Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-12, 23:48 

mums nuo sitos operatoriu konkurencijos tik geriau, tegu pesasi
  • 0

Reputacija: +5

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 00:35 

Google rašė:
O butina suprasti zodis i zodi?
O tau būtina žodis į žodį suprasti, ką reklamoje sako ir ką rodo? Retorinis klausimas pamąstymui.

Cituoti:
Sakyciau teisybe butu tada jeigu tiek tele2 tiek biteje butu visiskai vienodi planai (tiek pat minuciu,zinuciu,interneto) ir perejas i bite tu dar sutaupytum po 23 litus i men. :D
Telecvajus irgi niekada nelygino dviejų identiškų planų. Ir ką? Griebiesi šiaudo?

Cituoti:
Va,jeigu butu pasakyta,kad sutaupe 20 litu per 3 men. va tada patikeciau ir sakyciau,kad tikrai sutaupe per 3 o ne 1 men,bet dabar ir durniui aisku,kad neimanomoma sutaupyti tu 70lt kas ir buvo meluojama sitoj reklamo.:)
Man pakeitus operatorių, aš į mėnesį sutaupau minimum 20 litų. Vidutiniškai 30. Ir čia neatsižvelgiant į mobiliojo interneto naudojimąsi. Nes tokiu atveju skaičiai būtų žymiai įspūdingesni. Tai paskaičiuokim, 30 padauginam iš trijų mėnesių, ir mano atveju sutaupoma per 90 litų. :P. O tu šneki apie tai, kas neįmanoma (kad nerealu per 3 mėnesius sutaupyt 70 litų).
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 01:36 

Papasakok tai bobutei. :eek: Dar pasakyk vienodi planai buvo su vienodu kiekiu minuciu,zinuciu mb kiekiu. :)) Nes dabar zyurineju tiek bitej tiek tele2 planus visur daug maz apyligios kainos tai nematau per kuri gala galima sutaupyti. :)) Aisku nebent durnarope lygina brangesni plana su pigiausiu. :shock:
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 01:46 

Google rašė:
Papasakok tai bobutei. :eek: Dar pasakyk vienodi planai buvo su vienodu kiekiu minuciu,zinuciu mb kiekiu. :)) Nes dabar zyurineju tiek bitej tiek tele2 planus visur daug maz apyligios kainos tai nematau per kuri gala galima sutaupyti. :)) Aisku nebent durnarope lygina brangesni plana su pigiausiu. :shock:

Minučių kiekis buvo mažesnis. Žinučių taip pat. Megabaitų išvis nebuvo. Bet tu geriau žinai, ir tuoj pasakysi, kad meluoju. Ir eilinį kartą tu demonstruoji negebėjimą suvokti kas rašoma - ar aš sakiau, kad ankstesnis operatorius buvo telecvajus ir dabartinis Bitė?
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 01:57 

Gal Tele2 turėtų patylėti... Puikiai atsimenu, kaip Tele2 dar visai neseniai pylė purvą ant Omnitel. Plius dar pradžioje turėdami ypač mažą padengimą garsiai melavo apie savo 97% teritorijos padengimus... Visi jie tokie patys tad nereikia čia skųstis, kad vargšus nepelnytai šmeižia...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +3

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 07:46 

turiu omnitelį,moku apie 30 į mėnesį,kalbu kiek noriu,žinučių atsisakęs nes jos tik vaikam,sąskaitos visad ateina normaliai,laiku,jei kyla neaiškumų,nueinu,viską paaiškina normaliai,bitę ruošiuos į teismą paduot už persekiojimą,nes kas dvi savaites skambinėja,esu labai patenkintas,o jūs tele2 ir bitininkai kovokite taip sakant,man pofig
  • 0

Reputacija: -2

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 14:29 

Man prieš kelias dienas skambino bitė ir pasiūlė planą. Esmė tame, kad to plano pradžioje 3 mėnesius nereiktų mokėti mėnesinio mokesčio. Jeigu taip tai ir aš per tris mėnesius sutaupyčiau ~70 litų. Bet po to vis tiek reiktų mokėti daugiau negu pas TELE2, todėl didelės naudos nematau.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo arvis911 2014-02-13, 17:41. Iš viso redaguota 1 kartą.

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 14:34 

tai kad bite sake kad 50lt sutaupo ne 70 :} cirkas kazkoks cia
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 14:36 

faktas rašė:
Gal Tele2 turėtų patylėti... Puikiai atsimenu, kaip Tele2 dar visai neseniai pylė purvą ant Omnitel. Plius dar pradžioje turėdami ypač mažą padengimą garsiai melavo apie savo 97% teritorijos padengimus... Visi jie tokie patys tad nereikia čia skųstis, kad vargšus nepelnytai šmeižia...

siaip tai rrt duomenimis visi operatoriai suapvalinus turi 97% padengima jau kelis metus nekintanti
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 17:45 

Jei nebutu to "sudino" "telecvajaus" mobiliojo rysio saskaitos tikrai butu dvigubai-trigubai didesnes. Net jei juo nesinaudojat, viskas del to tvarkoj :)
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-13, 21:39 

Nesipeskit, o i visa tai paziurekit is kitos puses. Klientas gi vis tiek laimes is to.
Prie to pacio: http://9gag.com/gag/aNezjm6/daring-adve ... udi-vs-bmw
  • 0

Reputacija: +8

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-02-14, 03:35 

Nesvarbu kas buvo prieš metus ar dešimt metų, dabar diskutuojam apie šią reklamą ir mano nuomonę Bitės reklama yra melaginga. Sutaupyti galima už paslaugą mokant mažiau arba atsisakant tam tikrų paslaugų. Pastaruojų atvejų buvo atsisakyta tam tikrų paslaugų, kaip mob. telefono pirkimas išsimokėtinai ir neskambinimas į užsienį ar padidinto tarifo numeriais. Preliminariai Bitė teisi, klientė sutaupė, bet ne todėl, kad perėjo i Bitę, o todėl, kad atsisakė dalies palsugų.
Gal aš būdamas tele2 klientų kasdien skabindavau į Velykų salą ir kas mėnesį mokėdavau po 10 000lt, o perėjęs i Bitę kasdien paskambinu tik draugui ir taip sutaupau 9 990lt per mėn. Taip sutaupau, bet ne todėl kad perėjau į Bitę, o todėl, kad nebeskabinu už jūrų marių.
Vadinasi Bitė MELAVO
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +26

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 37 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'