Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Mobilusis ryšys
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 09:51 

Sigitas.lk rašė:
sub rašė:
Simplicity rašė:

Aš neneigiu kad kai kam, o gal būt ir ne mažai daliai žmonių - tai mados reikalas. Bet sakant, kad android pigesnis dėl to geresnis (ne Simplycity komentaro dalis) - palyginkit flagmanus ir kainos apylygės. Pernai rinkausi sau flagmaną, tai apple ir samsung ir daugelis kitų flagmanų kaina ~ 2400 lt.
Dziugu kad yra zmoniu suprantanciu kad tai daug kam mados reikalas ir kaip papuosalas ar statuso rodiklis. Del kainu, tai nebent metu senumo iphone kainuoja tiek kiek naujausias kito gamintojo flagmanas.Tuo labiau kai visos technines charakteristikos androidu didesnes, kas tiesiogiai itakoja gaminio savikaina. O siaip iOS padeda suktis greitai dar ir tai kad tikro multitaskingo nera.
Cituoti:
Apple labai trūksta home screen, vienas iš didžiausių minusų mano manymu.

Tikra tiesa, ir dar truksta apipavidalinimo galimybiu, pati neidomiausia os. Net Wp gali pakeist ikonu bent jau spalva ar dydi keitaliot.

Paaiškink man kvailam, kas tas yra normalus multitaskingas? Ar Galaxy S4 turi tokį?

Beje, ikonų spalvų keitinėjimas čia labai neaktuli smulkmena. Nebent žmonėms su akių problemomis tai aktualu turėtų būti, bet tokiu atveju šriftą galima keisti, bei jo dydį.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +585

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 09:58 

sub rašė:

Paaiškink man kvailam, kas tas yra normalus multitaskingas? Ar Galaxy S4 turi tokį?

Beje, ikonų spalvų keitinėjimas čia labai neaktuli smulkmena. Nebent žmonėms su akių problemomis tai aktualu turėtų būti, bet tokiu atveju šriftą galima keisti, bei jo dydį.

Labai naudingas dalykas
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 10:07 

Simplicity rašė:
Jei nebūtum tik paprastas žmogus, tai suprastum, kad marketingas tai ne vien marketingo kompanijos nusamdymas. Marketingas yra vizija, o visos iš šalies samdomos kompanijos yra tik įrankiai tai vizijai įgyvendinti.

Sutinku, kad viziją turėjo, daugiausiai darbo padarė ir kompaniją atvedė į šviesų rytojų būtent jos įkūrėjas S. Jobs'as. Čia nepaneigiamas faktas.

Pritariu ir dėl to, kad Apple marketingo pagalba labai sėkmingai įgyvendina savo vizijas. Nepaneigsi, kad marketingas šiai kompanijai yra vienas iš pagrindinių dominantų. Tas marketingas visur, apple aprduotuvių išplanavimuose, jų produktų dizaine, prekės ženkle, viską galima laikyti marketingu, nes ši kompaniją jį puikaii visur išnaudoja.

Taip kiti gamintojai stipriai vejasi arba jau prisivijo, to nepaneigsi.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 10:16 

Kadras rašė:
sub rašė:

Labai naudingas dalykas

Pritariu, tikrai naudingas. Katik išbandžiau, tikrai naudosiu.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 10:24 

O aš nemanau, kad labai naudingas.
Kokia nauda iš to, kad vienu metu youtube rodo ir email rašai...? :D

Aš net kompiuteryje jeigu rašau email, išjungiu muziką/youtube. O čia dar yra gudručių, tikinčių, kad tai dar ir naudinga...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +37

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 12:13 

Paprastas_zmogus rašė:

Kaip Arns lenda po tanku už Rusiją ir CCCP, taip tu krūtine stoji ginti Apple po kiekvienu Apple straipsniu ir visiškai ignoruoji kitokį požiūri. Ne taip senai tu traukei žodžius iš konteksto (tema apie MacPro) ir kabinėjaisi prie žodžių, ignoruodamas tau nepriimtiną/nepatogią informaciją:) Dabar vėl kabinėjimasis prie žodžių ir kito požiūrio menkinimas. Nereikia kelti Apple ant pjedestalo ir nereikia užsigaut dėl kiekvieno blogesnio žodžio, nes technika yra technika, o skirtingi sprendimai turi savų pliusų ir minusų. Žiūrint iš šalies, tai tas tavo bandymas apginti Apple panašėja į ūmaus religinio fanatiko siautėjimą.

Tau pirštu beda į tai, kad iOS nėra multi-tasking'o (arba tos galimybės ribotos), o tu į tai atkerti, kad emailo nesugebi suraityti jei fone muzika groja ir dar oponentą dėl to išjuoki:
Cituoti:
Aš net kompiuteryje jeigu rašau email, išjungiu muziką/youtube. O čia dar yra gudručių, tikinčių, kad tai dar ir naudinga...

Tavo oponentų argumentas „Aš net kompiuteryje jeigu rašau email, įjungiu muziką/youtube.“ būtų lygiai toks pat validus.

p.s.
Vartotojas mato naudojamo daikto teigiamas ir neigiamas sąvybes, nes idealių daiktų tiesiog nėra. Fanboyus (religinis fanatikas) mato tik pliusus ir sau neleidžia abejoti dievo tobulumu, o už netikėlių bandymus sugriauti tobulumo mitą labai pyksta ir tulžim spjaudosi.

p.p.s.
Po straipsniu yra 54 žinutės ir net 13 iš jų yra tavo.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 12:37 

Simplicity rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Kaip Arns lenda po tanku už Rusiją ir CCCP, taip tu krūtine stoji ginti Apple po kiekvienu Apple straipsniu ir visiškai ignoruoji kitokį požiūri. Ne taip senai tu traukei žodžius iš konteksto (tema apie MacPro) ir kabinėjaisi prie žodžių, ignoruodamas tau nepriimtiną/nepatogią informaciją:) Dabar vėl kabinėjimasis prie žodžių ir kito požiūrio menkinimas. Nereikia kelti Apple ant pjedestalo ir nereikia užsigaut dėl kiekvieno blogesnio žodžio, nes technika yra technika, o skirtingi sprendimai turi savų pliusų ir minusų. Žiūrint iš šalies, tai tas tavo bandymas apginti Apple panašėja į ūmaus religinio fanatiko siautėjimą.

Aš ginti nieko "krūtine nestoju". Jeigu pamatau, kad kažkas nusišneka, tai ir stengiuosi tam žmogui ir paaiškinti, kad jis nusišneka ir ką nusišneka. Ir čia gali būti bet kurioj temoj. Apie Apple, apie Nokia, apie Microsoft.
Be to, "kitoks požiūris" ir faktų iškreipinėjimas yra skirtingi dalykai. Tai, ką tu čia rašinėjai apie marketingą, yra ne "kitoks požiūris", o tik faktų iškreipinėjimas. O teisuolio miną nutaisiusių neišmanėlių manau niekas nemėgsta :)
Aš ant pjedestalo Apple nestatau, bet yra posakis "credit where credit is due". Kaip nereiktų per daug girti, taip nereiktų ir neigti nuopelnus.

Cituoti:
Tau pirštu beda į tai, kad iOS nėra multi-tasking'o (arba tos galimybės ribotos), o tu į tai atkerti, kad emailo nesugebi suraityti jei fone muzika groja ir dar oponentą dėl to išjuoki:

Aš visada stengiuosi kritiškai žiūrėti į visokius "navarotus", nes neretai jie krūti/faini atrodo tik teorijoje arba parduotuvinėje demo.
Yra gerų dalykų Android'e, kurių nėra iOS, bet yra ir labai daug šlamšto. Man šis Samsung multiwindow funkcionalumas neatrodo naudingas praktikoje. Kaip ir daugelis Samsung S-nesąmonių.

Cituoti:
p.s.
Vartotojas mato naudojamo daikto teigiamas ir neigiamas sąvybes, nes idealių daiktų tiesiog nėra. Fanboyus (religinis fanatikas) mato tik pliusus ir sau neleidžia abejoti dievo tobulumu, o už netikėlių bandymus sugriauti tobulumo mitą labai pyksta ir tulžim spjaudosi.
p.p.s.
Po straipsniu yra 54 žinutės ir net 13 iš jų yra tavo.

Daug kalbi apie tai kaip aš neva menkinu kitų žmonių požiūrį, bet ironija tame, kad būtent tu mane "per aplinkui" pavadinai durnium, o šiame komentare vėl gi kalbi TIK apie mane ir bandai man priklijuoti įžeidžiančią etiketę. Objektyviai žiūrint - aš diskutuoju į temą, o tu tik įžeidinėji mane. Būtų mano valia, jau baną gautum.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 13:10 

Jau galima teigti kad ši tema išsemta ir beveik mažai ką domina, kelių veikėjų komentarai bei keli etatiniai.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +320

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 14:56 

Paprastas_zmogus rašė:
O aš nemanau, kad labai naudingas.
Kokia nauda iš to, kad vienu metu youtube rodo ir email rašai...? :D

Kaip visada, jei apple produkte nera, vadinasi vartotojui to nereikia!!!
O as visada kompiuteryje ekrana esu padalines i 2 vaizdus, kai filma ziuriu, daznai internetera narsau, arba pasileidziu per youtube vaizdo klipu playlista ir groziuosi vaizdu ir tuo paciu uzsiimu kitais darbais.
Zinoma tau to nereikes, nes apple to dar neidiege
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 15:13 

Kadras rašė:
Kaip visada, jei apple produkte nera, vadinasi vartotojui to nereikia!!!

Žodžiu matai ką nori matyti.
Kodėl šitą ignoravai?
Paprastas_zmogus rašė:
Yra gerų dalykų Android'e, kurių nėra iOS, bet yra ir labai daug šlamšto

Nes patogu... :)

Cituoti:
O as visada kompiuteryje ekrana esu padalines i 2 vaizdus, kai filma ziuriu, daznai internetera narsau, arba pasileidziu per youtube vaizdo klipu playlista ir groziuosi vaizdu ir tuo paciu uzsiimu kitais darbais.
Zinoma tau to nereikes, nes apple to dar neidiege

Na tai vat tokių nesąmonių aš ir nesuprantu.
Naršyti internetą žiūrint filmą... ? Na čia galiu suprasti, jeigu žiūri tik kvailus filmus apie nieką ir tas filmas lieka tik kaip fonas. Aš manau, kad kai žiūri filmą, jam reikia visą savo dėmesį duot, bet čia kita tema...
Dirbdamas pusę ekrano atiduodi Youtube?
Kiti žmonės specialiai antrą monitorių pasijungia, kad galėtų vienos programos controls'us jame sudėti ir pagrindiniame monike turėti maksimaliai vietos... O čia žmogus pusę ekrano vietos youtubui dovanoja ir dar neva kažką dirba... :D

Žinai, kompiuteryje aš sutinku, kad kartais tikrai labai gerai vienu metu matyti keletą langų. Sutinku, tai yra gerai, tai yra patogu, Kompiuteriui šitas dalykas labai tinka, nes yra didelis ekranas, yra klaviatūra, leidžianti tarp tų langų greitai ir patogiai naviguoti. Ir planšetėj - visai nieko būtų.
Bet telefonas... Telefone tai yra tik gimmick'as.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 15:29 

Paprastas_zmogus rašė:
Na tai vat tokių nesąmonių aš ir nesuprantu.
Naršyti internetą žiūrint filmą... ? Na čia galiu suprasti, jeigu žiūri tik kvailus filmus apie nieką ir tas filmas lieka tik kaip fonas. Aš manau, kad kai žiūri filmą, jam reikia visą savo dėmesį duot, bet čia kita tema...
Dirbdamas pusę ekrano atiduodi Youtube?
Kiti žmonės specialiai antrą monitorių pasijungia, kad galėtų vienos programos controls'us jame sudėti ir pagrindiniame monike turėti maksimaliai vietos... O čia žmogus pusę ekrano vietos youtubui dovanoja ir dar neva kažką dirba... :D

Žinai, kompiuteryje aš sutinku, kad kartais tikrai labai gerai vienu metu matyti keletą langų. Sutinku, tai yra gerai, tai yra patogu, Kompiuteriui šitas dalykas labai tinka, nes yra didelis ekranas, yra klaviatūra, leidžianti tarp tų langų greitai ir patogiai naviguoti. Ir planšetėj - visai nieko būtų.

Kodel tu mane izeidineji? As tau aiskinu kaip man geriau, o tu man aiskini kad as nesamones darau. Jei as moku sukoncentruoti 95% viso demesio iskarto i du darbus ir stengiuosi tai vis ugdyti pas save, kad galeciau ateityje gal net iskarto su 2 rankom rasyti.

Cituoti:

Zinoma iphone ekranas ir taip per mazas, 1 darbui atlikti, ka jau kalbeti apie kelis iskarto.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 15:39 

Kadras rašė:
Kodel tu mane izeidineji? As tau aiskinu kaip man geriau, o tu man aiskini kad as nesamones darau. Jei as moku sukoncentruoti 95% viso demesio iskarto i du darbus ir stengiuosi tai vis ugdyti pas save, kad galeciau ateityje gal net iskarto su 2 rankom rasyti.

Aš tavęs neįžeidinėju. Man tiesiog juokinga, kai žmogus aiškina, kad dirbdamas pusę ekrano atiduoda Youtube... :D

Cituoti:
Zinoma iphone ekranas ir taip per mazas, 1 darbui atlikti, ka jau kalbeti apie kelis iskarto.

Na dabar tai jau kalbi kaip fanatikas, nesuvokiantis, kad telefono ekrano dydis yra visiškai asmeninis dalykas.

Geriau tu man konkrečiais pavyzdžiais paaiškink, kada tas multiwindow telefone naudingas?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 16:05 

Paprastas_zmogus rašė:

Aš tavęs neįžeidinėju. Man tiesiog juokinga, kai žmogus aiškina, kad dirbdamas pusę ekrano atiduoda Youtube... Very Happy

O kodel ne? siuo metu tau atrasinejant, pas mane groja muzika, jei bus noro ir rasiu kokiu geru nauju klipu, pasileisiu sone, kad rodytu man vaizda.

Cituoti:
Geriau tu man konkrečiais pavyzdžiais paaiškink, kada tas multiwindow telefone naudingas?

Pwz pas mane telefone siuo metu yra taip, kad pwz narsant internete ir ateina zinute, virsuje kampe isoksta mazas kvadratelis kur galiu neisjungdamas, puslapio greitai atsakyti i zinute.

O jei kalbant butent apie toki multitaskinga galaxy s4. Tai pwz jei esi pasileides koki appsa ar zaidima ir tau reikia suvesti kokia info is nuotraukos. Pora kartu yra teke trauktis lapa ir tusinuka, kad galeciau uzsirasyti

kitas pwz daznai man per paskaitas reikia skaiciuoti ir keisti dimensijas. Todel visada per telefona esu pasileides skaiciuotuva ir dimesniu konvekteri. Todel jei butu pas mane telefone sis multi taskingas, as galeciau neisijungdamas skaiciuotuva iskarto pasikeisti dimensija.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 16:36 

Kadras rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Aš tavęs neįžeidinėju. Man tiesiog juokinga, kai žmogus aiškina, kad dirbdamas pusę ekrano atiduoda Youtube... Very Happy

O kodel ne? siuo metu tau atrasinejant, pas mane groja muzika, jei bus noro ir rasiu kokiu geru nauju klipu, pasileisiu sone, kad rodytu man vaizda.

Ir čia skaitosi darbas?

Cituoti:
Pwz pas mane telefone siuo metu yra taip, kad pwz narsant internete ir ateina zinute, virsuje kampe isoksta mazas kvadratelis kur galiu neisjungdamas, puslapio greitai atsakyti i zinute.

Taip, čia yra patogus dalykas.
http://mobileorchard.com/wp-content/upl ... -6.0-2.jpg

Cituoti:
O jei kalbant butent apie toki multitaskinga galaxy s4. Tai pwz jei esi pasileides koki appsa ar zaidima ir tau reikia suvesti kokia info is nuotraukos. Pora kartu yra teke trauktis lapa ir tusinuka, kad galeciau uzsirasyti

kitas pwz daznai man per paskaitas reikia skaiciuoti ir keisti dimensijas. Todel visada per telefona esu pasileides skaiciuotuva ir dimesniu konvekteri. Todel jei butu pas mane telefone sis multi taskingas, as galeciau neisijungdamas skaiciuotuva iskarto pasikeisti dimensija.

Nu skystoki pavyzdžiai turiu pasakyti...
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 16:49 

Paprastas_zmogus rašė:

Ir čia skaitosi darbas? [/quote]

Taip tai siuo metu man yra darbas, informacijos rinkimas, savo baigiamajam darbui.

Cituoti:
Nu skystoki pavyzdžiai turiu pasakyti...

Zinoma paprastam zmogui viskas skysta... As tau pateikiu pwz pirmus sovusius i galva ir tu man sakai, kad skysti mano pwz. Ir kodel apple fanatikai, visada save ir kitus bando itikinti, ko apple produkcijoje nera, vadinasi ir nereikia?
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 17:04 

Nu tai todėl ir sakau, kad skysti pavyzdžiai, nes matosi, jog "iš lempos" tokie.
Telefoniniai žaidimai niekad neprašo įvedinėti kažkokių magiškų raktadžodžių, jau nekalbant, kad jie išvis užrašyti būtų nuotraukose...
Su konverteriu tai irgi... Colius į centimetrus keiti? :D

Tiesiog tikėjausi normalių pavyzdžių, o ne tokių "iš lempos".
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 17:49 

Paprastas_zmogus rašė:
Nu tai todėl ir sakau, kad skysti pavyzdžiai, nes matosi, jog "iš lempos" tokie.
Telefoniniai žaidimai niekad neprašo įvedinėti kažkokių magiškų raktadžodžių, jau nekalbant, kad jie išvis užrašyti būtų nuotraukose...
Su konverteriu tai irgi... Colius į centimetrus keiti? :D

Tiesiog tikėjausi normalių pavyzdžių, o ne tokių "iš lempos".

Matosi tavo issilavinimo lygis, jei zinai tik colius ir centimetrus
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-25, 20:21 

Na teigti kad tureti galimybe, nors ir telefone, daryti du darbus vienu metu (atsidaryti dvi programeles vienu metu) yra mazu maziausiai kvaila. Kad ir is paprasciausios nuotraukos ka nors perrasyt i sms, taip nervina tas junginejimas pirmyn atgal. Cia vienas is to samsungo programinio sudo, kuris istiesu kazko vertas ir naudingas:)
  • 0

Reputacija: +19

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-03-27, 16:32 

Na Paprastas_zmogau jei tau vienu metu rašyti laišką ir žiūrėti ar klausyti youtube.com yra nesuderinami dalykai, tai man asmeniškai vakar buvo labai patogu sekti skype chatą ir tuo pačiu metu rašyti sms ar priminimą. Pagalvojus tai labai geras dalykas naudotis navigacija ir tuo pačiu metu užsirašinėti kažką.
Super dalykas jei neturi po ranka kompo, o rašai blogą, įsijungti rss skaityklę ir kokį evernote.
Ant PC darbe dažniausiai du arba daugiau langų vienu metu naudoju ir tai labai patogu: žodynas + vertėjas + el.paštas ir panašiai, kai reikia rusų ar lenkų kalba rašyti laiškus.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 69 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'