Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Žmonių pasaulis » Kaip mes gyvename
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-01, 16:46 
     
Absoliutas rašė:
Arns rašė:
vytenisdov rašė:
Jei mano šeima ar giminė būtu išžūdyta aš irgi sprogdinčiau, nematau čia nieko nuostabaus.

tikiuosi tavo IP jau užsirašė saugumas :)


kazkas turi svajone dirbti KGB :)


Kažkas tiesiog nori gyventi ramus. O šiaip kad sprogdinsi nieko dėtus žmones, tai psichinis esi. Sprogdink armiją, policiją ar politikus, kurie ir buvo kalti dėl tavo šeimos sušaudymo. O ne civilius, kurie elgėsi lygiai taip pat iki tavęs.
  • 0
Užsiregistravo: 2009-04-04, 03:11
Pranešimai: 15336
Miestas: Vilnius-Klaipeda
Reputacija: +2812
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-01, 18:46 
     
Arns rašė:
vanduo4, kokio briedo prigėrei per naujus? Kaukazo kalnuos miškai? :D Niekas nei Rusija nei pasaulis neleis Čečėnijos valstybei atsirasti. Jei pirmą kartą istorijoje teroras suveiktu ir atneštu realios naudos, pasaulis panirtu į chaosą. Tad kaip Jungtinė Karalystė neatidavė Š.Airijos, kaip ispanai naikino baskus, turkai ne menkesnes nei Rusija skerdynes surengė kurdams ir pasaulis nė žodžio. Visi turi vietinių problemų ir visiem taip pat baisu psichams suteikti bent lašą vilties.

Koks imigrantų jaunimas? :D Čia kaip argumentas "savi šaudė į savus" :D Reikia labai daug knisti jog iki tokios versijos bent kelis argumentus rastumei. Tad gal jei jau toks gudrus, pavardinsi visus tuos juodčkius/muslimus, kuriuos gerai panaikino Breivikas.

Skirtumas tarp S.Airijos ir kt. su Cecenija tas, kad pirmosios tenori tautines autonomijos (nepriklausomybes), taciau didele dalis ir nenori, nes ekonomiskai gyvena gerai. ) su Cecenija - juos ten skurdas skatina kovoti. Atsiskirtu jie nuo Rusijos ir ekonominis lygis kaip mat pakiltu (pvz.: pabaltijis, Gruzija irpan.), nes dabar ten kas geriausia, nukeliauja y Rusijos platybes ir prapuola. Aisku yra suinteresuotu, kad Rusija subyretu, kadangi tai vienintelis budas "palauzti" komunizma. Del to kovojama ir Ukrainoje. Tikiuosi greitu metu bus ir Baltarusijoje ir t.t.
- Siuolaikiniame Pasaulyje - Rusijos "pinigai uz lojaluma" politika - yra kaip bakterija. Tai man primena situacija Libijoje. Kol regione buvo sumaistis, Gaddafi buvo naudingas partneris kontroliuojant situacija. Taciau veliau jam buvo suteiktas sansas pasitraukti, deja jis atsisake ir didvyriskai zuvo.
- Neturiu nieko pries Rusijos zmones, bet Rusija tokia, kokia yra dabar, turi buti isardyta. Ir kuo greiciau tai atsitiks, tuo visiems bus geriau.
- O Breivikas nezude savu (turiu omenyje tai ka jis laike savais). Taip bent buvo kalbeta teismo metu. Kiek zinau, tai buvo specialiai organizuotas suvaziavimas imigrantu jaunimu, tikslu pletoti tolerancija imigrantams (ar kazkas panasaus). Butent todel tarp ju tamsaus gymio asmenu buvo dauguma. O visi kiti buvo priesai, kaip imigracijos liberalizavimo salininkai.
- Beja, Cecenai save suvokia kaip tauta. JIe anksciau bande atsiskirti, o Rusij tai slopino jega. Niekam nepaslaptis, kad tas regionas garseja karstu budu, todel politine nesantaika peraugo y kariny konflikta. Ir Rusija ten kontroliuoja situacija tik tol, kol naudoja fizine jega. Pasakyk man ponas Arns, kokia tokios politikos perspektyva, kai visas pasaulis juda link demokratijos? Pati rusija is vidaus kaista, na bet korupcija - galingas ginklas.
  • 0


_________________
Padėk Dieve varguoliams.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2598
Reputacija: +229
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-01, 19:23 
     
vanduo4, ar tu domiesi ar kas ant liežuvio užeina rašai?
1) Š. Airijos konfliktas ne dėl ekonomikos. O Nuo D.Britanijos atskirti svarsto ir Škotija, nors abiems skiriami dideli pinigai. O konfliktai tarp tikrų airių ir atsikėlusių anglų.
2) Čėčėnijai skiriami be galo dideli pinigai. Ten jau dabar išmokos prilygsta turtingiausiems regionams, pilnai atstatytas Groznas ir kiti didesni miestai. Galima sakyti jog joks kitas regionas po TSRS žlugimo nesulaukė tiek pinigų.
3) Ekonomikai neužtenka gerų norų. Afrikiečiai irgi išvarė be gailesčio baltuosius, bet pamatė jog patys praktiškai nieko nemoka. Taip ir ten, nei jie patys ką moka nei ten yra realios sąlygos suklestėti. Iš esmės jei ne Rusijos pinigai, tas kraštas geriausiu atveju lygiuotusi į Nepalą ar Burundį. Tad net patys čečėnų išeiviai nuolat pabrėžia, kad jiems reiks į kokią sąjungą ar uniją su kaimynėmis.
4) Niekas nekovoja su komunizmu. Dabar vyksta persidalinimai teritorijų, nes deja TSRS linijas brėžė kaip tiesiau, o ne etniniais pagrindais. Taip beveik pusė Ukrainos ar Baltarusijos net istoriškai buvo rusiškos žemės šimtus metų. Ir tai kas vyksta, aiškinimasis ar tokios valstybės (kol kas tik Ukraina) iš vis dar gali egzistuoti (kaip pvz Belgija, kuri irgi tarpusavyje padalinti gilia prarają) susitardamos ar turės išsiskaidyti.
5) Pinigai už teritorijas išlaiko visas valstybes. Jei pradėsi skaičiuoti kurios savyje neturi separatistinių jėgų, ko gero paaiškėtu jog visos sėdi ant parako statinių, tik vienos žaidžia su degtukais, o kitos jau gesina rūkstančius dagtis.
6) Argumentai už Rusijos išardymą? Gal į tavo namą nutaikyta Iskander? :) Nes kaip žinia, laikai pasikeitė, bet į atliekamas ar menkiau saugomas teritorijas visos valstybės gviešia dantis. Maža kada gali prireikti.
7) Tai gal tamstele tikite Breiviku ir jo, kaip nežinia kokio ordino nario "partija"? Gal kasnakt skaitot Manifestą?
Man užtenka žvilgtelėt į aukų nuotraukas, vardus ir pavardes, kad nustatytumei jog tikrai du trečdaliai tikri skandinavai. O tikėjimas liberaliomis, socialinėmis ar ar kitomis politinėmis ideologijomis, kurios nėra kraštutinės, niekam nepakenkė.

Tad dar karta pasikartosiu. Ar apart nerišlios "filosofijos" (kuria pats ir piktinatės), kažką išmanote, ar prieštaraujate vardan prieštaravimo? Nes kiek teko pastebėti, kur belystumėte su savo komentarais, visur jie kitų diskusijos dalyvių lengvai ir įtikinamai išnarpliojami ir paneigiami 8.)
  • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-01, 21:24 
     
Žiūrių yra tokių komentatorių kurie čia galima sakyti gyvena :D
  • 0
Užsiregistravo: 2013-03-16, 20:37
Pranešimai: 131
Reputacija: +7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-01, 22:42 
     
Jei pradės byrėt Rusijos imperija, tai atneš tūkstančius karų. Ir saldu tikrai mums nebus dėl to. Bet Kaukaze niekad nebuvo ir nebus "sovietų" valdžios. Maskvos vietoj išmesčiau juos iš federacijos ir tegul užsipjauna tarpusavyje. Bet imperialistinis mentalitetas tuo niekad neleis. Šiaip Rusija balansuoja ant pilietinio karo ribos. Ir tai stipriai neramina.
  • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-04-15, 13:28
Pranešimai: 991
Reputacija: +453
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-02, 00:30 
     
vanduo4, kuriai klikai priklausai: patriotai.lt? LTC? LTJS? Murzininkams? :D ai tiesa, čia gi viena ir ta pati chebra. :D
  • 0
Užsiregistravo: 2008-11-15, 16:57
Pranešimai: 722
Reputacija: +7
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-02, 10:58 
     
Dauguma rusijos piliečių pyksta ant putkino dėl skiriamų milijardų čečėnams, bet jis tai daro tikrai ne šiaip sau susigalvojęs. Čia ir išlenda reikalai su olimpiada, čiūrkos spaudžia Rusiją dėl teroristinių išpuolių traukdami pinigus kaip saugumą.

Čečėnijos vaikai vasaros atostogom važiuoja į Turkiją poilsiauti, mokyklos sąskaita.

Saudo Arabija tame pačiame brude, jie remia ekstrimistus ir kursto visokias intrigas, gal net ne tame pačiame brude, o tiksliau reikėtų sakyti pagrindiniai organizatoriai.

Šiuo atvėju galima suprasti kodėl Rusija gina Siriją, jie jokiais būdais negali leisti Sirijai pralošti karo kurį organizuoja Saudo Arabija, Turkija ir kiti, nes tuomet ateis laikas kovoti pačioje Rusijoje. Sirijoje teroristų gretas sudaro nuo Malio iki Čečėnijos ruošiami kovotojai kurie Sirijos gatvėse rašinėja lozungus "šiandien Sirija, rytoj Rusija".

O tas kuris čia sakė jog eitų sprogdintis ir žaloti nekaltus žmones, reikėtų profilaktiškai guzų išrašyti, gal suprastų jog skauda.
  • 0
Užsiregistravo: 2009-04-28, 13:11
Pranešimai: 1619
Reputacija: -1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-02, 16:35 
     
Arns rašė:
2) Čėčėnijai skiriami be galo dideli pinigai. Ten jau dabar išmokos prilygsta turtingiausiems regionams, pilnai atstatytas Groznas ir kiti didesni miestai. Galima sakyti jog joks kitas regionas po TSRS žlugimo nesulaukė tiek pinigų.


- Rusija padare be galo daug zalos sugriaudama Cecenijos miestus, todel ir atstatymas kainuojaproporcingai.
- Man taip pat teko pastebėti -
Arns rašė:
kur belystumėte su savo komentarais, visur jie kitų diskusijos dalyvių lengvai ir įtikinamai išnarpliojami ir paneigiami.


Ytariu taip yra del to, kad situacija vertinama is skirtingu atskaitos tasku... As linkes link individualizmo (liberalizavimo), tu - tipiskas komunistas. :D Peles ir kates gincas. :D Paziuresim kas laimes.
- O Breivikas yra neteisus manydamas, kad problema galima isspresti jega ir prievarta. Rusija taip pat yra neteisi.
  • 0


_________________
Padėk Dieve varguoliams.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-04-13, 17:31
Pranešimai: 2598
Reputacija: +229
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'