Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai
 
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume


Išsami paieška

 [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
 
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Pasaulio paslaptys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-27, 21:56 
     
Viktoras Lava rašė:
Nepykit, bet buvo tiesiog absurdiška skaityti tokius pamąstymus. Kur buvote mokykloje per biologijos pamokas?Haha.. Tikriausiai žinai jog pusė mokyklos literatūros turėtų būti atnaujinta? O tuo labiau žmogaus evoliucija. Taigi ne vienas mokslininkas žino jog žmogaus evoliucijoje yra trukstama grandis. Iš ten kažkokios bezdžiones-bym žmogus... Taip nebūna.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-08-25, 19:38
Pranešimai: 88
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-27, 22:39 
     
Laisva mintis rašė:
Visiškai pritariu Arwis išsakytoms mintims. Pats norėjau parašyti, kad jei darytume prielaidą, jog žmonės buvo "importuoti" į Žemę prieš 60-200 tūkst.m., tai tą prielaidą reikėtų išplėsti net iki to, kad tuo pačiu turėjo būti importuota jau išvystyta ir likusi Žemės gyvybė su savo fiziologiniu giminingumu žmonijai. Čia neatmetu galimybės, kad dalis primityviausių gyvybės formų galėjo atskrieti ir su kosmoso dulkėmis.
Nesuprantu, iš kur vvv2 ištraukė tokius duomenis, kad žmonės atsirado staiga? Manęs tokie gandai nepasiekė.
Negi 2 mln. metų nuo Homo habilis iki Homo sapiens yra "staiga"? O juk žmogbeždžionės įrankius pradėjo naudoti dar milijonas metų prieš Homo habilis... Giminingiausių mums dabartinių žmogbeždžionių atšakos atsiskyrė nuo mūsiškės prieš 4-5 mln.m. Tai kam čia blevyzgojate apie kažkokį staigų beždžionių nukritimą iš medžio, atsistojimą ant dviejų kojų, kailio nusiėmimą ir pavirtimą žmogumi?
Cituoti:
E. Silveris spėja, kad Žemėje išsivysčiusios, bet jau išnykusios hominidų rūšys (pvz., neandartaliečiai) kažkuriuo gyvybės evoliucijos momentu galėjo kryžmintis su kitos, nežemiškos kilmės žmogiškomis būtybės.

Neandartaliečiai- tai jau vėlyvieji dabartinių žmonių giminaičiai, gyvenę su mumis tuo pačiu laikmečiu. Jie kartais net vadinami ne atskira rūšimi, o tik mūsų rūšies porūšiu (Homo sapiens neandarthalensis). Jų DNR tik 0,3% skyrėsi nuo mūsų, kai ir tarp dabar gyvenančių žmonių egzistuoja iki 0,15% DNR skirtumai. Dėl to, jie dar galėjo kryžmintis su žmonėmis, kurie iš jų perėmė dalį X chromosomų, išskyrus Afrikos negridus. Taigi, panašiau, kad pirma atsirado neandartalensis ir sapiens porūšiai ir tik po to jie šiek tiek pasimaišė tarpusavyje, bet ne visur. O jei norite plėtoti ateivių genetinės intervencijos versiją, tai, taip išeina, kad ateiviai eksperimentavo ne su žmonėmis, bet su neandartaliečiais, o negridų rasės šie eksperimentai iš viso nepalietė- jie kaip buvo, taip ir liko žmonėmis ir be kontaktų su ateivių "paturbintais"neandartaliečiais. :D


Pridėčiau dar žmonių ir gyvūnų fiziologinius ir anatominius panašumus. Žmonės yra žinduoliai. beto jų anatominė sandara skeletas yra toks pats kaip kitų žinduolių, kaulų forma matmenys skiriasi bet jų skaičius, padetis vino kitų atžvilgiu yra lygiai tokia pati. nagrinėjant skeletus, jų evoliucija galima atsekti iki pat žuvų. (kaip kito skeletas, kaulai susijungė, jų skaičius mažėjo). Dar fiziologija, pvz 4 kamerų širdis, kaip kitų žinduolių ir t.t.

Kokia tikimybė, kad vykstant nepriklausomai evoliucijai kitose planetose išsivystis tokie dideli sutapimai? (kūno dalių funkcija, organizmų prisitaikimas prie aplinkos, gali juos padaryti panašiais, bet kad taip sutaptu smulkmenos, kaulų forma ir skaičius, manau sunkiai tikėtina)

beto autoriaus argumentuose mano nuomone yra argumentavimo klaidų,
Cituoti:
Mokslininkas tiki, kad žmonės iš prigimties nėra sutverti būti saulės spinduliuose, nes saulėkaitoje žmogus be sveikatos problemų, skirtingai nei, pvz., driežas, neišbūtų ilgiau kaip savaitę ar dvi.

šis argumentas nieko neįrodo, kadangi lygina dvi skirtingas klases. be to vieni šiltakraujai kiti šaltakraujai.
Čia būtu kažkas panašaus į, "žmonės iš prigimties nėra su sutverti būti po vandeniu, nes žmogus be sveikatos problemų, skirtingai nei, pvz., žuvis, neišbūtų ilgiau nei valandos"
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-03-27, 22:25
Pranešimai: 85
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-27, 22:40 
     
Tarawa rašė:
Viktoras Lava rašė:
Nepykit, bet buvo tiesiog absurdiška skaityti tokius pamąstymus. Kur buvote mokykloje per biologijos pamokas?Haha.. Tikriausiai žinai jog pusė mokyklos literatūros turėtų būti atnaujinta? O tuo labiau žmogaus evoliucija. Taigi ne vienas mokslininkas žino jog žmogaus evoliucijoje yra trukstama grandis. Iš ten kažkokios bezdžiones-bym žmogus... Taip nebūna.


Jaigu tau keli milijonai metu = bam ir atsirado, tai neturiu ko ir pridurti, tik galiu pasiulyti ancient aliens youtubej pradet ziureti. Tavo priespaskutine pasptraipa puikiai pareiske, kad nezadi priimti kitu argumentu, todel net laiko nesvaistysiu i tai atrasineti.
 • 0


_________________
A person is smart but people are dumb, panicky dangerous animals.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-10-28, 18:42
Pranešimai: 1554
Reputacija: +28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-27, 22:58 
     
Tarawa rašė:
Viktoras Lava rašė:
Nepykit, bet buvo tiesiog absurdiška skaityti tokius pamąstymus. Kur buvote mokykloje per biologijos pamokas?Haha.. Tikriausiai žinai jog pusė mokyklos literatūros turėtų būti atnaujinta? O tuo labiau žmogaus evoliucija. Taigi ne vienas mokslininkas žino jog žmogaus evoliucijoje yra trukstama grandis. Iš ten kažkokios bezdžiones-bym žmogus... Taip nebūna.


mhm. kurioje vietoje ta nežemiška krukstam grandis ? paklaida kažkokia yra, ne viskas atrasta, bet nera taip kad bum, ir kažkas.

va ka googe išmeta apie žmogaus evoliucija:
http://www.div1grade7.com/studentp/Dennis/ehtime.gif
http://nwankwoc.weebly.com/uploads/1/3/ ... 530819.bmp
http://higheredbcs.wiley.com/legacy/col ... 379-nn.jpg

kur ta nežemiška spraga?
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-03-27, 22:25
Pranešimai: 85
Reputacija: +1
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-27, 23:26 
     
Tarawa rašė:
Na aš perskaičiau kas buvo parašyta straipsnyje ir po to perskaičiau visų komentarus. Įdomu. Kiek žmonių tiek ir nuomonių :)

Bet galiu pasakyti tik viena jog tas žmogelis tai jausmas toks jog Ancient Aliens prisižiūrėjo.

Šiaip tai mano hipotezė dar įdomesnė ir labiau pagrysta faktais kuriuos archeologija ir vyriausybės nuslėpia/ bando nuslėpti. Bet kaip bebūtų nevisuomet jiems tai pavyksta padaryti todėl anksčiau ar vėliau informacija būna paviešinta.

O faktas kad mes ne iš bezdžionių tai čia ir betkokiam neišprusėliui aišku.

Vien atkreipus dėmesį į Indų dievus galima susidaryti įspūdį kad kažkas netvarkoj nes jie visi ''Mėlyni'' ir jų ''ginklai'' įtartini. Ir jų ''transporto priemonės'' įtartinos. Tais laikais jie gal ir atrodė dievais, bet šiais laikais jie man atrodo tik kita rasė, kita rūšis.

Žodžiu esmė tokia jog tik pasidomėti reikia daugiau ir pradeda aiškėti.

Taip kaip ir piramidės. Jos ne vien Egipte ar Pietų Amerikoje yra, nuvažiuokit į Vengriją pamatysit ko nematę arba į Kiniją. Ten piramidės tiesiog užverstos žemėmis ir apaugintos medžiais ir jei mokslininkai nuvažiuoja kasinėti tai tuomet prisitato vyriausybė ir viska konfiskuoja ir areštuoja tyrinėtojus.

Netgi egipte nėra leidžiama pilnai tyrinėti nes Egipto valdžia nenori kad pasaulis sužinotų tiesą.

Paiimkim Kanados gynybos ministrą. Vieni sako kad jam stogą nurovė. Bet žmogus pradirbęs tokį darbą tiek metų manau žino ka kalba.

Čia galiu rašyti ir rašyti bet dauguma Jusų šito nesupras ir tiesiog ten kaip tipiniai Lietuviai pradės stumti ir vėjus rašinėti. Bet iš Jūsų daugiau ir nesitikiu hehe.

Galiu pasakyti kad ateiviais aš daugiau tikiu nei religija. O jei nežinote kaip religija atsirado tai manau pasidomėkit ten irgi įdomybiu pilna :)


Nu tai aišku juk ne iš beždžionių, o iš žmogbeždžionių. Jos skiriasi šiek tiek.
Ko tik nėra pristatyta tų žmogelių, kaip pvz Karnakas ir bala žino kas.

Ar žinojai kad Lietuvoje tik 2x senieji piliakalniai pakasinėti - Vilniaus ir Kernavės. Viskas, o kur visi kiti? Kasinėt reikia lėšų projektų ir visko kitko, negali - aš mokslynikas ar archeologijos laipsnis X ir davai kasu kur noriu ir keik noriu. Elementariai neduoda bet kam taip daryti, kitas dalykas kad neišgrobstytų ką ras. Prisideda ir požiūris - atvaro banda Indų ir pradeda diena naktį kasinėti pilkapynus, piliavietes ir kitus objektus. Nemanau kad tai patiktų ne tik vietiniams (kur garantija kad nebus išgrobstyta ir pnš). Kinijoje - daug kas draudžiama tai ten ne pavizdys. (Lietuvoje valdžia net metrą neleidžia prakasti, reik nemenkų leidimų o nori laisvo rausimo).

O kur dar nuostata kai kurių archeologų kad pakasinėjam vieta X tik tiek kokius 50 kvadratų, o kita paliksim ateities kartoms (užstrigo vietovė kur taip buvo pasielgta).

O tas žmogelis - buvęs ministras, ir jau N atvejų, kai - buvęs X pareigų asmuo kalba, ir po to opa - nauja knyga, tiesiog pirk ir skaityk.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-02-06, 14:24
Pranešimai: 1200
Reputacija: +405
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 00:43 
     
Kučumas rašė:
<...>bet dabar man dar labai daug klausymu kyla is kur kaikurios ankstyvosios civilizacijos turejo tiek info apie kosmoso planetu ir kunu judejima!!?? tokius tikslius kalendorius,tokia matematika ir net statybos sugebejimus,kuriuos dabar versdamiesi per galvas bando pateikti dabartiniai mokslininkai,kaip jie net Egipto piramidziu ir Sfinkso pastatyma nenoka realiai paaiskinti,ka net pripazysta! turedami geriausius kompiuterius,skanerius ir naujas technologijas.<...> Kaip tie senoves astronomai taip galejo stebeti zvaizdes ir daryti apskaiciavimus "plika akimi".kaip galejo sukurti matematika tokio lygio,kad pastatyti piramides!? sukurti kalendoriu acteku ir maju,tikspoksodami naktimis i zvaigzdes ? jei kas turi geru paaiskinimu mielai padiskutuociau...

Gerus klausimus čia palietei. Visi atsakymai, mano nuomone, yra Enocho knygoje (
). Tai kas ten parašyta patvirtina legendos visame pasaulyje. Kai Kortezas majų paklausė, kas pastatė jų miestus, jie visi vieningai tvirtino, kad "dievai" juos mokė ir padėjo statyti civilizaciją. Tas pats pas Šiaurės Amerikos hopių gentį, Kambodžoj, Indijoj, Izraelyje, antikinėje Graikijoje, Šumere ir t.t.
Mano pozicija tokia, kad žmonės yra sukurti čia žemėje, tačiau tam tikru laiku turėjo ryšių su ženkliai aukštesnio intelekto subjektais.
 • 0
Užsiregistravo: 2010-12-02, 01:33
Pranešimai: 860
Reputacija: +282
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 01:06 
     
Cituoti:
Tai kam čia blevyzgojate apie kažkokį staigų beždžionių nukritimą iš medžio, atsistojimą ant dviejų kojų, kailio nusiėmimą ir pavirtimą žmogumi?Niekas nekalba apie stebuklingus pokycius per diena, pats turetum suprasti kad evoliucija neivyksta per viena diena o vistiek turi konkretinti.
 • 0
Užsiregistravo: 2014-01-27, 20:42
Pranešimai: 3
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 01:30 
     
vvv2 rašė:
Arwis rašė:
..jaigu gyvybė vystosi ir natūraliai esant tinkamoms sąlygoms, kodėl būtent mes turėjome būti atskraidinti, jaigu ir taip galima išsivystyti?

- Jau rašiau, kad turimais duomenimis žmogus Žemėje atsirado staiga ir po to praktiškai nekito (na neskaitant nereikšmingo rasių susiformavimo pagal gamtines sąlygas). Taip pat sunkoka paaiškinti originalią pliką odą... Tačiau tai labai lengva paaiškinti intarpu iš kitur, kur laiko buvo papildomi milijardai metų..

p.s.
.. mano asmenine nuomone, tai nieks čia žmonių neatskraidino, labiausiai tikėtina avarija, o įrodymas būtų itin gilus ežeras (kosminės kilmės?) Afrikoje, prie kurio aptikta seniausia iš žmonių kaukuolė. Reik suprasti stambokas laivas "bumptelėjo", o kažkiek žmonių išsigelbėjo mažais laiveliais.. Netgi kažkur buvo teigiama, kad jų buvo apie 120 individų.. Biblijinė dviejų individų versija labai abejotina, tokia populiacija svetimoje aplinkoje neišgyventų..

:B:


tie 120 buvo vyrai, ir .... su bezdzioniem. tai paaiskintu is kur, pas mus panasus DNR su zemes gyvybe. o tie like nepaaiskinami DNR atkeliavo su laivu...

kitas dalykas, evoliucija prasidejo nuo zemes susikurimo, is ten ir pradinis DNR.
jei tiket apie didiji sprogima, tai DNR issibarste po visa visata. reiskias visos gyvybes visatoje turi tureti panasu DNR.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-12-07, 20:00
Pranešimai: 203
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 01:51 
     
Tarawa, perskaičiau tavo pasisakymą ir nuoširdžiai bandžiau suprasti tave, bet kažkaip pasigendu bent menkiausios užuominos apie tai, ką tu norėjai pasakyti.
Supratau, kad dievus atmeti. Sutinku. Kažkodėl sureikšmini mėlyną spalvą... To jau nesuprantu. Čia nebent tik galiu prisiminti iš bendro išsilavinimo tai, kad mėlynos spalvos natūralūs pigmentai yra nestabilūs junginiai (greitai išblunkantys), todėl galiu daryti prielaidą, kad senovėje mėlynai pasidabinę asmenys tokiu būdu išreikšdavo savo išskirtinumą, aukštesnę padėtį, rangą, luomą, nes turėdavo galimybę po kiekvieno maudymosi nusidažyti brangiais mėlynais pigmentais, o drabužius po kiekvieno skalbimo išmirkyti to paties brangaus pigmento tirpale. Dievybių skulptūras irgi reikėjo ypač išaukštinti, tad nematau čia nieko nuostabaus, kad jos būdavo padengiamos mėlynais pigmentais (beje, skulptūrų nereikėdavo maudyti taip dažnai, kaip gyvo valdovo). Čia ta pačia proga prisiminiau ir Kryžiuočių ordino kronikose aprašytą mūsų sūduvių genties aprangą: jie turi paprotį puoštis mėlynai ir visi atrodo kaip kilmingieji.
Negaliu paaiškinti, kaip baltams priklausanti sūduvių gentis sugebėjo savo apdarus išlaikyti mėlynais, bet akcentuoju tai, kad net ir aukšto išsivystymo tautos mėlyną spalvą laikė priveligijuotųjų atributu.
Ar tai reiškia, kad sūduviai buvo ateivių palikuonys? Nemanau.
Verčiau supraskime racionalią įvairių reiškinių prigimtį, o ne mistifikuokime tai ko nesuprantame.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-12-11, 21:50
Pranešimai: 28
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 02:30 
     
O kasnors kvailai nepritempinedami blusu gali paaiskint kodel zmogus sugalvojo taip juokingai nuplikti kaip specialiai isvesta ziurke ar kate ir pasidaryti tokiu pazeidziamu saules spinduliams, taip sunkiai kovoti uz islikima lyginant su kitais gyvunais?
 • 0


_________________
Vaizduotė yra svarbesnė už žinias. Žinios turi savo apribojimus, o vaizduotė neturi ribų. - Albertas EinšteinasUžsiregistravo: 2013-08-26, 10:46
Pranešimai: 424
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 03:09 
     
O kodėl banginiai sugalvojo nuplikti? Sunku išspausti mintį, kad ne visi organai visur ir visada vien naudingi? Uodegos, kaip ir kitoms žmogbeždžionėms, mums nereikia. Mums naudingiau turėti trumpas rankas iškreiptu nykščiu nei priekines lakstymui skirtas letenas. Apendiksas, krūminiai dantys mums apskritai daugiau žalos duoda.

Arba, kodėl kiaulė neturi tokio kailio kaip šernas? Gal kiaules irgi "išsivysčiusios civilizacijos" užnešė - ir dar specialiai tokias panašias į šernus? Elementaru, Vatsonai: uždarytų tave kailiniuotą šiltame tvarte su stogu, tai parazitai taip užėstų, kad iš pavydo plikiesiems nusišautum.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-12, 05:22
Pranešimai: 6402
Miestas: ☀️☁️☂️☁️☀️
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 03:32 
     
Shanti rašė:
O kasnors kvailai nepritempinedami blusu gali paaiskint kodel zmogus sugalvojo taip juokingai nuplikti kaip specialiai isvesta ziurke ar kate ir pasidaryti tokiu pazeidziamu saules spinduliams, taip sunkiai kovoti uz islikima lyginant su kitais gyvunais?

Pasiskaityk apie numanomas nuogumo priežastis.
 • 0
Užsiregistravo: 2009-06-28, 02:39
Pranešimai: 4953
Miestas: Vilnius
Reputacija: +1034
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 04:29 
     
Shanti, o negi tau sunku pačiai išgirsti tai, kas ir taip jau gana akivaizdžiai yra pasakyta ir bet kuris logiškai mąstantis individas galėtų tik dar kartą atkartoti tai, ką tu jau girdėjai: pirma, niekam nereikia nieko sugalvoti- prisitaikymas prie aplinkos vyksta ne pagal kažkieno užgaidas, o savaime, pagal tai, kas realybėje yra įgyvendinama tobuliau už pirmtakų pasiektą tobulybę. Bet koks pranašumas, pataikęs į tuo metu aktualiausias aplinkybes, lyginant su ankstesne analogiška gyvybės forma, yra naujas laiptelis į išlikimą ir tobulėjimą kitų atžvilgiu.
Antra, žmogus nebūtų išgyvenęs, jei būtų kažkokį sprendimą priėmęs kvailai. Tai visai nepriklauso nuo tavo požiūrio. Tau atrodo kvailai- o žmonijai tai išsigelbėjimas. Tau atrodo, kad tai išsigelbėjimas, o iš tikrųjų žmonijai tai gali būti gryniausia pragaištis.
Tad nebūkime tokie susireikšminę ir negalvokime, kad galime primetinėti savo vergovines klišes kitiems.
 • 0
Užsiregistravo: 2011-12-11, 21:50
Pranešimai: 28
Reputacija: 0
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 12:05 
     
Shanti rašė:
O kasnors kvailai nepritempinedami blusu gali paaiskint kodel zmogus sugalvojo taip juokingai nuplikti kaip specialiai isvesta ziurke ar kate ir pasidaryti tokiu pazeidziamu saules spinduliams, taip sunkiai kovoti uz islikima lyginant su kitais gyvunais?


Ne sugalvojo o prisitaikė. Tai kaip čia su Žirafom nutiko - kam tas ilgas kaklas, juk vien minusai - galva pastoviai kepa saulėje, nėra pavėsio, problemos su vandens gėrimu, su miegu ir atsikėlimu. Juk kokia gazėlė nepatiria tokių trūkumų.

Ne žmogus sunkiai kovoja su kitais gyviais, o kiti gyviai prieš žmogų. Tūkstantčiai rūšių išnaikinta žmogaus ir vis dar nyksta. Gyvūnai sausai gauna nuo žmogaus.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-02-06, 14:24
Pranešimai: 1200
Reputacija: +405
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 12:41 
     
vvv2 rašė:
Unikali durnaropė rašė:
vvv2 rašė:
<...>ežeras<...>
Apie kurį konkrečiai gilų ežerą tamsta kalbate?


[align=center]Paveikslėlis[/align]

p.s.
.. kas liečia mokslą ir technologijas, tai žinių apie tolimąjį kosmosą sakykim senąjam Egipte buvo, o realizuoti žinias praktikoje, sakykim padaryti CPU su 100 žmonių džinglėse galėtum?

:???:


Duok nors viena saltini is senoves laiku apie tolymasias saules sistemos planetas. Kol neatsirado teleskopai niekas nezinojo apie Urana ir Neptuna nes sios planetos nebuvo matomos plika akimi.
 • 0


_________________
A person is smart but people are dumb, panicky dangerous animals.


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-10-28, 18:42
Pranešimai: 1554
Reputacija: +28
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 13:01 
     
Arwis rašė:
vvv2 rašė:
Unikali durnaropė rašė:
vvv2 rašė:
<...>ežeras<...>
Apie kurį konkrečiai gilų ežerą tamsta kalbate?


[align=center]Paveikslėlis[/align]

p.s.
.. kas liečia mokslą ir technologijas, tai žinių apie tolimąjį kosmosą sakykim senąjam Egipte buvo, o realizuoti žinias praktikoje, sakykim padaryti CPU su 100 žmonių džinglėse galėtum?

:???:


Duok nors viena saltini is senoves laiku apie tolymasias saules sistemos planetas. Kol neatsirado teleskopai niekas nezinojo apie Urana ir Neptuna nes sios planetos nebuvo matomos plika akimi.


Šumerų lentelės kalba ir apie Urana ir apie Neptūną, nurodo netgi kokios spalvos jie yra, jei neklystu mini ir Plutoną.

Įdomu kaip "protingieji kurmiai" paaiškintų šitą šumerų vaizdelį:
http://rabbithole2.com/presentation/anc ... edddd1.jpg

Ir šiaip anot dabartinio mokslo javos piramidžių negali būt, jos pastatytos per anksti (prieš ledynmetį) todėl viskas atmetama kas su tuo susiję.

Ir lyg to nebūtų gana anot dabartinio mokslo pietų amerikos indėnai su tomahawkais išskaptavo visokiom formom Pumapunku luitus (kai dabartiniai inžinieriai sugebėtų tai padaryti tik naudodami lazerinius prietaisus), be to sveriančius virsh 100 tonų atitempė iš kažkur :)
 • 0
Užsiregistravo: 2009-09-09, 12:23
Pranešimai: 490
Reputacija: +10
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 13:04 
     
Apie knygos kokybę labai daug pasako tai, kad ponulis autorius ant viršelio PhD užsirašė.

Yra TY gera serija "Hello, I'm a Scientist", kur tokio pat lygio "PhD" apie creationismo "faktus" pasakoja.
 • 0Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2008-12-10, 17:08
Pranešimai: 3437
Miestas: Panevėžys
Reputacija: +486
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 13:29 
     
BishopaZ, tai pasižiūri į Egipto hieroglifus ir sužinai jog ateiviai buvo su krokodilo, šakalo galvom. Jie jau turėjo išpažinti kristų, nes tikėjo kryžiumi, naudojo mūsų žirkles ir t.t :D Gi jie nupaišė viską tiesiogiai.

Patikimą šaltinį apie planetas gali numesti? Nes Plutoną atrado tik galingais teleskopais (bet reikia nepamiršti jog tai dvinaris su Charonu sudarantis vos ne vieną objektą). Neptūną tik pagal skaičiavimus pastebėtas. Uranui iš vis reikėjo galingo teleskopo, o pati optika atsirado tik renesanso laikotarpiu.
Viską ką senovės pasaulio žmonės žinojo, tik iš skaičiavimų pagal judėjimą švieselių danguje. Ko nematė, to nežinojo.

P.S astrologijos lunatikiai, kodėl Mėnulis turi jums įtakos, o kur kas didesni Titanai, Europos ir pan ne? :))
 • 0


_________________
Žmonės, kurie neapkenčia tiesos, nepakenčia ir žmonių, drįstančių ją sakyti. Fransua Fenelonas


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009-01-09, 12:50
Pranešimai: 6318
Reputacija: +153
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-01-28, 14:24 
     
Didesnis globalus mūsų civilizacijos blyksnis galima sakyti vyksta tik kokius 200 metukų. Nuo pirmo normalaus vidaus degimo variklio iki reaktyvinio variklio kuris nuskraidino mus į mėnulį išviso praėjo vos 100 metukų.
Kodėl jūs galvojate kad seniau atskiruose regionuose negalėjo būti panašių, bet šiek tiek mažesnių blyksnių. Gal tie proveržiai nebuvo tokie ryškūs, dėl tuo metu buvusių kitokių kultūrinių, socialinių, ekonominių ar kitokių veiksnių. Galėjo koks atskiras tarkime regionas pasiekti šiek tiek daugiau negu visi aplinkiniai. Gal jie tai padare ne per 200 metu kaip mes, bet dėl globalaus bendradarbiavimo trūkumų, tarkim per kokiu 500 metų. Technologinis proveržis galėjo būti netoks platus ir apimti daug siauresnes sritis (pvz. architektūrą, astronomiją, šiek tiek medžiagotyros ir t.t.). Galėjo taip nutikti. Tokiu atvėju technologiškai daug labiau išsivystęs regionas galėjo save laikyti privilegijuotais, ir primatams save pristatinėti kaip dievus. Šiek tiek pasidalinti architektūrinėmis ar astronominėmis žiniomis tam kad primatai jiems padėtų įgyvendinti jiems vieniems žinomus tikslus (pvz. valdžios ir galios kūrimas). Kaip jau apšnekėjo ne vienas istorikas, visoms civilizacijoms ateina galas. Atėjo galas ir tiems "dievams". Tai galėjo atsitikti ir dėl gamtinių katastrofų ir dėl kitų priežaščių, bet tarkim dėl per daug priveligijuoto rato, o gal dėl užkariautojų barbariškumo, neliko tokių civilizacijų daug pėdsakų. Tik pavieniai fragmentai, tokie kaip architektūriniai stebuklai ar kažkokie per daug sudėtingi tam laikmačiui kalendoriai.
 • 0
Užsiregistravo: 2012-02-20, 13:01
Pranešimai: 297
Reputacija: +98
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-03, 14:27 
     
peeplt rašė:
Didesnis globalus mūsų civilizacijos blyksnis galima sakyti vyksta tik kokius 200 metukų.

- Painioji visai skirtingus dalykus. Tai "ho sapiens" atsiradimas ir jo "menkučiai" pasiekimai.

p.s.
.. Iš šio autoriaus matosi, kad daugiabutis ir TV jo nepastūmė evoliucijos laiptais. Čia be įžeidimų :), homo sapiens nepasikeitė nuo akmens amžiaus, vėl praradus civilizacija, vėl būtų tas pats akmens amžius ir tas pats homo sapiens. Čia svarbu tik tai, kad bezdžione jis vėl netaptų.

:x
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-06, 20:24 
     
Civilizacijos-šmivilizacijos...

Jei kada nors anksčiau egzistavo civilizacija, pažengusi bent iki Šumero technologijų, tai nebent labai izoliuota ir prieš milijardus metų.

Archeologinis argumentas. Randame trilobitų fozilijų, net ankstyvųjų pirmuonių pėdsakų, vienareikšmiškai užkonservuotų labai seniai - pvz., marmure. Deja, nerandame jokių protingos, tikslingos veiklos požymių - jokių įrankių, ugnies pėdsakų, statybinių konstrukcijų senesnių nei keli šimtai tūkstantmečių. O tai, kas datuojama seniau nei paleolitas - tai tik primityvūs, grubūs kaulo, medžio, akmens dirbiniai ir apgraužti kaulai laužavietėse bei varganą gyvenseną liudijantys skeletai. Išsivysčiusi civilizacija bent jau nuo avitaminozės mokėtų apsisaugoti - daugiau rastume palaikų, mirusių nuo senatvės, nei nuo elementarių lengvai išgydomų ligų ir žaizdų.

Technologinis argumentas. Protingos būtybės evoliucionuoja ne tiek fiziologiškai, kiek žiniomis ir patirtimi. Plisdamos į naujus arealus, jos ne tiek prisitaiko prie aplinkos, kiek keičia aplinką. Jos pačios to nenorėdamos technologijas eksportuoja mažiau pasiekusiems tolimiems giminaičiams.

Todėl, jei indėnai būtų išmokę apdirbti geležį prieš kokius 30 000 metų, tai ir Europoje jis būtų apdirbamas kokius 25 000. Tegu gentis-atradėja išnyksta, bet didžioji dalis technologijų liks gyvuoti kitose gentyse.

Be to, fiziologinė evoliucija nestabdoma vyksta daugmaž tiesiškai. Technologinė - jei ne eksponentiškai, tai bent geometrine progresija. Kiekvienas naujas atradimas/išradimas atveria kelius daugybei naujų pasiekimų. Išmokai gamintis strėles - sumedžiosi daugiau gyvūnų naujoms strėlėms gaminti. Išmokai valdyti ugnį - išmoksi degti molį, atrasi metalurgiją, galėsi apsigyventi šaltesnio klimato zonoje su naujomis galimybėmis. Išmokai kalbėti - ir tavo patirtis remsis gentainio patirtimi, o gentainio - tavąja. Išmokai rašyti - ir tavo žinios bus perduotos visiems, mokantiems skaityti, net jei su jais tiesiogiai nebendrausi. Technologijos neišvengiamai veda prie "technologinio singuliarumo", kokią praeities kultūrą bepaimsi (jei ji vystosi pakankamai sparčiai, kad neišnyktų po pirmo rimtesnio kataklizmo).

Klasikinis pavyzdys - Antikos mokslas. Po Romos žlugimo, Vakarų Europoje jis buvo pamirštas, tačiau toliau vystėsi arabų šalyse, Indijoje, Kinijoje. Ir galų gale Antikos filosofų darbai vėl buvo atnešti į Europą, pirmiausia arabų dėka.

Šitą "Atlantidos ar Anunakių quackery" vertinu dešimčia antyčių dešimtbalėje sistemoje. Jei taip žavitės denikenais ir šarlatanais iš Z raidės, tai pradžioje pasidomėkite atitinkamomis sritimis - ne keistai atrodančiais artefaktais, o kiek yra panašių artefaktų, kurie visai nėra keisti.

P.S. šioje temoje buvo nuoroda į senovinę freską. Tipo, 1950-tų metų stiliaus raketoje sėdi "dievai" Ciolkovskis, Koroliovas ir Gagarinas. Pradėkim nuo to, kad į TKS, Space One ar dar kažką modernaus visai nepanašu.

Kur kas panašiau į FALĄ.

Nors man pirmas įspūdis - kaip Da Vinčio "Paskutinė vakarienė". Sėdi išminčių triumviratas (Perkūnas, Pikuolis ir Patrimpas) už stalo ir sprendžia, kaip nubausti Veroniką Paskenduolę už ištvirkavimą.

P.P.S. Ir nafik Anunakiam reikėjo vežti technologijas laukiniams, kurie ir taip viską buvo atradę, ko jiems reikėjo? Labiau patikėčiau Arthuru C. Clarke'u, kad šimpanzių protėviai pradėjo mėtyti akmenis į hipnotizuojančiai juodą monolitą.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-12, 05:22
Pranešimai: 6402
Miestas: ☀️☁️☂️☁️☀️
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-07, 12:32 
     
rwc rašė:
Jei kada nors anksčiau egzistavo civilizacija..

- Pas mus kasinėjo archeologai ir 20000 metų senumo sluosnyje rado vario giją!
- Ną ir kas?
- Tai reiškia mes jau tada naudojome telefoną!
- Niekis, pas mus kasinėjo 100000 metų senumo sluosnyje ir nieko nerado!
- Tai kas?
- O tas, kad mūsiškiai jau prieš 100000 metų naudojo belaidę technologiją!

p.s.
.. na o į temą, jeigu ledynmetis ar susidūrimas su kosminiu objektu sunaikina civilizaciją, rasti įrodymų sunkiai tikėtina. Taip pat žuvus didžiajai daugumai žmonių, vėl viskas prasidėtų iš naujo. Šią hipotezę patvirtintų Atlantidos istorija, bet ji gi ne šiaip "užgęso", o buvo sunaikinta, todėl rasti gal ir galima, bet tik "padrikus apdirbtus akmenis" (piramides?).


:o
 • 0


_________________
(c) by "vvv2".


Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2012-03-15, 11:54
Pranešimai: 3365
Miestas: Kaunas city
Reputacija: +21
   
 
Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-07, 16:43 
     
vvv2, kaip manai - archeologai po 100 mln. metų urano saugyklas ras? Aišku, ras!

Kaip manai, jiems kils abejonių, kad toks objektas negalėjo susiformuoti natūraliai? Aišku, nekils!

Kaip manai, po kelių milijardų metų tyrinėdami Mėnulį, jie ten Armstrongo pėdos atspaudo, Lunochodų ir retroreflektorių neras? Aišku, ras!

Ir ką jie galvos radę Lunochodą? Akivaizdu, kad milijardas kiniečių net ir labai stengdamiesi jo ten negalėjo brutalia raumenų jėga užmesti. Tai ne piramidę iš smiltainio blokų suręsti.

Ar jie turės pagrindo kelti mintį, kad Lunochodas - tik abstraktaus meno kūrinys, kaip Naskos žvėriukų piešiniai? Akivaizdu, kad ne. Pernelyg akivaizdi ir nedviprasmiška funkcija.

Nori įžiūrėti erdvėlaivių nusileidimo taką tarp akmenų? Atvažiuok pas mane į kaimą. Bulvių lauko vagos orientuotos beveik tiksliai pietų-šiaurės kryptimi, matomos iš lėktuvo, suformuotos aiškiai ne lietaus ir vėjų.

Atlantida, Atlantida... Jeigu ten tikrai buvo kultūra, tūkstantmečiais pralenkusi graikus, finikiečius ir egiptiečius, mokėjusi gaminti neprilygstamus ir unikalius dirbinius - tai kur tie dirbiniai? Jeigu tokia nereali jūrininkų valstybė, tai kur jų kolonijos?

Įsivaizduok, kad kokia vulkaninė katastrofa dabar paskandintų Japoniją. Šių laikų homerai ją apdainuotų kaip pasakų šalį, ateities sičinai nusvaigtų apie "aštuntąją civilizaciją". Gal ir japonus anunakiai atnešė?

Tik skirtumas, kad ateities archeologai kiekviename griuvėsyje visuose pasaulio pakraščiuose ras ką nors su užrašu "made in Japan", o siauraakiai lemtingą katastrofos dieną kur nors išvykę ir toliau gamins tas pačias technologijas. Tam, kad japonų išradimai būtų gaminami ir vystomi, pačios Japonijos gali ir nebebūti.
 • 0
Užsiregistravo: 2008-10-12, 05:22
Pranešimai: 6402
Miestas: ☀️☁️☂️☁️☀️
Reputacija: +404
   
 
Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal
 


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
 

Ieškoti:
Pereiti į:
 
 

Reputation System ©'