Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai

Vartotojo vardas:
Slaptažodis:
Atsiminti
Login with a social network:

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos

Ieškoti forume

Išsami paieška

[ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą Pagrindinis diskusijų puslapis » Technologijos » Informacinės technologijos
Žinutė Autorius
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 13:05 

Simplicity rašė:
Vytax, ekonomikos paskaitų universitete nebuvo? Kaip ten yra su monopolijom/konkurencijos nebuvimu?
OS X yra diegiama tik į Apple kompiuterius (lygiai kaip iOS— tik į Apple išmaniuosius įrenginius). Kai nėra konkurencijos, tai koks tikslas mažinti kainas? Gi rinkoje nėra jokio kito gamintojo, kuris tą patį daiktą pasiūlytų pigiau— už įrangą galima prašyti tiek, kiek norisi, nes net brangiausias Sony, DELL, ASUS vis tiek nebus Apple (nes naudoja Windows).
Tuo tarpu kompiuterių su Windows OS gamintojams tenka konkuruoti dėl to paties Windows vartotojo.

Jokia čia monopolija. Mac OS X yra tiesiog išskirtinė Apple kompiuterių savybė. Savos OS diegimas į savo gaminamus kompiuterius, Apple leidžia greičiau pristatyti įvairias naujoves vartotojams. Kai tuo tarpu kiti gamintojai turi metų metais laukti flegmatikės Microsoft kol jie patobulins Windows. Bet kai tai būna padaryta, tai jau nebebūna išskirtinė savybė.

Simplicity rašė:
Ar tu pirksi kompiuterį už 1400 litų, ar už 6000 litų, ten bus tie patys Windowsai. Vieną kompiuterį tu pirksi iš ASUS, o kitą imsi pigų iš DELL, nes tas pasiūlys ne tik gerus parametrus, bet ir duos 36 mėn. garantiją. Lygiai tas pats ir su išmaniaisiais įrenginiais— Sony, SAMSUNG, HTC, MOTOROLA, HUAWEI, LG, o viduj tas pats Android.
Tiek Windows, tiek Android atveju, vartotojas mažiau lojalus prekės ženklui, nes rinkoje pilna žaidėjų, kurie už tą pačią kainą gali pasiūlyti tą pačią OS ir truputį didesnius skaičiukus (pvz., daugiau branduolių, daugiau MB, diaugiau Hz).

Dabartinis vartotojas tebenaudoja 5 metų senumo kompiuterį ir nemato tikslo pirkti naują. Todėl ir smunka kompiuterių pardavimai. Nes kompiuterių rinka siūlo tik daugiau branduolių, gigabaitų, gigahercų ir pikselių, kas eiliniui vartotojui skamba kaip nieko nesakantys burtažodžiai. O realių naujovių šioje rinkoje yra visiškas badas. O tie likę vartotojai vis dažniau pradeda žvalgytis patikimesnių kompiuterių, juk jie tikisi tuo kompiuteriu naudotis vėl bent kokius 5-7 metus. Ir patikimų kompiuterių tarpe Apple turi užsitarnavusi gerą vardą.

Simplicity rašė:
Jei atrištum iOS ir OSX nuo Apple įrangos, tai Apple rodikliai iškart smigtų žemyn. To Apple tikrai sau neleis, nes tik durnas gali nusukti sprandą žąsiai, kuri jam deda auksinius kiaušinius.

Jei atrištų, Apple pradėtų tiesiogiai konkuruoti su Microsoft. Ir tada tiek Windows, tiek Mac OS X kaina nukristų iki 0$. Nes suveiktų tie patys ekonominiai dėsniai, rinka yra labai didelė, o savikaina yra labai žema. Tad šitaip šios dvi kompanijos ir suėstų viena kitą.

Simplicity rašė:
Kitais žodžiais: „Norinčiam Apple, nėra jokių alternatyvų, o ieškančiam kompiuterio/telefono— pasirinkimas milžiniškas“.

Dar kitais žodžiais: „Norinčiam Ferrari, nėra jokių alternatyvų, o ieškančiam automobilio— pasirinkimas milžiniškas“
  • 0

Reputacija: +257

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 13:17 

Cituoti:
Ir patikimų kompiuterių tarpe Apple turi užsitarnavusi gerą vardą.

Tikrai?.. Tai jei jau tokie patikimi, kodėl neduoti garantijos ilgesnės nei vieneri metai?
  • 0

Reputacija: +458

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 13:29 

Arthuras rašė:
Cituoti:

Tikrai?.. Tai jei jau tokie patikimi, kodėl neduoti garantijos ilgesnės nei vieneri metai?

Jei perki lietuvoje gauni 2 metu.
  • 0

Reputacija: 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 13:49 

Apple marketologai dirba gerai, visa kita vidutiniskai
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 13:53 

Vytax, nežinau ar supranti, bet būtent OS X ir daro tą Apple išskirtiniu. Nebūtų OS X— iš kitų gamintojų būtų galima išsiskirti tik korpusu, tais pačiais hercais, megabaitais, gigabaitais ir pikseliais. Koks nors high-end DELL ar SONY savo kokybe tikrai nenusileidžia (gal net ir lenkia) APPLE kompiuterius, tačiau jie neturi išskirtinumo, nes nesvarbu High-End ar Low-End— Windows OS ta pati stovi.

Va, paprastas_žmogus hackintoshą naudoja, nes labai Mac OS X patinka. Duok tokiems pilką girgždantį plastmasinį ACER su OS X ir graibstyte kompiuterius išgraibstys.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 14:42 

Čia visi daro esminę klaidą, kad viską vertina per inžinieriaus prizmę.

Eilinis statistinis juzeris žiūri į ekraną, spaudo klaviatūrą, maigo touchpad'ą ir žiūri kiek laiko atlaikys baterija sėdint feisbuke su starbucks puodeliu.
O kas jau ten sukišta po "kapotu" jam yra daugiau mažiau dzin, svarbu kad veiktų pakankamai sparčiai (ką puikiai padaro >=i5 CPU + SSD).
Va todėl apple ir važiuoja be konkurencijos, nes koncentruojasi būtent ten, į kur ir sutelktas visas vartotojo dėmesys.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 15:44 

Simplicity rašė:
Vytax, nežinau ar supranti, bet būtent OS X ir daro tą Apple išskirtiniu. Nebūtų OS X— iš kitų gamintojų būtų galima išsiskirti tik korpusu, tais pačiais hercais, megabaitais, gigabaitais ir pikseliais. Koks nors high-end DELL ar SONY savo kokybe tikrai nenusileidžia (gal net ir lenkia) APPLE kompiuterius, tačiau jie neturi išskirtinumo, nes nesvarbu High-End ar Low-End— Windows OS ta pati stovi.

Tai būtent. Mac OS X tai yra didelis Mac kompiuterių išskirtinumas irApple jo tikrai nepaleis. Beje toks išskirtinumas ne vienintelis, Apple turi susirinkusi ir nemažą kiekį patentų, už kuriuos pajamas gauna dar ir nuo konkurentų kompiuterių.

O esmė ta, kad kompiuterių gamintojai turi konkuruoti naujovėmis, o ne kaina. Nes jei bus ir toliau konkuruojama kaina, tai kompiuterių pardavimai ir toliau nepaliaujamai smuks.

Simplicity rašė:
Va, paprastas_žmogus hackintoshą naudoja, nes labai Mac OS X patinka. Duok tokiems pilką girgždantį plastmasinį ACER su OS X ir graibstyte kompiuterius išgraibstys.

Apple tai būtų savižudybė, nes tai laikina.

Arthuras rašė:
Cituoti:

Išplečiama iki 3 metų. Kas visiškai nesiskiria nuo kitų gamintojų.
  • 0

Reputacija: +257

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 16:33 

Vytax, niekas ir dabar netrukdo pirkti kokybiško nešiojamo kompiuterio su Windows— tokius siūlo visi didieji žaidėjai. Tik bėda ta, kad niekam nepasigirsi jog turi DELL už 5000 litų, nes tas yra su tais pačiais Windows'ais kaip ir 1400 litų kainavęs Packard Bell (perfrazavus liaudies išmintį— tik durnas gali „už tą patį“ mokėti 4 kartus daugiau :D )
Kalbant analogijomis, BMW M6 gali būti visa galva aukščiau už Ferrari Spider, bet M6 tūlo vartotojo akyse liks tuo pačiu 640i :) (Kalbam grynai subjektyviai, vietoj M6 galima naudot VAZ, UAZ, MB, AUDI, RENAULT ir kitas analogijas :D )
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +360

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 19:03 

Simplicity rašė:
Vėl tu su savo nevykusiomis analogijomis... BMW vs. POLO :D Padedi rankas ant kompiuterio korpuso ir iškart toks komfortas pasijaučia... Prisi**si prie žodžių, kaip koks Putkinas, ignoruoji tau nepatogius aspektus. Vienžo, nematau prasmės su tavim ginčytis. Dar prieš atrašydamas į pačią pirmą tavo žinutę, nujaučiau jog viskas baigsis tuo pačiu kaip ir visada. Gi internetas aiškiai įspėja:

Mane stebina tavo naglumas.
Pirmas užsipuoli, pradedi įžeidinėti, visiškai neskaitai, kas tau sakoma ir šneki bele ką... Ir dar drįsti sakyti, kad čia aš trolis?

Klausimas:
Kuo bloga mano analogija?
Mes kalbame (bent jau aš) apie hi-end ir low-end laptopus. BMW yra hi-end atitikmuo, VW Polo yra low-end atitikmuo. Kodėl tu sakai, kad tai nevykusi analogija?
Toliau. Tu sakai, kad aš kalbinėjuosi prie tavo žodžių. Ne, aš prie tavo žodžių nesikabinėju. Mane kliūva tik tavo nesugebėjimas (o gal nenoras) suvokti, kas tau sakoma. Pavyzdys - viršuje. Aš pats pasakiau, kad žmonių poreikiai skirtingi, o tu toliau kaltini mane, jog aš SAVO poreikius kažkam kišu...
Toliau. Ignoruoju man nepatogius aspektus? Kokius aspektus? Ką aš ignoruoju?
Sorry, bet objektyviai žiūrint, tu pats esi didžiausias trolis.

Kadras rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
O prie ko čia skonis ir kvapas? Aš kalbėjau apie konkrečius dalykus, kurie patinka tau ar ne, TURI įtaką žmogaus darbui.
Va jau kas kam yra svarbu... Čia yra subjektyvu. Vienam svarbu viena, kitam - kita. Bet vien dėl to, kad tau nerūpi X, nereiškia, kad X išvis neegzistuoja ir neturi jokio efekto.

Pala pala paprastas zmogui, ar ne tu mane debilu vadinai, kad naudoju ekrana iskart dviem dalykam ir as sakiau gerai kad samsung turi toki multitaskinga, nes gali ekrana i 2 dalis padalinti?
Nors karta prisimink ka pats rasai?

Aš tavęs debilu nevadinau. Aš tokius dalykus vadinau debilizmu.
Telefonas - ne kompiuteris. "Žiūriu Youtube ir rašau email" tipo situacijos yra debilizmas ir aš laikausi tokios nuomonės.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +33

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 19:39 

Paprastas_zmogus rašė:
Simplicity rašė:
Vėl tu su savo nevykusiomis analogijomis... BMW vs. POLO :D Padedi rankas ant kompiuterio korpuso ir iškart toks komfortas pasijaučia... Prisi**si prie žodžių, kaip koks Putkinas, ignoruoji tau nepatogius aspektus. Vienžo, nematau prasmės su tavim ginčytis. Dar prieš atrašydamas į pačią pirmą tavo žinutę, nujaučiau jog viskas baigsis tuo pačiu kaip ir visada. Gi internetas aiškiai įspėja:

Mane stebina tavo naglumas.
Pirmas užsipuoli, pradedi įžeidinėti, visiškai neskaitai, kas tau sakoma ir šneki bele ką... Ir dar drįsti sakyti, kad čia aš trolis?

Klausimas:
Kuo bloga mano analogija?
Mes kalbame (bent jau aš) apie hi-end ir low-end laptopus. BMW yra hi-end atitikmuo, VW Polo yra low-end atitikmuo. Kodėl tu sakai, kad tai nevykusi analogija?
Toliau. Tu sakai, kad aš kalbinėjuosi prie tavo žodžių. Ne, aš prie tavo žodžių nesikabinėju. Mane kliūva tik tavo nesugebėjimas (o gal nenoras) suvokti, kas tau sakoma. Pavyzdys - viršuje. Aš pats pasakiau, kad žmonių poreikiai skirtingi, o tu toliau kaltini mane, jog aš SAVO poreikius kažkam kišu...
Toliau. Ignoruoju man nepatogius aspektus? Kokius aspektus? Ką aš ignoruoju?
Sorry, bet objektyviai žiūrint, tu pats esi didžiausias trolis.

Kadras rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
O prie ko čia skonis ir kvapas? Aš kalbėjau apie konkrečius dalykus, kurie patinka tau ar ne, TURI įtaką žmogaus darbui.
Va jau kas kam yra svarbu... Čia yra subjektyvu. Vienam svarbu viena, kitam - kita. Bet vien dėl to, kad tau nerūpi X, nereiškia, kad X išvis neegzistuoja ir neturi jokio efekto.

Pala pala paprastas zmogui, ar ne tu mane debilu vadinai, kad naudoju ekrana iskart dviem dalykam ir as sakiau gerai kad samsung turi toki multitaskinga, nes gali ekrana i 2 dalis padalinti?
Nors karta prisimink ka pats rasai?

Aš tavęs debilu nevadinau. Aš tokius dalykus vadinau debilizmu.
Telefonas - ne kompiuteris. "Žiūriu Youtube ir rašau email" tipo situacijos yra debilizmas ir aš laikausi tokios nuomonės.

Tai cia yra tavo nuomone, jog tai yra debilizmas. Man pavyzdziui debilizmas yra MAC OS, teko dirbti puse metu, prakeikiau ta OS ir visus jos kurejus... Nu bet cia mano asmenine nuomone kuri nebutinai turi sutapti su aplinkiniu nuomone, ane? :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +150

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 19:43 

Būtų įdomu išgirsti priežastis, kodėl "mac os yra debilizmas"
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 20:03 

Paprastas_zmogus rašė:

Tokia pat priežastis vadinti debilizmu ekrano perskėlimą ir naudojimąsi tuo pat metu.
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +315

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 20:09 

Paprastas_zmogus rašė:

Nenoriu veltis i bereikalinga diskusija, nes nei as tavo nuomones pakeisiu, nei tu mano. Jeigu tau patinka ir tau patogu su Apple, tai dirbk ir vargo nematysi. Taipogi ir as naudosiu, tai kas patinka man ir visi bus patenkinti.

p.s. Keblumai prasideda tik tada, kai reikia daryti bendra projekta ir vieni pareiskia, kad darykim su xcode nes jis geriausias. Tada tokie zmones tiesiog iskrenta is projekto.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 20:16 

Absoliutas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Nenoriu veltis i bereikalinga diskusija, nes nei as tavo nuomones pakeisiu, nei tu mano. Jeigu tau patinka ir tau patogu su Apple, tai dirbk ir vargo nematysi. Taipogi ir as naudosiu, tai kas patinka man ir visi bus patenkinti.

p.s. Keblumai prasideda tik tada, kai reikia daryti bendra projekta ir vieni pareiskia, kad darykim su xcode nes jis geriausias. Tada tokie zmones tiesiog iskrenta is projekto.

Niekas čia nuomonės keisti nesiruošia.
Tiesiog būtų įdomu išgirsti konkrečias priežastis dėl kurių sakai, kad OSX yra "debilizmas".
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 20:27 

Paprastas_zmogus rašė:
Absoliutas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Tiesiog būtų įdomu išgirsti konkrečias priežastis dėl kurių sakai, kad OSX yra "debilizmas".

Nu pvz vienas is epizodu, kad mano makentoso komplektacija buvo ~3.2GHz su 4 GB RAM, tai darbas su tokiu "kompu" buvo toks letas, kad baisiau nei tragedija. Jeigu paleisciau Windows ant tokio kompo, tai pasiekciau greity artima sviesos greiciui. Kankinausi su tuo daiktu daugiau, kaip pries 1.5metu.

p.s. Aj dar prisiminiau, kad OS X neturejo tokio evento (gal dar ir dabar neturi nezinau), kad kai kas nors modifikuoja faila is isores, OS nesukurdavo evento, kad toks failas buvo modifikuotas. O tai budavo cirku, updateini projekta ir duomenys neatsinaujina, ten reikedavo su rankom perkrauti projekta kiekviena karta po update'o - DEBILIZMAS.
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 21:41 

Šiandien kaip tik specialiai pamaigiau laptopus būdamas euronics. Labai brangių nebuvo (visi 2000-3500lt), bet pigiausias 11inch Air'as - 3500lt, pigiausias MacBook Pro - 4000lt, tai skirtumai nėra didžiūliai, nu bet kokybė... Ar dell ar toshiba ar lenovo ar ASUS visų apačia iš pigaus plastiko, o viršus prie klaviatūros ir touchpad visas banguoja paspaudus (ant kai kurių buvo metalas, bet matyt popieriaus lapo storio). Kas neturit Apple, tai matyt pripratę jau aka "geriau nebus", bet lyginant su MacBooku - košmaras. Neneigsiu, kad pats naudoju MBA, bet iki nusiperkant nebuvau didelis MAC OSX fanas, todėl bergždžiai ieškojau jam alternatyvų, kol supratau, kad jų praktiškai nėra.
  • 0

Reputacija: +1

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 22:43 

Absoliutas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:
Absoliutas rašė:
Paprastas_zmogus rašė:

Nu pvz vienas is epizodu, kad mano makentoso komplektacija buvo ~3.2GHz su 4 GB RAM, tai darbas su tokiu "kompu" buvo toks letas, kad baisiau nei tragedija. Jeigu paleisciau Windows ant tokio kompo, tai pasiekciau greity artima sviesos greiciui. Kankinausi su tuo daiktu daugiau, kaip pries 1.5metu.

p.s. Aj dar prisiminiau, kad OS X neturejo tokio evento (gal dar ir dabar neturi nezinau), kad kai kas nors modifikuoja faila is isores, OS nesukurdavo evento, kad toks failas buvo modifikuotas. O tai budavo cirku, updateini projekta ir duomenys neatsinaujina, ten reikedavo su rankom perkrauti projekta kiekviena karta po update'o - DEBILIZMAS.

(facepalm) Nuo 2008 pradejau naudoju macosx ir niekada neteko panasiu problemu turet. Eventus OS tikrai fire'ina file changu, teko daryt direktoriju watchinima tiek 2011 metais, tiek ir pries pora savaiciu, viskas puikiai veikia. Del greicio... Palyginus VS2013 ir xcode, tai xcode uzsikrauna apie 5 kartus greiciau (pagrinde del lengvumo ir mazesnio funkcionalumo), uzsikrovus darbo tempas vienodas, kadangi ant abieju nera jokio lago. Nenaudot xcode ant macosx - tas pats kas nenaudot VS ant windows - nelogiska.
Bendri projektai puikiai veikia ant xcode.
Kaip suprast "tokie zmones iskrenta is projekto" atleidot zmones del to kad pasiule naudot xcode? As jus pacius atleisciau uz tokias nesamones kokias cia rasei.
  • 0

Paskutinį kartą redagavo Myslius 2014-04-08, 22:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Reputacija: +53

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-08, 22:55 

Absoliutas rašė:

Turiu MBA 2011 i5 SB; 128GB SSD; 4GB DDR3, ir drąsiai galiu teigti, kad skraidys dar bent 3 metus. O kad lagint pradėtų, net neįsivaizduoju kiek metų turi praeit :D
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-09, 00:03 

Simplicity rašė:
Vytax, niekas ir dabar netrukdo pirkti kokybiško nešiojamo kompiuterio su Windows— tokius siūlo visi didieji žaidėjai. Tik bėda ta, kad niekam nepasigirsi jog turi DELL už 5000 litų, nes tas yra su tais pačiais Windows'ais kaip ir 1400 litų kainavęs Packard Bell (perfrazavus liaudies išmintį— tik durnas gali „už tą patį“ mokėti 4 kartus daugiau :D )
Kalbant analogijomis, BMW M6 gali būti visa galva aukščiau už Ferrari Spider, bet M6 tūlo vartotojo akyse liks tuo pačiu 640i :) (Kalbam grynai subjektyviai, vietoj M6 galima naudot VAZ, UAZ, MB, AUDI, RENAULT ir kitas analogijas :D )

Svainis turi grynai žaidimu laptopa DELL uz berods 5-6k Lt tiksliai nepamenu. Tai kiek pamenu ten yra 6k ramu ir i7. Ziauriai galinga vaizdo plokste, 2 ausintuvai irgi kazkokie mandri labai. Pats laptopas ganetinai storas, bet kai prisedau prie jo, tai ziauriai patiko:) Bet kaip tu ir miniejai, jis juk nepasigirs kad va toki DELL kompiuteri turi, nes niekas nesupras, bet jei turetu MAC va galetu girtis, nesvarbu kad kompas ju kaistu zaidziant :)
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +42

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-09, 11:10 

SmOgER rašė:
Absoliutas rašė:

Turiu MBA 2011 i5 SB; 128GB SSD; 4GB DDR3, ir drąsiai galiu teigti, kad skraidys dar bent 3 metus. O kad lagint pradėtų, net neįsivaizduoju kiek metų turi praeit :D

Pavydziu tau :)
  • 0

Vartotojo avataras

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-09, 17:58 

Tai puiku.
Iš tos ironijos gal ir nusiimsi savo rožinius akinius tuo pačiu :D
Galiu tik pasikartoti, lygiaverčio daikto dvigubai pigiau niekada nenusipirksi koks beprotingas nebūtum. Ne išimtis ir čia. Pasidedi 2 laptopus vieną šalia kito ir viskas puikiai plika akimi matosi. Čia gali nebent vaikiškai kabinėtis, kad "ne tiek geresnis kiek brangesnis" (nors šiuo atveju net ir šitas argumentas juokingai skambėtų), bet pirma kaip minėjau pigesnių taip pat kokybiškai pagamintų alternatyvų nėra, antra, absoliučiai visiems kompams ir jų dalims galioja tie patys principai. Vienas 6TB HDD jei skaičiuoti kainą už 1TB gaunasi žymiai brangiau nei Vienas 3TB HDD, bet niekam nerūpi tavo ašaros kai pigesnių 6TB (viename) alternatyvų tiesiog nėra o serveris kuriam reikia daug storage turi ribotą HDD slotų skaičių. Panašiai ir čia, išskyrūs Apple - unibody laptopų praktiškai nėra, o tie kurie yra, kainuoja kaip minimum tiek pat. Ir ir ir... kaina apie kurią čia šnekam su macbookais toli gražu nėra kosminė.

Vat kas liečia stalinius PC, čia jau visai kita tema ir kitoks mano požiūris į ją: moki aišku už ką, tik klausimas ar šitie privalūmai būtini staliniam PC, kur svarbiau laisvai pasirenkami vidiniai komponentai už išorę/dydį ar OS, o monitoriai/pelės/klaviatūros - pilna kokių tik nori. Na bet šnekėjau išskirtinai apie laptopus, tai čia kaip ir nelabai į "ginčo" temą.
  • 0

Į viršų
  Standartinė   Parašytas: 2014-04-10, 09:25 

Kiek teko darbe pirkti įvairių nešiojamų kompų, tame tarpe ir apple gaminių, tai jų touchpadui niekas neprilygs, o su kitų kompų touchpad'ais, be pelės dirbti yra tragedija... Aišku yra išimtis, kai HP Probook 450 G1, turi geresnį touchpad'ą už Lenovo T430u...
  • 0

Vartotojo avataras

Reputacija: +5

Į viršų
Rodyti paskutinius pranešimus:
Rūšiuoti pagal

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:

Reputation System ©'