Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 9 pranešimai(ų) ] 

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Automobiliai, motociklai ir traukiniai
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 14:34 

Šaunuoliai estai vien dėl to, kad tokį eksperimentą atliko. O dabar galima tik pasimokyti iš gautų rezultatų. Estais žaviuosi visose srityse.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 15:05 

sielinas rašė:
Šaunuoliai estai vien dėl to, kad tokį eksperimentą atliko. O dabar galima tik pasimokyti iš gautų rezultatų. Estais žaviuosi visose srityse.

O kažkas gal tikėjosi kitokio rezultato? Kiek ten tas nuolatinis ir taip kainuoja, kad keisti greitį ir patogumą į nemokamą bilietą?
  • 0

Reputacija: +381

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 15:37 

Autobusas atvažiuoja tik tam tikru metu ir keliauja tik tam tikru maršrutu. O su automobiliu gali sėsti ir važiuoti be jokių tvarkaraščių ir tiesiai link tikslo, o ne sukti kažkur toli aplink kaip kartais būna su autobusų maršrutais.

O ir šiaip, jei paslauga laikoma nekokybiška, tai ir turėtų būti nemokama arba labai pigi.. ? :eek:
  • 0

Reputacija: +40

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 16:55 

Melyna rašė:
O ir šiaip, jei paslauga laikoma nekokybiška, tai ir turėtų būti nemokama arba labai pigi.. ? :eek:

Tavo pasirinkimas kiek mokėti už kokią nors paslaugą, tu pilnai gali įvertinti tau apsimoka už ją tiek mokėt ar ne.
  • 0

Reputacija: +119

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 19:10 

Melyna rašė:
Autobusas atvažiuoja tik tam tikru metu ir keliauja tik tam tikru maršrutu. O su automobiliu gali sėsti ir važiuoti be jokių tvarkaraščių ir tiesiai link tikslo, o ne sukti kažkur toli aplink kaip kartais būna su autobusų maršrutais.

Užtai laikas praleisto autobuse, besiilsint, skaitant ar šiaip planuojant dienos darbus yra kur kas vertingesnis nei laikas praleistas vairuojant kamščiuose. :p
Aš asmeniškai važiuodamas viešuoju transportu pailsiu, ko nepasakysi apie kelionę automobiliu.
  • 0

Reputacija: +13

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-14, 19:37 

Cituoti:
Užtai laikas praleisto autobuse, besiilsint, skaitant ar šiaip planuojant dienos darbus yra kur kas vertingesnis nei laikas praleistas vairuojant kamščiuose. :p
Aš asmeniškai važiuodamas viešuoju transportu pailsiu, ko nepasakysi apie kelionę automobiliu.

Ooo taip. Aš irgi pailsiu. Ypatingai važiuojant Vilniuje "greitaisiais" maršrutais, kur net negauni sėst, jau nebekalbant apie pastovų darbą autobuse - judėjimą pirmyn ir atgal, išleidžiant keleivius ir kitus ileidžiant. :D Taip pat reikėtų paminėti ir pastovų tratėjimą, barškesius ir kitus garsus, kvapus, jutimus važiuojant viešuoju. Tai žinot, esant galimybei, aš geriau pasedėčiau nuosavam automobilyje...
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-15, 01:02 

Arthuras rašė:
Cituoti:

Ooo taip. Aš irgi pailsiu. Ypatingai važiuojant Vilniuje "greitaisiais" maršrutais, kur net negauni sėst, jau nebekalbant apie pastovų darbą autobuse - judėjimą pirmyn ir atgal, išleidžiant keleivius ir kitus ileidžiant. :D Taip pat reikėtų paminėti ir pastovų tratėjimą, barškesius ir kitus garsus, kvapus, jutimus važiuojant viešuoju. Tai žinot, esant galimybei, aš geriau pasedėčiau nuosavam automobilyje...

gerai nupasakota kasdienybė visuomeniniame transporte ;) dar pridėčiau kai kurių nereguliarų kursavimą, kai grafikas yra kas pusę valandos, bet kažkuris nusprendžia neišvažiuoti į reisą
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2013-11-15, 15:19 

dds rašė:
Arthuras rašė:
Cituoti:
Užtai laikas praleisto autobuse, besiilsint, skaitant ar šiaip planuojant dienos darbus yra kur kas vertingesnis nei laikas praleistas vairuojant kamščiuose.
Ooo taip. Aš irgi pailsiu. Ypatingai važiuojant Vilniuje..
gerai nupasakota kasdienybė visuomeniniame transporte..

- Čia ne idėjos kaltė, o realizacijos. Perpildyti transportą draudžia eismo taisyklės, bet polixijai vienodai šviečia.. O miesto valdžia demontuoja veikiančius trolių busus vien todėl, kad jie jiems baisiai primena CCCP.

p.s.
.. Kaune paprastai 90% atvejų iš 100% yra sėdimų vietų, bet piliečių "gąsdinimas" mafukais, tai užknisa.. Įdomu kiek tie mafukai sumokejo trolių busų kompanijai už tokią socialinę reklamą?

:x
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +21

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 9 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume