Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-22, 12:04 

Naudoju Note3, jame nei man pieštuko reikia, nei aš tą IR blaster naudoju. O po Android 4.4 atnaujinimo jau nei su kitom programom nebegaliu saugoti failų išorinėje SD. Beje, geriausiu atveju man į išorinę SD sugeba rašyti 12 MB/s, nes nepalaiko UHS-1.
Telefone tiek šiūkšlinų programų, kad vien nenaudojamoms palaikyti sudega ketvirtadalis akumuliatoriaus. Kam man Evernote, pvz?
Android perku tik todėl, kad neįperku obuolių
  • 0

Reputacija: +7

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-22, 21:44 

Linas000 rašė:
Naudoju Note3, jame nei man pieštuko reikia, nei aš tą IR blaster naudoju. O po Android 4.4 atnaujinimo jau nei su kitom programom nebegaliu saugoti failų išorinėje SD. Beje, geriausiu atveju man į išorinę SD sugeba rašyti 12 MB/s, nes nepalaiko UHS-1.
Telefone tiek šiūkšlinų programų, kad vien nenaudojamoms palaikyti sudega ketvirtadalis akumuliatoriaus. Kam man Evernote, pvz?
Android perku tik todėl, kad neįperku obuolių

Kad man atrodo tu pats nežinai ko tau reikia, nes note3 su iphone sunkiai sulyginami vien todėl, kad note3 kaip phablet skaitos. Čia tas pats, kas neįpirkau formulės-1, tai nusipirkau tanką..
Plius jei jau note3 įpirkai, tad dar pataupęs truputį tikrai ir iphone galėjai įpirkt, kuriame neturėtum tokių first world problems kaip 12 MB/s, nes nepalaiko UHS-1...
Nereikalingas programas (bloatware), per settingus galima atjungti kad jos neveiktų ir jų nematytum, nors pvz.: Evernote tai aš vos ne kasdien naudoju..
Čia greičiausiai yra tas variantas, kaip išmanusis perkamas dėl to kad madinga, o ne dėl to, kad reikalinga...
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 27 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'