesupranta ju, taciau kuria ir aiskina pagal savo savokas. visiskas sarlatanizmas. tetruksta, kad vaikstancias sielas su virbulem galetum jaust, l tada dar prie savo aparato kokia zvake uzdejus galetum su tom dvasiom sneket, ir vuolia, galetum eit i ekstasenso musi arba i tv detektyvus ar kokie ten buvo kur vilkolakius sekdavo.
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:41 

Moksliškai teigiant kad tai neveikia veikimas niekur nedingsta. O kad mokslas negali paaiškinti daug ko čia visai normalu. Man trūko apendicitas paklausiau gydytojų kodėl. Jie sako "nežinom". O juk elementarus reiškinys. Be to prieš pora dienų mane buvo "perleidę" per visą įmanomą medicininę techniką ir nieko nepastebėjo. Ir to negali paaiškinti. Teorijų gal masė ir yra bet realaus paaiškinimo nėra.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:48 

vytautas50 rašė:
Moksliškai teigiant kad tai neveikia veikimas niekur nedingsta. O kad mokslas negali paaiškinti daug ko čia visai normalu. Man trūko apendicitas paklausiau gydytojų kodėl. Jie sako "nežinom". O juk elementarus reiškinys. be to pora dienų mane buvo "perleidę" per visą įmanomą medicininę techniką ir nieko nepastebėjo. Ir to negali paaiškinti. Teorijų gal masė ir yra bet realaus paaiškinimo nėra.

zinotu, jei leistum kad atliktu pilna tyrima, bet kazin ar noretum to, kad tau padarytu skrodima. tu nori, kad be tyrimu tau tiksliai pasakytu ir del to kaltini moksla ? liudna tada girdet. beto priesingai nei tavo virbuliu kaskokia mistine energija, kurios zinoma nera ir but negali, tai nepriestarauja moksliniam desniui
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:53 

vytautas50 rašė:
Moksliškai teigiant kad tai neveikia veikimas niekur nedingsta. O kad mokslas negali paaiškinti daug ko čia visai normalu. Man trūko apendicitas paklausiau gydytojų kodėl. Jie sako "nežinom". O juk elementarus reiškinys. be to pora dienų mane buvo "perleidę" per visą įmanomą medicininę techniką ir nieko nepastebėjo. Ir to negali paaiškinti. Teorijų gal masė ir yra bet realaus paaiškinimo nėra.

zinotu, jei leistum kad atliktu pilna tyrima, bet kazin ar noretum to, kad tau padarytu skrodima. tu nori, kad be tyrimu tau tiksliai pasakytu ir del to kaltini moksla ? liudna tada girdet. beto priesingai nei tavo virbuliu kaskokia mistine energija, kurios zinoma nera ir but negali, tai nepriestarauja moksliniam desniui
  • 0

Moderatorius
Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 11:54 

Na po trūkimo mane normaliai perskrodė :) . Kiek supratau super mokslas nežino elementarių dalykų. Aišku aš jų taip pat nežinau. Tik šalina pasekmes ir tiek. Gerai nors tiek. :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 12:51 

vytautas50 rašė:
Plikas rašė:
Ir vėl tas neraštingumas koją pakišą...

Aš tik pateikiau savo praktinius bandymus. Tai tiesiog veikia ir tiek. Ne mes valdom šitos energijos veikimą ar neveikimą. Galima naudotis bet moksliškai tai išsiaiškinti nepavyks. Nobelio premija šioje vietoje nepasiekiama. Kai imsim gudrauti jos atžvilgiu ji nustos veikti. Energija gudresnė už mus.
Šiaip abejoju ar nors 1% žemės gyventojų žino kaip veikia mobilus telefonas. Tiksliau kaip ten tie vienetai nuliai bėgioja viduje. Su paprastu telefonu buvo viskas paprasta. Žmonės tiesiog naudojasi ir tiek.

Jei "tas kažkas" veikia realybę (pvz. judina tavo laikomus daiktus) tai "tą kažką" galima tirti mokslinėmis priemonėmis. "To kažko" nebūtų galima tirti mokslinėmis priemonėmis, jeigu "tas kažkas" neveiktų realaus pasaulio, bet tokiu atveju ir tamsta "to kažko" jokio veikimo nepastebėtų.
Kadangi "tas kažkas" veikia tik matant tamstai, o jeigu "tą kažką" bandoma tirti, tai tas veikimas nustoja, aš darau išvadą, kad tamsta meluoja. Matote kaip viskas paprasta?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 13:38 

Plikas rašė:
Matote kaip viskas paprasta?

Jei jūs tai darysit asmeniškai tas "kažkas" veiks ir jums. Sunku man pasakyti ar jums veikimas apsiribos tik svyravimų nustatymu ar galėsit prisijungti prie sielos kanalo. Čia jau kaip duota nuo gimimo. Vieniems tai veikia kitiems ne. Tai veikia ne tik man vienam. Tiesiog su keliais žmonėmis aptariam rezultatus. Nėra čia jokios mistikos ir nebūtų dalykų. Viskas patikrinta praktiškai. Teorijos ko nors vertos tik kaip patikrinamos bandymais.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 14:01 

vytautas50 rašė:
Plikas rašė:

Jei jūs tai darysit asmeniškai tas "kažkas" veiks ir jums. Sunku man pasakyti ar jums veikimas apsiribos tik svyravimų nustatymu ar galėsit prisijungti prie sielos kanalo. Čia jau kaip duota nuo gimimo. Vieniems tai veikia kitiems ne. Tai veikia ne tik man vienam. Tiesiog su keliais žmonėmis aptariam rezultatus. Nėra čia jokios mistikos ir nebūtų dalykų. Viskas patikrinta praktiškai. Teorijos ko nors vertos tik kaip patikrinamos bandymais.

Plikas rašė:
Jei "tas kažkas" veikia realybę (pvz. judina tavo laikomus daiktus) tai "tą kažką" galima tirti mokslinėmis priemonėmis.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 14:02 

vytautas50 rašė:
Plikas rašė:

Jus kazkaip ignoruojate labi gera teigini.
Cituoti:
Jei "tas kažkas" veikia realybę (pvz. judina tavo laikomus daiktus) tai "tą kažką" galima tirti mokslinėmis priemonėmis. "To kažko" nebūtų galima tirti mokslinėmis priemonėmis, jeigu "tas kažkas" neveiktų realaus pasaulio, bet tokiu atveju ir tamsta "to kažko" jokio veikimo nepastebėtų.

Jeigu "tas kazkas" veikia tavo danti ar koki svareli, tai is jo lengvai galima padaryti matavimo irengini ir ismatuoti "ta kazka", bet niekas to nepadaro. Kodel? Persasi isvada, kad tai tik briedas ir daugiau nieko.
Visi cia manau sutiks, kad visatos kalba yra matematika ir skaiciai ir kol tamsta nepateigsite konkrecui skaiciuku su yrodimais ant popieriaus, o ne posaki "as maciau tai turetu buti teisybe", nu niekaip nepatikesiu ir drysciau teigti, nei vienas racionaliai mastantis asmuo tuo nepatikes. O pievas be irodymu gali rasyti betkas :)
  • 0

Reputacija: +57

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 14:44 

Vytautas50 http://www.youtube.com/user/Vytautas50 tai tu?

Pažiūrėkit kokius kanalus jis dalinasi ir viskas su juo aišku.

Vien mistinės laidos rusų kalba. Ren TV tavo geriausias laisvalaikio praleidimas.
  • 0

Reputacija: -1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-10-16, 14:57 

andriulis rašė:

Na ne čia tikrai ne aš :) Mano pažiūros keistesnės nei REN TV. Iš viso jais nesidomiu. :)
  • 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 0 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'